Snažíme se otěhotnět

Ahoj, tuto diskuzi zakladam pro nas, ktete se snazime aktualne o miminko. Je tu nekdo? 😃 Moc rada bych si zkratila cas aspon takto pri cekani na // 🙂
dendasubaristka
12. říj 2018
@mandarinka90 slohovka ani ne. Já dokážu napsat delší 🙂 no tak třeba to máš jen ve své hlavě 🙂 že se na to upinas 🙂 pokud tam zásadní problém není. A co to je to sma?
abecedeeefge
12. říj 2018
@dendasubaristka od lonskeho brezna, tak nejak, ale meli jsme pauzu, takzecelkem neco pres rok.. A za tu dobu akorat dva nepovedene pokusy, ktere skoncily hned v 9tt a 6tt..
@mandarinka90 jaj, to me mrzi! Musite dodrzet sestinedeli, nebo na to jdete hned?
dendasubaristka
13. říj 2018
@abecedeeefge no tak v tu dobu jsem byla ještě happy no 🙂

Holky,tak první cyklus po clostilbegytu a já se cítila tak nějak že to vyšlo a dneska mi klesla teplota na 36,8 😞 mám to dostat v pondělí. Prsa mě už taky prestavaji bolet 😞 takže to asi přijde 😞
hermij
13. říj 2018
@dendasubaristka Můžete mi poslat svůj záznam BT? Od-do clostilbegyt užíváte? Jeden cyklus je málo, ovulace se nemusela nastartovat.
mandarinka90
13. říj 2018
@dendasubaristka ne právě,že se na to neupínám...nic nemerim,už ani testy jsem si nedělala.. takže těžko říct..
SMA je nemoc,kdy miminko je jako hadrová panenka.. ochabnou mu všechny svaly,potom i plíce, takže se dožívá třeba roku,dvou let..pokud se nemoc projeví později,tak je odkázané na vozík, dýchá pomocí přístrojů a samozřejmě postižení postihne i mozek... většinou postihuje holčičky a pokud je člověk jednou přenašeč,tak to přenašečstvi se dědí v rodině i na další generace...ale o tom vůbec nemusíš vědět,pokud se přímo netestujes...
mandarinka90
13. říj 2018
@abecedeeefge ano šestinedělí, musím počkat na první ms a pokud potom bude vše zahojené,tak můžeme jít do ket... naštěstí nemusíme čekat 3mesice, měla jsem šetrnější revizi než klasický vyskrab..tak uvidíme,dnes v noci jsem měla dvakrát zimnici,tak snad se nerozjizdi nějaký zánět 🤔
dendasubaristka
13. říj 2018
@hermij clostilbegyt užívám od 3-7 dne cyklu. Byla jsem na ultrazvuku řekla mi že mám na každém vaječníku jeden folikul a ovulace bude do 2 dnů. Pak jsem měla šílené bolesti jak při ovulaci. Takže musela být. Jinak graf nemám. Před rokem jsem si dělala grafi atd. A moc jsem se na to upínala. Tak teď si to jen píšu do diáře jak mívám teploty po tom clostilbegytu protože zvědavost byla silnější a chtěla jsem vědět co a jak ale podle teplot jsem měla po ovulaci 37,2 37,3 pak jednodenní pokles minulou sobotu na 36,8 a pak zas teploty 37,1 37. No včera mi to skončilo na 37,2 a já se radovala a dneska po vecrejsim 37*2 pokles na 36,8 😞
dendasubaristka
13. říj 2018
@mandarinka90 ty jo tak to mě mrzí 😞 to musí být těžký
abecedeeefge
13. říj 2018
@dendasubaristka ja vim, ze to porad neni zadna silena doba, ale deti se nam povedly vzdycky na prvni pokus a ted proste nic, tak to vrta, co je spatne...akorat muz to nehodla nijak resit, to mi rekl rovnou, tak nezbyva nez se modlit a kazdy mesic byt rozcarovana z vysledku...
cpollik
13. říj 2018
@maice ahojky,jak se máš?Už to víš teda jistě,ze je to kluk?A ještě stále nevím😢😊. Uvidime snad bude už něco vidět toho 24.10.
mandarinka90
13. říj 2018
@dendasubaristka jo, byla jsem z toho první úplně špatná a říkala si, jestli vůbec chci mít děti s tímto rizikem,bylo by to utrpení pro mě i pro to malé...ale naštěstí manžel není přenašeč,tak snad to všechno jednou dobře dopadne 🙂
maice
14. říj 2018
@cpollik Ahojky,hele nevim nic...jdu 22.10 na kontrolu,tak snad tam. Uz jsem se s tim nejak smirila...uz ani nedoufam...
dendasubaristka
14. říj 2018
@abecedeeefge tak i ten rok je doba. Jen jsem to myslela jako ve vtipu že v tu dobu jsem se s toho nehroutila jak teď no. Zas muž tím že ví že se povedlo předtím normálně tak to řešit nechce to chápu když ví že předtím to šlo 🙂
dendasubaristka
14. říj 2018
@mandarinka90 tak držím moc moc palce 🙂
dendasubaristka
15. říj 2018
Holky,tak to pomalu,ale jistě dostávám 😞 tentokrát jsem tomu věřila že se asi povedlo. A jsem s toho celkem špatná. Prostě u mě se nedá ničemu věřit 😞 já nemůžu věřit ani té teplotě. Takže teď se mi honí v hlavě myšlenky že snažení úplně prdím. 2 roky vždycky kolem ovulace si myslím jak ji mám jsem urputná chci sex. A je to úplně k hovnu s prominutím seru na to.
mandarinka90
15. říj 2018
@dendasubaristka to mě mrzí ☹️ a řešíte to i nějak víc proč to nejde? Dva roky už je docela dlouho..Omlouvám se, jestli to už tady někde psalas, neprocházela jsem celou diskuzi
dendasubaristka
15. říj 2018
@mandarinka90 v klidu no začali jsme to řešit až teď 2 měsíce zpět. Pořád jsem to nechtěla řešit. No a nakonec se přišlo na to že podle hormonálniho profilu nemám každý měsíc ovulaci. Takže jsem po prvním cyklu s clostilbegytem a ve středu začíná druhý 😞 a prostě podle ultrazvuku měla být ovulace do dvou dnů. Myslela jsem si že jsme se trefily no a stejně mrcha přišla. Ale já jsem teď už fakt jak magor. Na nic jiného nemyslím. Takže beztak mám nějaký blok
dddeen
15. říj 2018
Holky testuji poprve, je toto uz pozitivni test? Kdy se tedy snazit? Dnes nebo az zitra, pojistit to oba dny? Dekuji moc
vapka
15. říj 2018
@dddeen Já bych určitě jistila už dnes...

Začni psát odpověď...

Odešli