Sousedům se nelíbí, když večer plače mimino😞

smiling
24. bře 2008

ahojky máte s tímto taky některá skušenosti...já už s toho začínam cvokatět 😖 ..zrovna teď jdu udělat malé jídlo nechám ju v postýlce takže se jí to zrovna nellíbilo to je jasný takže začala brečet(má docela silný hlas) už je taky ospalá a hned mě sousedi mlátili do topení a to není poprví jdou o mě pomluvi,že večer spím a ju nechávám řvat a oni co chodí do práce se nevyspí...jenže co mám dělat když se malá v noci často budí na jídlo a já než jí ho dám tak chvilku plače:(..jenže když ju vezmu s postýlky a jdu dělat jídlo s nou tak už zase nemůže usnout...fakt mě ty lidi štvou..každej slyší že v noci plače tak těm co o mě tohle vykládají dávají za pravdu a vypadám jako neschopná matka ☹ ☹ ☹ a přitom dělám pro děcka první poslední..prostě máme hodně hlasitý miminko a co s tím asi dusit polštářem podle nich neboco ☹ ☹

minda
16. led 2009

Pizducha: kolik těch vedlejších vchodů máte ? Možná bych zkusila zajít za "domovníkem" toho vchodu a požádala ho, aby tento anonym s nájemníky probral. Zkusit se poptat na policajtech, co se s tím dá dělat, že Vás někdo obtěžuje anonymními dopisy, které Vám dávají do schránky. Pokud by poradili něco konkrétního, tak tím nájemníky vedlejšího vchodu trošku postrašit. Jinak pokud se někdo rozhodne Vás anonymně obtěžovat, tak je to dost těžké. Jo a možná se i informovat na sociálcě, popsat jim situaci.
To je jen v rychlosti, co mě napadlo, záleží pak dál na konkrétní situaci a možnostech.

radka.m.
16. led 2009

pizducha-určitě si veškeré dopisy co ti přijdou uschovej!!!!!kdyby to došlo do neúnosných mezí,tak by se ti mohly hodit,pokud by došlo k výraznějšímu vyhrožování,tak by se ti hodily na policii jako důkazy,ono vlastně už ted by jsi mohla jít na policii a podat tresní oznámení za vyhrožování.

nobody
16. led 2009

spíš tě zkouší, jak budeš reagovat
samozřejmě, jak píše radka - schovej si to ....

a nevíš to ženský písmo? Kdo to je? Dá se to přece jenom nějakým fíglem zjistit
určitě je to nepříjemný, to se nehádám

a noční klid?? jsou trapní

pizducha
16. led 2009

Díky. Dopisy máme schované...z toho druhého se "raduju" teprve pár hodin ☹ . PO tom prvním dopisu jsem to raději říkala i naší doktorce..., kdyby náhodou ti "milí " sousedé již byli akční a hlásili to sociálce...no, prý nejsme rozhodně jediní...Dokonce jsme na PC sepsali odpověď anonym.pisateli s tím, že tato forma komunikace není adekvátní, že pokud má problém, ať nás kontaktuje osobně..manžel tam připsal i svůj mobil a email..., žádná reakce...až nyní...a já myslela, že už bude svatý klid 😒
My jsme obešli i sousedy nad námi, pod námi, dokonce i vchod vedle nás (to samé patro, jsme 5), jeslti je naše dítě obtěžuje...všichni v pohodě....
ten první pisatelka nám dokonce radila, že sama vychovala 3 děti, ale tohle tedy ne ☹ . Přitom si myslím, že naše malá není zase tak uřvaná..když má někdo bolístku, není mu do skoku, malé mimi pláče...

pizducha
16. led 2009

přemýšlela jsem, kdo to může být...já ty lidí vedle ze vchodu tolik neznám..měla jsem podežření na uklízečku, zná nás, ví jak se jmenujeme a ví, že máme prcka..ale nesla mi nedoplatek a přede mnou psala rukou...a ta to není.. 😒 . Pak jedna starší paní se psem, ale ta se tvářila jako milius, tak nevím..ale lidi ti zapřou všechno.. 😠

pizducha
16. led 2009

minda: máme vždy vchod z každé strany...asi fakt půjdeme nakonec na tu policii...i když umím si představit,jak se tím budou zabývat... 😒

caira
16. led 2009

teda musim rict, ze takovi lide me dokazi vytocit do extremu, ja musim nastesti rict, ze soused pod nama je ok, kdyz mala ma noci, ze fakt rve a rve, vetsinou kdyz lezou zuby nebo je nemocna tak si nikdy nestezuje...a to ma loznici primo pod nama..i jsem se ho ptala posledne, jestli ho nebudime, ze mala je nemocna tak dost breci a on, ze v poho, ze proste to jsou deti.. to mi prijde, ze je rozumna odpoved rozumneho cloveka a ne davat anonymni dopisy do schranek 😠

My kdyz jsem byla mala tak jsme taky bydleli v panelaku a pod nama desne neuroticky soused..nejaky Pavelka, vecny stezovatel, hned u baraku bylo piskoviste a detska z baraku si tam vzdycky cely den v lete hrala a on porad jecel z okna, ze je po nocni, ze chce spat..nebo chodil porad zvonit na nas a stezovat si nasim, ze moc dupeme, rveme, hrajeme si na hlas a jednou otevrel bracha a on mu dal normalne facku, ze uz to dupani nebude poslouchat, tak na nej mama vletela, ze jeste jednou zkusi zazvonit a udela mu z toho doma kulnicku na drivi, ze je to jeho problem, ze maka v noci a ne nas, a ze kdyz chce klid at se prestehuje na samotu u lesa. Od te doby uz jen mlatil na topeni...no a ja s brachou jsme pak mlatili vehementne zpet 😀 😀 😀

helcah
16. led 2009

Smiling...poslat je do prd...asi bych to řešila jako eraserhead. Někdy to fakt po dobrým prostě nejde a lízt takovým idiotům někam taky nemá smysl. Hlavně si z toho nedělej moc hlavu, zkus to brát s nadhledem a být v pohodě kvůli děťátku. Asi to není tak jednoduchý, ale takovýma blbcema se nemůžeš nechat naštvat. A do topení jim můžeš třískat taky. A nevím co to je tady v Čechách za zvyk bouchat do topení - to by snad normálního člověka nenapadlo ne? Za chvíli vám budou bouchat koštětem do stropu!

pizducha
16. led 2009

caira: S tím, jak si psala, že jstě s bráchou mlátitili vehemetně zpět do stropu si mi zvedla náladu 😀

caira
16. led 2009

pizducha nejlepsi obrana je utok 😀

melas videt jak jsme se v tom s brachou vyzivali..vzali jsme dreveny raminko a triskali do topeni dvakrat tak dlouho jako triskal on...nakonec se fakt prestehovali ( teda po letech) a no a hadej kam..do stejneho baraku jako se chvili pred tim prestehoval muj bracha..a zase pod nej! 😀 😀 😀

caira
16. led 2009

jo ale byla jsem i v situaci, kdy mi fakt lezli na nervy hlucni sousedi.. jeste nez se narodila mala tak jsme pronajimali byt v centru ve stare zastavbe, jen 5 bytu tak jsem si rikala, ze to bude ok...pod nama bydlela mlada zenska, Stephanie, nejdriv mi prisla ok, pozdravila, kdyz jsme se potkali na schodech nebo tak..ale pak zacala ve vsedni dny poradat vecirky, nevim co delala za praci, ale vetsinou to bylo ve vsedni den, zrovna kdyz ja potrebovala spat, kdyby to bylo treba od osmi do pulnoci tak to clovek jeste prezije, ale ona vzdycky dotahla domu s partou lidi treba ve dve rano a zacala poustet strasne hlasite hudbu..takove to tuc tuc tuc tuc bez jakekoliv melodie a dokazala vyravat treba do sesti sedmi do rana - a ja od deviti makala. Jednou jsem ji slusne naznacila, ze by tu hudbu mohla pres tyden mit tiseji, ze my pracujici se chceme vyspat a ona, ze ok.. druhy den uplne to samy..a to uz zacala valka... kdyz ona vyhravala v noci tak ja zaclala vyhravat rano, kdyz ona chtela chrapat, pustila jsem na repeat to nejhorsi CD NIrvany co jsem jeste vyhrabala, stereo naplno a sla jsem na nakup do mesta 😀 😀 Nakonec jsme to ale vzdali my a prestehovali se 6 tydnu potom co se mala narodila - aby si jeste vychutnala trochu toho detskeho revu 😀

lenkabu
16. led 2009

caira: 😀 😀 😀

Já bych se s nima ne.rala,noční klid na pláč dítěte?to je prča ne?špunty do uší josu jednoduché a levné řešení.a yž se jim ani to nelíbí,ať se přestěhují do baráku...já nepochopím že lidi jsou žít do paneláku,nikdo je tam násilím nerval a pak prudí že brečí dítě,návštěva se směje(stalo se mi a ve dne),pere pračka apod....tak ať tam nežijí,já nehodlám žít v tichu!A že mi dítě kope do podlahy,dupe,bouchá hračkama apod. je normální,děti to dělají a já jí nebudu nutit aby se neprojevovala bo to sousedům vadí!

lenkabu
16. led 2009

MM radí kopie těch dopisů vyvěsit ve vchodu na nástěnce..se stručným vysvětlením,případně odpovědí.Prostě to zveřejnit ať lidi vědí jaké prase zbabělé anonymní tam žije.

lenkabu
16. led 2009

Ještě mi tady MM vypráví o svém dětství v paneláku...soused po nimi býval nervák (asi ho vycvičili nebo ohluchnul já s ním problém nemám) a když tady hráli kluci s tátou fotbal,tak zvonil a co to jako je a tchán prý řekl jenom "hrajem fotbal,běž do pi.i" 😅 Je to svéráz 😅 😀 A příště když zvonil tak otevřela tchyně a za ní malej MM střílel z takový tý pistoly jak vystřelovala ty přísavky...a trefil ho do čela 😀 😀 😀 Prý zabouchnul a odešel a tu střelu nikdy nevrátil 😀

caira
16. led 2009

No Leni ty to urcite pamatujes jak jsem byla vzdycky ze Stephanie na prasky, ze delala diskosku 😀 😀

jinak taky bych to vyvesila v baraku presne jak popisuje lenka

lenkabu
16. led 2009

cairo:si pamatuju jak tě Rob krotil abys jí těhotná nedala do držky 😀

daphnei
16. led 2009

Deti jsou deti. A deti rvou! Kdyby umely hrat na housle misto rvani, tak hrajii sonatu v C dur. 😝 😀 .... Sousedum se omluvit, nabidnout spunty a vydrzet... Musim rict, ze mame sousedy v pohode, hoodne tolerantni. Mlada rvala pomalu 24 hodin denne, nez se zjistilo ze dostava malo mleka a intoleranci laktozy. 🙄 .... zatim nas vsichni sousedi zdravi, vyptavaji se jak roste, jak se nam dari, kdyz nas potkaji a to jsou to vetsinou stari lide ....

caira
16. led 2009

Leni presne, ted jsem na to zrovna myslela,ze kdyby me tenkrat fakt nedrzel tak ji jdu v noci zmlatit 😀

pizducha
16. led 2009

lenkabu: díky holky...přesně to asi uděláme..na nástěnku..původně to bylo jen na vedlejší vchod a byla to jen naše odpověď...a asi tam teď ofotíme a vyvěšíme i tohoto fajn pisatele, ať lidi vědí, co to tady s námi bydlí..ufs, mám sto chutí se sebrat a vyrazit za našima na víkend...bydlí na vesnici, jak tam je klid apohoda 😀 , ale naše malá je nemocná..., kašle a má ucpaný nosík, proto si chudinka asi "dovolí" zaknourat v noci 😖 , takže nemůžeme...a stejně by to nic neřešilo...svině, s promin. nepodepíšou, ale ublížit, to jo...naštvaní na celej svět...,p rotože anonym si nezapoměl postěžovat i na ty psí parchanty...takže zřejmě sousedi pod námi a nad námi to nebudou, ti mají psí mazlíčky 🙂

pizducha
16. led 2009

daphnei: tak to máte štěstí na sousedy 🙂 U nás jsem si doteď (tedy do doby před 1.anonymem) myslela, že jsou taky lidi v pohodě, nikdo nerýpal..Asi jsem málo v pubertě prudila s nahlas puštěným rádiem 😀 ...za to teď..a to plánujeme ještě jedno, se mám na co těšit 😠
Máme v baráku taky jednu paní, je fakt starší, ale v pohodě...vyptává se, zajímalo by mě stejně, kdo si dal tu práci a napsal to..Ale lidi jsou různí, bohužel... 😒

caira
16. led 2009

pizducha ja bych jela k vasim jak pises, se ji na vesnici alespon na cerstvem vzduchu udela lip a nebo se bude moct alespon v klidu vymarodit a ty se nebudes stresovat se sousedama.

pizducha
16. led 2009

lenkabu: jště s tím tvým MM, že děkuju taky za rady🙂...to mě taky pobavilo, co pan tchán svéráz řekl..myslím, že být MM doma a někdo zazvonit, tak se taky nezná...on je klidnej, ale tohle ho už minule dooost vytočilo...obešel ty sousedy (jak jsem psala )a nic...ale kdo se možná taky přizná z očí do očí?Nevím...

caira
16. led 2009

p: prave. on se ti do oci nikdo neprizna...u nas jsem ted prudas ja, manza strasne nekonfliktni a nesnasi situace, kdy takove veci ma resit...tak na lidi "rvu" ja ..I kdyz neni nad to, kdyz je se sousedama klid,co? ja musim rict, ze jsem fakt vdecna,ze ted bydlime v baracku - teda jen v pulce, spodni patro patri sousedovi, ale jak jsem rikala, je fakt super, i nam v lete nabidl, ze kdyz budeme chtit, ze nam poseka zahradu, kdyz jsme jeste nemeli sekacku na travu. 🙂

pizducha
16. led 2009

caira: tak to je super...Já jsem v podstatě nekonfliktní typ..., myslím, dokud mě taky někdo nenase... 😠 , ale do dítěte se mi nikdo navážet nebude a zvlášť ne nějaký zakomplexovaný blb..! Tak to se máte, baráček..To by se mi taky líbilo, zvlášť po dnešku 😀

slunicko552
16. led 2009

Ahojte tak já pod sebou skvělou sousedku 😠 .Když jsem měla psa vadilo jí,že na Silvestra štěká a proč ho tak týrám,že napíše na Nár.Výb.psala mi dopisy a házela je do schránky,samozřejmě nepodepsané.Ale věděla jsem,že je to ona,protože jsem nebyla jediná na koho si stěžovala.A teď zase řve,že malý dělá kravál,moc nahlas si hraje v noci plakal(teď už ne).Když pláče přes den,tak ji někdy slyším jak řve,co mu ta baba dělá 😕 atd.No já na ni se..Bavila jsem se o tom se sousedkou a ta dotyčná zrovna šla tak jsem jen řekla,že mu každý může políbit pr...a jestli si chce stěžovat tak ať to udělá.Co mám jako dělat,když má prcek vztekací den? 😝 😔