Snídaně pro batole, dejte tipy

lady742
14. bře 2015

ahoj, kluci 3,5 a 2 snídají jogurt, ale poslední dobou už jim to moc nejede 😒 , dejte nějaké tipy na dobré a zdravé snídaně.Podotýkám, že pečivo moc po ráno nechtěji.Děkuji

sara84
14. bře 2015

Mi syn 3,5 nesnida vubec, vypije 2-3 dc kakaa a to je vse,to je v 6 a ve skolce v 9 pak uz ji normalne.A co zkusit ovesnou kasi nebo krupici? A domaci buchta? Syn ma rad obycejne skoricove sneky napr.?

olusenka
14. bře 2015

u nás se snídá pečivo (poslední dobou skoro pořád) a občas vločková kaše s ovocem. Ta byla dřív denně, teď asi 1-2x do týdne. Vločky zaliju vařící vodou, trošku mlíkem nebo někdy rostlinným mlíkem, nakrájím na kousky třeba jablko, hrušku nebo meruňku, švestky, co mám zrovna doma, povařím, někdy rozmixuju, někdy ne, přidám třeba oříšky, nebo oříškovou pastu (třeba z mandlí zn. Rapunzel), skořici, hroznový cukr nebo nějaký sirup ze Zdravé výživy třeba rýžový....

mysonek
14. bře 2015

Malá má 1,5 roku a snídá pečivo s lučinou, občas ovesnou kaši nebo jogurt.

veeeraf
14. bře 2015

dcera mi taky snídá pořád kaši, bude mít dva..Dávám jí i k večeři, nic jinýho totiž nechce

olusenka
14. bře 2015

...a dneska měla mladší dcera muffin. Synovi to nejede.

princeznablanda
20. bře 2015

vaječná omeleta se šuinkou okurkami a rajčatky a paprikou 🙂 🙂

princeznablanda
20. bře 2015

chleba s pomzankovým máslem a k tomu šunkový salám je to dobrá snídaně 🙂 🙂 🙂

princeznablanda
20. bře 2015

rohlík s máslem a rajčátky 🙂 🙂 🙂

princeznablanda
20. bře 2015

kaše jáhlová na to banány a torchu granka 🙂 🙂

princeznablanda
20. bře 2015

Lehká snídaně z cottage: 🙂 🙂

Suroviny:1balení cottage,půl rajčete,1zelená cibulka.2ks ředkviček,,asi 4cm plátky okurky,sůl trochu.

Postup: 🙂 🙂 🙂 😵 😵 Cottage smíchám s nastrouhanou ředkvičkou,nadrobno nakrájenou cibulkou a rajčatem,na kostičky nakrájenou okurkou a dáme na pohankový chléb nebo na kukuřičný chléb. 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵

princeznablanda
20. bře 2015

mléčný koktejl 🙂 🙂 🙂

Suroviny:350ml vyhlezného polotučného mléka,200g bílého jogurtu,štáva z 1velkého pomeranče,1velký oloupaný banán,1lžička medu,1 lžička mletých sluečnicových semínek. 🙂 🙂

Postup:Všechny suroviny něolik minut promixuji,až vzznikne hladký a krémový koktejl.Naliju do sklenic a hned vypiju. 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵

princeznablanda
20. bře 2015

snídanová ovesná kaše s banány 🙂 🙂