Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
9. zář 2009

no snažilkám samozřejmě držím palce 🙂 😵

svoja
9. zář 2009

HEHE ahojky...to je dobra navsteva teda.... 😒 i kdyz je fakt, ze ja se u nasich na navsteve taky vetsinou chovam jako doma 😅 😀

svoja
9. zář 2009

VENYS no to je lepsi pristup nez ten depresivni, co byl predtim!!!! drzim pesti...a NUKI samozrejme taky...ty to taky beres sportovne🙂

HEHE jj, docela dost...pred casem jsem si koupila rozpustny magnezko a je to jeste horsi...tak jsem to rekla dr a on me napsal tohle...jeste jsem to nevyzvedla, asi to bude neco takoveho...rikal, ze me teda predepise neco lepsiho...

svoja
9. zář 2009

...no a jinak mam vahu jako pred otehu...cili jsem nabrala zpet to, co jsem dala dolu nevolnostmi....5kg

verled
9. zář 2009

venys:ráda vidim že už jsi zase v pohodě.-)a veselá to je důležitý🙂

přidala jsem foto puponě, jsem fakticky velká už🙂

verled
9. zář 2009

svoja:soi děláš prdku ne??já mám nahoře už 6kilo🙂)))

zuzka.o
9. zář 2009

Ahooooj Prvušky ....jak to jde?

zuzka.o
9. zář 2009

Venysko: nesmutni,ono se to jednou povede 🙂

Ver: krásný pupíno, tehulko 🙂

Svoji: jak to jde ve škole? Co vaši, už dali zprávičky?

svoja
9. zář 2009

VER tak jako teoreticky jsem uz nabrala 5, jen to proste jsou ta kila, ktera jsem dala dolu nevolnostmi...

ZUZI ve skole je to moooc unavny, zkousim to jeste vydrzet...jinak nasi me vecer volali z hotelu, tak se me ulevilo, ze jsou v poradku🙂 diky

svoja
9. zář 2009

VER jeee, ty vypadas jako tehulka...ja uz mam taky poradnej pupik🙂

zuzka.o
9. zář 2009

SVOJI: to jsem ráda, že jsou v pořádku 🙂

zuzka.o
9. zář 2009

SVOJI: tak postýlka je krásná...se manžílek vyšvihl, co? Paráda..... a to bříško máš maličkatý 😵

hehena
autor
9. zář 2009

mno jo SVOJI, ale my se moc často nevidíme víš... naši bydlí víc jak 150 km daleko a když dovalí tak bys řekla, že si budete povídat a tak. né taťka si vždycky zalezl k televizi a to ještě tak, že my všichni seděli v pidikuchyni a on spal ve velký obývačce a tam se nemohlo, jinak si ho rušila a byl nevrlej 🙂)))) no prostě komický....
tohle by si manželova rodina v životě nedovolila... ty tu návštěvu naplno využijou!

moncicak3
9. zář 2009

ahojte děvčátka 🙂

Svoji, na tvrdnutí bříška ti asi předepsali to magnésko jak psala Hehenka, moje ségra ho taky má předepsaný....no a já když jsem řekla dr, že mi někdy tvrde břicho, ale že je to tak do 10ti tvrdnutí za den, tak řekl, že je to OK, raději mě zkontroloval a vše v pořádku......

jdu dělat bramboráky, jsem od včera nějaká unavená pořád polehávám....zítra jdu do poradny, tak doufám, že už tam budou výsledky krve a že nemám málo železa.....

zuzka.o
9. zář 2009

Ahoj Monci.... hmmm....bramboráčky...ty jsme měli včéééra....mňááám. Hned bych si dala znova.

HEHE: to je teda naprd návštěva. My když přijdeme k babičce do Prahy, taky nás nenapadne tam pochrupávat. Povídáme a povídáme...babička nám nosí samé laskominky.... přijde i teta s rodinou.... to by mi v životě nenapadlo, že se takhle někdo na návštěvě chová.

zuzka.o
9. zář 2009

Joooo.....už jsem vymyslela, jak to řekneme budoucím babičkám a děděčkům. Objednala jsem knížku....jukněte na odkaz.

http://www.kosmas.cz/knihy/142843/jak-na-previt...

hehena
autor
9. zář 2009

VER jsi krásná. vůbec né velká... já teď mám pupíno jako ty ve 20tt ..... tak počkej na mojí verlybí fotku, to tě uklidní! 😉

hehena
autor
9. zář 2009

ZUZI dobrej tip na dárek... to koupím našim k vánocům 🙂))) 😀 😉 😉 😉

moncicak3
9. zář 2009

Zuzi ahooooj 🙂 my měli mít bramboráky už včera, ale museli jsme navečer nečekaně odjet k manžovým rodičům, zas vezli babičku do nemocnice....měli ji od 20.srpna doma, ale teď úplně přestala jíst, tak jí dneska ráno zase odváželi 😒 .....no a přijeli jsme asi ve 21:00 a to už se mi bramboráky dělat nechtělo 🙂 takže je máme dnes k obídku 😵 ....ta knížka vypadá pěkně, to pak musíš napsat co na to říkali 😉

verled
9. zář 2009

svoji:no ale já jako nad váhu před otěhu🙂))fakt si připadam jako tlusťoch🙂)

zuzka.o
9. zář 2009

To je mi líto s babičkou ☹
Určo dám vědět, jak to dopadne 😉

HEHE...mělo by to být vtipné, tak jsem na to zvědavá. Pěkný dáreček 😉 Ještě je verze pro tatínka 😉

verled
9. zář 2009

hehe:děkuju jsi moc hodná, mě to panděro jde prostě někam dopředu furt🙂)))to bylo furt nic nic a najednou tohle🙂a svoji takový mini bříško......a cat uplně.......kam tohle poroste🙂

verled
9. zář 2009

beru zpět svoja má už taky pandírko🙂

baeszinka
9. zář 2009

Ahojky Prvosenky 🙂
Verled,ty si připadáš jak tlusťoch,jo?včera jsem přidala svoje pupendo,tak mrkni do albumu..to je teprve tlusťoch 😀 😀

Jinak včera jsem byla v poradně-nerodíme a ani to nevypadá..nález stejný jak minulý týden,takže nic 😒 .Příští týden se prý určitě uvidíme,napsal mi do průkajdy otazník,tak jsem zvědavá co příští úterý vymyslí.... 😕 😅

Koukám,že nejsem sama,kdo se pustil do úklidu 🙂

moncicak3
9. zář 2009

Ver máš krásný bříško 😵 a jako tlusťoch si vůbec nemusíš připadat, já mám nahoře 12 kilčo 😀 to teprve teď uvidíš jak ti poroste, ze dne na den, to budeš koukat 😉 😵

hehena
autor
9. zář 2009

ženy já vás baštím...... dyť jsme v TOM ne???? každý to břicho prostě roste jinak, každá má jinou postavu... já mám třeba dlouhý nohy, ale strašně krátký tělíčko - třeba konec žeber mám v úrovni pupíku... tutíž se mi tam dost ukládají tuky a asi i proto mi rostě břuch rychleji...

ale jak to tady pořád rozebíráme, tak já po večerech nedělám nic jinýho, než že prolízám fotky na koníkovi a srovnávám svůj pupek s jinýma a mám z toho depku.......... no a včéra nebo dneska ráno, já ani nevím, jsem si řekla, že na to prdím... prostě jsem taková a basta!

a všechny jsme krásný o tom žádná! 😵 😵 😵

verled
9. zář 2009

bae:ale ty na to máš právo a máš ho moc pkný a kulaťoučký.-)...držím palce abys už brzo měla prcka v náručí.-)
monci:je to pravda viď??mě přijde že fak je den ode dne větší😀

nuki
9. zář 2009

Ahojky ostatní...já tady dělám v kanceláři debordelizaci, tak jsem vůbe neměla čas..🙂
nedělejte chutě s bramborákama..🙂))) přeji dobrou chuť..🙂
my jsme včera doma řešili další nabídku na novou střechu, tak doufám, že to nkaonec dobře dopadne..🙂

moncicak3
9. zář 2009

ahooooj Bae 🙂 ty máš krásně veliký pupíno 😵 už bych ho chtěla mít taky takový a za chvilku rodit....apropo chtěla jsem mýt okna jako ty a dostala jsem zákaz od manži, od mamky a hlavně od dr, že se prý může zamotat pupečníková šňůra okolo krku a mimís se může narodit přidušený.....tak jsem to radši vzdala, stejnak je budu mýt před vánocema.....
to jsem na to teda zvědavá, co s tebou v úterý vymyslí....ale třebas už to do tý doby začne 😉

hehena
autor
9. zář 2009

BAE ahoooj... 🙂))) tak jak vám je? psalas včéra, že se cítíš báječně, tak to je fajn... to jsi asi první, která to tu píše...

eštěže nemám ráda bramboráky 🙂))) já se těším už na čínu 🙂 manža dovalí - asi si dám kachničku s rejží.. u toho má člověk jistotu, že tam není kočka ani pes... 🙂))) 😀