Spálila jsem se v solárku😞 Máte tip, co pomůže?

martim
12. pro 2008

Dobrý večer!
Prosím o radu...nějak jsem neodhadla minuty v solárku a jsem jak prasátko 😅 😒
Kuži mám pěkně červenou a začíná mě pálit a svědit...máte nějaké tipy???Moc děkuji za vaše názory!

sisstin
12. pro 2008

martim: hodně hydratovat a natírat se krémem po opalování..ale každopádně v dobrém studiu by tě neměli nechat spálit..a ty minuty ti dát správně 😔

martim
autor
12. pro 2008

Sisstin:Díky...byla jsem po delší době a fakt to neodhadla 😒

lucenek
12. pro 2008

marti kdysi se mi to stalo taky...ibalgin tbl plus dithiaden..aby to nesvědilo a nenutilo mě to škrabkat a panthenol krém či bílý jogurt nesnesla jsem ani tričko na sobě.....

martim
autor
12. pro 2008

Luce:A kdy se to spravilo?Doufám,že už to zítra bude lepší ☹

lucenek
12. pro 2008

he he 3-4 dny......a sprchovačka mini prudem jelikož i ten proud pekelně štípal.....a vlažnou spíš studenou vodou jedině to jsem snesla......

martim
autor
12. pro 2008

ach jo,to mi byl čert dlužnej 😖

kristi
12. pro 2008

Feniderma Sun repair z lekarny, super vec. Kdyz to prezenu, vzdy pomuze. Stoji 100 Kc...

kristi
12. pro 2008

siss, i v dobrym studiu jsou proste jen pipky na pokladne,ktery vedi hovno....

kdyz jdu na 12, tak mi taky nikdo nic nerekne

lucenek
12. pro 2008

kristi 12? u mě byla začáteční dávka na turbu klasika 16 i 20m později ale v poho já se dobře opaluju mám good pigment

kristi
12. pro 2008

ja chodim na 8, vyjimecne na 10 a to na 400 solarko, uuuplne mi to staci, maji dobry trubky a zrovna ted vypadam, jak kdybycgh se vratila z Egypta 😀 😎

martim
autor
12. pro 2008

já mám totiž pocit,jestli náhodou nevyměnili trubky,jelikož jsem předtím v poho dala 12-15 min a dnes po 15 min děs.

lucenek
12. pro 2008

marti ale na to tě měly upozornit, vždy když se mění trubky klientky by si měly ubrat minuti i 4 nebo 6

martim
autor
12. pro 2008

fakt je to divné,myslím,že by mi to řekli!nevím proč dnes taková reakce.

kristi
12. pro 2008

si myslim, ze tech 12-15 je fakt dost

martim
autor
12. pro 2008

pro příště už vím taky že jo 😖

kristi
12. pro 2008

zkus se fakt natrit necim po opalovani, lez radsi nahata, ono to pak nedre a nepali....

martim
autor
12. pro 2008

mrkla jsem a mám doma nějakou niveu po opal.tak zkusím.

mikula
13. pro 2008

Ted se mi stalo něco podobného,s tím rozdílem,že mě se chytl jen obličej.Ale velmi rychle mi na to pomohl Sudokrém.natírala jsem si to několikrát za den a fakt super! 😉

magika
17. pro 2008

Ahojda
Já bych teda do solárka nevlezla ani za zlatý prase,ale jak píše mikula Sudokrém je na popáleniny super.Mám kolem sebe kamarádky,které chodí do solárka a vypadají strašně nepřirozneně 😝 ...strašně to přehánějí.
Blondýna se žlutou kůží je fujky,ale je to jen můj názor,já sama jsem blbej fototyp a tak neriskuju jakýkoliv pobyt na Slunci déle,než je zdrávo a solárko je to nejnezdravější,co je.

sisstin
17. pro 2008

tak u nás fakt radí dobře(sun City)..a když chce jít někdo na moc minut..tak mu je prostě neprodaj 😕 nejvíc 15minut na turbu..a to už člověk musí bejt opálenej hodně 😕 já dřív byla taky černa jak bota...ono je to zrádný v tom, že čím víc je člověk tmavej, tím si připadá bílej...ale jemný opálení je fajn... 🙂

magika
17. pro 2008

siss..tak to každopádně-já jsem bohužel typ zimní....Sněhurka hadr 😀 ...já bych mohla bejt v solárku tak 30 vteřin 😅

sisstin
17. pro 2008

magika: já jsem světlá..ale fototyp 3...ale fakt je to zrádný v tom, že si pak člověk furt připadá bílej..a těch prachů, co to žere 🤐

magika
17. pro 2008

siss...to věřím 🙂

kristi
17. pro 2008

jj, do SUn city chodil manzel a kdyz jsem ho poznala, byl jak cikan cernej, ale seklo mu to.

ja jsem taky zimni typ a belobu nesnasim,je mi to jedno, ze budu stara a seschla, ted chci byt holka jako lusk 😀 😀 😀

ajka83
4. led 2009

ahoj .. neda mi to a musi pridat moji zkusenost.. ja byla pred vanocema v solarku na chodove .. nerozumela jsem tem typum solarka tak mi pani poradila mega sun 5600 .. tak jsem si to dala na 10 min .. normalne jsem bila jak kyblik od vapna 😀 takze uz kdyz jsem vylezla nemohla jsem si ani sednout.. no zkratim to .. do silvestra me pritel mazal kremem 2xdenne a nastesti jsem se neoloupala ale bolest to byla ukrtuna .. a jak panecku bylo pohodlne nosit podprsenku .. si rikam ze snad radsi budu bila 😀

kristtin
21. bře 2009

ja na popaleniny ci už slnka alebo zo solaria odporucam: pantenol sprej (ma biely obal, lebo su aj take co su orandzove je tam nakreslene slnko, ale tento biely je ucinkom silnejsi) co sa nastrieka, nemusite ho az tak mazat na bolestivych miestach lebo je to pena a ta sa lahsie rozotrie a jemne. A potom je este dobra kalciova masť. A ak nemate po ruke tieto veci tak prva pomoc z ladničky je biely jogurt.

Potom co ma ešte napada upozornenie, že ak ste oli na depilácii tak nechodte aspo 4 dni do solarka a na slnko z toho môžu byť tiež nepekne popaleniny.

vilca
26. bře 2009

Ahoj holky, já jsem se teda zatím v solárku nespálila, ale zajímalo by mě, jak často a na jak dlouho bych měla chodit... Byla jsem zatím 3krát - vždy obden. Poprvé na 5 minut, podruhé na 8 a potřetí na 10. Trošku jsem zhnědla a na to, že jsem blondýna, to jde hezky postupně, bez fleků atd... Je to nějaké vertikální turbosolárium - moc tomu nerozumím, chodím poprvé. Zajímalo by mě, když půjdu zítra počtvrté, tak na kolik minut bych tak měla jít? Mám to nechat na těch 10 nebo víc? Mám právě trošku strach, abych se nespálila...

kristtin
27. bře 2009

Vilca: v solariu som si citala, ze medzi opalovaniami by mala byt prestavka 42 hodin, cize 2 dni. Ja chodim pravidelne do solarka, ale ja sa nespalim nikdy, mam tmavy typ pleti. Ale radsej chod menej casto. Inak ak by si chcela rychlejsie zhnednut su dobre kremy do solarka, ktore urychluju opalenie. Skus to🙂

vilca
28. bře 2009

krisstin, však já chodím obden, tzn. po 48 hodinách, pokud dobře počítám 😉
Spíš mi jde o to, na kolik minut bych teď měla jít... Mám zkusit 12? Nebo to radši ještě nechat na těch 10? Nechci se spálit, ale chtěla bych, aby to bylo trošku vidět, když už to stojí takový peníze 😀
A ty samoopalovací krémy já zrovna nemusím - snažím se to rovnoměrně rozetřít, ale přesto mám po sobě fleky. Ještě ke všemu takový do oranžova, což mi připadá nepřirozený... 😒

kristtin
28. bře 2009

Vilca: nemyslela som samoopalovacie krémy, ale špeciálne krémy do solária, ktoré ti urýchlia zhnednutie kože. Dostať aj jednorázové krémy (mali by to predávať v soláriu kde chodíš), stojí to okolo 100sk. Koža nie je vysušená a sú tam zložky, ktoré urýchľujú opálenie. Ja keď idem do solárka, tak mne to vidieť hneď na prvý krát (keď si napr: nechám nohavičky, tak vidím rozdiel). Možno tam v solárku nemenia trubice a to zapríčiní, že to opálenie ti zmizne za pár hodín. Aj to som zažila. Podľa mňa by si mohla skúsiť tých 12 min. Sama vieš aká je tvoja koža po 10 min. Keď máš pocit, že je už trochu spalena tak tam na tých 12 nechoď, ale 2 min ti nemôžu ublížiť. Skús raz a uvidíš, či ti vyhovuje skôr 10, alebo 12.
Ja osobne chodím na 15, ale nie do turbo solária. Turbo soláriu ťa síce rýchlejšie opáli, ale opálenie rýchlejšie zmizne. Preto chodím do normálneho.