Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

alika54
3. bře 2009

jaaaaaaaaj,,,,,tak je tooooooo 😀

asitka
3. bře 2009

heeeej...šak aj my v sobotu pojdemee....ideme len na otočku...tato má meniny...

alika54
3. bře 2009

tak kyvaj ne???????? 😀

asitka
3. bře 2009

šak čo sa aj pretrhnem...ta kývat budem.... :O))))

alika54
3. bře 2009

ved preto 😀 😀 😀

asitka
3. bře 2009

nooo...sedí vec 😀

alika54
3. bře 2009

tak sa tesim 😉 ,,,a co ides dnes robit? ja musim postele obliect-no to az vecer 😀

asitka
3. bře 2009

ja mám takú kopu prádla.--že cez nu nevidím...ale tak sa mi do toho nechce...až strach...neviem...asi nič...večeru...a tak... 😝 lenivá som 😝

alika54
3. bře 2009

a co na veceru? porad cosi 🙄

asitka
3. bře 2009

ja idem lečo...alebo praženicu s klobáskou spravit...uvidím, čo budú chlapi chciet...aj ked ja by som si najradšej chleba s mastou...horčicou a cibulkou dala 😀

qetinka
3. bře 2009

🙂 ahojte,
hej este som kinderko...no zajtra mam poradnu a t d..tak budem o kusok mudrejsia 😀
co ma s....e je ze ma zase zacalo hrdlo bolet... 🙄 😠 😠 😠
domi rano robila sceny ze nejde do skolky... rozrevala aj oliverka tak sme mali "skvele" ranko...no aj tak to asi musi byt...
nasi sa stavili u nas..tak som sa snimi vytratila na hodinu von...spominali ste veceru...tak som si dala....varenu coko..ludia ja som to nemala hadam 10 rokov.... 😲 😅 😅
potrebovala som nachvilku vypadnut..oliver dnes malo spal..a uz bol nervozny len mrncal tak som si povedala ze idem..jedna z poslednych moznosti sa niekam vytratit 😀 😀 😀

anickaajanko
3. bře 2009

joj super bolo na plavani

tak sa tesil zase dusil tu korytnacku on normalne za nou plaval a ked ju chytil tak sa jej zahryzol do hlavy

velmi sa tesil, dnes zacinal kurz oficialne, doteraz sme boli najmladsi ale uz nie, prisla aj mamina co sme spolu rodili, teda boli na cakacke po vyvolavacke jej vsak nezabrala
takze moj maly je 4.9 a jej 5.9 tak sa tak pekne spolu hrali vo vodicke
taka som rada ze som tam sla, najprv som nechcela ze kym to bruchu nebude do plaviek vyzerat slusnejsie, ale ked vidim tu jeho radost nemyslim na seba v plavkach 😉

poradte mi daco uvarit na zajtra
ja tak neznaaaaaaaaaaaaaaaaasam varenie

qetinka
3. bře 2009

anicka ja som dnes len take rychle a lahke ..... pecene zemiaky so syrom a cmar....jednoduche a rychle..zajtra neviem co..asi pangasa....mam velmi rada tuto rybu,nema kosti,nesmrdi rybacinou a je rychlo hotova... ja ju robim na vode.... pridam korenie na ryby...potom maslo..a so zemiakmi...
a kalorickejsie...vyprazana...je fajn..mnam..len a ako dobre..nemam doma struhanku 😀 😀 : ešte ti hodim dalsi typ..rizoto,to je tiez rychlo a je to dobre... 😉
inac ja teraz uprednostnujem jedla ktore potom nebudem moct... takze kapusta,ryba...a t d...

qetinka
3. bře 2009

boli ma to hrdlo.. 😠 😠 😠 viac a viac..idem do sprchy a spat..aj tak som tu sama...myslim doma...manzelik zaspal pri deckach.... 😒 takze idem aj ja..aj tak rano skoro vstavam.....

anickaajanko
3. bře 2009

Dobru qetinka aj ja idem

no moj muz nezje rybu ani keby ho drali, ako kolvek pripravenu ani akukolvek
a rizoto nema rad zje ale nema rad

inak zje fakt vsetko a predsa si trafila jeho

dneska bol u zubara strasne ho bolel zub, nebol od vojny, on ma ukazkovy chrup
do teraz ma 27 ho este zuby neboleli ma vsetky a nadherne biele a rovne

tak som volala rano mojej ci by sa mu na to nepozrela, nespal celu noc
tak uz o pol7mej bol u nej, vytrhla mu zuby mudrosti, aj pred chvilkou bol pri mne ci mu mam tabletku
ze ho boli
moj zlaty

idem k nemu
dobru vsetkym

boze co ja budem zajtra zase varit fnuk fnuk

Asitka chvalabohu zdravy sme, zajtra uz mame 6 mesiacikov, ideme do poradne, na prehliadku, vazit sa merat sa atd

asitka
4. bře 2009

dobré ránko dievčatá....

anička a čo tak špenát so zemiačkami....alebo perkelt kurací...alebo špagety...to sú také rýchle jedlá... a dobre pomerajte...a povážte...potom sa hlavne pochválte 😀

kvietková....čakáááme 😀 😀

ali...seervus cica... 😀

a zas do práce...len si idem ešte hlavu zmyt...hojteeeeeeeeeeeeeeeee... 😉

cukrik580
4. bře 2009

,cafteeeeeeeeeeee...idem varit, tak vas len pozdravim..papa

tasha8
4. bře 2009

ahojte,
boze kuraci perkelt som nemala daaavno, mnaaam, joj a veruze som nanho myslela, ze kto mi ho a kedy spravi, ja taketo narocne veci neovladam 😀 ja budem dnes robit brokolicu, tesim tesim mnam mnam...no a malemu prikrm, bo uz nema tak asi prelifrujem postielku do kuchyne, ked ma nevidi a nie som pri nom no hotove nareky ☹ a sa musim pochvalit, vcera uz sedel dlhsie ako 10 sekund a uz ho to bavi a uz sa aj stavia na nohy, ked vidi ze sa ma coho opriet tak sa postavi a stoji, no sranda 🙂

cukrik580
4. bře 2009

zlaty musi byt...ja robim privarok a spekacky 😀

tasha8
4. bře 2009

aj to lubim 🙂 hej, je to take mile, pofotim, nalepim sem 😉
dnes je tu dako mrtvo, halo halo 😲

alika54
4. bře 2009

ahojky,,,,ako mame? Asit to tak vcas stavas stale? 😝 Qeti ako? Anik to je super ze ma Branko tak rad vodicku,,,tasha ako mas?

tasha8
4. bře 2009

alika celkom fajn, dik len ma dako boli chrbat 😒 tak cudne, skor pri lopatkach...inak v poho, cakam na muzika kym pride dom, chudak cestovatel ☹
inac zlate deticky, super fotky 🙂 🙂

alika54
4. bře 2009

mas draheho kazdy den mimo domu? inac ja som Jakubka chcela pri druhom-ale bola baba 😉 ,,,je to moja srdcovka -Kubicek 😀 ,,,Ozaj Qeti ako v poradni a kukam ze aj Anicka bola s malym tak podajte info,,,,

tasha8
4. bře 2009

no veru..dochadza 40km a kazdy den v buse hodina apol, no parada.... ☹
no ja som chcela Alexandra strasne, ale ze sa to nehodi k priezvisku, tak sa mi zapacil Jakub a to uz bol vseobecny suhlas 🙂 a pozeram ze teraz je dost vela Jakubov, nejak sa to rozmohlo...

alika54
4. bře 2009

juj to ma veru riadnu streku 😒 ,,,mne sa pacil aj Alexej velmi no pri synovi vybrali Simona a uz som nemala sancu zmenit to 😀 ,,,ale mne nevadi ze Jakubov je vela paci sa mi tak by bol Jakub 😉 Viktorii je tiez vela a mame ju, to meno si ocko vybral este ked na nej pracoval 😀 ,,,Simonov je teraz uz tiez dost ale ked som ho davala pred osmimi rokmi ja tak sa v nemocnici cudovali ze ake zvlastne meno 😀

alika54
4. bře 2009

tasha kukam tvoj album,,maly je zlatucky,,,a prosim ta co robis v xl-kach? 😀 ved vyzeras super ,,,samozrejme ze som rada ze si tu joooo?

tasha8
4. bře 2009

a tak este mozno bude, co vies 😉 aj Viki je pekne meno, aj v muzskej podobe sa mi paci...

alika54
4. bře 2009

ved joo 😉 ,,,o ktorej ti mangelik docestuje?

tasha8
4. bře 2009

uz by mal coskoro, a dalsi postup: naje sa a spando grando, takze si ho moc neuzijem....uz nech je weekend....

alika54
4. bře 2009

mno,,ved je streda a to sa uz zosobotnieva 😀 😀 😀