Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

blahovka.cz
21. zář 2009

no s te clenske karty ty vohdy vyuziju jak kdy a jak co a pak to vzdycky,co nevyuziju rozstrkam po rodine a kamaradkach 😉 hlavne tu slevu na 25% na jakykoliv vyrobek,to vzdycky bere na Bebu,on je rozdil platit 289 a 225 😀

blahovka.cz
21. zář 2009

jeee svoji tak to nevim 😀 😀 😀 😀 😀 ale ve smeru je to dobry na strevni peristaltiku 😀 je to proste druh masaze 😀 to me zaskocilo ta otazka 😀 😀 😀

svoja
21. zář 2009

No ja vim, ze nejaky ty masaze a tak....ale ze se zduraznuje ten smer 😀 😀 😀 😀

Holky, jdu si lehnout...zatim...

amallie
21. zář 2009

Blahu: díky moc za rady, jsem si to napsala na papírek a v týdnu dojdu ty věci koupit, ať užř jsme pomalu kompletní 😉 a u toho se zaregistruju, oni mi v krámě řeknou, co a jak vyplnit...........

blahovka.cz
21. zář 2009

dobrou svoji 😀 😀 😀

ami neni vubec zac,rada poradim,byla jsem pred porodem uplne bezradna 😀 a uvidis,ze ty slevy vyuzijes,je tam toho hafo a taky doporucuju tampony do podprdy,po kojeni,tech neni nikdy moc,kdyz se memi po kazdem kojeni 😀

nuki
21. zář 2009

http://www.dm-drogeriemarkt.cz/bb/

tady to najdete, včetně vyplňovacího formuláře...)

blahovka.cz
21. zář 2009

****************************************

holky,kdo jste tu dyl tak vite o koho jde,Ivasek uz porodila Ellinku,pry byla koncem panevnim a Ivi to zvladla skvele,2,55kg a 48 cm,pry tam po porodu behala jako camrda 😀 😀


***************************************

nuki
21. zář 2009

Svoji: tak hezké odpočívání..🙂

amallie
21. zář 2009

KP přirozeně??? Tak to je borec ta Ivaska 😉

Blahu: už jsem si našla ten klub, thned se tam přihlásím, díky díky

prosteja
21. zář 2009

BLAHU fakt???? já jsem nedávno četla, že má ještě do porodu čas, ale že se otevírá....... a že doufám, že ještě vydrží.... a rodila teda normálně jo? 😉

cat79
21. zář 2009

Ahoj kočky, tééééééééééééééééda, tady se toho dneska probralo!!
Co že???Oni fakt schválili to snížení porodnýho a mateřský!!Mě asi trefí, pitomci!!!!!ale co, stejně se ten schodek bude jen prohlubovat, mě už je to fakt jedno, co si našetříme si našetříme a bude, na někoho se spolíhat to už dneska holt nejde.
Jo a měřila jsem se v pase...rovných 100cm!!!!hihihihihihihi tak to je masakr!!!!!!

prosteja
21. zář 2009

holky neplašit, schválila to zatím jen vláda..... teď ve čtvrtek to budou schvalovat poslanci... a první zpráva je, že ODS balíček podpoří jednotně, i když prý se skřípěním zubů 😀

nuki
21. zář 2009

cat Ahojky🙂)))teda tak to je pěkné číslo..🙂))

prosteja
21. zář 2009

tak teď jsem mrkala Ivasce do alba a má tam napsáno, že na poslední kontrole jí doktorka prohmátala hlavičku.... 😲 tak to se asi malá ještě otočila nebo co 😅

blahovka.cz
21. zář 2009

holky Ondrasek je vzhuru jdu se mu venovat 🙂

nuki
21. zář 2009

blahu: Ahojky, to je potřeba..🙂)

amallie
21. zář 2009

holky, já jdu na gaučíček, pápá

nuki
21. zář 2009

já se jdu učit...papa 🙂))

hehena
autor
21. zář 2009

tý jo, tak IVASCE i tatínkovi moc gratuluju, že to zmákli a ELINCE vše nejlepší do života!!! 🙂

PROSTEJ IVASKA rodila ve 40tt - teda podle jejího pasu...

prosteja
21. zář 2009

téda hromadný odchod jo? 😀

já se byla učit 😀 vrchní ředitelka nám přišla ukázat svého dvouměsíčního synka, takže se tam samozřejmě automaticky všichni dozvěděli, že jsem v tom 😀

prosteja
21. zář 2009

jj HEHE už jsem to přečetla 😀 ale už dřív jsem četla, že se otevírala, hrozili jí taky předčasným porodema jak to zvládli v termínu 😉

blahovka.cz
21. zář 2009

tak jsem dala malymuz lehatko do nove polohy,tak lip vidi na hracky,tak tek kouka a prohlizi si kamose z jinyho pohledu a jinak psal manza,ze teda bude dyl v praci a prijde az na koupani,tak vyrazime po chirugach az bnarmime do mesta na nakup,myslela jsem,ze uklohnim neco ze zbytku k vece,ale kdyz tata dre zaslouzi si dodrou vecu 😀

prosteja
21. zář 2009

BLAHU tak dobře pořiďte.. a taťkovi něco dobrého uvařte 😉

prosteja
21. zář 2009

tak holky já se pro dnešek taky loučím, letím ještě něco vyřídit a pak hurá domů... mějte se všechny mooooc krásně a zítra zase ahojda 😵 😵 😵

hehena
autor
21. zář 2009

holky všem pá, užijte si zbytek dne... 😵 😵 😵

mě dneska práce vůbec nejde... asi to budu dělat až do noci... :(

zuzka.o
21. zář 2009

Hehenko: moc děkuju za zařazení do tabulky... a za ta 2 kuřátka 😵

Jinak to tady asi nějak zapadlo.... pozdravuje vás všechny LENIČKA ze Samosu, posílá sluníčkový pozdrav, je tam prý moc krásně 😵

amallie
21. zář 2009

Kdo je Lenička???

zuzka.o
21. zář 2009

Lenka bohousek. Už tady přes léto nebyla, má toho hodně v práci, hlavní sezona. Měly jsme těhulit spolu. Je ještě v tabulce snažilek 🙂

p.e.t.u.l.k.a
21. zář 2009

Ivasce moc k Ellince moc gratuluju 😵 😵 😵

JINAK FAKT TĚHULKY MÁTE KRÁSNÉ BŘÍŠENKA 😵 😵

Vítek má dneska 2 měsíce 😉 😵 megarychlost

angetha
21. zář 2009

Ahoj holky 🙂 🙂
tak jsem trochu dočítala a přidám svůj názor ke klystýru a masáži hráze, vitamínů a tak 😎 Já jsem pro klystýr, určitě je lepší, když pod sebou budete mít čisto a navíc budete mít volněji i v pánvi, já hráz nemasírovala, nástřih jsem měla a po týdnu vše v pohodě 🙂 Vitamíny jsem občas brala, Venďa měla 3,6, ale vitamíny to asi nebylo. A nejhorší z porodu pro mě byly kontrakce těsně před tlačením, u šití už jsem byl ráda, že je to za mnou a tak nějak jsem to nevnímala, i když jsem pokaždé cítila, když do mě píchla jehla......
Nevíte, jak to pokračuje s tím protikrizovým balíčkem?? Ještě to musí někdo schválit že...
Mě už dorazila mateřská i porodné, rodičovský příspěvek by se nám v roce 2010 taky snížil.. 😖

AMAL moje rada na zadeček - Teď dojíždím vlhčené ubrousky, počurané peru s plínkama, mám uzavíratelný boxík, koupila jsem v lékárně slunečnicový olej pro Vendulku a budu jí utírat tím... 😉 Zadeček mažu občas - Hipp, Bepanthen, Rybilka...Po koupání mažu olejíčkem od Hippu, do vaničky jen trošíčku takové pěny od Johnsonu ( měli to v porodnici) na tělo i vlásky. Je fakt, že je Bepanthen drahej, ale dobrej...Mám ještě klasické mýdlo od Nivey, ale ještě jsem ho nepoužila. A když je Vendulka pokakaná, tak je fakt lepší vzít jí rovnou do umyvadla..
V klubu DM jsem taky, kupuju tam totiž i žlučové mýdlo na látkové plínky a sůl na skrvny na jejich vybělení