Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

amallie
25. lis 2009

a začíná mě srát, jak mi každý den volají lidi a ptají se, jestli už a kdy už 😠 😠 😠 😠 jak to mám do háje asi vědět????? 😠 😠 😠 😠

se třeba zeptaj, tak co, nerodíte??? jako kdybych rodila, tak budu viset na mobilu, nebo co????????????????

cat79
25. lis 2009

Amal klíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííd🙂)))

Teda prostějko jak málo plodovky?????a co by to znamenalo?????bože hlavně ať je to OK!!!!
Mrňousek si s váma takhle hrál, jo?🙂no my když byli poprve tak se schovával,ale pak už se pyšně ukazoval...neboj, při dalším už miminko kráásně uvidíte...a co pohlaví, nechtěl vám to doktor omylem říct???

Nuki my miminko splodili na horách když byl miláček nemocnej a bral antibiotika...vše je možný, hele🙂))

nuki
25. lis 2009

cat: to jo všechno je možné, ale já už mám dávno po ovulaci..🙂)))

Amall: klíííídek, neboj to se nestane..🙂)

nuki
25. lis 2009

tak já holky letím pracovat, mějte se dobře..🙂)) papa 🙂))

prosteja
25. lis 2009

no holky jako co by to přesně znamenalo nevím, ale doktor prostě řekl, že je to na dolní hranici.... co já vím, tak jedné mé kámošce zjistili málo plodovky a prý pak z toho můžou být hluchý děti a tak, ale ona to měla fakt abnormálně 😖 musela kvůli tomu na nějaký spešl vyšetření..... doktor jen řekl, že za ty 3 týdny se to pohlídá....

jinak vážíme 800 g a já bych z fotky řekla, že to bude kluk 😀 😀 😀 ale ona to může být pupeční šňůra mezi nožičkama... když si tu fotku naskenuju do počítače a zvětším, tak to vypadá jako pupeční šňůra.... 😉

p.e.t.u.l.k.a
25. lis 2009

Prostej tak moc gratuluju a snad to bude dobré za 3 týdny 😉

nuki držím palce 😉

svoja
25. lis 2009

Cau zeny a deti🙂

My jsme jeli dnes s manzelem vyridit materskou do me prace. Jako ta cesta nic moc...Barce se to vubec v aute nelibilo a je naklepana jak rizek🙂 Chuderka... A v praci se ji taky nelibilo....tak jsem to tam posefovala, deticky moje bejvaly me lapily, to bylo mily....

ANG ten porod tedy nic moc....o rucnim roztahovani slysim poprve, ale hlavne, ze to dobre dopadlo a zas az tak strasne dlouho to netrvalo. Mmch, rodila v 36tt ze? A uz ma malou u sebe a pujdou normalne domu? To je dobry...mmch, mala je moooc krasna a roztomila🙂

Jo, vcera jsem si taky pisla s Verled...chudera se nudi, ale prej snad bude za par tydnu online 😉

NUKI tak ze by uz 😉 😀

PROSTEJ neboj, bude vas sledovat, kdyby to bylo nejak tragicky, tak by ti to rekl...

AMAL no tak to je dobry...na to se taky moc tesim, az se me budou porad ptat... 😖

CAT vsechno nej nej nej ke svateckuuu 😵 😵 😵

blahovka.cz
25. lis 2009

hoj zeny,tak jsme si udelali vylet k mudre a ona tam nebyla,ale recept pripravila,ted jeste nejakej sirup na kasel

prostejhko co to ctu,tak snad se to zlepsi za ty 3 tydny a jako na hluchy deti ani nemysli!!!!!!!!!!

ange koukam,ze svagrova si opravdu uzila,jeste ze ji netrapili dyl a udelali ten cisarak

nuki ja uz myslela,ze se ver neco stalo a je v nemocnici 😅

zuzka.o
25. lis 2009

PROSTEJKO.... nemysli na to, že to může špatně dopadnout, jste na dolní hranici s plodovkou a to není, že jí máš hodně málo..... určo se to spraví, doktoři si tě pohlídají. A teda..... že by klučina???? 😉

AMAL.... to je děs, co? Kamarádka z toho naprosto šílela, každej den měla tisíce telefonů... už rodíteeee???? Už je ani nezvedala! 😠 Tak pevný nervy!

CAT.... ty jsi Kačka??? Jéé... vše nej nej nej 😵 😵 😵

Ahoj Blahu 🙂

zuzka.o
25. lis 2009

Joooo..... NUKI.... taky jsem otěhulila, když měl manža antibiotika, vytrhli mu zub, měl pod ním hroznej zánět.... tak třeba na tom něco bude... hupsni na něj 😉 😀

prosteja
25. lis 2009

holky nebojte, nemyslím na to..... 😉 já doufám, že to bude ok.... a ten klučina, no nevím, ona je to fakt asi pupeční šňůra 😀 😀 😀 ale při prvním pohledu tam je takovej výstupek mezi nožičkama 😀

jo a jinak tlak v pohodě, cukr taky v pohodě, moč v pohodě...... a vážíme 60,8 kg 😉

prosteja
25. lis 2009

tzn. že jsem přibrala od začátku těhu 2,5 kg 😉

amallie
25. lis 2009

holky, tak jsem umyla 3 záchody, 3 umyvadla, jednu vanu, jeden sprcháč a podlahy koupelnách, zplavená jako čuně a Amál nic na to................ a jako vokna nemeju dneska

cat79
25. lis 2009

...holky děkuju za přáníčka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!🙂))si tu hovim, papám bombonky a strašně lidiček mi napsalo, jsem dojatá🙂))v 5 přijdou ségrušky a máme sushi večírek, já teda jen vegetariánské se zeleninkou🙂)

..jo a pro kocík jedeme až v pátek, páč mi pořád není dobře a já si to hci v německu užít, nakoupit ňáké dárečky a štolu a jít na trhy..a teď bych to teda ještě nedala.-(((

Prostějko neboj, určo to bude dobrý🙂))fotečku už jsi vložila??

Svoji, jé, tak to bylo milé že tě děti odchytly, co říkaly na bříško?????

Amal, vy máte tolika hygieny🙂)hihihihi, tak šup šup, rodíme rodíme🙂))

cat79
25. lis 2009

Prostěj jenom 2,5kg????Já už 13kg🙂 a teda i ty teď vážíš míň než já na začátku🙂)hihihihi

prosteja
25. lis 2009

holky fotečku vložím, ale jde to blbě vidět, musíme vyseparovat z videa nějakou lepčejší 😀

CAT no jo, jenže kolik měříš 😀 .... já jsem prcek podle tebe, tak taky vážím míň.... 😉 ale čekala jsem, že když dneska vlezu na váhu, tak budu vážit víc, než 60,8 😉

amallie
25. lis 2009

Cat: no, my ti s Amál přejeme všechno nej a zdá se, že narozením slavit teda nebudeme, no.......... dnes už nic nedělám 😅

prosteja
25. lis 2009

CAT já se taky přidávám a přeju všechno nej 😉

cat79
25. lis 2009

Prostějko 171cm🙂))taky žádnej obr🙂)

Amal a Prostěj děkuju🙂)))))))))))))))))))amal, ještě je čas🙂)hihihihiihi

prosteja
25. lis 2009

CAT no to měříš pořád o 10 cm víc než já 😀

cat79
25. lis 2009

...holky mě ta žáha zabije, to je děs!!!celej den už to trvá, ale je to teda asi tim, že piju ty čase s citronem a to kyselo se mi vrací do jícnu, ale já nevím co dřív, smrkat, kašlat, natírat odřenej nos, chladit žáhu, WC, a když si pčíknu tak mi teče mlezivo z obou prsou....fakt nádhera🙂))))

prosteja
25. lis 2009

CAT mě na tu žáhu včera pomohl čajík 😉 od Teekanne mám pro těhulky a koupila jsem i fenyklovej, 2 cvakla večer a celou noc jsem měla pokoj 😉

cat79
25. lis 2009

10cm to nic není🙂 ale říká se že teda váha by měla být cm minus 110, takže bych od tebe měla mít 10kg k dobru🙂)hihihi, ale my už teď máme 75kg...haha, to je vtipný🙂))

amallie
25. lis 2009

cat: jogurtové nápoje pomůžou po malejch douškách

prosteja
25. lis 2009

CAT jj, určo bys podle těch vzorečků měla vážit normálně víc než já.... a nezapomeň, že teď v těhu to nemůžeme vůbec prorovnávat 😉 já v tvých týdnech můžu být hore 15 kilo a bude 😀

cat79
25. lis 2009

no Prostějko mě ve 26tt taky stačila sklenka mlíka nebo 1 renie, ale jak už je malej velkej tak mi tlačí na žaludek a už to není jen tak, gaviscon, po každym jídle a na noc tak 2 renie a modlim se aby mě to v noci neprobudilo☹(((ale co, už jen 5 týdnů, si to užiju, mimísek mi stojí za cokoli🙂)

amallie
25. lis 2009

no a mudr říkal, že od 37tt je břicho níž a mělo by to přestat......... jako u nás to nedopadlo, ale říkal to

prosteja
25. lis 2009

CAT mě na to právě renie už moc nepomáhalo..... a v noci jak mě to budilo, to je nejhorší... ale sestřička mě uklidnila, že to je prý po tom vyšetření na cukr normální, někdo to prý má i týden 😲 .... tak jsem jí říkala, že jsem si koupila ty čaje, lupla renie a že dneska je to už lepší... a prý bude ještě lépe 😀

jo a zapomněla jsem se pochlubit holky.... mám už papír na mateřskou 😀 nastupuju 4.1., tzn. 8 týdnů před porodem... a sestřička mi říkala, to co tu říkala AMAL, nikdo nemá právo zbraňovat těhulce nastoupit těch 8 týdnů 😉 je to prý jen její rozhodnutí 😉

prosteja
25. lis 2009

AMAL jj, to jsem četla v nějaké knížce.... že prý i potíže s dýcháním by měly přestat a tak, že už je prcek dole.... 😉

amallie
25. lis 2009

prostej: no super a máš to vyřízené 😉