Sodastream? Využijeme to?

kaleilah
5. říj 2010

Ahoj holky, mamka nám chce koupit k vánocům, a nevím jestli to využijeme, jaký jsou náklady atd. Máte někdo doma? a jste spokojené? 😉

barumka
5. říj 2010

Zdravím,
přítel ho mají doma a jsou spokojení. Dělají si sifón rádi, někdy si přidají domácí šťávu nebo sirup. Není to tak drahé, bombičky vydrží tak 2-4 měsíce a dají se přikoupit originální dochucovací sirupy, takže to pak chutná jako tonik nebo třeba coca-cola. 🙂
Tady ho maji: http://www.tivis.cz/male-spotrebice/sodastream/...

luckaa
5. říj 2010

My taky máme a jsme spokojeni,ono z té náplně se toho dá udělat daleko víc,protože doporučené množství je dost sladké,tak děláme třeba jen poloviční a nebo ještě o něco míň a chutná to jak ochucená minerálka...teď jsme náplně kupovali v Německu,vychází to tam levněji a mají daleko víc příchutí než my tady u nás a i samotnej Soda Stream tam vyjde cenově skoro o polovinu levněji 😉

amelie001
5. říj 2010

Spokojenost velká,žádné Pet láhve,super věc...🙂My jsme měli Soda Stream i na dovolené🙂

anetka1701
5. říj 2010

máme a používáme hodně :o) Jenom mi moc nechutnaj ty jejich "originální" sirupy, tak místo toho dávám - když mám chuť - obyčejnou šťávu a vyhovuje mi to tak úplně nejvíc :o) Je to fajn, když máš ráda bublinkovou vodu - je to ekologický, nemusíš tahat flašky a navíc i dost levný... Výměna bombičky stojí myslím 2 nebo 3 stovky a vydrží dlouho - od začátku července kdy jsme to koupili máme teprve druhou a ještě nedochází :o)

gustinovi
5. říj 2010

tak můj názor na to je, že je to stejné co měly naše babičky klasický sifón, jen se teď tomu říká jinak

lendy1
5. říj 2010

máme ho už víc jak 1/2roku spokojenost veliká.
Odpadá tahání s Pet lahvemi, dá se tím i pár kaček ušetřit. Ty sladký sirupy nekupuji, pijeme jen čistou vodu-když chci ochucenou, tak si do vody raději hodím plátky limetky nebo citronu než ty chemický sirupy.
Bombička stojí 199,-Kč. Děláme z toho 1-2l denně a 1 bombička vydrží cca 1,5měsíce-děláme si teda bublinkatou vodu na doraz, co to dá.
Nevýhody vidím v tom, že v létě jsme dělali vodu skoro non-stop do 2 lahví a nestíhala se v lednici vychladit (jako pro větší rodinu, kde se pije několik litrů denně to musí být otrava pořád "dělat" vodu) a určitě bych upotřebila i druhou bombu, která je ale drahá-kvůli výměně musíme jezdit autem na druhou stranu města. A lahve se nedají dát do myčky.
Máme tento černo-stříbrný a vypadá to v kuchyni dobře:
http://www.mall.cz/sodastream/sodastream-pure-g...

A ano, Sodastream je sifón, jako byl dřív, ale cenově vyjde skoro stejně a rozhodně vypadá Sodastream lépe než sifonová láhev a navíc u Sodastreamu si člověk může volit, jak hodně chce mít vodu bumblinkatou.

kristi
5. říj 2010

za me je to nanic - my pijeme cistou vodu, max. s jupi sirupem a bublinky fakt nesnasime oba. Dali jsme ho tchyni, ale radsi si koupej za 2,50 Kc limcu v Kauflandu, nez aby si udelali doma

sisa32
5. říj 2010

Máme od konce června a spokojenost veliká. Ještě jsme neměnili bombičku a to děláme 1-2 láhve každý den a hodně bublinkaté. Chutnají nám origo sirupy, hlavně cola a meloun. Se sťávou jsou taky dobrý.
Máme tenhle a vypadá pěkně: http://www.sodastream.cz/Sortiment/Pristroje/So...

ivasad.
5. říj 2010

Ahoj, máme soda stream už od jara, originál šťávu nekupujeme - děláme si buď obyč vodu nebo si do toho pak nalejeme Jupí sirup a je to moc dobré 😉 Četla jsem tu názor že se láhve nemůžou dát do myčky - no když je to od čisté vody tak to opláchnu jednou denně pod kohoutkem 😎 a je to. Šťávu do originál lahve nelijeme, tu si každý naleje do skleničky - každý máme rád jinak sladké. Jo a ještě někdo psal že se to nestíhá chladit, když jsou jen dvě lahve - dají se kdyžtak dokoupit další. Ale my si v létě točíme ještě před obublinkováním ledovou vodu z kohoutku - chladit už není potřeba. Bomba vydrží opravdu dlouho 😉 Za nás doporučuju 😉

jajkax
5. říj 2010

Ahoj, já si na to taky nemůžu stěžovat, děláme deně.akorát se chci zeptat holky co ho máte, vím že píšiu nedávat láhev do myčky...ale po cca 3 měsících používání a somazřejmně každodením mytím se mi zdá že ta láhev uplně nevoní(máte to taky některá tak?)tak bych chtěla zkusit ji prohnat myčkou ale nevím. Ale jinak je to supr věc, mně se často stávalo že přišla nečekaně návštěva, a já doma žádné minerálky nic(doma pijeme většinou vodu se šťávou) a takhle mám vždy po ruce.

zany
6. říj 2010

Dostali jsme SodaStream k Vánocům a super 😉 Nemusíme tahat žádné PETky, sirupy kupuji jak kdy, ale buď si děláme jen čistou sodovku a nebo se šťávou 🙂 Pokud si děláme sirup, tak rozhodně z menší dávky než je doporučené množství, je to pak dost sladké 😝 Neděláme to každý den, ale v létě jsme to využívali častěji a dokonce jsme to brali s sebou na dovču a tam jsme to využili maximálně!!! 🙂 A to jsme chladili vodu v lednici v PETkách co jsme přivezli s sebou 😉
Bombičku jsem od Vánoc kupovala 3x 😉
Láhev pak vždycky teplou vodou vymyju a s pachem problém nemám 😉

valentinuska
6. říj 2010

My jsme koupili v Německu, kde byl za poloviční cenu a jsem maximálně spokojená. Sice si teď chvíli sifonu kvůli kojení a prdíkům neužiju, ale už se těším, až si i já zase začnu dělat ... Používáme originální příchutě i obyčejné šťávy. Mě moc chutná zázvorový 🙂

kamusek
9. říj 2010

Taky se přikláním ke kladným názorům. Soda Strem jsme koupili taťkovi k narozkám a je to super věc 😀 Sodu si děláme pořád. Někdo víc bublinek, někdo míň, každý jak to má rád. Šťávu taky používáme bežnou z obchodu a úplně to stačí. Fakt doporučuji 🙂

draga
9. říj 2010

máme už rok, jsme spokojený, mají plno příchutí, fakt využíváme na 100% 😉

oli26
9. říj 2010

ahoj, my ho koupili za polovic v nemecku a hojne pouzivame... je super kdyz prijde navsteva a my nemame nic poradneho k piti 😀 sirupy jsou na me az moc silne, takze davame tak polovicni mnozstvi. je fajn

suik
10. říj 2010

My mame oba radi limonady, tak jsme po tom hnedka hrabli, kdyz jsme se nastehovali do Nemecka. Zezacatku jsme byli totalne zklamani, pac to skoro nebublalo a malem jsme to vyhodili 😅 , ale blbe jsme to mackali, pak se to zlepsilo...jen mam stejne pocit, ze ty klasicky sifony nasich rodicu bublaly vic. Ty jejich stavy jsou ale bozi, ty kupujeme a pijeme furt. Nektere jsou ale lepsi s bublinama. Ted nam bombicka dosla a za boha tu nemuzeme najit misto kde se da vymenit, na ceskejch strankach je mapa s mistama, ale na nemeckejch nejak ne 😕

Ale jinak vyuziti taky maximalni, pro toho kdo ma rad limonady a bublinky.

milunda
9. bře 2011

zeny rada bych si vymenila bombicky do soda stream v nemecku poradite mi kde?????diky milunda

torino87
23. dub 2012

Ahoj. SodaStream mám a využívám🙂 sirupů je dneska celkem hodně a sem ráda, že se netahám s flaškama z obchodu🙂 Pokud přemýšlíte nad nákupem SodaStream, tak na stránkách společnosti dpd o něj probíhá aktuálně soutěž, takže případná výhra Vám nemalé peníze ušetří 😉 odkaz na soutěž: spolehlivost dpd cz/soutez Tak hodně štěstí přeji🙂

klanova2
30. lis 2016
Uživatel klanova2 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klanova2.

Dobrý den, já myslím, že určitě využijete. Já nevěděla jsem co loni koupit mamince k Vánocům, později mě napadlo, že už několikrát mluvila o SodaStreamu. Neváhala jsem a zakoupila jsem SodaStream zde http://www.elektro-internet.cz/bile-zbozi/male-spotrebice/kuchynske-spotrebice/sodastream/. Rychlé dodání, skvělá cena a co víc, mamka si ho nemůže vynachválit, a to je to, co mě nejvíce těší.

irin67
1. pro 2016

My ho taky využíváme. Letos budu kupovat nové balení lahví jako dárek😅

simonatut
24. bře 2017

Za mě - nic moc. Voda perlivá dle přání, to je pravda, ale nevychutnávám si ji, pokud ji piji z jejich láhve. Vůči ním jsem kritická, nemám s nimi nejlepší zkušenosti. Po pár použitích jsem měla problém se zápachem a "povlakem", který doteď nevím, z čeho vzniká. Nevím se ho zbavit a upřimně - dost mě to odrazuje.