Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

asitka
17. kvě 2009

kacka brcka...táto téma je tu od 2006teho...tak nevidím dôvod...prečo by sme mali ísť do témy...ktorá bola založená o 2 roky neskôr....mrknite vy sem!!

dievčatá...pekný aj vám..-.

anička...žiadne upúštanie zo záhrad nebude....je tam ešte kopa voľných domov...oproti...atd...každá bude mať to svoje...nie že sa pohádame...a budeme si vykrikovať... 😀 😀 takto si nebudeme mať čo 😀 😀 😀

anickaajanko
17. kvě 2009

asit dik tesime sa

alika no tak kedy sa stretneme a kde?

my sme dnes boli v madarsku na nakupoch
ako manzel povedal nic sme nekupili ale 100ka tam ostala

cestou bol v dakej dedine aj jarmok tak maly ma aj prvy balon z ktoreho bol taky rad

doma sa to konecne trochu zlepsilo

asitka
17. kvě 2009

anicka...no super...že je lepšie...ono to aj na psychike hodne pridá.... 😉

a kvietková....aliková...cukríková....de absentujete????

alika54
18. kvě 2009

cafte,,,ja som dnes doma 😀 😀 😀 ,,aj ked povodny ucel sa vytratil no ideme s mangelom do rk do obchodaku kika...hadam len nieco pokupim,,,maju tam lacne silonky a leginky pre Viku,,,u nas dam za silonky50sk a leginky 120,,,,tam maju skoro o polovicu lacnejsie,,,,Anik musime sa dohodnut ked tu vsetky budeme pripojene,,,asi najlepsie vecer 😉 Qetik, Asit, caaaaute a pekny den vsetkyyyyym a ozaj Qeti drevene sperky sa daju kupit,,Dominika bola nadsene z prstena,,,inac som myslela ze zatoze je to drevo bude lacnejsi a veru je to dost palka ale hlavne ze bola spokojna 🙂 🙂 🙂

qetinka
18. kvě 2009

cafte..alika leginky za tak malo?? ja malej objednavam z HM a tie stoja okolo 200,.a lacnejsie som nezohnala... 😖 takze dobre nakup.. 😉
anicka no super ze to je lepšejšie 😉 tešim sa...nemam rada nezhody intrigy ohovaranie atd...takze som rada ze je to na dobre ceste...
inac zas mam hrdlo chytene..ledva hovorim..tak pisem 😀 😀 😀 😀
domi som dnes vystrojila do skolky a ja ak sa v slusnom case vychystame idem nakupovat... 😅 segra mala narodky a pride v piatok a misko nase krsniatko bude mat dva roky...
planujem zajednat niekde dobru dovolenku..tu na slovensku...ak mate pozitivne skusenosti s dobrym miestom..hodte typ prosim..dik 😎
ono..aby to bolo vhodne pre deti...chata ...penzion..kde je nejaka ta preliezka alebo piesok...
najradsej liptov..ale nemusi byt..cakam 😀 😀 😀
dik.
a pekny den.. 🙂

anickaajanko
18. kvě 2009

my sme mali v plane ist na stretnutie septembrovych babatiek ale zial zabudli nas zapisat a teraz sme uplne na konci ako nahradnici takze smola

ale pekny hotel teda penzion mali vo vyhlade a za super cenu

a je to liptov

www.larion.sk

idu na vikend 19-21,6,09

najprv mali www.avena.sk
tam ideme aj my na dovolenku s manzelom a znamymi ale v septembri od 13,9,09

cukrik580
18. kvě 2009

ahoooj baby

alika54
18. kvě 2009

hoooojte,,,tak nakoniec sme skoncili v ZA v maxe,,,a kupili sme leginy za 300 a silonky 200sk 😲 ,,,no krasne 😀 😝 ,,,snad nieco vydrzia su to take pevnejsie silonkove,,,idem kuknut tie vase ponuky na dovcu,,,Qeti a objednavas jej 110 alebo uz 116????

qetinka
18. kvě 2009

caute..
alika 116...ono je to aj tak vacsinou dvojcislo..110/116,teraz som jej 122,ale su jej velke...no co bude mat na buduce leto...
som priserne chora..fakt mi je na.... 🙄 🙄 🙄 😠 pekny vecer vam 🙂

asitka
18. kvě 2009

čaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaute 😀

cukrik580
19. kvě 2009

ahojte

qetinka
19. kvě 2009

caute 😀 😀 😀
ale ste skromne na slova baby 😠 😀 😀

anickaajanko
19. kvě 2009

tak aj my
ahojte 😀

asitka
19. kvě 2009

babizne.... 😀 čo opakujete 😀 😀 😀 😀 ako ste sa dnes mali??? ja som celý deň sedela na riti na školení...no poviem vám..ešte jeden deň...takýto a ma vyvalí... 😝

alikovie dievka...jakož moja?

qetinka
19. kvě 2009

idem kupat..nicolas sa pyta do vody 😀 😀 😀 stale mi je 🙄 🙄 🙄 dufam ze zajtra to bude lepsie...

asitka
19. kvě 2009

kvietok...stále si ešte chorá???? a deti nelapili nič od teba?

qetinka
19. kvě 2009

asitka uz zase 😠 zatial nie ja som to najskor od domi schytala ☹ muz sa so mnou nebaví..ze som stale chora..atd..no uznaj 😕 😠

qetinka
19. kvě 2009

nicolas sa vysypal a neviem z coho.. 😖 nic take som nejedla a t d..

asitka
19. kvě 2009

nemá potničky???

micuš s tou chorobou ťa viem pochopiť....ale tomu sa neubárniš...a mužovi odkazujem...že keď on vynosí...odrodí 3 deti...bude ich nonstop opatrovať...byť s nimi so všetkými chorobami...a jeho imunitou to vobecc neotrasie....tak mu kúpim aj hviezdu na oblohe....ako uznanie za odolnosť..voči všetkému a všetkým :- 😀 😀 😀 😀 😀 😀

qetinka
19. kvě 2009

😀 😀 ze dik asit 😉

asitka
19. kvě 2009

že micuš....tiež sme len ľudia 😀 😀 😀

anickaajanko
19. kvě 2009

no a mam po stretnuti so septembrovkami
pre velky zaujem sme sa nezmestili
jaj skoda vidiet tolko rovnako starych babatiek mohlo byt super
ked som sa zacala tesit
smola smolovata
dobru vsetkym

anickaajanko
20. kvě 2009

bre ranko

bola som vcera posledna
a dnes prva

kde sa tulate

tie co mate blizko do BB
kuk
http://www.buducamamicka.sk/?page=rodicovske-pe...

my s malym pojdeme
teda ja a maly mangel pracuje ☹

sijen
20. kvě 2009

Holky za týden jdu na gyndu oznámit že se budem snažit. Mohly byste mi napsat do IP, komu to nevadí, jak jste na tom byly s váhou před těhotenstvím..? moje BMI 43 🤐 díky díky..

qetinka
20. kvě 2009

ahojte...
dnes som mala 😲 den...nicolas preplakal snad cely den.,..
vcera mi prislo predvolanie a UPSVR,ze sa mam ihned dostavit 😲 tak som dnes sla...nenormalna namaha chalanov vychystat...ked maly stale reval..no na nervy..
pridem tam a citujem...!"co som to od vas chcela???no ja neviem...spomente si lebo mne to da neskutocnu namahu sem prist s tymi dvoma malymi detmi,nech sem viac nemusim chodit..."no rozmyslala dumala..3 x prelistovala moj spis...predomnou a aby nebola za blbu..dala mi podpisat papier ze suhlasim so zaradenim do systemu..bla bla.. reku to som uz podpisovala..dva x...a ona ze ale ja to tu nemam...ale mala..ved som to videla v paieroch teraz..kokso no baby moje uznajte... 😲 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀
no a zajtra sa chcem konecne dostat s nicolasom na poradnu..
kupila sopm si kabelu dneska..taku velku.. 😀 😀 😀 ved ja len take potrebujem ...
idem lebo nicolas zase place..
anicka uz mas ten novy golfac?aky je? a pexeso..sli by sme ale pride segra aj s malym..mal narodky aj segra..budeme oslavovat..a v nedelu mame krstiny 😵

qetinka
20. kvě 2009

sijen mala by si najskor trosku schudnut 😉 neuraz sa..len si to myslim..aby si sa vyhla pripadnym tazkostiam v tehu..moje BMI bolo pred tymto tretim porodom 27.7...

qetinka
20. kvě 2009

hodila som foto...kukmal 😉 😀
inac kde ste???

anickaajanko
20. kvě 2009

no to je nadherna fotka
taky smejko
velmi pekna
som sa musela aj zasmiat

strasne je zlatucky

qetik mame uz, super sa sklada, zatial som spokojna, kupila som aj slnecnik lebo striesku to nema ktovieaku a maly sa uz taha dopredu aby mu slniecko tak nesvietilo

baby ja kojenim priberam a nie chudnem ma porazi

alika54
21. kvě 2009

bre ranko a vsetkym pekny den,,,, 🙂

qetinka
21. kvě 2009

aj od nas 🙂