Snažíme se otěhotnět

mari90
2. čer 2017

Ahoj, tuto diskuzi zakladam pro nas, ktete se snazime aktualne o miminko. Je tu nekdo? 😀 Moc rada bych si zkratila cas aspon takto pri cekani na // 🙂

natlinka27
22. črc 2018

@lionela ahojky, tak jak jsi na tom?

simulinek
22. črc 2018

Ahojky holky včera jsem potratila a šla jsem na revizi dnes mne měli pustit domů ale hcg které mělo bejt nízké tak my stouplo na 2000 mají podezření na mimodelozni takže jsem čekala dvojčata bolí mne břicho a vaječník a je my na zvracení

janickazabicka
22. črc 2018

@petula720 ty testy jsou teď z tohoto týdne úterý až čtvrtek. Myslela jsem právě že to bude už v pohodě když tam byl ten velký pokles a ted tohle.
@fanunka ahojky jj jsem. Jen zkouším být trochu nad věcí ale tohle mě dostalo

katkas75
22. črc 2018

@simulinek pane bože... Vydrž! Musíš být v pořádku! Nevím, jestli už máš nějaké děti a kolik ti je,ale vše se dá zvládnout. 🍀

zizulka2008
22. črc 2018

Holky můžu dát ovu test? Je udělaný před chvílí od dr. Maxe. Ovulka se asi blíží,že? Citim i podbrisek od včera.

simulinek
22. črc 2018

@katkas75 je mi 26let a už mám dítě 8letou dceru ale z přítelem jsme se rozhodli že si uděláme druhý aby naše princezna měla společnost

snazimese
22. črc 2018

Ahoj holky, prosim jen o nazor: jsem 7 DPO a jsem po nocni dneska a asi v cca tri hodiny rano me chytla tak hnusna krec do podbrisku, trvalo to asi tak do sedmi az pul osme, bolelo to v sede, v leze, pri dosedani na zidli me ta krec zajela jako az ke konecniku… Ted po bolesti ani pamatky..

katkas75
22. črc 2018

@simulinek jsi mladá a už jsi dítě měla, půjde to i podruhé,neboj😉

simulinek
22. črc 2018

@katkas75 to asi jo ale stále nevedi co se mnou je byla jsem na ultrazvuku a na vajecnikach mimodelozni tehotenctvi není vidět ale to bylo vidět ani to druhé vůbec ničemu nerozumím 🤔🤔 je my špatně už od rána zvracim a bolí mne břicho včera jsem sice potratila a proto jsem byla včera na revizi a myslela jsem si že to bude ok ale dnes my brali hcg které se mělo klesnout ale ono stouplo takže my putuje někde ještě druhé miminko o kterém jsme neviděli a proto doktorovi bylo divne že my ty hodnoty stoupají 4násobně

simulinek
22. črc 2018

A sice mladá jsem to jo ale už 4samovolny potrat a jestli mám mimodelozni a budu mít jen jeden vejcovod jak budu mít jistotu že když znova otehotnim že se my to nestane znova 🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔

vendelinka08
22. črc 2018

@simulinek to me moc mrzi co ted prozivas..drz se. Hlavne at zjisti co se deje a pomuzou ti...

simulinek
22. črc 2018

@vendelinka08 ano o to se taky právě snažím jen mne mrzí že přijdu vo obě děti

vendelinka08
22. črc 2018

@simulinek mozna prave to je ten problem..ze byly dve...ne kazdy je na dvojcatka staveny...ale dulezite je..at jsi v poradku ty....

simulinek
22. črc 2018

@vendelinka08 ano to máš pravdu ale taky obě nebyli vidět jedno sem včera potratila a druhý je mimodelozne ale taky není vidět ale bolí mne pravý vajecnik a tam mám i cystu mám něco do žili ale vůbec to nepomáhá

vendelinka08
22. črc 2018

Tak jsem si dnes 14DPO v den před ms udělala tt a je to tam 🙂, tak doufám a budu věřit, že to bude vše v pořádku... ještě mi to moc nedochází...

vendelinka08
22. črc 2018
unicorn2332
22. črc 2018

@vendelinka08 Gratuluji 🙂

vendelinka08
22. črc 2018

@unicorn2332 dekuji

katkas75
22. črc 2018

@simulinek a byla jsi i někde na vyšetření, proč tolik potratů? Kromě cysty. Třeba se to teď konečně někam posune. Věřím, že nic se neděje bezdůvodně. I když je to mnohdy těžké...

simulinek
22. črc 2018

@katkas75 já už jsem byla na vyšetření a nevěděli a ani nenašli důvod proč se to děje

abecedeeefge
23. črc 2018

Dobre ranko, tak ja tento mesic nic...teplota klesla snad az na bod mrazu a spinim, dnes ocekavam, ze se na 100% rozjede ms! Sakra!

monika76301
23. črc 2018

@simulinek jak si na tom? Myslím na tebe

cpollik
23. črc 2018

@vendelinka08 juchu m radost!!Gratuluji moc!Vítej mezi tehulkami!!Já jdu na kontrolu až 7.8.se zblázním do té doby😢

vendelinka08
23. črc 2018

@cpollik dekuji moc...ja jeste na gyndu nevolala..asi az koncem tydne..radeji nikam nespecham...at pak je uz vse videt a nemusim tam chodit kazdy tyden...jinak po zkusenosti vloni..jsem takova stale pri zemi. Jeste jsem to nerekla ani manzelovi...

vendelinka08
23. črc 2018

Dnes mam termin ms..teplota sla nahoru..dalsi test zkusim az zitra jestli carka sili...

petula720
23. črc 2018

@abecedeeefge škoda. ☹ ale je nás tu takových víc...já mám konečně po MS a v pátek jdu k té nové dr...jsem zvědavá, co mi řekne. Dneska už se mi o tom i zdálo.

magicka89
23. črc 2018

@petula720 budu na Tebe myslet...dej vědět, co ti bylo řečeno .-)já jsem se rozhodla, že nepůjdu ani na folikumetrii k té staré doktroce...budu to řešit až od září, od toho nového doktora.

petula720
23. črc 2018

@magicka89 jasně, ráda napíšu. 🙂 myslím, že děláš dobře, rozhodla bych se stejně, být na tvém místě. Ta původní doktorka by tě určitě zas akorát rozhodila...

magicka89
23. črc 2018

@petula720 snad se potkáme s jiným přístupem...kéž by 🙂

petula720
23. črc 2018

@magicka89 jo, kéž by. Já už z toho fakt mám noční můry. 🙈😂