Snažilky, těhulky a maminky XL a XXL. Jste tady?

ka.te1
26. zář 2006

Pro všechny nevěsty XL a XXL, které sem plynule přechází z BeremeSe.cz 😀
Tak kde jste holky?

danysek1
19. pro 2006

Tak už mi padla. Pracuji v rodinném podniku a je to pěkný šrumec teď před vánoci. Tak pa a určitě se ozvu, PA pa 🙂

majka07
19. pro 2006

Měj se hezky a zatím pa 😉

marlenka56
22. led 2007

ahojte babenky, ak smiem rada by som sa k vam pridala teda ak mozem ... 😅

majka07
22. led 2007

ahojky marlenka, jasně, že můžeš, ale většinou se vyskytujeme a více to žije v diskusi snažilky nad 90 kg 🙂

sonulik1
1. dub 2007

Kocky tak pre vsetky co sa boja ze kvoli nadvahe sa im nepodari otehotniet - nam sa to podarilo s muzickom - a to si nevymyslam - na prvykrat, ani neviem ako. a to ked ste vy XXL tak ja som XXXXL

martinkamm
1. dub 2007

ahojte babenky i ja by som sa rada pridala

mona81
1. dub 2007

ha ha SONULIK1 tak to jsme dvě 😀 A my dokonce taky napoprvé a ještě k tomu nechtěně 😉 Na malou už se mooooooooooooooc těšíme 😀

jahu
5. dub 2007

Ahojte tehulky a snazilky.Mate niektora z vas alebo z vasich partnerov rizikove zamestnanie,pre ktore sa obavate,ci babetko bude v poriadku??Prosim ozvite sa. Janka

romana27
5. dub 2007

🙂 jé tu jsou aj těhulky XL a XXL.
Tak to se hlásím do klubu 🙂

sstefi
5. dub 2007

tiež sa pridávam do klubu tehuliek tejto veľkosti 😅 😀

majka07
5. dub 2007

Koukám, že se diskuse obnovila, to je príma 🙂

romana27
5. dub 2007

🙂 to teda jo, člověk se tu nějak tak cítí mezi svejma 🙂
jé majko, ty už to máš jak se říká za pár 🙂

sstefi
5. dub 2007

majka07, ty si normálne spriaznená duša. A to myslím aj kvoli tomu, že vidím v tvojom pase, že nechcete vedieť pohlavie dopredu. My tiež nie, a každý sa tomu čuduje. Ja sa na to prekvapko straaašne tešííím 😎 😀

romana27
5. dub 2007

sstefi to je pěkný, že si to nenecháte říct, já to nemohla prostě vydržet. 😀

hanik
5. dub 2007

ahojky holky,
taky se pridavam a doufam, ze tu vydrzim jeste dalsich x mesicu. 😉 ...jedine ze bych klesla pod xl, coz v mem pripade nehrozi. ..kdyz to tak vezmu, tak sem ani nepatrim. ..protoze jsem xxxl 😀

romana27
5. dub 2007

ahoj haniku. Já tu taky budu hodně dlouho 🙂
a jedno x sem jedno x tam 🙂

hanik
5. dub 2007

romano, tak myslim, ze uz to taky tak dlouho nebude. ..jak vidim, jsi uspesne za pulkou. 😉
mela si nejaky problemy ..nebo ze by se doktorovi nelibilo, ze jsi vetsich rozmeru? 😅
mne to doktorka nastesti nijak neokomentovala a sestricka, co me prijmala si zaznamenala moji vahu a rekla, ze nemam hubnout driv nez dokojim. ..ta to vazala ale hopem. 😀 😀

romana27
5. dub 2007

no já byla tlustější dycky. Nejmíň jsem měla 70 kg na 172 cm asi v 17 letech 🙂)) v těhu jsem začínala s 87 a teď už mám 99 😒
Chci shodit, ale vidím to maximálně na takových 75-80 kg, míň asi né, ale třeba mi dá malej zabrat.
U mě je s jídlem potíž, já na něj totiž pořád myslím. Mám asi nějakou poruchu přijmu potravy. Něco jako bulimii, ale nikdy jsem nezvracela ( pokud teda nepočítám těhotenství, ale to nebylo dobrovolně 😀 ). Prostě se dycky s prominutím přežeru a za hodinu klidně něco zase jím a tak to jde pořád...
Doktorka nic neříká, až se divím, asi si myslí, dobře ti tak, pak to budeš shazovat ty 🙂

hanik
5. dub 2007

tak takovou bulimii bez zvraceni mam taky, ..prezeru se a stejne pak muzu. ..az na to, ze to nevyzvracim, ale uchovam si to do tukovych zasob. 😀
no tak to ja mela v 18.let 65kg pri 177cm 😅 ..to jsem sportovala a zrala, pak jsem prestala sportovat (prervala jsem si vazy v koleni, ale to by nebyl problem, i kdyz to tak zprvu vypadalo, ale hlavne narazila pri tom kostrc a od ty doby mam problemy se sportem. 😖 ) ..ale nejhorsi bylo, ze me zrava nepresla 😠 ..takze jsem zacala kynout a kynout a ted mam 104 😒 ...tak se ted nejak utesuju, ze doufam, ze moc nenaberu a treba jako nejaky holciny tady jeste ze zacatku aspon neco zhubnu. behem prvnich 4 mesicu. ..protoze pro mimco nejaky vyzivovy hodnoty ...me tukove zasoby 😝 ...mam. 😀 ..na jednu stranu bych si prala, aby mi nebylo dobre, i kdyz na druhou stranu, nerada zvracim. ..takze to mam ted takovy rozporuplny, co si prat. 😅

romana27
5. dub 2007

neboj, to bude v pohodě. Mimi si vezme, co bude potřebovat.
Já při tom zvracení v těhotenství nejdřív kilo shodila, ale pak jsem zjistila, že je mi špatně i když jím, i když nejím, tak jsem jedla. Upřímně se přiznám, že občas jsem se i šíleně přejedla a pak čekala, jestli to vyzvracím, že si jako "užiju" a pak to půjde ven. Šílený se mnou 😒

sarkaa
5. dub 2007

Jéé tohle téma jsem tu ještě neviděla.Já jsem teda spíš XXXXL ale snad to nevadí 😀 Ale jsem teprve snažilka :(

romana27
5. dub 2007

ahoj Šárko, no snažíme se ho znovuzrodit - to téma teda 🙂
Však ale už jednoho prcka máš a podle fotek moc roztomilýho 😉

sarkaa
5. dub 2007

Jj jednoho čerta máme.Na pohled andílek ale jinak teda pěkný éro 😀

romana27
5. dub 2007

🙂 no aspoň že se nechá vyfotit 😀 , rychlík jeden.

sarkaa
5. dub 2007

Ten jak vidí foťák tak hned zaujme pózu.No jo je to manekýn 🙂

romana27
5. dub 2007

🙂 tak to je prima. Já moc ráda fotím, tak se těším, až se mimi narodí a to pak budu fotit a fotit a fotit 🙂

sarkaa
5. dub 2007

Koukám,že budete mít chlapečka Daniela 🙂 Tak to gratuluju!

romana27
5. dub 2007

díky, jsem moc ráda. Ale druhý chci už jako ty - holčičku 🙂 představa dvou kluků v rodině + tatínek to je něco šílenýho 😀

sarkaa
5. dub 2007

No já jsem doma taky v převaze...manžel,syn ,můj tatínek a dokonce i pes všichni mužský 😀 Ale nějak tuším,že až budeme čekat druhé bude to taky kluk 😅 Já vím,že jsem bláznivá ale už mám vybrané jména jak pro holčičku i pro kluka až budeme čekat ( jestli se to povede 😖 ). Zatím "využívám" neteřinku,které občas koupím nějaké ty krásné princeznovské šatičky,čepičky apodobně.

romana27
6. dub 2007

nemyslím, že jsi divná, já určitě taky budu mít připravený další jména 😀
a jak dlouho se snažíte o to druhé mimi?