Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

qetinka
9. led 2009

OLIVER je hore a zase chce papat..chodi po byte a vykrikuje papa papa papa a mlaska 😵 ten ma dneska apetit 😕 ok pekny zvysok dna ,ja mam strasnu kyselinu..musim vypustit ovocne caje... 😒 ;

anickaajanko
9. led 2009

sassi a kolko merias
?
si sa este nedostala ani nad 90
ja som uz mala aj 3 miestne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

barbaraknm
9. led 2009

Ahojte zienky,chcela by som vediet ci niektora z vas bola na vysetreni EEG hlavy.Dakujem 😢

sassi
9. led 2009

169 cm
3-miestne som nemala
nad 90 som mala len pred štátnicami z NJ, ked som sa 6 týždnov učila = sedela nad knihami a žrala!
ani na porod som nešla taká 😔
ked ma moj MM vtedy nenechal, asi už nikdy 😀 😀 😀

barbara ahoj
na EEG som nebola, ani nikto z rodiny
ale sa to robí takymi elektrodkami

anickaajanko
9. led 2009

ja na porod uz je to chvalabohu prec

sassi
9. led 2009

a kolko vam šlo dolu pri porode?
mne pri henke 10 a pri malom 7
ale važili rovnako 3500
tak neviem, prečo rozdielne
asi že sa maly narodil skor a aj mlieka som mala pri nom viac

a ja som v tehotenstve nepribrala nič, oboch som šla rodiť s 82-83 ... a po porode, ked tolko šlo dolu ... to bolo paráda
lenže ja som cez tehu schudla kvoli tomu žlčníku, že som nemohla nič 3 mesiace pomaly jesť
takže som to potom nabrala relatívne rychlo späť 😒

anickaajanko
9. led 2009

z nemocky som isla bez 12tich ked som si uviazala snurky na botaskach tak som zasla

qetinka
10. led 2009

ahojte baby ak mate cas a chut pobehajte po nete a keby ste na mojom mieste.. 🙂 aky kocik by ste si kupili pre deti..urcite potrebujem surodenecky,oliver je ešte malý..pre mna je dolezita vaha kocika a podmienka zmestit sa do vytahu..klasickeho,maleho...takze kociar tandem za sebou..nie vedla seba...ten co som chcela/cossatto duet lite/ v ciernej farbe momentalne nie je na slovensku.../a cena..primerana.. 😉 dakujem Vam.
sme bez ocina ten isiel na pohtreb susedovi ☹ tak sa pochystame a ideme asi von...pokial svieti slnko..

sassi
10. led 2009

queti, ja mam GRACO a sice jednokočík, ale ten moj robia aj tandem za sebou
kupovala ho jedna znama a je spokojna, vraj sa jej do vytahu vojde
nepozerala si aj ten?
http://www.gracobaby.sk/sk_SK/product/6L96/MDN/
dolu su aj rozmery
cenovo su tiež celkom fajn, myslím, že z tej strednej kategorie 😉 jednokočík vyšiel nas 8900 ale teraz by to malo isť s kurzom Zloteho dolu, takže okolo 8000 jednokočík 😉

kukala som aj ten, čoi si hodila link,a le nezdaju sa ti dosť male kolieska? Inak vyzerá dobre 😉

sassi
10. led 2009

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=3814470
tu je aj s cenou ... to teda šlo parádne dolu
a da sa nan naklikať aj sedačka

sassi
10. led 2009

a ešte kukni Jané ... ale to bude isto tak 2x drahšie

qetinka
10. led 2009

sassi uvazujem nad gracco quatro tour...v modre farbe...len vaha kocika je 18 kil..plus oliver a mimi... 😖 😖 a potrebovala by som ho vidiet na zivo...a nikde v okoli ho nemaju...,phil-teds je zaujimavý,ale odraduje ma ze na zimu pjde polrocne mimi dole...a aj ine nedostatky..takze ten asi nie......Boze oliver je ako drak...musime uz ist von..

sassi
10. led 2009

ja mam GRACO QUATRO TOUR DE LUXE a je fakt dobrý
ale ten surodenecký je troška inakší
ale videla som ho naživo v Polsku
vyzerá podobne ako tan moj - ale nie je to presne to isté

qetinka
10. led 2009

sassi pozri co som nasla!!! 😵 v ciernej farbe... 🙂 🙂 co povies?pekny ze???
kde v polsku si kupila ten kociar kde su najblizsie taketo obchody ...myslim normalne nie trhove...mne sa v ciernej farbe velmi paci...len ci ho vopcham do vytahu aj so mnou 😀 vecer premeriavam vytah 🙂

anickaajanko
10. led 2009

qetinka ten je super
ja som ani netusila ze existuju surodenecke kociky
to musim poradit aj tej kamoske
maly bude mat v marci len rok a siedmeho marca sa im ma narodit mala babula
a ked bude sama tak toto by bolo super

dneska som prezliekla periny no super
ale nic neuvarila

alika54
10. led 2009

Qeti ten kocik je nadherny,,,fakt,,,dnes som mala na navsteve manzelovu starku s kmotrou a bolo super,,,zmena 😉 ,,,teraz idem trosku popratat,,,

sassi
10. led 2009

pekný
no my sme mali objednaný v Polsku v mnestečku Zyviec, je tam taky obchod SAvet Decka sa vola
ale nakoniec ho nedoviezli, resp. by sme museli čakať ešte tie 2 týždne čo sa maly skor narodil
tak manžel tam volal a oni bez problemov, vratili zaruku a poradili že ma isť od Bialsko Bialej do velkeho obchodu, vola sxa Dudus - vraj to vyzeralo ako velkosklad, taká hala, ale predavaju normálne
mame všetko aj učet, zaruku
ty maš ešte čas si ho aj objednať, dodacia lehota byva 6-8 týždnov
pozri na nete

asitka
10. led 2009

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahojte dievčatá.... 🙂 ako sa mi tu máte??? nečítala som vás...neskôr to dobehnem..... 😀

ali...čau cica... 😀

sassi
12. led 2009

došli sme z kontorly u lekára, a už nemusíme chodiť, ma to zaschnute, už iba doma mastiť olivovým olejom ... táááááákto sa teším, že sa to rychlo vyhojilo. Alexko už ani neplačkal u Dr. , len krivil pusinku, ked mu strihala obväz, ale kedže ho to už nebolelo, tak sa nakoniec aj usmieval, a daval vštekým Pá-pá :D

sassi
12. led 2009

to je graco 😉

rojinka30
12. led 2009

ahojte ja uz maminka ale zaroven snazilka uz 4,5roka a nic. minuli mesiac som bral antikoncepciu a tento mesiac chceme este posledny raz skusait stastie uz sme vyskusali asi vsetko okrem umeleho opliodnenia toho sa bojim. viete este nejaky domaci recept?

sassi
12. led 2009

rojinka30 nemysli na to, že sa velmi dlho snažíte a velmi to chceš 😉 Musíš to brať tak, že ste lan začali 😉

alika54
12. led 2009

cauko kocky,,,tak dnes som bola rano o osmej so Simonom uz na reumatologii a domov sme prisli o pol druhej 😠 ,,,uzastne co???? no dostal dalsie lieky tak uvidime-mohlo by uz cosi zabrat,,,co nove???vsetci zdravy??? Sassi super ze malemu je uz lepsie,,, Asit-ako,,,bola si v tej praci???????????????

alika54
12. led 2009

rojinka ahoj,,, nemysliet na to,,ale preco si brala antikoncepciu? -nerozumiem 😕

barbaraknm
12. led 2009

rojinka cauko,ja som tiez dlho nemohla otehotniet a 6 rokov po svadbe ☹ som konecne otehotnela. 🙂 Tiez som strasne tuzila mat babatko.Netreba na to mysliet,ono to pride samo,uvidis.A antikoncepciu uplne vysad!!

qetinka
12. led 2009

baby ahojte 🙂
aky ste mali den?
oliverko je tak nauceny na spane vonku na balkone,ze on mi cez den doma jednoducho nezaspi..a vonku velka zima ☹ tak som to natahovala ako sa len dalo..len aby bolo co najviac hodin a teplejsie vonku....chodil ku kociku a na balkonove dvere capal... 😅 tak sa tam pytal von busat...dva x som skusala doma aj v kociku a nic...tak sme to natiahli do 10tej nababušila somho a hajde bušat ,tak strasne sa tešil,az som nechapala..a ratala som stym ze bude spat dlho no a o hodinu ho zobudil rozhlas..kokso u nas je to ako v 50tich rokoch na dedine 😠 😠 😠 😠 😠 😠 a rozhlas mame rovno pred oknami 😠 😠 😠 😠 asi prestrihnem kabel alebo co 😲 😀 toto ma vytaca ked ho to ,zobudi chuda moje tak by ešte spal...a ten rozhlas ide dva x za den...takze pobede detto 😢 neuveritelne...
u Vas kde byvate mate taketo nieco???ci to len u nas...a ešte to tak zacina ze"moderna doba prinasa zo sebou...blaa blala blaa..." ☹
Asitka ty uz pracujes???
Rojinka vitaj ,preco beries antiku?to mas na upravu cyklu?alebo?no domaci recept...nam sa nedarilo"len " rok...pri oliverkovi ,tiez som bola z toho vela x mimo...ked test nevysiel tak ako som chcela...no a potom to preslo do takeho toho prilisneho snazenia...a zas sklamania..nic moc...pre mna to bolo onicom..pomohlo mi...nam..jedna vec absolutne som zmenila zivot.stýl..ak sa to tak da nazvat..jednoducho som sla do roboty a to bolo o niecom inom..rano malu do skolky zaniest..ta revala strasneee,psychicky to zle znasala ja samozrejme tiez... potom praca ,pre malu ...nakup adomov..varit..upratovat no skratka zhon... dni sli neviem ako..a po mesiaci co som bola v praci som zistila ze som tehu..prislo to samo..nesustredili sme sa na to nebol cas sa tym ani zaoberat ze preco to nejde atd...no a dominika si v skolke aj tak nezvykla...prestala jest,zacala chudnut..ona co mala vzdy vahu na spodnej hranici...alebo pod...tak som to nechala tak..zostala som doma..
mas nejake vysetrenia porobene ???plodne neplodne dni...bazalna teplota...sledujes??

asitka
12. led 2009

no hojte lásky moje xxlkové....tak mám prvý deň za sebou v práci....a malá prvý deň s opatrovateľkami....obe sme to zvládli...myslím, že celkom dobre....teda tety hovorili, že Emmka to zvládla...ale je to možno aj tým, že syn ostal tiež doma, že mala niekoho známeho pri sebe...až som mu vdačná, že chcel aj on ostať doma...no a ja som sa pol dňa nudila...lebo kým mi dali pc...ale už sa rozbieham...poobede som si to s malou vynahradila...už zaspinkáva v postielke...tak sa pôjdem šupnúť k deťom...prajem vám krásny večer...hoooojte.... zajtra prečítam aj vaše príspevky...dnes nestíham.... 😀 hooooojte....

anickaajanko
12. led 2009

Qeti
este toto
kukni
fakt je to mile
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=678815