Spala jsem s dvěma muži a nejsem si jistá, čí je mimi

ajausata
15. zář 2016

Jsem tehotna 9tydnu z jednim jsem spala 9cervence a zdruhym 24cervence ale mesicky mi zkoncily 16cervence a tet si nejsem uplne jista kterej me oplodnil a nechci to rikat a posilat je na testy oba dva a chci ze zeptAT zda se to da nejak spocitAT aby nemuselo dojit k testum dekuji za odpoved 😒 😒 😒 😒 😒 😒 ☹ ☹ ☹

bachovy_esence_poradna
15. zář 2016

@ajausata pokud to čtu správně, tak k sexu došlo 9. 7. a pak přišla menstruace, která skončila 16. 7.... otcem by tedy měl být druhý muž

broskvicka01
15. zář 2016

Pravděpodobně s tím prvním...

zuziitka
15. zář 2016

Já spis myslím te ten první muz

ajausata
autor
15. zář 2016

ten prvni ? takze ten z 9.7?

broskvicka01
15. zář 2016

Podle týdnů by to odpovídalo... Už několikrát jsem četla o MS, většinou slabé, i přes otěhotnění

ajausata
autor
15. zář 2016

tak ja je mela normalni jak je mam vzdy a mela jsem je 4dny

zuziitka
15. zář 2016

@ajausata tipla bych di dpide, zks probrat s doktorem dle ultrazvuku by ti mel vypocitat přesný termín poceti...nastesti není rozdíl jeden, dva dny ale 14 dni 🙂

kvakuska
15. zář 2016

@ajausata jelikož po 9. červenci mělas ještě menstruaci, tak s největší pravděpodobností je otcem ten z 24 července ... vychází to s ním že bys dnes měla být asi 9+2 až 9+4 (den oplodňovaciho styku počítej jako den ovulace, tedy den kdy končí druhý týden těhotenství tedy 2+0 ... jinak řečeno délka těhotenství se počítá od prvního dne poslední menstruace, tak počítej sama) 😎

zuziitka
15. zář 2016

@zuziitka omlouvám se T9...melo byt tipls bych si spise ze první, zkus...a dal už to dává smysl :D

gepe
15. zář 2016

@ajausata kdy Ti zacala posledni menstruace? a probihala jako vzdycky, nebo jinak? Posledni MS se pocita od jejiho prvniho dne, ne posledniho jejiho dne.
http://www.maminkam.cz/tehotenska-kalkulacka#fo...
@bachovy_esence_poradna teoreticky ano... avsak mi to prijde na hrane

broskvicka01
15. zář 2016

To by bylo vůbec nejlepší ;)

kvakuska
15. zář 2016

@broskvicka01 no to mi tedy vysvětli, jak by to s tím prvním podle týdnů odpovídalo ... byla by už 11tt, a to je sakra rozdíl ... v počátcích těhotenství se lékař o dva týdny fakt nesekne, protože plod se vyvíjí velmi rychle a každý týden je jiný 🙄

eimmy
15. zář 2016

jednoznačně ten druhý styk tj.24.7. odpovídá tomu jak délka těhu tak i to že jsi v ten den+/- měla plodné dny.... nevím zda jsem tě potěšila či nikoliv...

gepe
15. zář 2016

@kvakuska styk 9.7. dle toho co psala tazatelka zacala posledni MS zrejme 11.-12.7., to uz tak velky rozdil fakt neni 🙂 avsak pokud vse odpovida dle PM, vcetne velikosti plodu - to by mela asi vedet z gyndr, tak pak uz je tam rozdil cca 14dni a to uz je znat. Takze pak pripada v uvahu i 24.7. 🙂

ajausata
autor
15. zář 2016

ano ten den 24 sem mela plodne dny

ajausata
autor
15. zář 2016

@eimmy ano mela jsem 24.7 plodne dny ty nejsilnejsi takze pravdepodobne je to toho druheho

kvakuska
15. zář 2016

@gepe ale den oplodňovacího styku se počítá jako den ovulace (čili 2tt), a těžko měla ovulaci tři dny před začátkem menstruace ... styk 9.7., menstruace 12.7., co je na tom k řešení?

broskvicka01
15. zář 2016

Ano myslela jsem to tak jak píše @gepe 🙂
Ostatně dohadovat se tu můžeme jak chceme, slečna by se měla optat u svého dr... ;)

ajausata
autor
15. zář 2016

tak vam dekuji ale tak kolik procent by ste dali ze je to toho druheho

kvakuska
15. zář 2016

@ajausata na tvém místě bych byla klidná, mimčo v 11tt vypadá úplně jinak než mimčo v 9tt, v tom se lékař fakt nesekne ... styk 24.7. perfektně odpovídá 🙂 ... tak se přestaň stresovat a užívej si těhotenství 🙂

gepe
15. zář 2016

@kvakuska no to je prave to, ze pokud nemela jasne a dusledne sledovanou ovulaci u gyndr, tak tezko rict byt podle ovu testu, kdy ji presne mela 🙂 ja to neresim, jen pisu svuj nazor a pohled na vec, neresim 🙂 a hlavne tolerance ve vyvoji plodu +-14 je stale brana jako normalni.
@broskvicka01 tak 🙂
@ajausata zeptej se na vse, vcetne velikosti plodu atd. sveho gyndr.

ajausata
autor
15. zář 2016

@kvakuska tak ti moc dekuji a budu uzivat tehotenstvi jak se patri 😉

kvakuska
15. zář 2016

@gepe já se nechci hádat, ale mezi vývojem dítěte v 9tt a v 11tt je tak veliký rozdíl, že jen lékař amatér by to nepoznal ... podotýkám že jsem z oboru a tohle je naše denní rutina, v těchto týdnech u nás pozná z UZ stáří plodu každá zdravotní sestra ... později, asi tak od 12-13tt, už je potřeba víc měřit a zaměřovat se na detaily k rozpoznání týdne těhotenství, už to není tak jednoznačné, ale do 12tt je mimčo každý týden úplně jiné, pro lékaře se slušným UZ je nemožné se splést ... 😉

gepe
15. zář 2016

@kvakuska no vidis a ja se nehadam 🙂 jen jsem napsala svuj nazor, byt s nim nesouhlasis a ja to beru, nebo je to snad spatne mit nazor 😉 nenapsala jsem ani, ze otehotnela s tim, nebo tim, ze je to mozne, ne jasne 🙂
Me osobne je jedno, jak si to ona zaridi.
Ja nemusim resit na verejne diskusi, zda dite, ktere cekam je s mym manzelem - partnerem, a ne ze jsem "roztahla nohy" nekomu jinymu 🙂

broskvicka01
15. zář 2016

Každopádně až to budeš vědět najisto, tak napis ;).

ajausata
autor
15. zář 2016

@kvakuska verim ze jste v tomto oboru dobra a proto vam budu verit dal uz se tu sverovat nebudu jen jsem chtela slyset vase nazory abych k necemu dospela a nebudu tu cist ze me tady nekdo slusne naziva behnou ze jestli mam mimco z manzelem bo bokovkou tak do toho vam je uz kulove nevite jak to mam dekuji za nozory

ajausata
autor
15. zář 2016

@broskvicka01 zajima vas jak dopadnu ju 🙂

gepe
15. zář 2016

@ajausata nepretacej, to nikdo nenapsal a me napriklad opravdu nezajima, jakym sexualnim zivotem zijes 😉 polozila jsi otazku, ja napsala svuj nazor a odpoved. Hodne stesti v dalsim osobnim zivote 🙂

anina32
15. zář 2016

@gepe Ty musíš být hodně nešťastný člověk, když dokážeš takhle urážet člověka který ti nic neudělal....

@ajausata Podle mě je pravděpodobnější ten druhý. Přeji hodně štěstí a mrzí mě že si tě tu na koníku někdo vybral pro honění vlastního ega.

ajausata
autor
15. zář 2016

@anina32 dekuji nu lidi uz jsou takovy na nekom se musi prece viradit a aby ona byla ta vzorna a jedinecna bez chyb

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru