Sny o "bývalém". Máte někdo podobný problém?

raruna
16. únor 2010

Mám takový problém, není to nic tragického, ale nějak nevím, jak se s tím mám vyrovnat.
Od osmnácti let jsem pět let chodila s klukem, moc milým a hodným, hodně mě miloval, ale já jeho bohužel ne. Měla jsem ho ráda, to ano, ale nebyla to ta "velká láska" a nijak zvlášť mě nikdy fyzicky nepřitahoval. Proto asi taky u nás nebyl sex nikdy nic moc, měla jsem takový blok a později až odpor... 😖 Byl ale jinak moc bezvadnej, tak jsem si pořád říkala, že to nějak půjde... Ale nešlo. Rozešla jsem se já s ním.
Velkou lásku (a krásný sex) jsem poznala až se svým současným partnerem, se kterým už také budu bezmála pět let.
Co mě trápí jsou velmi časté sny, které se mi o bývalém zdají (třeba i víckrát do týdne), ty sny jsou velmi živé a velmi často sexuální, ale já si ten sex v těch snech neužívám, naopak, je mi to nepříjemné a mám po probuzení pořád takový hnusný pocit - že se mi něco takového vůbec zdá a špatné svědomí vůči partnerovi, ačkoli vím, že s tím prostě nemůžu nic dělat. Nějak bych se toho ale potřebovala zbavit... Nemáte někdo podobné problémy?
Mimochodem, chodím sem i pod jiným nickem, ale protože mi partner občas koukne přes rameno, "co je nového ve slepičinci" 😀 , tak bych nerada, aby věděl, že tu řeším zrovna tohle... 😅

rimmel
16. únor 2010

nic si z toho nerob..s byvalym si bola dlho, je to cast tvojho zivota, mozno ti v sexe daco chyba a mysel si trosku pohrala 😉

martinex
16. únor 2010

raruna ja mam podobny "problem"... s byvalym som sa rozisla uz davno,pred 4mi rokmi, ale ostalo medzi nami nieco nedoriesene,aj ked to neviem presne pomenovat... v kontakte nie sme,aj ked ho sem tam niekde zbadam...no ale ku snom, asi rok po rozchode-to som mala uz ineho partnera, sa mi zacalo o nom snivat, niekedy castejsie,niekedy aj mesiac nie.. a tiez s tym neviem co robit..hneva ma to a mrzi voci mojmu manzelovi,ze vobec na toho ex myslim... a tiez su sny vacsinou sexualne 😀 ale ten sex v tom sne je velmi dobry 😉 heh

filipal
16. únor 2010

no, dievcata, viete ze mne sa sniva o mojom prvom frajerovi este aj po 20 rokoch? 😝
mm to tiez nehovorim...nechcem, aby tomu pripisoval vyznam. 😵

rimmel
16. únor 2010

baby ved mne sa napr minule snivalo ze som daco so zenou robila...byvala kamoska este zo zakladky!! a teda bisexualka vobec niesom 😝 😀 takze fakt..je to iba hranie mysle......

ale ak ide o sen opakujuci sa, a sexualny vzdy s tym istym, neviem, nerobila by som z toho vedu, pokial sama vies ze o nic nejde..sen je iba sen.

martinex
16. únor 2010

podla mna tiez to neni ziadny "pruser"... len je sranda ze mysel sa mi viaze len k nemu...o inom byvalom sa mi nesnivalo 😀 ale je pravda,ze s nikym inym,az teda na mojho mm som nemala taky silny vztah 😉

filipal
16. únor 2010

ano Marti, aj ja som mala aj inych, o nich sa mi nezvykne snivat, len o tom jednom.... 😖
mozno tam zostalo v podvedomi nieco nedoriesene....

martinex
16. únor 2010

fili uricte ano...aspon teda u mna to tak je...aj sme to este nejaku dobu po rozchode riesili-teda raz jeden raz druhy...a potom sme proste spolu prestali komunikovat... a tak je to doteraz... aj mi to je luto niekedy,ale na druhej strane viem ze je to tak lepsie... zbytocne sypat sol do starych ran

filipal
16. únor 2010

mas pravdu, ked uz existuje novy, dobry vztah, je najlepsie sa takejto starej laske vyhybat na hony! naco provokovat! 😎

martinex
16. únor 2010

presne tak,hlavne ked mam uz aj dieta,to uz neni take jednoduche... a viem ze by mi to nespravilo dobre, stretnut sa s nim... stale tam nieco je,nejake city... cakala som ze sa to zmeni,ked sa vydam a nic...potom ked sa mi narodil maly, tiez nic...ale neriesim to... mam vsetko po com som tuzila,tak naco to kazit

mywiel
16. únor 2010

Tvoje podvedomie si v noci riesi co asi uplne nedoriesilo k tvojej spokojnosti, neboj sa to je ok, nelam si hlavu. Iné by bolo keby si po nom stale tuzila a nemohla byt s nim. 😉

raruna
autor
16. únor 2010

No, já bych si s tím hlavu nelámala, kdyby se to těch šest let od rozchodu pořád neopakovalo (je pravda, že někdy se mi o něm nezdá třeba měsíc, ale pak víckrát v jednom týdnu...). Zdává se mi ještě i o mé první nedětské lásce, skoro stejně často, ale to nemívá takový sexuální podtext... Na těch snech mi prostě vadí pak ten pocit po probuzení a třeba celé dopoledne, že na to musím myslet a je mi to nepříjemné 🙄 Já mám vůči němu asi pořád trochu výčitky, protože jsem mu ublížila...
Jinak díky za podporu - že nejsem sama 😉

popelka
16. únor 2010

ahojky raruna,,,maozno ty si maslis,ze si mu nejako ublizila,ale neni to pravda,lebo keby si bola vo vztahu s nim len tak bez lasky tak ja si myslim,ze by to bolo horsie,,,,,ako teraz.mozno ta len mrzi ,ze bol taky dobry a nevies sa zmierit s tym,ze si mu nejako ublizila ,nemysli uz na to,nechaj to tak.treba si ho len vymazat s pameti a bude to.......ver mi.mne sa snivalo s byvalym,ale na rozdiel od teba mne ten moj iba ublizoval,,,mala som hrozne traumy s neho a poviem ti dakujem bohu ,ze mi dal silu aby som ho nechala a zabudla na debila.snivalo sa mi s nim stale,otrasne sny ale casom to prestalo,,,,,,,,,drz sa ppapik

mirka414
16. únor 2010

spomienky su rajom z ktoreho nas nemozno vyhnat,ale su aj vazenim z ktoreho nas nemozno vyslobodit...spomienky sa vracaju v snoch a proti tomu nic nenarobime.mne napr.staci na niekoho si cez den spomenut a uz sa mi vruti aj do sna.

sjuzi
17. únor 2010

Nečítala som všetko, ale tiež sa mi občas prisní... A to len preto, že sme sa tak podivne rozišli, ani nie v zlom, len proste mi na ňom vadilo veľa vecí a vedela som, že budúcnosť s ním si neviem predstaviť... Inak to bol dobrý chalan, aj príťažlivý, myslím, že som mu dosť ublížila. A možno to boli práve určité výčitky, lebo som vedela, že sa dosť trápil pre mňa... preto ma to po nociach mátolo a pravdu poviem, občas sa mi vracajú myšlienky na neho... Ale život je taký... 😉

twinflame
17. únor 2010

raruna, kadzy vztah je na to aby sme nieco pochopili a niekam sa posunuli. Je to premiesavanie energii, nieco si navzajom odovzdame a posunieme sa dalej. Ak ale odideme zo vztahu s pocitom niecoho nedokonceneho, s pocitom dlhu voci tomu druhemu, nase podvedomie alebo ak chces dusa nam nerovnovahu davaju najavo. Ak Ti mozem poradit, vyhladaj svojho byvaleho a dories si s nim svoj pocit viny. Inak to asi neprestane.

rimmel
18. únor 2010

no a sa tu vyprava a vyprava o snoch o byvalych a akurat sa mi v noci tiez prisnilo! 😀 ale nic sexy, iba ..hmm uz si ani nepamatam do kelu! 🙄 😀

momin
18. únor 2010

raruna,mela sem stejny vztah jako ty.. S tim rozdilem ze trval "jen" 3 roky...
Bude to urcite ono-urcite citis pocit viny-ja ho taky vzdycky mam kdyz ho nekde na ulici potkam...
Twinflame radi dobre..ale u nas by to bylo nerealne!Na me ten clovek uplne zanevrel a nesesel by se se mnou... Ale me se o nem nastesti nezdava... 😎

filipal
18. únor 2010

Baby, neblaznite! presne ako tebe Rimmel, tieto debaty spustaju dalsie sny 😅 😅
a mne sa dnes dokonca snivalo s nasim stavbyveducim (dom je uz rok a pol postaveny, takze minulost) 😀 😀
a dost eroticke!!!
muz mi hovori, ze vykrikujem zo sna!

neviem, to nie je urcite pocit viny...niekedy je to aj tuzba. 😉

rimmel
18. únor 2010

jezis filipal 😀 😀 prelep si usta na noc paskou 😀 😀

sjuzi
18. únor 2010

Tiež som sem nemala chodiť, tiež sa mi snívalo... ups... 😲

rimmel
18. únor 2010

😀 😀 no a potom ze za snami nieco je....blbost 😀 😝

micifuzik
18. únor 2010

Sjuzi, tvoj príspevok je taký ako keby som ho ja písala. ja som sa s mojím ex nikdy viac nerozprávala po tom ako sme sa rozišli, iba si povieme ahoj keď sa náhodou niekde stretneme. niekedy by som chcela aby sme sa stretli na takom mieste a v takej situácii aby sme sa nevedeli jeden druhému vyhnúť a boli by sme nútení všetko si vydiskutovať 😖

sjuzi
18. únor 2010

Mici, presne, aj ja mám pocit, že po rokoch, teraz by sa mi tie okolnosti nášho rozchodu, vysvetľovali asi ľahšie... Lebo som vtedy mala pocit, že to nepochopil. Bohužiaľ alebo našťastie, ja ho nemám veľmi šancu stretnúť, pretože býva celkom inde, vymenili sme si síce pár mailov... ale to už bolo dávnejšie... 😉

raruna
autor
18. únor 2010

Tak to mě mrzí, že kvůli mému tématu se Vám vracejí sny a vzpomínky 😉 😀
Jinak u svého bývalého jsem přesvědčená, že se už přes to přenesl, oženil se div ne s modelkou, konečně má někoho, kdo k němu vzhlíží a kdo ho obdivuje, mají spolu dceru... Takže by asi nebylo dobré se k tomu nějak vracet, navíc, jeho současná na mě pořád žárlí, ani naše společné kamarády nesměl pozvat na svatbu (což se jich celkem dotklo, ale to už je off topic 😖)

vefi89
18. únor 2010

ja si myslím, že každá normálna žena, máva sny o bývalých. či už o jednom, alebo viacerych...bola to etapa života a to že o tom nehovoríme, neznamená , že zabúdame. a ďalšia vec je, že sny si nevyberáme. možno je to nejaké znamenie, a možno to nič neznamená...
a tiež si myslím, že je to niečo veeeeľmi podobné, že chlapy mávajú erotické sny a nie len s bývalími.to je proste niečo, za čo my nemôžeme...ale si mylsím, že táto téma je geniálna, len som zvedavá, ktorá bude prvá písať, že si to jej muž/ priateľ prečítal 😀 😀

vefi89
18. únor 2010

a probo, aby som nebola sviňa 😀 😀
aj mne sa sníva o bývalom....mali sme zvláštny, ale vrúcny vzťah. nikdy sa mi nepáčili chlapi a´la cukrík.mala som priateľa 5 rokov -milovali sme sa, ale pri tom neznášali. ale sex s ním bol výnimočný..a dovolím si tvrdiť, že keby sa nebol dostal do basy, bola by som s ním stále....bolo mi pri ňom dobre, vychovávali sme jeho dcérku a nič nám nechýbalo. tak prečo by som mala mať výčitky, že sa mi vráti pekný sen s niekým, na kom mi kedysi záležalo viac ako na sebe???
(aby ste si nemysleli, že bol feťák, alebo výpalník, do basy sa dostal, lebo slovne napadol sudkyňu)

filipal
18. únor 2010

presne to som si hovorila...ze by som velmi nechcela, aby to nasiel mm.... 😎

alias313
18. únor 2010

teda ja mavam posledne obdobie vseobecne sny s inymi. taky sen, ze stretnem niekoho koho veeelmi lubim, je to vzdy nejaky neznamy...a potom sa rano budim ako keby mi nieco chybalo. a pritom ma vyborneho manzela, velmi ho lubim a aj sexik s nim je uzasny. tiez potom neviem co znamenaju tie sny, ked o nikom inom nesnivam, ale tie sny su taake nadherne. niekedy sa mi sniva aj o byvalom, ja som s nim bola skoro 3 roky, tak veru je to dost, preto tie sny. zvykne sa mi snivat, ze idem domov, a zrazu idem a je to u neho doma a ja kricim, ze s nim uz predsa nie som, ze mam uz iny domov 😒 take blbe sny.

ani3012
18. únor 2010

fili: ty si konc inkognito ! Neboj nenájde 😀 😀 😀

ani3012
18. únor 2010

a tu sa mi bude dobre prispievať ,lebo mm je môj prvý 😠 síce sex vo sne začne s niekym iným, ale skončí s ním 😝 😀