Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

ivusenka
4. říj 2006

Jé Kačulko ty se máš. Nám teď po dovolené přišly 2 nadřízené, takže se nám od nich také práce jen hrne a mám toho až nad hlavu 😠

zuziq26
4. říj 2006

Ahojte, dobre ranko... ako sa dnes mate? Je tu nejaka nova tehulka?

ivusenka
4. říj 2006

ahoj Zuzi, nová těhulka zatím žádná, ale už se moc těším až Vám to tu budu moct také jednou oznámit 😉

zuziq26
4. říj 2006

ivus budem drzat palce aby to bolo co najskor. Ja som dnes rano dostala MS (
meskala mi 10 dni, tak som dufala...) ale nic z toho ☹

ivusenka
4. říj 2006

Zuzi, to je hrozné, mě ještě nikdy takhle dlouho Ms nemeškala, takže jsem ještě ani netestovala. Jak dlouho se už snažíte ???

zuziq26
4. říj 2006

ivus - my sa snazime zatial len tak polointenzivne, lebo dokoncujem skolu. To znamena, ze si neratame plodne dni ani nemeriame teplotu a podobne... nemilujeme sa s vedomim, ze za kazdu cenu musime splodit babatko. Tak inzenzivne zacneme asi az v buducom roku, ked budem mat po statniciach... ale keby to prislo aj teraz, tak som stastnaaaaaaa

ivusenka
4. říj 2006

Zuzi, to by se Vám mělo tím spíš podařit, pokud na to tolik nemyslíte a intenzívně se nesnažíte, my se snažíme od 6/06

zuziq26
4. říj 2006

ivus, ved dufam, ze sa podari🙂 ved ani vy sa nesnazite este moc dlho... robis aj nieco konkretne preto (napriklad pocitanie plodnych dni)?

ivusenka
4. říj 2006

Jo měřím teplotu a pozoruju kdy zhruba tak dochází k ovulaci, jinak nic jiného

zuziq26
4. říj 2006

tak super, to sa ti urcite coskoro podari 🙂 drzim prsteky!!! ja si vravim, ze ked to pride, budem stastnaaaa... ale rada by som predtym este trosku schudla... zacala som cvicit, tak sa to snad podari. lebo keby som u gynekologa stupla na vahu, asi by ma odniesli rovno na JIS-ku 🙂

natalya
4. říj 2006

zuziq aj ja mam odost vacsiu vahu a tiez som sa bala co nato povie ale zatial mi ani sestricka ani lekar nepovedali ani slovo...a ked som sa ich pytala ci mali uz taku ako som ja 😀 s takou vahou povedala ze tu uz boli ovela vacsie odomna a nic sa nestalo a ani im nic nato nepovedala..najviac zalezi akeho mas gyn a sestricku 🙂

natalya
4. říj 2006

zuziq takze si stoho nic nerob 🙂

zuziq26
4. říj 2006

natalya - no ved dobre, ale ja som nestala na vahe asi 7 rokov, takze ani netusim, kolko vazim. Co ak mi povie: "no toto, mate 100 kil, to je hrozne..., to sme este nezazili..." 🙂 🙂 🙂

ivusenka
4. říj 2006

Zuzi, neboj,jsem na tom přesně stejně jako ty, taky nadváha jako hrom, ale doktor nic neříkal

ka.te1
autor
4. říj 2006

Hmm, teď mně tak napadlo.....jsou nějaký vitamíny taky pro budoucí tatínky? Aby měli svižnější spermie? 😀 😉 Proč se mám "cpát" něčím pořád jenom já, když podílet se na mimču budeme oba 🙂

mady
4. říj 2006

Jé holky já jsem si ani nevšimla že je tu téma pro mě 😉 teď tu chodím málo neboť máme odpojený doma net z důvodu rekonstrukce. Ale hlásím se do XXL těhulek. Byla jsem i XXL nevěsta 😀 ale teď jsem brutus hroch.

1kaculka
4. říj 2006

Ka.te: 😀 😀 😀 ,
Tak to nevim, ale každopádně můj manža prý je zdravej jako řípa a žádný vitamíny nepotřebuje.

ka.te1
autor
4. říj 2006

Chachaa....chlap no 😀 A já bych mu něco šupla, ať má ty mršky malý hezky čiperný a do cíle dorazí ta nej 😉

ivusenka
4. říj 2006

Kačulko, tak aspoň máš jistotu, že manžel je v pořádku. To já zatím o nás nevím z tohoto hlediska nic. V pátek jsem byla u doktora, tak jsem prý v pořádku a dokonce prohlídkou poznal že se mi blíží ovulace a pokud se nám stále nebude dařit, mám se u něj ukázat v březnu a začal by nás nějak vyšetřovat. Ahoj Mady, to jsem ráda, že se ti dobře daří i s mimčem, po tom, co jsi prožila na začátku

1kaculka
4. říj 2006

hihihi, možná to chce tak týden abstinence v sexu a holky spermijky budou natěšený jako blázen 😀

ivusenka
4. říj 2006

No někdo radí přesně to co Kačulka, že jsou pak spermijky hustší a je jich víc, pokud to není tak často a někdo zase radí, aby to bylo alespoň ob den. Kaculko kdy budeš čekat MS ? Kdy ti mám držet palečky ? Jaký jsi den cyklu ?

ivusenka
4. říj 2006

Holčiny je tu někdo ???? 😲

bludi
4. říj 2006

Ahoj holky.Ja jen k tomu jak pracovat na miminku.Já jsem byla straně posedlá a smutná z toho,že všechny kamarádky kolem mě už chodí s bříškem nebo vozí kočárky a to byla ta největší chyba. Potom se nám osvědčilo opravdu se milovat nejvíc jednou za dva dny. Jednu dobu jsme se milovaly denně a opravdu to nikam nevedlo. U nás se osvědčilo to, že jsem přestala být tak zaujatá a hysterická a milovaly jsme se jen občas. Nejvíc je to asi o psychice a štěstí pokud jste oba dva v pořádku. Každopádně držim všechny palce a hodně síly a nenechat se ničím odradit.

1kaculka
4. říj 2006

Už jsem tu 😀 .
Ivuš já jsem dneska jeden den ve skluzu s MS, jsem 36 DC. Ráno jsem si dělala testík (jsem to psychicky nevydržela 😀 ) a nic 😢 .

1kaculka
4. říj 2006

Ivuš: koukám, že pořád nemáš koníkovský albíčko 😖 😀

ivusenka
4. říj 2006

Bludi, tak nějak to chodí i u nás, ale zatím na to ať chceme či nechceme myslíme, kolikrát já se miluju, že mám chuť a manžel na to myslí děsně. kačulko, teda ty máš dlouhý cyklus 😲 Budu držet palečky, cítíš na sobě něco ? Bolí tě břicho ? Kačulko s tím albumem na koníkovi, to víš, že mě to svádělo, ale řekla jsem si, že si ho založím, až zjistím že jsem opravdu těhu 😉

dromedan
4. říj 2006

Ahoj holky, omlouvám se, že do zcela miminkovského tématu přispěji svatebním tématem,ale jste tady všechny znašehotémátka nevěsty xxl. Teď jsem se dost naštvala, někdo nám připsal do alba gratulaci: Nechápu jak může někdo ženicha s takovou postavou narvat do fraku, je to spíš smutné. Smaozřejmě jsem to hned smazala. A samozřejmě to tam napsal někdo, kdo není na stránkách vůbec zaregistrovaný a kontakt na sebe nenechal. Ráda bych totiž udajnému Kenymu či Keny řekla, když už chce kritizovat, měl/a/ by vědět, že je to žaket a že sedí dobře. Není rozevřený kvůli velikosti, ale takhle se to prostě nosí. Holky, fakt se omlouvám, ale musela jsem se někomu svěřit. Jo a ještě dodávám, že mému manželovi to v den svatby mimořádně slušelo a byla jsem velmi hrdá, že se právě já mohu stát jeho ženou.

bludi
4. říj 2006

Já vím,že se to nedá na to nemyslet, ale uvidíš nakonec vše dobře dopadne. Věř mi,že pak se budeš stresovat mnohem více, protože budeš mít strach o miminko. Já si myslela, že si budu užívat tu pohodu a klid a spokojenost, ale pak stačí jedna malá komplikace na začátku a je po pohodě. Kdyby se někomu stalo, že začnete špinit nebo trochu krvácet na počátku těhotenství tak ihned k doktorovi,ale žádný strach pokud je to do třech měsíců nemělo by se nic stát.Doktor Vás bude kontrolovat a budete dostávat injekce každý týden a taky vás čeká riziková těhotenství doma hezky v klídku.Přesně takhle jsme na tom my a už jsme na konci 4.měsíce. Teď akorát ty testy jestli bude naše mimčo vpořádku (to jsou teda nervíky) ☹ Mimichodem je tady někdo takový jako jsem já?

1kaculka
4. říj 2006

Dromedan: se na toho blbce vyprdni 😠 , náhodou tvůj manža byl ohromnej fešák 😉

Ivuš: zatím normálka, občas pobolívá podbřišek a záda a sem tam mě pobolívají prsa. Ale myslim, že těhu nejsem. Nejdřív jsem měla MS ve 28 dni a další 35 den a teďka prd. Ta příroda si dělá co chce 😖 . Ale necháme se překvapit, co z toho bude.

1kaculka
5. říj 2006

Holkyyyy tak poslušně hlásím, že MS dorazila. A ani nejsem zklamaná, protože jsem s tim počítala že dorazí. Tak nic ☹ 🙂