Sója? Jíst či nejíst? Je zdravá?

holly1
autor
16. kvě 2008

na konci je zmínka o těhotených ženách a párech, které se o mimi snaží....

nobody
17. kvě 2008

no co, že je ty flavonoidy jsou fytoestrogeny
dyť to působí všelijak a různě, není to pravidlo buď působí jako estrogen nebo ho dokonce potlačuje
... ti vědci už to zas přehání 😀
jezte v klidu 😉

já sóju teda nejím 😀

nobody
17. kvě 2008

spíš je problém normální pitná voda ...a neschopnost čističek ničit antikoncepci ...
sója je v pohodě 😉

petule.h
17. kvě 2008

Soja pro mě fuj 😀 , jím to, co jedli naše babičky i maminky, prostě všechno nezdravé 😀

julie123
17. kvě 2008

Taky jsem ten clanek cetla a docela me vydesil 😖

Soju jim, tofu, jogurty apod. a to docela casto ☹ tak ted nevim jestli to mam prestat jist ci to je zas dalsi "zarucenej " blabol 😠

moloko
17. kvě 2008

To by mě taky zajímalo, kolik na tom bude pravdy..jenže ono na každé potravině se něco najde..podle mě, všeho s mírou, tedy i sóju 😉

parybka
17. kvě 2008

já jsem alergik na kravské mléko, takže soju a sojové výrobky jím hodně často. Mám mimčo, takže to tak žhavé nebude. Jedla jsem tofu, jogurty a dalšlí sojové výrobky i v těhu a nic se nedělo. Asi nemají o čem psát...

leninn
18. kvě 2008

Tak já jsem na to jako parybka, alergii na kravské mléko sice nemám, ale zasenejím téměř maso a soja mi velice chutná...když dělám maso pro manžu (ten soja blééé), tak já si tam vždycky hodím soju, což je určitě jednou týdně minimálně a mimi mám také v pohodě...bez problémů 😉

Takže bych to vůbec neřešila...

tictac
18. kvě 2008

tohle jsem taky hodne slysela, ale co je dneska v poradku, ze jo....Sojove mleko taky piju, soju obcas jim, myslim, ze pokud se nic neprehani, tak je to v poradku, v rozumne mire neuskodi 😉

novako
18. kvě 2008

Na idnesu píšou občas kraviny. Nedávno jsem četla článek, že člověku stačí jen 1,2 l vody za den. Přišli na to vědci v Pensylvánii.
http://zdravi.idnes.cz/zapomente-na-povery-a-pr...
Tak a teď si vyberte. 😝

Přesně jak psala Tictac. Všeho s mírou i sóji. 😉

julie123
18. kvě 2008

Tak to jste me holky fakt uklidnili 🙂 🙂 Ja totiz jim sojove vyrobky fakt docela casto..

nobody
18. kvě 2008

novako ... asi testovali Křováky 😀

tictac
18. kvě 2008

nobody 😀 😀 😀

aponchie
18. kvě 2008

no ja nekdy nevypiju ani litr a ziju 😀