Snažíme se o mimi. Příbuzný to vědí a "podporují" nás

berus
29. zář 2007

Ahoj holky. S manželem se snažíme o mimčo 4-tý měsíc. Jsem hloupá, že jsem všem vyžvanila, že přestávám brát antikoncepci, protože při každý menstruaci mi všichni říkaj tuhle pitomou větu.
Jak na to mám nemyslet 😅
Jo a taky báječná věta je : Neboj, příště to vyjde (jsem se nebála, dokud mi to nezačali říkat!!!)

Jsou ještě nějaké věty, kterýma vás příbuzenstvo a známí "podporujou" ?

hanca..
3. říj 2007

madlenko rozloučím se pujdu do peří,tak zas někdy tady pa pa a dobrou

madlenka29
3. říj 2007

holky dobrou a díky za podporu 😉 a držme se ať nám mimi vyjde 😀

hanca..
3. říj 2007

tak to máš pavdu,jdu do hajan tak se opatruj,odpočívej a doufám,že budou dobré zpravičky až se sem zas někdy dostanu pa pa a dobrou 😉 😉 😉

madlenka29
3. říj 2007

hani psala jsem,že jsme přes týden v plzni a na víkendy jezdíme k rožmitálu p.tř. do brdských lesů 😀

martasek26
4. říj 2007

ahoj holky, no tak ja jsem na tom podobne. Snazime se o mimi asi 4 mesice, vsem nasim kamaradum se to podarilo na poprve. Kamarad mi rekl ze mi pujci trenyrky. Vtipalek.,A ostatni??Radsi nemluvit.

grej
4. říj 2007

Teda holky, teď jsem si dočetla "příběh o strastiplném výstupu na Ještěd" od Baruš a fakt jsem se tu pobavila😀

Baruš - na Ještědu jsme byli letos na jaře. Představa, že s sebou někdy příště potáhnu i dítě, mi opravdu pomohla na těhotnění nemyslet 😀 😀

musilka
4. říj 2007

holky já lezla před měsícem pěšky na slovensku na Gerlach oproti tomu je ještěd krtečinka 😉 a pro můj línej zadek to teda byl velkej záhul

berus
autor
4. říj 2007

martasek26: tak to mi ještě nikdo neřekl, taky docela dobrý 😅

grej: kdyby jsme šli alespoň po silnici, ale mi se táhli pod lanama 😠

berus
autor
4. říj 2007

A já jsem to jsem napsala, protože jsem slyšela, že porod tělo vyčerpá, jako výstup na nějakou horu. A i přesto, že jsem ryla hubou zeměkouli, já rodit chci a chci 😀 😀 😅

grej
4. říj 2007

No berus jsi teda frajerka. My jsme jeli lanovkou a stačil mi bohatě ten výstup od lanovky na vysílač 😀 Pak jsme šli teda pěšky až dolů a to taky moc sranda nebyla.

Jsi fakt dobrá!! I když nevím, jaký to je vylézt horu (i na Sněžku jsme se aspoň kousek na Růžovku svezli 😉), tak chci taky klíďo rodit 😀 Nebo právě proto?? 😵 😅 🤐

x.j.x.
4. říj 2007

Ahoj holky, mohu se k vám přidat? nečetla jsem všechny příspěvky sem.
Když nám to s manželem nevyšlo minulý měsíc, tak jsem si řekla a dala za cíl, že tento měsíc bude mé chování úplně jiné, nebudu nic vypočítávat, nebudu kupovat testy, budeme se snažilkovat, jen když bude chuť atd a hlavně ... nebudu na to myslet. jenže mi to vydrželo pár dní, pak opět jsem počítala, kdy by měla přijít ovulace, opět jsem seděla u pc na těchto stránkách a hledala rady všude na netu :( ono to prostě nejde, dnes jsem si zase koupila do zásoby testy a opět si nejspíš začínám vsugerovávat příznaky :((

berus
autor
4. říj 2007

Ahojky x.j.x. Mně se to kecá, jsem ve stejný situaci, ale pokus se to překonat
Je to neskutečně těžký, ale já se zabavuju třeba myšlenkama na Vánoce 😉

x.j.x.
4. říj 2007

ahoj berus, to já se zaměstnávám myšlenkama na vše možné, ale někde pod tím vším stejně tam ta touha na mimi je, že to překoná vše 😖

berus
autor
4. říj 2007

Rozhovor mezi Pepíčkem a maminkou:
P: Maminko, jak se dělají děti?
M: To se maminka s tatínkem májí rádi, jdou do ložnice a z toho jsou děti.
P: To nechápu.
M: Tatínek vloží mamince penis do vagíny a z toho je miminko.
P: Ale já včera viděl, jak ti tatínek vložil penis do pusy, co je z toho?
M: Nooo, třeba nový boty, prsten,... 😀

Trošku starý, ale docela dobrý 😅

grej
5. říj 2007

Tak to je dobrý🙂 To ani neznám 😀

viona
5. říj 2007

Teda Berus,ty jsi vážně literární talent,tvůj výstup na Ještěd je opravdu skvěle popsaný,upřímně jsem se nasmála,jsem taky liberecká,tak si to umím živě představit, 😉
Jinak,abych přispěla do diskuze,jsem taky pro,to neříkat,nám trvalo rok,než jsem otěhotněla a taky jsem to všem vyslepičila hned na začátku snažení a celý rok jsem poslouchala,tak co,už?,apod,což mi brzo začalo lézt na nervy,naštěstí jsem nikdy nezažila tak netaktní připomínky,co jsem tady četla.Ale až budeme chtít s manželem druhý mimi,necháme si to pěkně pro sebe.A taky souhlasim s tim,že nemyslet na to nejde,jakmile jsme se jednou rozhodli,ze dítě chceme,bylo to ve mě a každý měsíc jsem čekala a pak byla zklamaná.
Tak vám všem snažilkám přeju,ať se brzo zadaří a tuhle diskuzi pro odreagování ve snažení už brzo nepotřebujete 🙂 😉

grej
5. říj 2007

Viono a vám se to podařilo přirozeně po tom roce? Myslím jako jestli jste měli nějaký problém, který se pomocí doktorů řešil, nebo jste tomu nechali volný průběh a prostě to po roce přišlo?

sylvka
5. říj 2007

Ahoj kolegyně 🙂
Teda věta hlavně na to nemysli je opravdu neuvěřitelně hloupá,mě to teda aspoň nejde 😖 Myslíte,že se to někdy změní?Třeba po půl roce snažení? 😨

viona
5. říj 2007

Grej,nechali jsme tomu volný průběh,já do tý doby byla dost v práci a asi jsem byla i přetažená,návíc jsem měla dost dlouhý cykly,tak jsemsi už po tom roce začínala myslet,že budu mít asi nějaký problém a chtěla jsem se objednat k Dr,aby mě vyšetřil,no,ale pak jsem si v září vzala 14 dní dovču a otěhotněla jsem,takže jsme to nakonec zmákli přirozeně.Já vím,měli jsme štěstí,že to vyšlo,když tady čtu nějaký diskuze,příjde mi to občas jako malý zázrak a jsem za to moc ráda,kéž by to takhle vyšlo vám všem 😉

grej
5. říj 2007

Díky Viono. Moc gratuluji🙂
Ony ty dovolené prý dělají dobře, ale nám už nepomohlo ani to🙂
Snad se taky brzy dočkáme! 😉

viona
5. říj 2007

Grej,za gratulace moc děkuju,ale já mluvila o loňským září,letos by to bylo ještě dost brzo na druhý mimčo,malýmu jsou teprve tři měsíce 😝 😀

grej
5. říj 2007

Já vím Viono, já gratulovala k tomu, jak se vám hezky zadařilo 😉 😀

viona
5. říj 2007

tak to jo,tak až se někdy za rok,nebo za dva přidám sem ke snažilkám,tak ať ty už pro změnu diskutuješ nejlépe na kojencích 😉

grej
5. říj 2007

Budu se snažit🙂 Kdyby se nám zadařilo extra brzy, tak už třeba zas budu na snažilkách🙂

sroubek
5. říj 2007

jojo vejšky a lezení... 😉

s chlapem, kterýmu ze srandy říkají jeho kamarádi šerpa..s tím mým ...co všechno lehce vyběhne...si i já ač od dětství chodič po horách...připadám jak důchodce 😀 mě povídejte 🙂

grej...já myslím..že nám to vyjde..já to cejtím v kostech 😉 sice nevím kdy...ale můj šestej smysl mě neklame...budeme pupkatá papkající prasátka s veeelikými bříšky 🙂

se těším 🙂

co se týká porodu...já klidně porodím...ale oni mě asi stejně nenechaj a půjdu císařem 😀

berus
autor
8. říj 2007

Ahoj snažilenky. Jdu se k vám vyplakat 😢 Založila jsem téma Hlavně na to nemyslet, ale jak to mám kurňa udělat, když se to okolo mě hemží těhulema?!

Dnes za mnou byla neteř expřítele (pořád se kamarádíme) a oznámila mi, že je v 5. měsíci. Nejen, že se to dozvěděla teprve před 14 dny 😕 , ale je jí necelých 20 a mimčo dává k adopci.

A pak, že existuje spravedlnost ☹ 😠

x.j.x.
8. říj 2007

berus: njn, tak o téhle nespravedlnosti jsem mluvila. to je tak nespravedlivý 😢
vždyt mi bychom mimi milovali, dělali pro ně vše a nedaří se a někdo to nemá v plánu a zrovna se "zadaří" ☹

campi
8. říj 2007

Holky, ja dnes zjistila, ze muj exmanzel ceka mimino a otehotneli hned mesic po svatbe! Tak ktera me trumfne? 😎

A pry je velmi pysny na to, jaky je chlapak...

Ja jsem teda moc rada, protoze jsem ho opustila kvuli jinemu a ex kvuli tomu dost trpel a ja mela spatne svedomi. Takze kdyz jsem zjistila, ze se ozenil, mela jsem pocit, ze je zase stastny a ted je stastny dvojnasobne.

tigr21
8. říj 2007

Ahoj holky,držím vám pěstičky ať se vám co nejdříve zadaří.Já sama jsem případ,který sem patří.Celý rok jsme se snažili,prošli různá vyšetření a zadařilo se až když jsem změnila práci a vůbec na to nemyslela.Vžycky mi říkali,že chci až moc ať na to nemyslím,ale teď byla příležitost vypnout a ono se povedlo.Tak holky hodně síly do dalšího boje 😉

berus
autor
8. říj 2007

Většinou jsem optimistka, ale dneska mě ta zpráva nějak rozladila 😖

Hlavně už týden mám pocit, že mám permanentní kocovinu, bolí mě hlava a žaludek mám jak na vodě. Vím, že těhu nejsem, ale opět - stačí se zmínit, že je mi blbě a hned slyšim, jestli se to náhodou nechytlo. Se picnu 😠