Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

amallie
1. zář 2009

tak já už letím holky, papa

prosteja
1. zář 2009

BLAHU no v práci je jim to jedno, už jsem se ptala..... a na sociálce musíš nahlásit na kterou tu rodičovskou chceš jít... 😉 takže když nahlásím 2 roky, budou mi vyplácet ty 2 roky a pak už nic, ale do práce nastoupit nemusím, jen bych byla doma zadarmo 😉

blahovka.cz
1. zář 2009

HOLKY MY SI JDEME HRAT

prosteja
1. zář 2009

no právě AMAL, proto se školkou nepočítám 😀 budeme to muset řešit jinak 😉 papa 😵

BLAHU já chci takyyyyy 😀 😀 😀

verled
1. zář 2009

carcul:a kdo ti co psal??proboha to jsou fakt nány ty holky

svoja
1. zář 2009

ahoj holky...pisu ze skoly🙂
PROSTEJ to je mazec s tou hypo....mate sice krasnej bytecek, ale starosti k tomu☹

add to prani: ja to vyperu vsechno najednou az v prosinci....a vyperu asi fakt vsechno - i fusaky, mantinely a tak...bylo me receno, ze na detsky veci by se avivaz nemela, ze nejlepsi jsou ty detsky tekuty....tak uvidime, na tohle je jeste cas...
jak uz jsem psala...vanicku poridime uplne obyc (staci si myslim) jen s tou penovou podlozkou....a postylku taky obyc, jen jsem si rikala, ze by bylo dobry, kdyby mela kolecka....asi...

zuzka.o
1. zář 2009

Prostejko: ve 3 se to lépe táhne, to máš pravdu...budu vám držet palce, ať to vyjde nejlíp, jak to bude možné 🙂

Ahoj Svoji ..... včera jsme to s tatínkem sepsali.... bylo to moc příjemné jednání. Máš fajn taťuldu 🙂

verled
1. zář 2009

ahoj těhu zuzi tak honem vyprávěj🙂))

svoja
1. zář 2009

ZUZI ahoooj cerstva tehulko🙂 Diky...vsak uz se nasi taky tesi🙂 I kdyz maji trochu obavy, je to jejich prvni takhle velka dovca, jinak cestovali po Cechach nebo Slovensku nebo nekde bliz....ale ja jim to silene preju...🙂 Odlet maji pry v jednu jsem slysela, manzel je poveze na letiste...jak dlouho dopredu by tam meli byt asi tak?

zuzka.o
1. zář 2009

Svoji, odlet j:e
Odlet 8.9.2009 13:10 OK6058-B BRQ - HRG

Prílet 22.9.2009 12:10 OK6059-B HRG - BRQ

Měli by být 2hodiny před odletem na letišti 🙂
Zapomněla jsem mu říct, ať si hned na místě koupí lék na průjem ANTINAL, ty naše neúčinkují. Jak je trošku škrundne, hned ať si ho vezmou. Pak je to katasrofa. A ať si dávají jako dezinfekci trošku tvrdého alkoholu (slivovička, vodka,...).

Ver: byla to romantika, jen byl vítr, tak ten lampion nemohl vzlétnout....ale dala jsem manžílkovi to přáníčko s testem, on prej vždyť jsme si řekli, že si nic dávat nebudeme..... já že to vím, ať to otevře. Jak to otevřel, vyvalil oči, co to jako je... jestli jako fakt... jestli si nedělám legraci....klepali se mu ruce a nohy.... slzičky v očích (i když to nepřiznal), hned mě objal, dával mi pusinky.... prostě šťastnej jako blecha. A celej večer se žulil, díval se na mě, hladil mi bříško.... a ráno že mu musím dát vědět, jestli další testík je pozitivní. Bylo to krásný, západ sluníčka u rybníka..... jen ten vítr. 😵

prosteja
1. zář 2009

SVOJI ahoooj 😵 no jo no, sice starosti, ale bydlíme a zatím bez problémů.... i tu hypo nějak zmákneme, chce to jen najít si čas a oběhnout banky a vyjednat si dobrý podmínky.... 😉 zase je dobrý, že to řešíme před mateřskou, jsme počítání jen jako dva a máme dva slušný příjmy 😉 zatím 😀 😀 😀 a já věřím, že to zvládneme i pak, zatím jsme se nemuseli nijak uskrovnit, tak teď s prckem hold budeme na pár let třeba muset..... ale mě to nevadí, na první místě bude prcek a já zase nebudu máma, která by kupovala všechno značkový a luxusní a koupila všechno, na co si dítě ukáže, takže to určitě zvládneme a pak bude zase líp 😉 a starosti s bydlením jsou vždycky, to je těžký 😖

ZUZI jj, jen to zabere čas a běhání a počítání, naštěstí teda žádný peníze třeba za zpracování návrhů a tak 😉 tak to zmákneme 😉

prosteja
1. zář 2009

jéééé ZUZI chceš mě rozbrečet 😅 😅 😅 a teď už si to budete jen a jen užívat 😉 my zjistili včera, že prcek by nás teoreticky už mohl slyšet, tak manža večer "hučel" do bříška 😀 😀

zuzka.o
1. zář 2009

Co říkáte té 7kilové holčičce, co se narodila v Bukurešti? Já jsem byla hotová.... nevíte, jestli rodila normálně nebo císařem? 😲

svoja
1. zář 2009

ZUZI jezisi to je krasny🙂 a dojemny....🙂 hura hura hura!!! 😵 😵 😵
info vyridim, dik

zuzka.o
1. zář 2009

Prostej...já včera bulela, ale jenom trošku a dotoho jsem se smála....prostě pocit naprostýho štěstí, když je ten druhej šťastnej..... nádhera!!!!!!!! Moc jsem se na tu chvíli těšila... a teď se těším, až to řekneme našim a kamarádům.... 😵 😵 😵

Svoji: jsem prostě moc šťastná! Takovou dobu jsem na to čekala, něco jsem musela přetrpět...

blahovka.cz
1. zář 2009

safra holky kdy se narodila ta holcicka co vazi 3kila,chtela jsem se podivat,ale nikde nemuzu najit odkaz

tak jsem nakrmila,ulozila a bylo tzrochu place,ted spinka,nebo odpociva 😀 to hrani ho zmohlo 😀

prosteja
1. zář 2009

tak jsem zase tu, nějak jsem se tu zabrala do práce 😀

ZUZI tak u nás se to obešlo bez slziček, tak nějak nám to až dojemné nepřišlo, upřímně jsme s tím hned první měsíc nepočítali, takže u nás pocit štěstí, euforie, nevím jak to nazvat....... 😅 jinak teda já se asi budu řadit mezi matky necitlivky nebo co 😀 mě to nějak nedojímá ani na tom utz.... holky tady píšou, jak ukápla slzička a tak a já nějak nevidím důvod.... jsem ráda, že tam toho prcínka vidím, říkám mu v duchu ahoooj, jak se tam uvnitř máš, ale abych plakala... nevím, asi budu krkavčí máma 😀 😀 😀

prosteja
1. zář 2009

tak teď si půjdu holky vyhledat další banky co nabízí refinanc hypotéky, zatím jsem odpovídala do jedné včera a přišla mi docela neuvěřitelná nabídka, tak jsem zvědavá, musím si tam sjednat schůzku....... a ve čtvrtek máme další schůzku tentokrát v bance manži.... v pondělí jsme byli v mojí, tam jsme teda moc nepochodili, tak teď k manžové bankéřce a uvidíme co a jak dál... a to by bylo abychom je neudolali 😀

blahovka.cz
1. zář 2009

http://www.sreality.cz/domy-a-vily/prodej/horni... ☹ ☹ ☹ ☹

pani holky,tak nasi musi prodat barak,aby zvladl tatka krizi podnikani,teda ale je to smutny videt svuj rodnej domav v prodeji,ikdyz uz bydlim jinde 😲

prosteja
1. zář 2009

BLAHU to musí být zvláštní pocit 😖 a vaši budou bydlet kde?

zuzka.o
1. zář 2009

Prostej: když já už jsem si prostě prošla i tím špatným a proto se tak radujeme, že to vyšlo. Taže víc si toho všeho vážím a tím pádem to i víc prožívám a těším se.

Blahu: to je smutný, vidět takhle svůj domeček. Horší bude, až to někdo koupí a začne ho předělávat. To bych nesla špatně. ☹

blahovka.cz
1. zář 2009

to nevi az se najde kupec,budou to resit,chteli jit do 3+1 ve Frantovkach,ale asi pujdou do chebu,protoze rozdil ceny bytu tam a tu je min.300tis.asi teda pudjou do chebu a koukali na byty na nasem sidlisti,takze asi by pak bydeli kousek od nas,coz je fajn,protoze kdyz tatka jezdi mamka je treba i tyden sama doma

blahovka.cz
1. zář 2009

je to zvlastni holky,ze uz nebudete se mit kam vracet,kde mit domov detstvi,no predelavat ne,zuzi,je to 1/2 domu,takze ten dotycny koupi byt 3+1,garaz,pudu,zahradu

prosteja
1. zář 2009

ZUZI tak my jsme cestu k miminku neměli taky zrovna lehkou 😖 i když ty jsi si prošla daleko víc než já, já nemusela prodělat mimoděložní, to je jasný..... ale jak říkám, na mě nehleď, já jsem asi fakt necitlivka.... jako pocit štěstí to jo, ale slzy ne..... ty možná přijdou později 😀

svoja
1. zář 2009

blahu ahoj...jaj, to je smutny s tim barackem☹
prostej+zuzi ja teda z utz dojata jsem...i kdyz nebrecim...to se stydim pred dr, on je takovej rizek🙂 ale citim i neco...nevim, jak to popsat...jsem na to miminko zkratka pysna...rikam si jak je krasny a sikovny....takova pycha jakoby...nevim, jak to rict

svoja
1. zář 2009

jdu na poradu 😠

prosteja
1. zář 2009

SVOJI tak co první školní den? 😀

jinak já jako nemůžu říct, že když to miminko vidím, tak že bych nic necítila, to neeee, zas taková necitlivka nejsem 😀 jen prostě jsem strašně ráda, že ho tam vidím, tam někde u srdíčka cítím takovej zvláštní pocit, ale pak stejnak vylezu z ordinace a držím tu fotku a nemůžu uvěřit tomu, že to mimi je tam někde uvnitř...... jo jsem na něj pyšná, jak se tam vrtí a kope a jak prospívá, ale nejsem prostě dojatá.... 😅

blahovka.cz
1. zář 2009

tak holky,ja ted obedvala,no nic vyuziju toho,ze Ondrasek spinka a pujdu si taky dachnout,tak potom jedu za nasima,takze se loucim pa pa

prosteja
1. zář 2009

BLAHU tak si pěkně odpočiňte....papa 😵

verled
1. zář 2009

zuzi:to je krásná romantika fakt, moc ti to přeju🙂)