Sourozenci. Jak to máte Vy?

ponikmonik
28. pro 2019

Ahoj. Stelinka usnula a já ležím a nudím se. Vzpomínám jak byl brácha malý a jak jsme si spolu hráli. S bráchou jsem vždycky měla a mám dobrý vztah. A tak mě napadlo založit diskuzi a dozvědět se jak to máte vy. Mám 3 otázky.1. Kolik máte sourozenců? 2. Koho máte? Bráchu nebo ségru? 3. Mladší nebo starší? O kolik? Jen mě to zajímá. Já mám jen jednoho sourozence bráchu. Je o 13 let mladší než já.

alilali
30. pro 2019

@loylii Aha 😃, no, s tou dědičnosti vím, ale nevěřím, sestra (ta z dvojčat), také čekala dvojcata. Na tom věku asi něco bude. Tak ať Vám dvojčátka dělají radost 🙂

kvmatonka
30. pro 2019

Mám 2 sourozence, obě ségry a jedna je starší a jedna je mladší, já jsem ta uprostřed - tři sestry 🙂 Jsme od sebe o 2 roky. V dětství celkem pohoda, válečné sekyry, hádky, jednou s tou a jednou s tou. Teď v dospělosti už je to naštěstí jiné, stýkáme se často a hodně. Je fajn mít sourozence.

ponikmonik
autor
30. pro 2019

Další příspěvky?

teniska1313
2. led 2020

Mám 2 brachy,jeden o rok a půl starší a druhý o 10 let mladší a nerozumím si ani s jedním...

nazka
2. led 2020

Já mám starší sestru o 6 let. Občas se vídáme, ale je nespolehlivá, nepraktická, žije si ve své bublině a bohužel se ozývá hlavně v případech, kdy něco potřebuje. Jako bych já byla starší a ona mladší. Mrzí mě to..

vaju
4. led 2020

Mám bráchu o 2 a půl roku staršího. Vždycky jsme se hrozně rvali a hádali, nechtěl si semnou hrát a ponižoval mě před svýma kámošema, ale i tak jsme měli super dětství a měli se rádi.

urtica
4. led 2020

Mám staršího bráchu o 6 let. Ten rozdíl už je velký - byl pro mě spíš jako 3. rodič než jako sourozenec. Vídáme se málo - cca 2-3 krát do roka. Vím, že v nouzi bychom se na sebe mohli obrátit, ale vyloženě vřelý vztah, kdy bychom se svěřovali jeden druhému, nemáme. Kdysi to pro mě byl nedostižný vzor, pak ten vztah prošel (z mé strany) určitou deziluzí.

fandamohyla
17. črc 2022

Mám dvě sestry, jsem nejmladší, a rozdíl je 6 a 5 let mezi námi. Vždy velmi dobré vztahy, a to i nyní (je mi 42 let). Stále jsme spolu v kontaktu, od mých cca 3 let mne začaly brát jako rovnocenného partnera pro hry, co vím z vyprávění, tak už jako o miminko se o mně hezky staraly. Jen když jsem se narodil, byly zklamané, chtěly sestřičku....