Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

anickaajanko
25. pro 2008

no ahojte
tak aj my zelame krasne sviatky aj ked trosku neskor lebo sme sa sem nedostali
no to sa neda porovnat sviatky sami a s tou nasou radostou
to bolo tak mile tolko krasnych veci dostal
normalne som rozcitena
ake to boli krasne vianoce taky bol zlaty, dobrucky, sedel normalne pri stedrovecernom stole v tom svojom kresielku aj tanierik a poharik mal svoj
ked sme mali oblatku s medom on dostal medik na dudku
no krasne
dneska sme boli cely den u svokrovcov a v kostole rano ale len ja
chlapi boli doma tak ja s mamou, svokrovcami a svagrom
moja baba zlaty bol v santovskom oblecku ako taky cukrik

sassi
25. pro 2008

asitka... preboha ... to z čoho si usudila, že ja tehu??? 😕 ved ja mam Mirenu 😀 😀 😀

anicka, vianoce s dieťatkom su nádherne, užasne ... nech to čo najdlhšie takto vydrží 🙂 🙂 🙂 ... ja by som brala každych 5 rokov babo, aby sme mali stale vianoce s malým dieťatkom, lebo to je také zlatéééé ... ako sa tešia ... Heni už to tak neprežíva ☹

asitka
25. pro 2008

saška....šak si písala...že si ani poriadne nejedla...a že ti je blbo...noooooooooo 😀 😀 😀 šak ja ti doprajem 😀 😀

alika54
26. pro 2008

bre ranko vsetkyyyyyyyyyym,,,,,tak ja som stale u rodicov,,,Simona zobrala kamaratka tak nieje doma,aspon ma zmenu a pohra sa s detmi a Vikinka sa vala pri mne v posteli a krici- uz sa mi venuj mami 😀 ,,,tak sa jej idem venovat,,,uz mi vsak snehulienka lezie krkom,,,nic ine nerobim len sa hram s trpaslikmi a barbinami 😅 ,,a este vcera som skladala lego 😅 ,,,tak krasny den vsetkym prajem,,,,pa pa pa...Asit jasan videla a kyvala som o sto-sest 😀 😀 😀

sassi
26. pro 2008

alika, my sme včera do skoro polnoci česali a rezliekali barbiny ... takže som na tom podobne 😝

asitka ... jaj tááák, no niečo na mna lezie, aj v krku ma akosi škriabe ... a mne byva ťažko, že nemám žlčník ☹ tak ked pokombinujem nesprávne, je mi blbo 😠

qetinka
26. pro 2008

ahojte 🙂 alika aj ty sa hras s barbinami? 😀 😀 😀 😀 😀 aj ja,,..len trpaslikov nemame 😀 😀 😀 😀 domi dostala neviem akym nedopatrenim 4 nove barbiny 😲 😲 😲 a princeznovske šaty..v tych stale beha po dome a carovnu palicku s korunkou a byva v barbi domceku.... 😀 😀 😀 je strasne velky....vcera tam aj spala 🙂 a oliver jej tam stale lezie 🙂 🙂 🙂 sem tam sa hraju spolu sem tam ho vyhodi 😀
dnes ide manzel na chatu..klasika panska jazda zauzivane to maju uz roky rokuce...ale spravili sme kompromis....len na jednu noc... 😉 ...
oliverko zle spal..ja som bola asi 15 x hore 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 stale mrncal vrieskal plakal..blbe zuby 😠 😠 😠

sassi
26. pro 2008

naš tiež furt mrnčí, lebo chce čokoladky a nemože tolko 🙄
naša heni 3 barbiny 😕 a to som povedala, že už ani jednu nedostane!
ma ich plnu krabicu
všetko original Barbie, alebo Steffi
ale tento rok dostala už tie pre väčšie dievčatá - My Scene, a jednu, čo sa jej farbia vlasky 🙂

alika54
26. pro 2008

caooo,,,teraz som prisla s malou z prechadzky a je veru vonku dobra kosa,,,ale sme sa aspon fajn vyvetrali,,,sme same dve uz domka a je nam celkom smutno 😝 ,,,

sassi
26. pro 2008

my sme prišli z navštevy, bola som aj v TESCO na vypredaj kuknuť, a tiež po muku do tej pekárne na chlebík
kupila som malým nejaké oblečko, mali polacnené, ale nič extra

asitka
26. pro 2008

ahojteeee....saška...majú zľavy len na hračky...či aj na iné veci????

ali čaaaaaaaaaaao...si to trochu uži....šak čochvíľa ho máš domka 😀 tí moji sa mi len pri sukni držia 😀 😀 😀 a nie a nie ich dostať von... 😀 😀 ale je pravda...že sú chorí...a ja začínam byť tiež. 😝 vrrrrrrrrrrrrrr

sassi
28. pro 2008

hááálooo
žijete?
kde ste všetky?

sassi
28. pro 2008

bola som na ten vypredaj, ale v TESCO nič moc
ale dnes som bola v Kenvelle a mali pekne veci
malemu som vtzala bundu už narok (vel. 4 roky) a tiež tričko, a dcere vestičku
vedela by som sa tam, vyblázniť, ale nemáme žial nafukovacie skrine 😀 😀 😀

qetinka
28. pro 2008

ahojte,ja som chora a je mi na h....o 😠 😠 ☹ ☹ domi je uz ok aspon to 🙂

sassi
28. pro 2008

moooja
a čo ti je?

qetinka
28. pro 2008

ale cely clovek ma boli ..nadcha hrdlo..do ucha mi to ide a tak...nic moc...davam si homeopatika a bioparox,njake vitaminy v podstate nic ine teraz nemozem a atb len penicilinove v tehu a ja som alergicka...takze hadam to zvladnem co najrychlejsie aby decka neochoreli....

asitka
28. pro 2008

saška...aj ja chcem ísť popozerať....po obchodoch.....tak uvidíme...ako dopadneme...

kvietková moja...skoré uzdravenie...viem ako ti je...ja keď som bola tehu...som mala zápal priedušiek...a no hrozné....a tie pocity k tomu...ako a či neubližujem malému....no des...fakt...rýchlo sa vylieč...ja nie som tehu...a tiež som chorá.... 😒

asitka
28. pro 2008

a ali sa nám kde vytratila??? heeeeeeeeeeeeej...dievča...kde zas si??? 😀 😀 a dorotka tu už dlho nebola....hm...čo je s ňou???

sassi
29. pro 2008

možno sviatkuje mimo domova 😉
Queti - skore uzdravenie

my mame naplanovaných kopa navštev, Heni dnes ide na dedinu k starkím, asi do stredy
žehlila som asi najväčšiu kopu šatstva za moj život, ale uplne všetko som to nestihla,, musela som aj variť
ja neviem, ked sa to tolko beriem, ale prala som aj všetko nove šatstvo, čo sme podostávali, nove obliečky na periny, obrusy (čo Heni cele od medu okydala) no a tiež čo sme nosili ...

anickaajanko
29. pro 2008

ahojte babenky

maly bol od 3tej do pol6tej hore
teraz ma neuveritelne boli hlava
a vidim cierne oblaciky napred oci
wow to bude den
chceli sme do europy hypernovy a tesca kuknut tie vypredaje
ale nemam sil

maly sa dnes na tej hrazdicke co som kupila objavil v zrkadle tak sa z toho tesi

alika54
29. pro 2008

caute kocky,,,Asit ja tu soooom,,nevidiiis 😀 ,,,,som u nasich od vcera ,,mali sme tu krstnu tak bolo super a dnes sa chystame mi na navstevu k ujovi tak zas neaka zmena,,,bola som s detmi dnes na prechadzke lebo sa v kuse hadali no nepomohlo 😝 ,,,akurat som skoro zamrzla 😀 ,,,cholerkam prajem uzdravenie 🙂

alika54
29. pro 2008

a inac,dnes mimochodom som sa dozvedela ze Simon ma ist na lyziarsky a do 15.dcembra sme mali zaplatit a to moje tela mi nic nepovedalo,,ma skoro drblo,,,no musim za ucitelkou zbehnut ci sa s tym neda este nieco urobit 🙄 ,,,som myslela ze ho zahlusiiim,,,, 😠

sassi
29. pro 2008

alika takto skoro???
ved naši chodia až v 7. ročníku
tak je to v osnovách
v 4. ročníku plavecký a v 7. lyžiarsky
potom v 1. roč na SŠ lyžiarsky a v 2. roč SŠ plavecký

to potom je nejaká mimoriadna akcia ... alebo je v športovej triede?

Inak mne Heni vraví uplne všetko, aj čo sa jej niekedy netýka 😉 ale chlapci toho narozprávaju všeobecne menej, aj ja niekedy oznamujem kamoške, čo ma syna v henkinej triede všeliake "novinky" 😀 😀 😀

Naša heni už odcestovala, a boli sme u kamošky, len s malým, ale stale sa po nas vešal, nemal sa s kým pohrať
Už šiel spinkať
a ja som hláááádnááá 😔 😔 😔 a už nechcem jesť, lebo som asi cez tieto sviatky postupila do kategorie XXXXL 😕

alika54
29. pro 2008

Sassi,,,nas bol uz aj ako predskolak,potom ako prvak a dufam ze tento rok sa dostaneme opat-ak nieje uz neskoro 😒

asitka
29. pro 2008

Hojte dievčatá.....ali....ako ste dopadli s tým lyžiarskym??? to by bola smola...no ja ak sa nepopýtam v školke...učiteliek...či kamarátok...tak od Mateja sa toho veľa nedozviem.... 😝 😀

sassi
31. pro 2008

V novom roku
radosť v oku,
úsmev tvári!
Nech sa darí
dôjsť vždy k cieľom
v roku celom!
Šťastia veľa
všetkým želám

qetinka
31. pro 2008

ahojte dievcata 🙂 hlasim sa akoze zdrava 😀 hrdlo relativne ok,len co ma chytilo a to mna prvy x tak zlcnik 😠 😖 🙄 kokso to su ine bolesti...a keby som aspon sa prejedala...ale ved tak malo jem a aj tak...ale kupila som si pancerolan tak je mi trochen lepsie...aspon vaha ide trochu dole 🙂 🙂 🙂 oliverkovi ide dalsie stolicka...teda stale ta ista štvrta...kandi ako pejo,ale je celkom dobry,da sa...dominka ma teraz fazu upratovania....sama si upratuje veci..dam si asi krizik do kalendara 😀 🙂
TAK KRASNEHO SILVESTRA VSETKYM 🙂 a v celom novom roku vela zdravia,lebo je to hadam najdolezitejsie,lasky a rodinnej pohody,radosti z kazdeho dna a z malickosti,....a usmev na tvari 🙂 😵 🙂

sassi
31. pro 2008

žlčník fuuuuj
mam svoje skusenosti 😒

qetinka
31. pro 2008

sassi ja teda nie...ale naberam... 😖 skusenosti...nieco otrasne...ty si to mysim ze mala tiez ked si bola tehu,ze??? 🙄 🙄 🙄 mne je zle aj s vody cistej...

sassi
31. pro 2008

no mala
maš sa na čo tešiť
ale mne bolo blbo až posledny mesiac
pri henke som mala aj svrbenie tela, zle testy
pri Alexkovi svrbenie a bolesti, vracala som
a tiež aj z vody
po porode sa to upravilo
ale ked mal 6 mesiacov, musela som na operáciu

ak maš problemy, po porode si to nezanedbaj 😉

qetinka
31. pro 2008

baby tak ako??silvestrujete? 🙂 🙂 🙂