Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
14. říj 2009

ZUZI tak ať závidí 😀 😀 😀 musíš jí pořád připomínat, jak děsně dobře ti je 😀

HEHE papa 😵

svoja
14. říj 2009

HEHE cus

blahovka.cz
14. říj 2009

tak jsem tu,krmila jsem,tak me jeste svoji napadlo,dusena mrkev,koprovka,rajska,rostena s houbama,klasika francouzky brambory,pak takovy ty hatla patla - br.placky,bramboraky,pytlik taky vyuziju,jako hypo,ty zapekaci smesy

peceni,no ja driv pekla dost,kdyz jsem jeste bydlela doma,bracha byl na intru,manzovi jak kdy,on nema rad suchy buchty,ma rad s krememe,tak posledne mel uspech treba tiramisu a je to rychly

zuzi,no to zas poklad,museli jsme se k tomu dopracovat,taky driv byl "zbabelej a nechtel stat ani na jedny strane"zase jsem nechtela aby mezi nama lital jako nudle v bandasce 😀takhle tohle reseni je nejlepsi,u nas to bylo docela tezky,ale ted uz se neboji rict nic tchyni,az me nekdy prekvapi,ze sam ji neco vytykne

zdravim hehenku

zuzka.o
14. říj 2009

😀 Chichi....PROSTEJ....neboj, do telefonu jsem jí to, že i je báječně, zopakovala několikrát 😀 😀 😀

Papa HEHENKO

BLAHU: dobře se manžík oženil, ono je třeba je občas nasměrovat tím správným směrem 😉 A určo teď sám vidí, že se mu i líp žije a dýchá 🙂

prosteja
14. říj 2009

ZUZI to je dobře 😀 😀 😀 ať třeba zezelená baba jedna 😀

blahovka.cz
14. říj 2009

zuzi to mas recht,ze potreboval nasmerovat,no stalo to hodne hadek a zkousnuti toho,co rekla tchyne,prece jen to jeho mamka,ale tak na druhou stranu,stejne jako ja neni bezchybna,tak jsem rada,kdyz se manza sam ozve i ohledne malyho

prosteja
14. říj 2009

tak a já mám na cestě kolotoč nad postýlku a další látkové pleny 😀 😀 😀 jsem zvědavá, jestli dneska pořídíme něco v tom Albertovi.... kdyby tam byla slušná ta postýlka a matrace, tak do toho jdu hned, ať mám o starost míň 😀

zuzka.o
14. říj 2009

Holky, jak probíhá ten NT screening? Je to utz přes břicho nebo vagi? Jestli tam vzít manžu ....

prosteja
14. říj 2009

ZUZI je to přes bříško...... 😉 vlastně první utz který mi dělal doktor přes bříško.... ale překvapení bylo, že naše mimi sedělo a doktor ho chtěl ještě pošťouchnout, tak šup na kozu a ještě vnitřní 😅 no manža stál tak příhodně rovnou naproti 😀

prosteja
14. říj 2009

ale já už ho brala na potvrzení srdíčka, to byl taky vnitřní utz a on sám chtěl jít, tak jsem mu zase nechtěla bránit, jen jsem ho upozorňovala, že to bude vnitřní utz a on si to asi chudák nedokázal představit 😅 .... doktor si ho vzal navíc k sobě a ukazoval mu to všechno na obrazovce.... manža říkal, že aspoň ví, jak to bude vypadat u porodu 😀

blahovka.cz
14. říj 2009

zuzi probiha podle toho jak je to videt,me to moc videt neslo,tak to slo pres vagi a manza byl taky u toho,bude to pro manzu takovej zazitek,ze mu bude jedno co ti kam strkaji,ikdyby si mela ten utz treba v uchu 😀 😀 😀 😀 je to klasickej utz s odberama krve 😉

zuzka.o
14. říj 2009

ejejej..... já jsem zatím byla ta brzda, protože mudr to tam má u utz stísněnější a aby si sedl proti koze se mi fakt moc nechtělo. Ale teď jedeme do centra do Budějovic a tam to snad bude přes břicho. Vidím, že manžovi to bylo líto,když jem mu popisovala jak jsem viděla srdíčka..... tak bych mu to teď chtěla vynahradit 🙂

prosteja
14. říj 2009

ZUZI můj doktor má taky stísněnou ordinaci a manžu neměl kam jinam postavit..... takže stál přímo u doktora 😀

blahovka.cz
14. říj 2009

je jeaste,ze se tak petulka zminila okyclich,taky mame jit,tak jsem tam brnkla a muzeme prijit dneska bez objednani a rovnou skaknu do alberta pro to pianko k vanocum 🙂

prosteja
14. říj 2009

a BLAHU má pravdu, manžovi to bude úplně jedno..... bude čučet na obrazovku a ne na tebe 😀 .... jinak teda ten utz se opravdu provádí přes bříško, jen to tam může být špatně vidět (tak jako to bylo u mě i u BLAHU) a pak přistoupí doktor ještě k tomu vaginálnímu.... tak maximálně pošlete na ten vaginální manžela pryč 😉

blahovka.cz
14. říj 2009

no zuzi jak pise prostejka a me se i mudr a manzi ptal,jestli to manzovi nevadi,byt u toho,manza stejne nespustil oci z obrazovky jak byl hotovej 😀

teda holky mi dneska serou,tu na chodbe vrtaji z druzstva a jako druzstvo se ani nenamahalo neco sdelit,jeste ze jedeme pul treti pryc,ale prekvapuje,ja neslysim ani televizi a malej si spinka v postylve jako zabitej 😀

svoja
14. říj 2009

holky tak snad jste nepocaly dite neposkvrnene ne? To manzel snad rozdejcha....

zuzka.o
14. říj 2009

SVOJI: nejde o manžu, ale o můj pocit. Na tý koze mi to přijde prostě hnusný, takový já nevim jak to popsat...potupný, nedůstojý, divný .... při porodu to mi bude stát u hlavy, to je v poho.

blahovka.cz
14. říj 2009

zuzi ja taky nechala si rozhodnout manzu,jestli tam zustane 😉

zuzka.o
14. říj 2009

Ono to nějak dopadne 😉 Nechám to osudu.

blahovka.cz
14. říj 2009

urco zuzi,tak snad tam bude vetsi ordinace,kdyz to je v budejkach 🙂 manzelovo sestrenka rodila 2x v budejkach a byla moc spokojena,uz jsi premyslela,kde budes rodit?

prosteja
14. říj 2009

ZUZI pokud tam manža bude chtít být, tak mu to umožni.... navíc jdete určitě nejprve na ten utz přes bříško a třeba ti vůbec ten vaginální dělat nebude.... 😉

hold jak říká SVOJA nepočali jsme neposkvrněně a manžel byl i rád, že to jako viděl, že si to prý vůbec nedokázal představit a že teď aspoň ví, co se mnou budou v porodce dělat 😀 😀 😀 jasně, tam bude stát u hlavy, ale i tak SVOJI, ono pokud tě má chlap rád, tak vidět tě tam jakoby "poníženou", odhalenou nebo jak to mám říct, to nenesou chlapi moc dobře 😉 tak ať si zvyká 😉

prosteja
14. říj 2009

teda tam nemělo být i tak SVOJI, ale i tak ZUZI 😀 prostě to bylo pro ZUZKU.... manža to zvládne 😉 a spíš počítej s tím, že půjdete jen přes bříško 😉

cat79
14. říj 2009

Tak jsem zpět z fitka, už je to teda záhul, už musím fakt pomalinku, abych se nezadejchala hned po 5 minutach🙂))ale dokud můžu, budu alespoň ěx týdně hezky makat🙂

Tak my za chvíli vyrážíme, tak se pak ozvu a vypovím co vše jsme zjistili, koupili a tak🙂těšendo velký...no konečně budu v klidu spát🙂))

Zuzi tchýňka je teda mrcha, ale což, ona se asi tou záští utrápí sama, nechápu☹(

Holky nestačila jsem dočíst tak jen zdravím všechny a večer podám referát o stavu kočárku🙂)))papaapapa

sacvi
14. říj 2009

Ahoj holky,
tak sem vzala malou převážit k mudr a za měsíc nám přibrala kilčo..Už má 5,70 kg 🙂 Jinak sem se ptala na manžu a že eště přes víkend máme být odděleně a i pak ju muž nemá eště moc chovat a pusinkovat tak to moc ráda nejsem..ale co nadělám..hlavně aby to prcinka moje nechytla..

prosteja
14. říj 2009

ahoooj SAC 😵 téda, už jste velký holky 😉 a manža ať se pořádně vykurýruje 😉

eeefffaaa
14. říj 2009

ahoj holky!!

jak se tady mate??

me Davidek spinka,ale asi se kazdou chvili vzbudi..uz rval,ale dala jsem mu dudlik a byl zase tuhej 😀 dneska se mnou v sedatku varil...uz aby byl pres den spis vzhuru..strasne me to omezuje to ze ho musim porad v kocaru vozit...je docela zvyklej ze jak se prestane tak je vzhuru,takze se musi vozit tak dlouho dokud nezabere..takze tam treba petkrat letim a vozim nez poradne usne a uz si zacina docela zvykat na postylku...do dneska jsme ho uspavali treba hodku,ale dneska byl tuhej asi po pul hodce 😀 takze se blizime k dobrymu konci snad

a co tady novyho??jak se tehulkam tehuli??

prosteja
14. říj 2009

ahooj EFI 😵 no paráda, konečně to vypadá, že budete v pohodě usínat... a neboj, malej bude teď víc přes den vzhůru a bude ti určitě povídat a všechno dělat s tebou 😉 😀

eeefffaaa
14. říj 2009

ahoj sac...to jste teda veliky!!my jdem ve trech mesicih tak jsem zvedava..taky jsme mohli jit ted driv jen tak pro kontrolu,ale radi tam zloutenka,cikani ji tam roznesli,takze jsem si rekla ze to nema cenu,ze pujdeme az v tech trech mesicich

zuzka.o
14. říj 2009

PROSTEJ: manža to ponese dobře, jenom já jsem prostě brzda. 😅