Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

verled
6. lis 2009

nějaký novinky??nějak nedočtu 🙂

hehena
autor
6. lis 2009

PROSTEJ mě všichni tipovali kloučka... tak třeba okolí má pravdu 🙂 😉 😉 😉

a ta kamarádka čeká holčičku 🙂
teď jí 14 dní trápili tím, že mám miminko VVV, tak musela na vyšetření a teď už jí i řekli, že to bude zdravá holčička 🙂 takže aspoň nějaká odměna!!! 🙂

prosteja
6. lis 2009

ahoj VER 😉 tak doufám, že vám je už líp 😉

hehena
autor
6. lis 2009

CIB pááá 🙂

VER ahoooj 🙂

novinky nevím jestli vypovím dobře... tak MONCI už je od včera doma - teda myslím 🙂
AMALLI se dneska dozví výsledky - kvůli otokům a tak by možná musela do nemocnice....
ZUZI dneska byla na KO, všechno OK 🙂

a jinak asi nic zásadního.... kdyžtak mě holky doplňte 🙂

prosteja
6. lis 2009

HEHE uvidíme 😉 ....... na tu holčičku všechno nahrává, ale znáš to 😀 může to být úplně naopak 😉

a jinak u té kámošky jsem si právě myslela, že klučíka, že to viděli tak brzo.... ale tak když ji honili takhle po vyšetřeních, tak to měla asi něco podrobného že? 😉

prosteja
6. lis 2009

CIBKO papa 😵 a měj se hezky 😵

HEHE to asi zhrnula ty novinky, nic dalšího zásadního mě nenapadá 😅

hehena
autor
6. lis 2009

no psala mi to jen ve spěchu, takže jsem ji nestihla vyzpovídat, ale dělá se myslím nějakej odběr tkáně a tak to asi zjistí no...

verled
6. lis 2009

prostej:no můzu dýchat konečně🙂)))mam odřenej nos, z horečky opar od pusy po rypáček, no krasavice vyloženě🙂ale Táda je čilej....
ajejej Amall nám otekla jo??no snad to bude dobrý, ale neni se čemu divit, chudák nosí toho dost☹
zuzi a dva kamínci gratulujem🙂

koukám novej přírustek vítám🙂

holky 18 jsem naposled v práci🙂

prosteja
6. lis 2009

jj HEHE prostě něco podrobnějšího, tak zjistili i pohlaví 😉 hlavně, že je holčička zdravá 😉

VER tak snad už to bude jen lepší 😉 a bude vám líp.......

hehena
autor
6. lis 2009

VER no AMALLI podle mě otýká už od začátku, bo takovej drsnej nárůst váhy je dle mě z drtivý části tím zavodněním... jen se divím, že to řeší až teď no... no ale včera psala, že už cítí, že má oteklej i krk... tak snad je v pořádku...

svoja
6. lis 2009

Tak jsem vas docetla a jeste se nasnidala....teda vy jste toho naklevetily po ranu🙂 ...aha...ono uz je pul jedenacty 😲 😖 😎

PROSTEJ kocarek je peknej i na netu 😉 😉

BLAHU tyyyjo, ja tusila, ze ty dudliky budou veda, ale ze az takova.... 😒 to se mam na co tesit🙂 jesteze tady mame maminy, ktery jsou napred a poradi nam 😉

CIB drzim pesti!!!!!

ZUZI gratuluju, ze je vsechno v poradku, jsem to vedela stejne 😵 😵

HEHE chichi se me libi jak do toho pronikas a vzdycky s panikou zjistujes co vsechno bude treba poridit 😀 😀 😀 heled, jestli se ti do toho vylozene nechce (ta drogerka, kosmetika atd.), tak znam holcinu, ktera veskere tyhle veci poridila na jeden nebo dva nakupy pres net a prislo ji to domu (pliny, ubrousky, veci pro ni do porodky, kosmetika pro mimi a ty provozni veci miminkovsky). jsou to takovy serepeticky 😀

Holky ja vcera secetla kolik jsme utratili za malou a docela sok teda🙂 A to v tom nejsou hadriky, protoze ty si nepamatuju...jinak mame uz vsechno, zbyva jen: kojo podprdy, asi zupan pro me, par veci v DM, ale bez tech by to slo. Huraaa...

hehena
autor
6. lis 2009

ty jo VER to letííííííí 😲 😲 😲 já chci bejt taky pak naposled v práci 🙂))) ale to mi asi neklapne 🙂))) já pojedu asi s notebookem i do porodky 🙂))) ségra říkala a až Kubu vyplkneš, tak tě zas od noťasa a neodtrhnem 🙂))) jako bych já byla workoholik chachááááááááááááááá 😀 😀 😀 😀 😀 😀

luciebx
6. lis 2009

dobre ranko devcata.. tak sem opet tu.. piji kaficko a uz se tesim jak za 2 hodky vyrazime do nemocnice na prvni ultrazvuk.. 😀 😀

blahovka.cz
6. lis 2009

HEHE .kdepak z kosmetiky mam,rybilku,tamponky na ouska a nosanek,ze zacatku na novorozene potrebujes lih a tamponky na pupicek a mit kalciovou mast se hodi vzdycky

ahojky ver,teda fujtabl,takovy problemy ke konci tehuleniii

zuzi fotecku jsem jukla,ale tam ani jeste nevypadas jako tuhu,natoz se dvema 😀 😀 😀 😀 😀

svoja
6. lis 2009

VER ahooooj, jsem si to myslela, ze jsi zustala doma nemocna...tak hlavne ze uz ti je lip!!! doufam, ze poradne pijes🙂

Myslim na AMAL jak ji to dopadlo!!!!

No a samozrejme na MONCICICICICI🙂 Uz se tesim na fotecky a info🙂

LUCI jsi nemohla ani dospat vid🙂 ahoj🙂

prosteja
6. lis 2009

mě se líbí holky, jak se vám všem ten kočárek líbí i na netu 😅 mě se nelíbil vůbec 😀 ..... ale tak hlavně, že naživo jsem s ním byla spokojená.... 😉

HEHE a ty nejsi workoholik???? 😀 😀 😀

LUCI ahooj, držím palec 😵

svoja
6. lis 2009

na co je kalciova mast?????

hehena
autor
6. lis 2009

SVOJI 🙂))) mno je to taková lehčí forma paniky... spíš se tak vždycky usmívám pod fousy a říkám si "no potěš koště ty srando, to bude ještě dobrodrůžo..." 🙂)))

já to vidím tak, že některej víkend najednu do DM a do lékárny a pokoupím to... prostě si napíšu seznam a bude... bo z toho netu mě to zase neba no - celá já jako 🙂)))

add výbava, pokud teda člověk kupuje kočárek, tak výbava nikdy nemůže vyjít na pár korun jak tu psala PETI... to tak asi nemysllila, protože pokud vím, tak kočárek kupovali...

ale jinak se samozřejmě dá ušetřit na ledasčems... ale zas né každej snese mega historickou postel jako mám já 🙂)))) jsem z ní fakt štěstím nakřivo - myšleno ironiky 🙂))) 😀 😀 😀 je táááák nádherná, že jsem jí musela zamaskovat povlečením 🙂))) to se nedá jako! 🙂))) 😀 😀 😀

luciebx
6. lis 2009

😀 😀 ale spala sem dokonce ok.. opet okolo 10 hodin hihi ja sem jak ledni medved 🙂 no ja dokud za mnou nebude aspon 8 tydnu tak tomu furt nebudu nejak verit a budu se furt bat ze se neco muze stat... ale stastna to sem to je jasnyyyyyyy 😀 😝 😀

blahovka.cz
6. lis 2009

svoji musite si rikat,ze jsme byly uplne stejne vyplaseny jako vy 😀 😀 😀 ja taky musela zkouset,akorat jsem vededla,ze chci latex ty antikolicky na flasku jsem mela u flasek ktery jsem mela u sterilizatoru 😀ale nedam na ne do pustit

hehena
autor
6. lis 2009

PROSTEJ nejsem workoholik... kdybych nemusela hážu noťasa do kanálu... jako fakt mám chvíle - a je jich čím dál víc, že by mi ani trochu nevadilo bejt žena v domácnosti 🙂))) ale kdo by to občas nechtěl že jo...

a teď bych taky brala víc dní volna, než jen víkend... čím je břicho větší, tím víc bych odpočívala... nebo aspoň to sezení u noťasa mě teda štve a štve a ble... 😀

svoja
6. lis 2009

...no ja teda myslela sumu bez kocarku 😖 chichi

BLAHU aha...pockej...ten pruhlednej to je silikon? a ten jakoby do zluta to je latex?

blahovka.cz
6. lis 2009

holky a co je ami to me uteklo

kalciova mast holky je na vsechno,nekdo ji pouziva na prdylku,je dobra na oblicej,kdyz je suchej,na stroupky je univerzalni a setrna

prosteja
6. lis 2009

HEHE taky si plánuju tu kosmetiku napsat a nakoupit najednou ten základ... akorát ty vlhčený ubrousky chci vychytat někde v akci a nakoupit jich pakl, ať mám pokoj 😀

a s tím workoholikem, já ti budu věřit 😀 ... ne tak ono to tak občas působí, že se nemůžeš odtrhnout od práce, ale já to na druhou stranu chápu, musíte se otáčet no 😉 😅

prosteja
6. lis 2009

BLAHU AMAL byla včera na kontrole u doktora a má příznaky čehosi, nevím jak se to jmenuje..... ale dneska jí měli přijít výsledky krve a kdyby byly blbý, tak by musela do nemocnice na pozorování 😖

svoja
6. lis 2009

HEHE me taky nedelalo a nedela dobre dlouhe sezeni-presne jak rikas-to je horsi nez nekolikahodinova prochazka....radeji si delej pauzy, protahuj se, odpocivej, bez treba s pani pejskovou ven....at pak nemas ty zada zhuntovany....a pupkoj se to urco taky nelibi bejt porad zmackej v sede 😉

zuzka.o
6. lis 2009

LUCI: mooooc držíme palečky na utz 😵

VER: ty jo, tak se s Tádíkem rychle uzdravte. No a teda to jsou krásný vyhlídky, že 18.11.jdeš naposl.do práce 😵

Teď jsem dočetla o AMAL... moc na ní myslím, ať jí to dopadne dobře 🙂

SVOJI: tak prozraď, kolik jsi utratila za výbavičku?

Já zatím nákupní horečku nemám, tak uvídíme, co se naskytne.

blahovka.cz
6. lis 2009

jj svoji presne tak k term barvam dudle

prostejkio a neni to preeklampsie?

svoja
6. lis 2009

aha, takze takova univerzal....na opruzeniny, na suchou kuzi, ochranna proti mrazu taky?...to ti doporucil dr nebo nekdo? a voni?

PROSTEJ taky jsem mela takovej seznam a jela podle nej....tech ubrousku jsem nakoupila dohromady 6 balicku a jeste urco dokoupim, jak jsi psala, ty se neztrati....mame pampers(byly vyhodny v baleni po 4 tech balickach a hipp na to jsem mela kuponky z DM-ty teda krasne vonej, ale jsou celkem drahy)...jeste chci zkusit ty DMacky a mozna johnson...uvidime...daji se na to vychytat akce....i kdyz zas...prej je nejlepsi pokadenej zadek pod vodu, tak nevim 😒

blahovka.cz
6. lis 2009

jo tak bez vune bez zapachu svoji a do mrazu myslim taky,jjo doporucila mudra a znam z doslechu 😉