Snažíme se otěhotnět

Ahoj, tuto diskuzi zakladam pro nas, ktete se snazime aktualne o miminko. Je tu nekdo? 😃 Moc rada bych si zkratila cas aspon takto pri cekani na // 🙂
simulinek
Dnes v 09:40
A držím se jak to jde a odpočívám taky ale že mám delohu jen na 12cm tak to je asi špatně a to bych měla bejt asi v 5tydnu
simulinek
Dnes ve 14:19
Ahojky holky tak dnes jdu na sál je to akutní
snazimese
Dnes ve 14:25
Ahoj holky. Jsem dnes 6 DPO, v den ovulace byl sex, i den pred. Ovulace probehla ale uz 10 DC, ale jelikoz nevim, jak mam dlouhou LF, nevim kdy by "mela" dorazit MS. Cykly mam bezne 28-29 dni. Kdy ma podle vas smysl testovat? Dekuji za radu 🙂
simulinek
Dnes ve 14:39
@snazimese ahoj zkus to když ti nepřijde menstruace
abecedeeefge
Dnes v 15:26
@simulinek jezis, to neee! Drz se!
abecedeeefge
Dnes v 15:28
@snazimese na tak dlouhy cyklus mi prijde ovu uz 10dc strasne brzo, jsem si tim jista?
katkas75
Dnes v 15:31
@simulinek to je mi líto... Hlavně abys byla v pořádku!
simulinek
Dnes v 15:32
@abecedeeefge ano za 29min už mám pripravu
simulinek
Dnes v 15:33
@katkas75 taky mne to mrzí už jsem to obrecela a stále se my chce brečet ale co zkusím to znova a bude to dobre
simulinek
Dnes v 15:33
@abecedeeefge zkus to a uvidíš
girl.misel
Dnes v 15:37
Holky tak ja nevim. Posl menses 20.6.ovu dle testu 8.7 dnes mel menses dorazit a nic, tehu test negativní. Uz tak 5 dni me poboliva v podbrisku, predtim bolest vaječníků. Tak cekam co z toho
abecedeeefge
Dnes v 15:44
@girl.misel taky jsem to dnes mela dostat a nic, testy negativni, pocitam spis s variantou, ze to neklaplo 😞
snazimese
Dnes v 15:49
@abecedeeefge jj jsem si tim jista. Nejednou se mi stalo, ze ms prisla uz po 25 dnech, naposled letos v lednu. Takze by mi to odpovidalo i na tenhle cyklus
girl.misel
Dnes v 15:57
@abecedeeefge ja prave taky. Začala sem pit kontryhelovy caj tak to prikladam tomu.
abecedeeefge
Dnes v 16:45
@girl.misel kontryhel mi protah cyklus skoro o tyden, takze bych se tomu nedivila, akorat jsem po nem hrozne dlouho pred ms spinila, tak jsem ho prestala pit, to radsi kratke cykly, ale v klidu *
girl.misel
Dnes v 18:04
@abecedeeefge ja zkousim vse, tak uvidíme. Uz mi z toho čekani hrabne
abecedeeefge
Dnes v 18:42
@girl.misel ani mi nemluv... Co jsi zkousela krom kontryhelu? Jak dlouho se snazite?
simulinek
Dnes v 18:55
@abecedeeefge tak já už to mám za sebou a holky cim vic myslíte na miminko tim vic je to horší a nebude se dařit miminko přijde vždy kdy tě to necekate já jsem o svůj poklad přišla a budu to zkoušet dál
katkas75
Dnes v 19:13
@simulinek bude to dobré, uvidíš. Dělali ti revizi? Nebo i něco dalšího?
girl.misel
Dnes v 19:17
@abecedeeefge mame gel, pila sem čaj baby radnicke, kyselinu listovou, po sexu nohy nahoru, ovu testy. Zatim 2 mesic

Začni psát odpověď...

Odešli