Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

zuzka.o
2. zář 2009

Hehe, já jsem si už taky prošla pár praktikantkama.....a je to všechno na jedno brdo ...a naprd. A koukám, že v jiným oboru je to to samý!!! 🙄

prosteja
2. zář 2009

ZUZI 😀 😀 😀 se slečna asi chtěla utestovat nebo co 😀

hehena
autor
2. zář 2009

tak jsem vám pověděla a vy nic 🙂))) 😀

prosteja
2. zář 2009

já odpovídala HEHE 😅

hehena
autor
2. zář 2009

a vy na druhý straně 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jj na tu testovací mánii jsem koukala včera večer 🙂))))))))) 😀

no ono by to bylo brý, kdyby měl nějaký základy a kdyby nás tu bylo víc, tak by třeba chvíli měl někdo čas se mu věnovat... mno co tu bude dělat další týden to teda nevím 🙂))) 😀

prosteja
2. zář 2009

HEHE nějak ho zaměstnáte 😉 bude kdyžtak vařit kafe no 😀

nuki
2. zář 2009

holky tak ted jsem objevila tyto stránky http://www.eplenka.cz/
možná je už znáte, ale vypadá to tam dost přehledné..🙂

zuzka.o
2. zář 2009

Tak jsem to tak baj vočko počítala....tak cca70 těch obyč testů cca po 15,- ....1.050,- .... kolik stojí ty velký testy, nevím.... teda....dovedla bych tu tícku utratit líp... 😕

prosteja
2. zář 2009

ZUZI tý brďo 😲 no tak to já taky... přitom je to naprosto zbytečný takovýhle testování....... 😅

prosteja
2. zář 2009

NUKI díky za odkaz, mrkala jsem 😉 a co jsem jen tak zběžně viděla, tak i tam doporučují nekupovat ty velké sady od jedné značky 😉

nuki
2. zář 2009

Zuzi: tak to teda opravdu bylo něco s těmi testíky..🙂))

nuki
2. zář 2009

prostej: není zač..)

hehena
autor
2. zář 2009

ty jo tak teď jsem se dozvěděla, že ten chlapec je zpruzelej proto, že jsme mu dali před příchodem sem podepsat (jeho matkou) firemní směrnici - že nesmí kopírovat programy a práce atp...

prý čekal, že mu dáme programy a ještě ho s nima naučíme pracovat... tak to je moc tohle....

hehena
autor
2. zář 2009

si asi myslí (i ty jeho rodiče), že nemáme co dělat a budem nad ním celej den stát a učit ho.... no to je brej for tohle...

svoja
2. zář 2009

AHoj holky, jdu vas docist....
Prestavam to v praci zvladat a to je teprve zacatek...to dojizdeni a to, co si na me vymysleli je proste nad me sily....zvazuju neschopenku....☹☹☹

hehena
autor
2. zář 2009

SVOJI ahoj 🙂 a co si na tebe vymysleli???

zuzka.o
2. zář 2009

HEHE: to je přesně to, co jsem zažila já. Dnešní mladý nejsou vůbec nejsou samostatný. Chtějí, aby jim člověk stál pořád za zadkem!!! 😠 Ale tohle, co předvedl ten tvůj, je naprostej vrchol!!!!! Bych mu dala kapky, ať maká jako berevnej!

Ahoj SVOJI 🙂 To je mi líto, že máš zápřah.....na začátku školního roku to tak asi je všude. Ale jestli se kvůli tomu dojíždění fakt necítíš a máš možnost neschopenky, nelámej to přes koleno.

venyska
2. zář 2009

Ahoj holčiny.Zuzi mooooooc gratuluji

hehena
autor
2. zář 2009

no je pravda ženy, že dojíždět budem i třeba 25 km, kterej staví v každým zadku a proto trvá cesta skoro hodinu je myslím trošku víc nepříjemný než jezdit městskou hromadnou... takhle jsem jezdila ze školy a bus stavěl co pět minut, byl neustále přervanej, často si nebylo kam sednout a to bylo ještě dobrý, ale když byli namačkaný lidi i na dveřích a řidič s náma řezal zatáčky, tak hnus fialovej teda...

zuzka.o
2. zář 2009

AHoj Venysko ....děkujuuuuuu 😵

prosteja
2. zář 2009

HEHE tak to je dobrej týpek 😀 co jste mu na to řekli?

ahooooj SVOJI 😵 copak si na tebe vymysleli? já myslela, že budeš mít celkem pohov volno... tak se na to vyprdni a běž na neschopenku 😉

jj HEHE souhlas, městská nebývá tak strašná.... i když potvrzuji jen v Praze a to metro... jakmile je to autobus nebo tramvaj tak je to šílený 😔 já taky dojížděla takhle na výšku, jezdila jsem teda vlakem, to byla pohodička jenže pak v Brně tramvají skoro půl hodiny a to byl horor..... tady v Praze je to super, že je tu metro, to se dá v pohodě přežít, i když i tak, když tam přisedne víc lidí a někdo tam pěkně smrdí, no dobrý zážitky 😀 😅 ......

prosteja
2. zář 2009

jinak mi přijde HEHE jak kdybys popisovala cestu autobusem z metra k nám domů 😀 😀 😀 já ale naštěstí jedu jen asi 13 minut 😉

nuki
2. zář 2009

Venysko: Ahojky, tak jak je? 🙂)))

no jo městská je městská, ale aspoň se po té Praze někam dostaneš..🙂

cat79
2. zář 2009

Ahoj kočky, tak jsme zpět ze cvíča a po obídku na zahrádce, akorát mi přešel balíček s mimi věcičkama, těma jak dávala Ver odkaz na ty dupačky a Svoja tam chtěla nakoupit, tak jsem chtěla pochválit tu paní co to prodává, spletla jsem se o 40kč a ona mi normálně v balíčku těch 40kč přibalila...to je super co?Takový jednání se již nevidí, takže vřele doporučuju, věcičky jsou překrásný, hlavně čepička a ta košilka a capáčky (viz moje album)
Paní je z Písku...tady je taky někdo z písku, že jo?

www.kojenecke-obleceni.eu
www.bambino.mimishop.cz
www.maminky.eu

prosteja
2. zář 2009

VENYS ahooooj 😵

NUKI já si však nestěžuju, doprava v Praze je pro mě ideál 😉 jedu sice asi 45 minut do práce a pak z práce domů..... ale podstatnou část jedu metrem a pak asi 13 minut busem a ten mě vyplivne před barákem, takže u mě spokojenost..... jako ptali se mě tady ženský, jaktože ještě chodím do práce, když takhle dojíždím, ale mě na tom nepřijde nic strašnýho 😅 metro je úplně ok a ten bus se dá vydržet, řidiči se střídají, takže rapl co stříhá začátky jede jen jednou za čas 😀

prosteja
2. zář 2009

CAT to je super obchodnice, takový jednání se dneska hodně málo vidí 😉

kebule82
2. zář 2009

ahoj holky, zdravím vás po delší době, omlouvám se, ale nějak nestíhám ani dočítat... jen bych chtěla pogratulovat Zuzce tichounce k //. je to super! mě se dneska začala rozjíždět mrcha, zatím to je teda jen takové špinění, tak uvidíme. Teplota se drží stále nahoře, ale naděje si už nedělám. 14.9. jdeme opět do CAR, tak uvidíme... každopádně to byl můj první cyklus s přirozenou ovu, takže i tak je to super 🙂

kebule82
2. zář 2009

ch jo, zase letím pracovat, tak páček a mějte se tu krásně!

nuki
2. zář 2009

prosteja: jojo nemyslela jsem, že si stěžuješ...))) je mi to jasný, je to určitě lepší než někde jinde..🙂

prosteja
2. zář 2009

ahoooj KEBULKO 😵 😵 😵 já hlavně gratuluju k cyklu s přirozenou ovulkou a uvidíš, že teď to půjde jako po másle 😉 držím palec, aby se brzičko zadařilo 😉