Snažíme se o mimi. Příbuzný to vědí a "podporují" nás

berus
29. zář 2007

Ahoj holky. S manželem se snažíme o mimčo 4-tý měsíc. Jsem hloupá, že jsem všem vyžvanila, že přestávám brát antikoncepci, protože při každý menstruaci mi všichni říkaj tuhle pitomou větu.
Jak na to mám nemyslet 😅
Jo a taky báječná věta je : Neboj, příště to vyjde (jsem se nebála, dokud mi to nezačali říkat!!!)

Jsou ještě nějaké věty, kterýma vás příbuzenstvo a známí "podporujou" ?

olca5
1. lis 2007

To víš, že jo. Jednou si to štěstí musí sednout i na nás 😉 Doufám, že už to přijde brzy a budeme všichni spokojení 🙂

musilka
1. lis 2007

olca5 a co vánoce co plánuješ za dárky? já jsem cvok já nakupuju už od září 😅

olca5
1. lis 2007

Tak to jsi opravdu blázen 😀 No ale to po mě chceš ještě moc, já nic neplánuju. Já chodím po obchodech a co mi padne do oka a někomu by se to hodilo, tak to koupím. Takže nic konkrétního zatím nevím.
No ale jestli ty už něco máš koupeno, tak poraď, nějaká ispirace může být 😉

musilka
1. lis 2007

My letos moc nemůžem rozdávat protože sami moc nemáme... tak ale něco jo že jo.... mýmu bráchovi kupujem novou guinesovu knihu rekordů. Ta stojí 800 kč, tátovi kupujem dálniční známku na 2008 a nějaký nářadí je to kutil 😉 mámě jsem koupila obraz co chtěla a smradík 😀 a my si s mažou koupíme tykový ty huňatý plyšový župany 😀

olca5
1. lis 2007

No, tak to už to máš naplánovaný docela slušně 😅 Já toho budu mít ještě o trochu víc, takže to bude zase náročné. Ale nějak to udělat musíme. 🙂

musilka
1. lis 2007

olca to já bohudík ne s tchánovcema se nestýkáme takže jim aspoň nemusim nic kupovat 😅

olca5
1. lis 2007

No právě, to jsou přesně ti o kterých mluvím. A to má manža dva sourozence, takže hrůza. Ale všechno to odnesu já, manža řekne vymysli něco a je to. Si asi myslí, že budu každej rok originální nebo co 😀

musilka
1. lis 2007

olca5 já jsem tak ráda že jim nemusim nic kupovat protože dřív když jsme se ještě jakž takž stýkali a já něco koupila tak oni to odsoudily..... 😠

olca5
1. lis 2007

Tak to se nedivím, že nic nekupujete. To by asi odradilo každýho. Hlavně, že za tebou stojí manžel. To si myslím, že je to nejdůležitejší. A to se s nimi vůbec nestýkate? Ani manžel?

musilka
1. lis 2007

vůbec. Oni nám odmítli jít na svatbu. Pak teda po velký hádce přišli aspoň na obřad ale víc nic. když je potkám na ulici tak nepozdravěj oni jsou prostě jiný.....

olca5
1. lis 2007

To je dost špatný. To můžu být ráda za to co mám, sice k nim mám taky pár výhrad, ale to bude tím, že s nima zatím žijeme. Už abychom měli postavěno a byli samotní, pač jinak to dopadne taky špatně.
Tak hlavně silný nervy s nima. A co myslíš až přijde nějaký to vnoučátko? Myslíš, že o něj nebudou mít zájem?

musilka
1. lis 2007

olca5 abych řekla pravdu dohodli jsme se s manželem že se naše dítě s nima nebude stýkat. Je to stejně nezajímá. Ani jim nebudem řikat že ho čekáme. Ani není jak. Telefony nám nezvedaj a k nim domů nepůjdeme

olca5
1. lis 2007

Tak jestli o to ani nemají zájem, tak je opravdu nesmysl je do toho nutit. To jsou teda opravdu zvláštní, když nepozdraví ani telefon nevemou...

musilka
1. lis 2007

olca5 to je dlouhá historie. A po těch pěti letech kdy to rodeo s nima začlo mě to už nějak nezajímá. Prostě to beru jak to je. Spíš je mi líto manži. že to takhle dopadlo a nezajímá vlasrní rodiče.

olca5
1. lis 2007

To jo, to ho to asi taky musí mrzet. Vlastní rodiče a chovají se takhle dětinsky. No znám už pár takových případů. Ale třeba z toho vyrostou 😅

musilka
1. lis 2007

olca5 no nevyrostou věř mi a i kdyby tak já už jim šanci nedám. Měli dost příležitostí. Některý věci se prostě nedaj odpustit.

olca5
1. lis 2007

To určitě nedají. Přemlouvat tě nemůžu, hlavně do toho vůbec nevidím, takže se musíš řídit tím, co si myslíš, že je správný.

musilka
1. lis 2007

olca5 zato nám to bohatě vynahrazujou naši. Ty jsou teď fakt perfektní. Moje máma je úča v mateřince tak furt prosí o vnouče a táta to je flegmouš jako prase 😀

olca5
1. lis 2007

To je dobře, že je to aspoň na té jedné straně v pohodě 🙂 A vaši to vědí, že se snažíte? Já to zatím skoro nikomu neřekla, jen dvě kamarádky a moje ségra to vědí jinak vůbec nic.

musilka
1. lis 2007

u nás to taky nevědí ale prostě se to od nás očekává ☹ a jinak o všem ví jen ta moje svědkyně nej kámoška. Jinak nikdo a dokud se nezadaří tak to nikdo do 12. týdne ani vědět nebude 😉

berus
autor
25. pro 2007

Hlavně na TO nemyslet nefunguje 😉

terkatrin
8. led 2008

ahoj holky jsem tu nova...chodim se sem koukat na fotky jak roste brisko kamaradce a taky jsem se odhodlala konecne zalozit si ucet a zapojit se do diskuse 😉
s manzelem se snazime uz skoro rok, pravda museli jsme si dat pauzicku pri problemech se skripnutym nervem u patere, brala jsem dlouho nejaky dryak, ktery nebyl doporucovany holkam co chteji otehotnet / co cert nechtel bylo to zrovna o dovce, kdy jsme se k sobe tulili prakticky porad 😀 /
gynekolog mi dava cas do dubna a pak ze bychom museli oba na vysetreni, tak mi tece do bot a zacinam se trosku bat 😒

kattyn
9. led 2008

ahoj holky...
první kluk byl hnedka...
ale ten druhý , trvalo nám to skoro rok ....
byli sme i n spermiogramu, ten vyšel že má manža jen 15% funkčních spermií což není žádná hitparáda...
měli sme jít na inseminaci , už sme byli objednaní,ale zjistili mi v krvy chlamidíe a s těmi otěhotnět nejde, zabíjí hnedka zárodek
... veškaré snahy byli pryč, musela sme brát antibiotika abych se dostala z chlamidií...
všem co senám vyptávali,sme řekli,že nemůžem a kdoví jestli budem moct a smířili sme se že budeme mít jen jedno dítko ...
brala sem antibiotika, naplánovali sme siopravy domu a jakmile smne dobrala antibiotika, najednou sem to nedostal a cítila sme se jako jinak,ale nevěřila sme tomu, po taaaak dlouhé době ...
ale bylo to ono ,, týden na to co sem to nedostala sme si udělala test ,pak další a další a byl pozitivní!!!!! 😅
nevím, jestli pomohli ty antibiotika a nebo to že sem na TO přestala myslet , díky tomu, že tam byla ta beznaděj .. .ale povedlo se a už máme doma dva klukánky 🙂 😉

takže začněte myslet na něco jiného plánovat něco jiného,ono TO přijde , až to budete nejmíň čekat 😉 😀

nemo1985
9. led 2008

Ahojky všechny Vás tu zdravím a jestli se mohu k Vám přidat.
Já o mimi přišla v 8tt (zamlklý potrat), přestalo bít srdíčko.
Dr. říkal, že za 3měsíce a můžeme to znovu zkusit.
Už mám po 4MS a snažíme od skončení, tedy od minulého týdne, tak uvidíme, zda se povede.
První mimi vyšlo na první pokus.
Slyšela jsem, že to chce myslet na něco jiného a být v klidu 🙂

terkatrin
9. led 2008

ja jsem holky i prave kvuli tomu zmenila (celkem dobre placenou) praci, myslela jsem si, ze za vsechno muze ten stres, chodila jsem domu pozde a vycucana jak citron a na nejake techtle mechtle jsem nemela moc naladu 😝 ...tak od listopadu mam pohodovou praci, tak uvidime
hlavne na TO nemyslet, ze...
se snadno rekne

lu777
9. led 2008

jo, holky, já všecko držela v tajnosti, ty blbý kecy člověku nepřidají..

až budete těhotné, tak se s blížícím porodem bude množit další stupidní hláška: tak co, Ty ještě nerodíš? a kdy už? 🙄 skutečně na zabití.. to přece záleží na dítěti (musí vyloučit nějaký hormon) a pokud se mu nechce, tak na doktorovi!

já skoro nikomu neřekla termín a stejně už si to vyžírám, na klidu to teda opravdu nepřidá... až budu příště těhu, tak jsme už s mužem dohodnutí, že budeme říkat, že se má narodit o měsíc později... protože zrovna teď potřebuje být člověk v klidu - a taky si to chce ještě užít, uvolnit se, vyjít si - a ne se stresovat Kdy už?? 🙄

terkatrin
11. led 2008

lu777 tak hlavne klidek, potom se dlouho nevyspis 😉 jen at jeste Mat pocka do konce ledna, to se rodi Vodnari a to jsou prej hrozne hodny mimina - nam rikala nase mama - a hodny duse 😉
tak ja doufam, ze si ke tricetinam pristi rok nadelim taky takovy hezky darecek...jeste mame par mesicu cas 😵
tak supky dupky do postylky a hlavne
na to nemyslet

kousinka
12. led 2008

mám dvě práce, který mě baví, mám spoustu zábavy, mám spoustu povinností, mám spoustu rozptýlení, můžu si plánovat co chci a přesto - každou chvilku se prostě ta myšlenka vkrade - a dřepí mi na mozku a dřepí 🙄 zaplaším jí na pět minut násilím, vrátí se ... vyhodím jí dveřma, přijde oknem... asi se jí u mě líbí 😅 .. zjistila jsem že nejlepší je pustit jí dovnitř a nevšímat si jí - ono jí to za chvilku přestane bavit a odejde.... sice se vrátí ale nedřepí u mě aspoň pořád ....

a lidi ? máme dva tábory - Jste mladí ještě počkejte, 28 není žádnej věk ... a Měli byste už začít, přeci jen je ti už 28 😀 a pak si vyberte 😅 už se jen usmívám a dělám si z nich srandu
moje mami nakupuje froté capáčky a k tomu ti vysvětlí že máme ještě počkat 😀

pupinkaaa
12. led 2008

Ahojky 🙂 Já ať se snažím jak chci, sice se mi daří na to nemyslet, ale když je při a po, tak si pokaždý vzpomenu, myslim, že nejde na to nemyslet

musilka
12. led 2008

pupinkaaa já teda jako vždycky v tý chvíli kdy už 😀 si taky vzpomenu a popohánim spermoše psychicky 😀