Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
10. lis 2009

CARCUL a ANGE díky 😉 no mě právě zarazilo, že AMAL mi tu psala nedávno, že šla bez objednání.... 😅 tak jsem si říkala, super, budu moct jít kdy chci.... ale že si raději zavolám a informuju se, tak ještě že tak 😀 beru si na to totiž volno.....

ANGE jo tak to jsem si myslela správně, ona moje mamča dělávala ve firmě, kde se vyráběly zdravotnický potřeby... a já jsem tam chodila svýho času na brigádu.... a tam se to i různě balilo a tak, akorát rakouská firma a na naše podmínky moc drahá, takže se tam balilo něco krapet jinýho a šlo to do zahraničí, hlavně Rakousko a Německo a jmenovalo se to trošku jinak, ale když nám tam dělali přednášku sestřičky z nemocnice, tak nám ukazovali právě ten Perlan 😉

amallie
10. lis 2009

ange: a kde se to pořídí?

amallie
10. lis 2009

a to je mokrý?

cat79
10. lis 2009

Carcul super cukr🙂))
Ange to teda, ale nakupuju od 20tt, takže se to celkem rozložilo🙂))ale asi to ani sčítat už nebudu🙂)hihihihhi
Tak holky jdu na to učeníčko🙂))
papapapapa

angetha
10. lis 2009

Cat já nakupovala ještě dřív 😀 😎
Amalko ve zdravotnických potřebách se to dá koupit, doma si to nastříhám a pak namáčím do mističky s vodou, přidám si tam trochu Johnsonu na koupání a pak ty "od počurání" vyperu
Dudlíky třešinka 😀 a to měli poslední růžový
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

luciebx
10. lis 2009

ahoj holky tak sem opet tu.. lezela sem asi do 12 a az ted sem konecne do sebe dala polivku. .ach jo.. pak sem se rozbulela pri veseni pradla... no toto snad neni mozny co to je.. .ja vedela ze hormony pracujou ale to sem fakt netusila ze uz takhle brzy.. mam dneska fakt den debil... a to mam uklizet a to se mi tak nechce. ☹

amallie
10. lis 2009

anget: kolik to stojí? a je to lepší, než ty ubrousky, jo?

angetha
10. lis 2009

Luci teda, plakat při věšení prádla 😕 ale neboj, zvládneš to 🙂 🙂
Amalko já beru 5 balíčků a vyjde mě to na stovku a z toho mám přes 100 kousků..a když je peru, tak vyjde jeden kousek na míň jak korunu a je to absolutně bez chemie 😉

prosteja
10. lis 2009

ANGE ty jsou krááááásný 😵

amallie
10. lis 2009

aha aha, já právě koukala na netu a měli tgřeba za 1298 😲 😲 😲 takže zajdu do zdravotnickejch potřeb, řeknu, že chci perlan na miminko? to já jsem právě přemejšlela, čím nahradit ty ubrousky......... jsem si říkala žinkou že jí budu mejt

amallie
10. lis 2009

ange: takže ty to nastříháš suché a skladuješ suché a pak to namočíš a otřeš jí tím? a když to není pokajděný, tak je vypereš, jo?

prosteja
10. lis 2009

LUCI no to se ti teď asi bude stávat častěji 😉 vydrž prťka, vydrž 😀

ANGE tak to by mě asi nenapadlo koupit Perlan místo ubrousků 😉

luciebx
10. lis 2009

no tak to se ma pritel na co tesit hihi... tak sem vlitla na ten uklid koupelek a mam to hotovo.. uz jen vyluxovat vrchni patro aje to.. ale na to si pockam az dojde mladej pac odtahovat postele teda sama nebudu.. uff tak nozky hore a cekam kdy mi dovali hranolky.. mnam... mam chut na neco slanyho

angetha
10. lis 2009

Luci jestli máš chutě tak si dej 😉
No právě o tom Perlanu psaly holky v Látkových plínkách a měli to i pro miminka přímo v porodnici..
Jo Amal stačí že chceš perlan, ano nastříhám, mám to na hromádce, vedle misku s vodou a vždy jeden vezmu, namočím, vyždímu a použitý vyperu s plínkama...ale jaksi tatínek ještě nepochopil, že se perou tak mi je občas vyhazuje 😀
ADD dudlík, tatínek mě přesvědčuje, že ten použitý už takhle veliký byl a že ho nemám vyhazovat 😀

amallie
10. lis 2009

anget: a ona je to látka, že to jde vyprat?

luciebx
10. lis 2009

tak hranolky jsou uz na ceste... zaludek sice furt na vode ale uz se to da... piju kolu ta mi hodne pomaha...

hehena
autor
10. lis 2009

jej a teď mám chuť na kolu, jak to tu čtu 🙂

ahoj holky jak se máte? 🙂 😵 😵 😵

hehena
autor
10. lis 2009

LUCI teda huš ti začaly takový nevolnosti? no drž se!

a dneska je nějakej divnej den, já jsem zas od rána dost protivná .))) 😅

zuzka.o
10. lis 2009

LUCI: chudinko, to ti fakt nezávidím, že ti je blbě, tak ať to brzo přejde 😉

Hmmmm.....kolaaaa....tu bych si dala (ale zakázala jsem si jí ☹ )

HEHE: ne vždycky má člověk super náladu, takže buď v poho 😉 To já se teda přiznám, že občas vyjedu kvůli úplný blbině aniž bych chtěla.... a pak hned pohodička. Ty hormony s náma mávaj, co?

Mějte se krásně, letím domů nakoupit na zítřejší oslavu manžova svátečku....papááááááááá

hehena
autor
10. lis 2009

ZUZI ahooooooj 🙂
no mává to se mnou teda parádně 🙂)) 😀

moncicak3
10. lis 2009

ahoooj ženy 🙂 ještě jsem vás nestihla dočíst, Terez teď chrupká, tak se chystám chvilku žehlit, mám tu hromadu prádla....jsem se na vás chtěla juknout 😉

hehena
autor
10. lis 2009

jééé MONCI ahoooj... 🙂

jak se máte? máš chvilku na popis porodu a vůbec sžívání co? 🙂 😵 😵 😵

carculka
10. lis 2009

ahoj monci 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tak vypravej ,prehanej-co porod,maminkovani ataaak??

papaa zuzi

ahoj hehe 🙂

carculka
10. lis 2009

jukala jsem do albika-jezis terezka je kraaaaaaasnaaa 😵 😵 😵 😵

luciebx
10. lis 2009

tak hranolky jsou ve me a konecne se zacinam citit normalne... docela pozde ne? haha... tak uvidime jak to bude zitra.. snad lepe

angetha
10. lis 2009

Monci ještě jednou moc gratuluju k Terezce, je fakt nádherná 😵 😵
Amal jo jo prý je to viskóza což látka je nebo ne?

hehena
autor
10. lis 2009

jé TEREZKA... já chci taky menší miminko... ale bude to asi fakt valibuk 😅 😨 ☹

hehena
autor
10. lis 2009

já též gratulujuuu MONCI 🙂

CARCUL hoj...

tak PERLAN říkáte jo? no musím se na to mrknout 🙂)

carculka
10. lis 2009

tak pridavam taky ete jednu gratulaci,tech neni nikdy dost 😉 🙂

hehena
autor
10. lis 2009

jo to je fakt 😀 😀 😀