Sny o "bývalém". Máte někdo podobný problém?

raruna
16. únor 2010

Mám takový problém, není to nic tragického, ale nějak nevím, jak se s tím mám vyrovnat.
Od osmnácti let jsem pět let chodila s klukem, moc milým a hodným, hodně mě miloval, ale já jeho bohužel ne. Měla jsem ho ráda, to ano, ale nebyla to ta "velká láska" a nijak zvlášť mě nikdy fyzicky nepřitahoval. Proto asi taky u nás nebyl sex nikdy nic moc, měla jsem takový blok a později až odpor... 😖 Byl ale jinak moc bezvadnej, tak jsem si pořád říkala, že to nějak půjde... Ale nešlo. Rozešla jsem se já s ním.
Velkou lásku (a krásný sex) jsem poznala až se svým současným partnerem, se kterým už také budu bezmála pět let.
Co mě trápí jsou velmi časté sny, které se mi o bývalém zdají (třeba i víckrát do týdne), ty sny jsou velmi živé a velmi často sexuální, ale já si ten sex v těch snech neužívám, naopak, je mi to nepříjemné a mám po probuzení pořád takový hnusný pocit - že se mi něco takového vůbec zdá a špatné svědomí vůči partnerovi, ačkoli vím, že s tím prostě nemůžu nic dělat. Nějak bych se toho ale potřebovala zbavit... Nemáte někdo podobné problémy?
Mimochodem, chodím sem i pod jiným nickem, ale protože mi partner občas koukne přes rameno, "co je nového ve slepičinci" 😀 , tak bych nerada, aby věděl, že tu řeším zrovna tohle... 😅

momin
19. únor 2010

Holky uz ale neblbnete.. uz sem se "nakazila" taky.....

kofa
11. čer 2010

Ach babky , aj mne sa často sníva o bývalom.....stačí ked ho vidím, alebo sa mi pozdraví z auta ked šoféruje a ja som celá paffff.... a potom trocha zabudnem a tak - stále dookola.....
aaaach , tie spomienky 😎
ale toto život robí krásnym. 😉

helcah
11. čer 2010

Já bych si z toho hlavu nedělala, co my víme, co se zdá chlapům v noci, že? Moje sexuální sny se teda zatím týkají jen manžela (až na občasné vyjímky), ale to bude asi tím, že se málo vídáme kvůli pracovním cestám. Ale když se mi zdá o někom jiném, tak je to většinou příjemný sen a ráno se tomu zasměju.

aero
11. čer 2010

@helcah -súhlasím,ktovie na čo myslia naši chlapi 😀

veromoda
2. lis 2010

ahoj...ted sem zadala na google...sny o byvalim a toto mi zde naskočilo...ted mam take časte sny o byvalem..sem ted pres deset let vdana...myslím si,že když me nečím manžel naštve...ne jen maličkosti...že pak sou proste sny vzpomínky..na nekoho davno blízkého...me to ted take delší dobu trapí..a zajímalo by me...jestli se to zdá i byvalemu..myslím o me...neda mi to a porad otom tež premyslim...