Sousedům se nelíbí, když večer plače mimino😞

smiling
24. bře 2008

ahojky máte s tímto taky některá skušenosti...já už s toho začínam cvokatět 😖 ..zrovna teď jdu udělat malé jídlo nechám ju v postýlce takže se jí to zrovna nellíbilo to je jasný takže začala brečet(má docela silný hlas) už je taky ospalá a hned mě sousedi mlátili do topení a to není poprví jdou o mě pomluvi,že večer spím a ju nechávám řvat a oni co chodí do práce se nevyspí...jenže co mám dělat když se malá v noci často budí na jídlo a já než jí ho dám tak chvilku plače:(..jenže když ju vezmu s postýlky a jdu dělat jídlo s nou tak už zase nemůže usnout...fakt mě ty lidi štvou..každej slyší že v noci plače tak těm co o mě tohle vykládají dávají za pravdu a vypadám jako neschopná matka ☹ ☹ ☹ a přitom dělám pro děcka první poslední..prostě máme hodně hlasitý miminko a co s tím asi dusit polštářem podle nich neboco ☹ ☹

renat2
24. bře 2008

Ahoj. Zkušenost s podobným problémem nemám, ale pá dobrých slov bych našla. Kašli na ně, prostě si narazila a nechápavce, je mi jasný, že je to třeba budí, no a co.... Ty užívej děťátka, ať se klidně postaví na hlavu. Však oni měli taky děti....opravdu se nad tím povznes, takovýhle sousedský vztahy nemá cenu řešit...zvlášť když neumí nic jiného než bouchat do topení....

cherub
24. bře 2008

smiling a oni copak nikdy neměli děti 😠 taky už jsme slyšeli nějaké řeči, že byla malá slyšet... ale přece ji nedám roubík do pusy 🙄 😔

ale u nás jsou sousedi děsně bezohlední, zrovna dneska se tady vrtalo od 19h do 19:3O a malou to samozřejmě vzbudilo... něbo se tady pravidelně pořádají diskotéky 😠 😠 😠 takže já už na to kašlu, když jsou bezohlední oni, tak budu i já... a už se těším, až začne malá lítat a dupat, v žádném případě ji krotit nebudu... když oni, tak my taky 😠 😠 😠

smiling
autor
24. bře 2008

já vím holky,ale štve mě to navím jsme tady v podnájmu není to naše a jinak je jak na potvoru v celé bytovce klid většinou už tady jsou odrostlejší děti..já jim věřím,že se nevyspí,ale tak jistý spůsoby,když jim to tak strašně vadí jako třeba špunty...navíc oni zaklepali na topení jo a já ji zrovna nesla to pití takže se hned sklidnila a po jídle usla takže to opět vypadá že su posr. strachy a nějakým způsobem sem ju umlčela nebo lépe řečeno vypadá to že jsem ju nechala hulíkat schválně a hned jak zaklepali tak sem ju šla uklidnit aby měli klid:(( jak naschvál ☹ ..jinak díky za podporu

cherub
24. bře 2008

smiling tak si nachystej vodu do termosky k posteli a vždycky to namíchej u ní, třeba bude klidnější 😔 ale jinak tě naprosto, chápu, je to stresující ☹ Takže to chce pevný nervy a když někdo "zaútočí" osobně, tak jim to prostě v rámci slušných možností vysvětli... no a nebo na ně zabouchej taky 😝

smiling
autor
24. bře 2008

já to mám nachystaný v katrolku převařený takže to vždycjy jen přihřeju to je hned netrva to dlouho..já vím jenže já jsem takovej citlivej nouma spíš si nechám jak se říká nars. na hlavu..

alcatko.j
24. bře 2008

Smil...z takovych diskuzi je mi uplne smutno..ti lidi jsou nekdy uplne mimo, fakt...copak oni nemaji, nemeli deti?Jsou necitlivi?tobe dela radostz ze tvoje detatko place?sakra sakra..a co tak si s nima proluvit.jit za nima rict jim co a jak??

aponchie
24. bře 2008

smiling.tak to je parada teda ale ja to znam.nastehovali s epod nas novej par mladi bezdetni a T mela zrovna obdobi stolicek rvala a rvala u me v posteli na rukach zoufala uz sem nevedela co a oni rvali pod nama ze na me zavolaji socialku coz sem nemohla vydejchat rano tam manzel vlitnul a nadal jim co to ma znamenat ja nasrana jak blazen sem mu nadala co si to dovoluje a on ze prej sem nechala dite samotny rvat pul hodky.rikam jak vi z ebylo samotne ?nerekl nic jen ze zavola socialku ja jsem se rozzurila nadala mu do debilu a praskla dverma totalne vytocena sel sla rano za mudr a ta mi napsala potvrzeni ze dit eneni tyrane a at si zalepi tim hubu!jenze od te doby zacali delat naschvaly ..vrtat v poledne mlatit do sten v 8vecer poustet z niceho nic nahlas hudbu v pokoji kde spala ona a ja no proste porad dokola a kdyz sem mu rekla slusne ze mi spi mezi 12az2hodin jestli muze bejt tise rekl ze ne a ze to bude delat schvalne a on ma od 6do 22moznost delat co chce.jinak vseci ho maji za blazna akzdej se tesi az bud emit deti zmetek jeden.nastesti uz prestal ale T uz jsou taky3roky!

smiling
autor
24. bře 2008

alcatko.j ahojky zbytečny..už si mě takhle jedna odchytila a žádný vysvětlování nepomohlo mlela pořád dokola to sví..vyznělo to asi tak že se mě nechce motat do výchovi ale jak už sem psala nechám ju po nocích vyřvávat a podobně...já to takhle měla i se staršíma dcerama v noci byly více vzhůru nebo se budili na to jídlo,ale časem se to upravilo a bylo to v pohodě..ta nejmladší má půl roku takže to nějaký časí bude ještě chtít...mě to prostě žere ale vem si to kdybych byl nějaká sobecká matka co nechává schválně mimčo ječet tak měnejaký sousedi můžou víš co..jenže v dnešní době všeci poslouchají rádi drby a věří jim a já nechci být před ostatníma špatná matka i když vím že to tak není...

nika70
24. bře 2008

Smiling....tohle jsem zažila když byla dcera maličká....báby v baráku mě drbaly, že dítě v noci řve a já chrápu a ani jí neslyším....no hele co na to říct....záleží asi na tom, co je to za lidi.... jestli jsou to nějaký primitivové, tak bych to absolutně neřešila a kašlala na ně....jestli s nima chceš mít dobré sousedské vztah, zkusila bych dojít za nimi a v klidu vysvětlit, že to rozhodně není nějaká schválnost....a snažit se s nima domluvit, aby byli tolerantní.... Asi taky záleží na tom, jestli sami mají děcka...

V zásadě jsou takový sousedi pěkný ubožáci, to snad každý normální člověk ví, že děti v noci pláčou a rozhodně z toho nikdo nemá radost...hlavně ne utahaná máma. Tak hodně štěstí, ať se vztahy urovnají....

nika70
24. bře 2008

Smiling, teď čtu, že jsi s ní už mluvila...no tak to pak platí plán B - prď na ně. S blbcema se nedomluvíš.

smiling
autor
24. bře 2008

aponchie.ahojky taky síla,,kam ta tolerance vymizela že...člověk by řekl že většinou a mají na to nárok sou protivní staří lidi,ale tady jsou vesměs lidi 20až45..s tou sociálkou mám taky strach veřím tomu že tady by toho byly schopni ju zavolat i když se nemam čeho bát,ale už jen ten pocit že by na mě měl někdo dělat bubu 😖
niky díky..uvidíme,aůe spíš se to stupňuje než uklidňuje a to se snažím dělat všechno proto aby brečela co možná nejmín a hodně napomáhám tomu že si na to rozmazlování zvykne ..svím spůsobem

smiling
autor
24. bře 2008

holky díky za to že jste moje písmenka přečetli a řekli svůj názor zatím se mějte malá spí tak jdu taky dobrouu 🙂

monkula
24. bře 2008

smiling, ahoj 🙂 🙂
Aj my sme v podnájme a máme tak isto "milích" susedov ako ty...B7vame na prízemí, našťastie, ale malý je dosť divoký a pri rozprávaní dosť kričí a keď sa s malou bláznia, tak obaja pištia a už je to tu, búchanie po radiátoroch, neznášam to, už so msi povedala, že je jzačnem klopkať naspäť...
Ja nemôžem ani mužovi zakričať bz kuchyne, či si dá kávu, pretože stará hneď búcha a dupe...
Neostáva mi teda nič iné, len na nich kašľať, ale t osa nedá, pretože som ako ty, nerada sa hádam, tak je zo mňa dočasný paranoik, ktorý pred odchodom z domu počúva, č isa niekde niečo nešuchlo, aby ma nedajbože nezastavila na schodoch... 😅 😅 😅
A ešte máme obrovskú výhodu, že sa z podnájmu odsťahujeme... 😉 😉 😉

smiling
autor
24. bře 2008

monkula
ahojky..no my právě až v pátým patře ze sedmi takže to jde slyšet všude navím malá ma fakt dá se říct silný ječák 😝 a s tím stěhováním ti můžu jen tiče závidět..my se taky budem odtud stěhovat protože majitelka bude prodávat byt ale bohužel zase do podnájmu kde to bude zase určo nastejno 😒 ..na baráček si budeme muset ještě nějaký čas počkat manžel marodil dlouho se zádama(byl na operacích) takže není dlouho co začal zase pracovat tudíš nám nikdo nic nedá že..holt musíme zatnout zuby a vydžet..jenže to omezování těch dětí chjoo...díky za písmenka

monkula
24. bře 2008

smiling, no u nás to tiež ešte na sťahovanie nevyzerá...
A to neustále okrikovanie mi tiež ide na nervy, Jarko je proste hyper, čo mám robiť?
Aj naša má strašný hlas, ešte k tomu sa baví tak, že strašne piští, ale čo narbím? To im mám dať na raňajky lepidlo a na večeru sedatíva?

smiling
autor
24. bře 2008

no podle ostatních asi jo a pak TEPRVE BUDEME SKVĚLÍ PERFEKTNÍ MATKY 😖

monkula
24. bře 2008

A keby ešte videli ten binec, tak ma rovno zavrú... 😀 😀 😀 🤐 🤐

smiling
autor
24. bře 2008

tak ja jdu malá se neotáčí tak jdu ležáro než se zase bude budit hladovec na jídlo dobrouu a krásný sníky a zase brzo na písmenkovanou 😀 😝

draga
26. bře 2008

smiling kup jim špunty do uší oni si je na rozdíl od tebe do ucha narvat můžou...a nic si z toho nedělej...Dála má sem tam noc že se v noci vzbudí a řve jako když ho zařezáváme a když ho chci nechat vybrečet (což většinou stejně nevydržím) tak ještě víc zesiluje...a že to umí!!! Nějak se ty dětičky projevit musí 😀 😎

andelka
26. bře 2008

Ahoj holky, já vás všechny chápu, a potají doufám, že moje mimčo bude andílek 😉 , ale musím se zastat i těch sousedů. Právě totiže řešíme podobnou věc. Vedle nás se přistěhovali mladí (velmi) a do 3 týdnů měli mimčo. Řvalo děsně, skoro nepříčetně, každou hodinu 15 minut. Až ke konci bylo slyšet, že na ně někdo mluví. Nejdřív jsme si říkali, no je to mimčo, tak řve. Postupem času jsme začali litovat mimino, ne matku. Snažili jsme se s ní mluvit, prostě sondovat, proč tak brečí a třeba poradit, no odpovídala, ale nelepšilo se (malý je prý cholerik a nedá se stím nic dělat. Navíc nesnáší tmu a rodiče zase světlo, takže mají tmu jak v ranci(jinak by se nevyspali) ale malému se to nelíbilo. Teď už je to chvála bohu lepší, mnohem. Asi si zvyknul, že nemá úplně daný režim a rodiče to berou spíš hákem (nějak nechápou, že jsou tu tenké stěny a každý den k nim chodí "návštěvy" a oni se společnosti taky nevyhýbají, někdy jdou i s malým a dorazí o půlnoci. No je to kluk, tak je asi flexibilní.
To ale nic nemění na tom, že se mamka dva měsíce skoro nevyspala, i když je jí 60 a chodí na ráno do práce. špunty nejsou nic příjemného, používám je proto, že manžel chrápe, tak to vím.
stejně ale, pokud budeme chtít v tomto bytě zůstat a vychovávat děti, rekonstrukce bude potřeba. A v rámci ní necháme udělat zvukovou izolaci. Oni totiž mají jen parkety a v pokoji málo nábytku, takže je všechno slyšet a rozléhá se to.

denousek
26. bře 2008

a to je nevyhoda panelaku...hele nejhorsi sou ty pomluvy co..vyprdni se na ne a jestli budou neco rikat tak na ne drze zazvon a slusne jim to vysvetli ze je to miminko jestlůi vedi co to je...

dendisa
26. bře 2008

až je potkáš na chodbě, řekni jim, že jsi to malé vysvětlovala, že nemůže plakat nahlas, protože to ruší sousedy, ale že Ti na to řekla, že to potichu neumí.
S debily člověk nic nenadělá, zaklepej jim na topení zpátky.
Dost na tom, že to musí stresovat Tebe, když dítě pláče, a ještě aby se člověk bál, že obtěžuje sousedy... Taky žiju v panelu, a taky mě někteří obtěžujou (slyším prdění, říhání, chcaní, šachticí se mi táhnou do bytu smrady z hajzlu a cigarety, občas někdo paří, teď nám rekonstruujou panelák, tak si lidi doma do toho ještě bourají příčky apod.) - s tím musíme počítat. Kdo chce svatý klid, musí si zainvestovat do solo domku se zahradou bez přímých sousedů.
Šmejdi.

berynka
19. čer 2008

Ahoj holky,
tak my a sousedi, to je téma samo o sobě (i jsem ho kdysi založila) 😀 . Našemu domu už neřeknu jinak než dům hrůzy. Nejdřív to začalo sousedy nad náma, rekonstruovali byt zrovna v době, kdy malá už byla docela citlivá na hluk a u nich se furt vrtalo, bouchalo, rachtalo nebo přijímali dost hlučné návštěvy. Samozřejmě jsme je prosili, ať se ztiší, ale bez výsledku. Bohužel se v průběhu roku pustila do rekonstrukce snad půlka obyvatel baráku a když to tam vemu, tak nemáme ani chvilku klidu. Naštěstí nějaká spravedlnost a rovnováha existuje, tak naše malá jim to stonásobně vrací a já jí v tom nechci ani v nejmenším bránit. Teď jí taky často trápí zoubky, takže ať si klidně popláče... ráda jezdí s krabicema plnýma hraček a občas ťukne do zdi nebo do topení, tak přece ji nebudu pořád peskovat, ať to nedělá 🙂 ... miluje zavírání a otvírání dveří a skříněk, zvlášť když to pěkně bouchne, tak ať se rozvíjí, nejlíp pochopí zákon "příčina-následek". A sousedi ať si políbí .... 😝 .

kitty68
19. čer 2008

tak to je teda traga, my taky bydlime v bytovce vsechny ostatni byty duchodci a musim rict ze teda ellu miluji uplne se na ji rozplyvaji a to js mela strach ze taky budou mit pindy

ja bych taky teda na ne nijak nereagovala je to mimino tak co cekaji

womenne
20. čer 2008

Tak ja by som spravila toto:ked bude vnocidieta plakat,išla by som zazvonit hned susedom ktory najviac dotoho kecaju a povedal :som hore aha nespim,idem ju utišit 😀 😀 😀,nenavidim takychto ludi.Ja mam tiežtakych susedov,stale mi budia deti.takže cez den spia v obyvačke-aj teraz a večer sa skludnili po ostrej vymene nazorov 😀 😀 😀

eraserhead
20. čer 2008

Když se sousedům nelíbí, když večer pláče mimino tak to jsou idioti, který buď děti nikdy neměli, nebo už zapomněli, že je taky měli. To já bych v tom případě vždycky když by ten soused v noci spláchl záchod, běžel bych ho seřvat, že nás a naše dítě budí a ať teda nesplachuje he, he...

krista
16. led 2009

pizducha • Dnes v 16:22
Ahoj holky, už jsem docela na nervy. Máme malou slečnu, její 9 měsíců, bydlíme v paneláku..již podruhé v průběhu 2 měsíců jsme dostali anonymní dopis do schránky.. ☹ První byl ve stylu, že jí zřejmě týráme, že na nás pošlou sociálku...byla jsem z toho docela vyřízená, brečela jsem..Podepsán, sousedi z vedlejšího vchodu. Nyní jsme dostali nový (před chvílí jsem ho vytáhla ze schránky) psaný na PC, ten rpvní byl psaný rukou...(ženské písmo), byl zde citovaný zákon o nočním klidu, že nemají zájem poslouchat naše uřvané dítě...a co s ním máme jako dělat, když má bolesti, je nemocná a pláče, budí se...?Děkuji moc za Vaše rady..

krista
16. led 2009

Pizducha to je mazec, to na nás by taky mohl brzo poslat někdo sociálku, malou teda netýráme, ale už od mala skoro pořád brečí... nejdřív prdíky, pak zuby atd. atd. 😒 no asi ti pisatelé nemají a nikdy neměli děti... to je docela sprostý, že se ani za svůj názor neumí postavit, ale přijde mi divné že člověk z vedlejšího vchodu ví odkud ten pláč jde 😕

pizducha
16. led 2009

Kristi, nevím, jestli to náhodou nejsou 2 různí pisatelé...ten první byl fakt psán rukou ve stylu..."milá maminko" 😠 😎 😎 Nyní je to na PC a pouze citován zákon, plus se pisatel ještě obul do majitelů psů, že by ještě mohli začít štěkat ti psí parchanti.. 😢 No, máme taky psa...naštěstí aspoň ten je nyní u rodičů...Jo, naše malá pláče ale fakt většiou jen, když jí něco bolí, nebo je marod...původní anonym v létě nás ještě upozornoval, že s malou asi nechodíme vůbec ven 😉 , přitom já s ní byla u rodičů na venkově půl léta 🙂 Ale už je ta představa, že mě někdo snad sleduje nic moc... ☹

krista
16. led 2009

No to je fakt hnus, určitě by mi bylo blbě z takovýho dopisu, já musím říct, že naši sousedi jsou zatím zlatí a to i kolikrát slyším jak jsme je v noci vzbudili když brečí třeba 3h v kuse... taky se mi jednou stalo že třískali do topení (ale to nevím kteří sousedi to byli) a u toho to zkončilo. Je to od nich fakt sprostý, hoďte to za hlavu, malá z toho vyroste a jim se to určitě jednou vrátí 😝