Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
29. zář 2009

Jeste k tomu polstari: kde ho jako PROSTEJ behem noci mas? Jak jsem se zas tuto noc prevalovala a nespala, tak jsem premyslela, kam bych ho jako narvala...ja teda mezi nohama mam perinu a tak poruznu se jakoby do ni zamotavam, ja bych ho asi nemela kam dat🙂

hehena
autor
29. zář 2009

teda ženy...... to jako bude s tou mojí náladičkou ještě horší????? no to nééééé 🙂 to mi manža zdrhne!

ZUZI jakobys popisovala mě 🙂))) a to s těma fuskama mě dostalo... ten můj si po sobě neuklidí jak fusky, tak trenky a pak mě ráno budí pejska a má to všechno narvaný v hubě a tahá to po baráku sběratelka 🙂)))

svoja
29. zář 2009

HEHE 😀 😀 😀 😀 sberatelka 😀 😀 😀 😀 Muj m anzel na me nalady rezignoval a proste si toho nevsima....🙂 Jak jsem psala, vetsinou si ze me dela prdel a me kdyz prejde ten nejvetsi vztek, tak se tomu smeju taky...

hehena
autor
29. zář 2009

jo to jsou přesně návaly... a to je nejlepší nechat babu vyvztekat... 🙂 bo je to fakt za chviličku ouplně normální! .)

blahovka.cz
29. zář 2009

no holky prote me ty manzovo geny totalne prevalcovaly a ze me malej nema nic,byla jsem jen babybox 😀

je svoji fuj,tak to chapu 50min. je teda fakt dost

hehe to jsem rada,ze to vidis 😀 neboj nezdrhne oni to ti chlapi vydrzi a kdyz mu strcis pod ruku brisko odpusti vsechno 😀

zuzka.o
29. zář 2009

BLAHU: jejda, ti dva jsou si fakt úžasně podobní....teda stejní....super 🙂
Tak to se teda manža má na co těšit, jestli budu jako ty na konci těhu....

SVOJI: jejda, tak to se dobře vyspím až tak za 2roky, co?

Jinak lítám čůrat 1-3x za noc!!!

hehena
autor
29. zář 2009

holky tady pravým sloupci je reklama na fotky... parádní!

http://www.simsfoto.cz/deti/

verled
29. zář 2009

ahoj holky🙂nedočítám je to děsně dlouhyyy🙂
bae:malej je fakt krásnej.-)jak tam s taťkou spinkaj je dojímací.-)

svoja:nobul, hubneš z toho průjmu to se zasejc spraví, buď ráda za průjem, lepší než zácpa..... 😉 ono se to srovná....

jinak my taky dneska absolvovali návštěvu dr.......mam nějakou nemocnou nelinu🙂))doktor říkal že je to pravda, dal mi nějaký čípky a mastičku a pak mi po tisící zopakoval, že se nemam mejt mejdlem, kolikrát už mi to říkal 😀 😀 že musim používat laktacyd🙂jenomže když dojde??.-)))))prej jenom vodou a já hmmm🙂)))

jinak mam 10kilo nahoře☹(((takže holky odpovídám tabulce 🙂))))???

hehena
autor
29. zář 2009

tož já a spaní ZUZI .... asi do toho 11. týdne jsem chodila v noci čůrat 1-3x jako ty. a budila jsem se dřív.
pak se to ustálilo, ale zase se asi od toho 14. týdne dost převaluju a budím. ale dokonce je někdy noc, kdy nejdu čurdit ani jednou... 🙂))) to se pak po ránu divím 🙂))

zuzka.o
29. zář 2009

HEHE: my jsme měli pejska, co tahal taťkovo slipy a vítal se s nima..... i třeba s návštěvou ....záhadně se jí je vždycky podařilo vytáhnout z koše na prádlo.. a to pak bylo to správný ječení, když měla v repráčku slípečky 😅 😀 😀 😀

Koukám, že máme všechny super chlapy! Tolerantní a chápavé. 🙂 😵 😵

prosteja
29. zář 2009

ZUZI já teda u porodu nechci aby se na mě soucitně díval, budu asi potřebovat, aby mě třeba povzbudil, jak mi to jde a že už to bude brzy za mnou a ne aby na mě soucitně hleděl a říkal mi, tobě asi není moc dobře co? 😀 😀 😀 to bych ho rovnou asi vyhodila 😀

SVOJI no když jdu spát tak si ho tak jako nachystám, že ho mám vedle sebe a většinou si ten jeden konec dávám jakoby mezi nohy a na tom prostředku buď mám položenou hlavu nebo ho mám vedle hlavy, záleží jak se mi dobře leží... myslím, že až budu mít větší bříško, tak bude úleva si to bříško na ten polštář položit 😉

hehena
autor
29. zář 2009

VER ahoj 🙂 já myslím, že odpovídáš.... .) 😉

verled
29. zář 2009

prostej.já si dávám pod břicho normal polštář a je to super, páč mě to nikde netahne🙂

zuzka.o
29. zář 2009

BLAHU....babybox 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

HEHE: já mám totiž větší žízeň, piju jako zběsilá a pak to tak dopadne, že musím tolikrát čurdit! Se vždycky v noci vzbudím, naštvaně odfrknu, že jako už zase...a jdu!

hehena
autor
29. zář 2009

ZUZI tak to je přesný... naštvaně odfrknu... 🙂))))) teď už mi to až tak neva, ale taky jdu jednou za noc že jo 🙂

zuzka.o
29. zář 2009

VER: ahoj ....na fotkách ti to moc sluší, tak kila neřeš 😉

blahovka.cz
29. zář 2009

holky nepreju nikomu aby bmel v tehu takovy stesti jako ja a vstaval kazdy dve hodky na wc cely tehu jako ja 😀 to byla spotreba vody 😀

ahojky ver,prosimte 10kg to je parada 😀 no vis hubout se uz v tehu nebude,ale neboj po poordu bude dobre 😀

svoja
29. zář 2009

ZUZI 😀 😀 😀 ste fakt vtipna rodina🙂

To curani mam taky tak...1-3 krat za noc...a kdyz jeste k tomu nespim, tak curam vzteky 😀 😀

Jinak, pridala jsem nejaky fotky v civilu, at me nevidite jen v pyzamu 😀 A taky jsem se zvazila a zmerila...
VER tak ja mam 6 kg nahore (rozdil oproti puvodni vaze asi 1 kg) a 92 cm pres pupek (hladovej a nenajedenej)...jinak nemocnou ji nemam, i kdyz vytok mam porad...blee 😖 A meju se normalne sprchacem teda 😅 Obcas intim gelem, ale fakt malokdy...(mam ho v druhem roku sprchace a je to daleko 😅 )

zuzka.o
29. zář 2009

PROSTEJ: třeba bude tvůj manža naprosto dokonalej.... kamarádky přítel, když to na ní přišlo, se v noci šel ještě osprchovat, pak nahatej stál před otevřenou skříní a nemohl se rozhodnout, v jakým tričku ho má jejich syn poprvé uvidět!!! 😀 😀 😀

svoja
29. zář 2009

No ja prave za timto ucelem, prostej, mam perinu....tak jako nevim, kam bych ho narvala🙂 Ty spis prikryta?

zuzka.o
29. zář 2009

BLAHU..... 😲 😲 😲 Každý 2hodiny??? To by mi zabilo!!!

prosteja
29. zář 2009

ZUZI 😀 😀 😀 já jsem o tom s manžou mluvila, že pokud by k porodu nechtěl nebudu ho nutit, ale když se rozhodne tam jít, tak že tam půjde jako podpora nebo aby na mě koukal.... oboum nám je jasný, že mi nijak nepomůže, bude tam jako psychická podpora, případně i fyzická, bude mi pomáhat třeba chodit, pomůže mi na záchod a takový ty věci........ 😉 no uvidíme, maximálně ho vyhodím přede dveře 😀

SVOJI ano spím přikrytá 😉 máme v noci otevřenou ventilku, aby se nám krásně čistil vzduchu a nepřikrytá bych zmrzla upřímně 😀

prosteja
29. zář 2009

teda tam mělo být ne "nebo aby na mě koukal" ale ne, aby na mě jen koukal 😀

blahovka.cz
29. zář 2009

no nic holky,pocitam,ze se malej kazdou chvili vzbudi,tak to tu jdu jeste pofackovat v pul druhy frcim do frantaku za mamkou,tak nevim,jestli se tiu jeste ukazu

verled
29. zář 2009

hehe.jo tý horní hranici:?-DDDse poseru🙂jsem mylsela že se vejdu do 15ti🙂
zuzu:já už si asi i zvykla na to čurání imrveeeere🙂
blahu:no každopádně jsem si řekla, že je konec s obžerstvyma začnu se hejbat🙂
svoja:já jí mam odjakživa citlivou🙂)))jinak se měřit odmítám, protože ty a cat máte bříško přes celou plochu pěkně rozdělený a já jenom dopředu to bych furt vyhrávala nespravedlivě😀DD

zuzka.o
29. zář 2009

HEHE: krásný fotečky těch miminek...... fakt povedený. Ty svatební...jak co.....ale zajímavá je v tom makovým a kukuřičným poli.....

PROSTEJKO: vyodit ho můžeš vždycky, to je jasný. A ta podpora bude hlavně v tom, že tam bude. Já to tak aspoň cítím, že v tom neznámým bílým světě bude manža záchytnej bod. Pomůže mi slézt, vylézt, do sprchy.....

svoja
29. zář 2009

VER chichi nespravedlive🙂🙂 je fakt, ze ten rozmer pres pupek je zavadejici, protoze ty tvary jsou proste jiny🙂

prosteja
29. zář 2009

jj ZUZI taky to tak cítím....... že tam prostě bude, že tam na to nebudu úplně sama, hlavně třeba na personál, protože vždycky můžeš narazit na blbce a chlap prej hodně zmůže.... prý se hned k mamince chovají jinak, když je tam chlap...... a prostě ho tam chci mít, nechci aby to byla jen moje záležitost, ale nás obou 😉 nezáleží mi ani na stříhání pupeční šňůry, aby hned letěl a fotil první vteřiny našeho miminka... mě bude stačit, že ho napoprvé neuvidím sama, že tam bude i jeho druhý rodič 😵

prosteja
29. zář 2009

BLAHU tak papa a zase se ukaž mamino 😵

hehena
autor
29. zář 2009

jo RODIč - od toho to slovo taky je... aby u toho zrodu byli oba! né jen u výroby!
kdyby chlap nechtěl jít k porodu, tak by mě teda zklamal na plný čáře..... sama nevím do čeho jdu. některý chlapi to mají tak, že je to ženský věc, že co on by tam a že tam nechce (teď nedávno jsem se s jedním takovým bavila, žena ho prý i přemlouvala).... jakobych já věděla, co mě čeká... sama budu ouplně v háji z toho se děje...
podle mě si chlap mnohem víc pak váží svojí ženy a cení si svojeho dítěte...