Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

happykaty
25. říj 2006

Ivčo, jsi moc hodná, dík. Když to bude hodně špatný, tak se ti vykecám do mejlíka, jo? 😉

aalex
25. říj 2006

Ahoj holčiny,

od pondělka mi předělávají počítač a teď mi ho konečně zprovoznili úplně, hurá 🙂
Hanulik: drž se, přeji, aby se tělíčko co nejdřív vzpamatovalo a brzy vás potěšil další mimísek.
Iza: taky to čekám každým dnem - ve čtvrtek nebo v pátek by měla mrcha přijít (pokud to bude jako za prášků). Bylo by fajn, kdyby nepřišla 😀 Ale vzhledem k tomu, že mám vlastně po vysazení prášků první cyklus, nejsem si vůbec jistá, kdy má přijít doopravdy. Když jsem je nebrala, měla jsem cyklus o dost delší, takže nejspíš nemůžu moc juchat, ani když nepřijde. Chjo 😒
Ale já se nevzdám 😀

hanulik
25. říj 2006

Ahoj holky, jsem tu jen na skok. Všem vám moc děkuju, za slova útěchy. A Tobě HappyKaty můžu říct jen jedno. Zapoměň na podzimní depku. Myslím, že si vůbec neuvědomuješ, co máš za manžela. Nemyslím to zle!!!! Když už s Tebou došel až sem, musí Tě mít moc rád. Já jsem taky nevěděla, co mám za úžasného chlapa. Do té doby jsem si to moc neuvědomovala. Teď vím, že každý jiný by mi buď dal přes ústa (slušně řečeno) nebo ode mě sám utekl. Ono když je člověku zle, řekne spoustu věcí.

happykaty
25. říj 2006

Hanulíku, možná máš pravdu a možná taky ne - jukni se do IP.

iza
27. říj 2006

ahoj holkz, tak tento mesic opet NIC ☹ ach jo a ja si rikala ,ze to tentokrat urcite vyjde, ale je fakt.zejsem byla nemocna .......

happykaty
27. říj 2006

Ahojky holky!
iza: Díky moc za IP, jsi skvělá - dokážeš super zvednout sebevědomí 😀 Tak se drž a ať se brzy zadaří!!! 😉

ivusenka
27. říj 2006

Izo. to je škoda. Tak hlavu vzhůru do dalšího snažení. Ahoj Katty 😉

makalka
27. říj 2006

Dobré ránko holky 🙂

makalka
27. říj 2006

Izo, tak se musíš teď snažit v dalším cyklu. Ona ta nemoc není pro mimíska nic moc 😉 Takže jsem taky byla ráda, že jsem nebyla těhu v době, kdy jsem měla teploty a brala antibiotika.
A teď už se to jistě povede! 🙂

ivusenka
27. říj 2006

Makalko, ahojky. Včerejší divadlo bylo výborné. 🙂 Moc krásné písničky a když jsem po čase uviděla manžela v obleku, byl strašně sexy 😀

iza
27. říj 2006

makal : ja vim,neco si z meho studia mediciny jeste pamatuju (i kdyz uz jen malo 😅 ) 😀 ...ale ono je to stejne na nic....clovek se snazi a snazi a nic....ufff...ale stejne si rikam,co to vajicko, mrska jedna, je pekna founa....zadna spermie mu neni dost dopra... 😎

katy : to je normal, povzbudit, ale me to vcera teda rozcililo a dneska taky..herdek
ivus : na cem jste byli?

Jo ted sem cetla clanek, ze nektery spermie prezijou v tele az 7dni a ze si vajicko vybira spermii, kterou si pusti "k telu"

zuziq26
27. říj 2006

Ahojte dievcata🙂 ako sa mate? co mate nove?

iza
27. říj 2006

ahoj zuzi....

ivusenka
27. říj 2006

Iza, tak já mám vajíčka asi taky obzvlášť vybíravé 😀 . Jinak včera jsme byli v divadle na "My fair Lady" - moc hezké, rytmické písničky, které jsme si pobrukovali ještě doma. ahoj Zuzi.

iza
27. říj 2006

ivus : to verim, zavidim.... 😉 my uz dlouho nikde za kulturou nebyli ach jo a o vikendu budeme predelavat kuchyn uff

ivusenka
27. říj 2006

Izo, nevěš hlavu, občas sice jdeme do kina, ale můj manžel má v oblibě jen české filmy, titulky nemusí vůbec. Izo, aspoň můžeš myslet na předělávání kuchyně a ne na mimčo 😉

iza
27. říj 2006

ivus: no myslim ze na to abych nemyslela na mimco mi predelavani kuchyne nestaci...haha...hlavne mam desnou lenivou a tak se mi do niceho nechce 😒

ivusenka
27. říj 2006

Izo, to bude tím podzimem, já se už těším na víkend jen proto, jak se vyspím 😀

iza
27. říj 2006

ivus : to se ti ani nedivim...ja jsem porad unavena a nejak nevim co by me vzpruzilo...jo a taky se furt cpu...asi si delam zasoby na zimu 😕 😅

makalka
27. říj 2006

Izo, rozesmála jsi mě, fakt 😀 Vajíčko je pěkná fouňa 😀
Holky, tak asi máme nafoukaná vajíčka 🙂 A málo průbojné spermie 🙂

iza
27. říj 2006

maka :no jasne ze mame...jsou proste vybiravy!!! a my se tady trapime a pritom za vsechno muzou nafoukany vajicka a nesmely spermousi 😀

iza
27. říj 2006

tak jsem vam holky zjistila ze se mi stridaji cykly 30 a 31 dnu ...kazdy vajecnik to ma jiny...herdek!

aalex
27. říj 2006

Ahoj holky,

tak já se dneska zkusila testnout - spíš jen tak, abych vůbec věděla, jak se to dělá... No a samozřejmě nic, jenže ona mi mrcha může přijít ještě dneska nebo později. A musím se pochlubit svou šikovností - nevím, jestli se Vám to některé povedlo, ale první test jsem nějak zkazila - prostě neobjevilo se vůbec nic. Musela jsem se smát, protože jsem si vzpomněla na tenhle blondýnkovskej vtip: (a to blondýnka nejsem :o)
Potká se blondýnka s blondýnkou a ta první říká: Tak jsem včera byla na těhotenským testu.
A druhá se jí ptá: A byly tam těžký otázky?
😀 😀 😀
Došla jsem k závěru, že pro mě ty "otázky" těžký byly 😀 😝
Ale dneska už jsem prošla 😀 😀 😀 I když bez kýženého výsledku 😒
Tak hurá na další snažilkování 😉

ivusenka
27. říj 2006

Izo, taky jsem zjistila, že se mi cyklus i ovu různí, většinou toje ob měsíc, takže někdy je ovu 13DC, někdy 15DC, no hrůza. A teď obu nejde a nejde 😠 Aalex, budu ti držet palečky, te´d už budeš mít v testování praxi 😀

dagmarka1
27. říj 2006

ahoj holky 😵 jenom na skok, už pádím domů, ale mrkla jsem se co u nás/vás jest nového.
aalex: ten vtip s blondýnou je supr, a nic si ze zkaženého testu nedělej, taky jsem měla pocit, občas že jsem blondýna!!!!teda nic proti nim.
ivusenko:tvoje zjištění by mělo být OK, bývala kolegyně z práce, když se chystala na mimi,měřila BT, a cca za 1/2 až 3/4 roku se zadařilo, a když jsem jí psala SMS ať mi poradí nějaké zkušenosti a vychytávky s těma bazálkama že začínám, tak mě upozornila na fakt že musím prvně zjistit cykly u obou vaječníků, že jsou každý jinak, tak teď taky zjišťuji, jak to jako je.loučím se, pište, krádný víííkeeeend všem 😎

makalka
30. říj 2006

Dobré ránko, holky 🙂

iza
30. říj 2006

ahoj, teda tam je zima co? Vubec se mi nechce z domova... 😒

makalka
30. říj 2006

Izo, to mi povídej, vlhko a zima, brrr to nesnáším 😖

zuziq26
30. říj 2006

ahojte

zuziq26
30. říj 2006

ako vam ide snazilkovanie? ja mam ist o 3 tyzdne na prehliadku ku gynek. a ked sa uistim, ze je vsetko OK, zaciname snazilkovat naplno.