Špatně píchnutá ouška. Co teď s tím?

sisip
10. srp 2010

Ahoj maminky, tak včera jsme naší 8m dcerce nechali píchnout ouška ale jsem absolutně nespokojená a naštvaná , malá to má uplně nestejnoměrné a ještě k tomu jednu výš a druhou níž, nevím co to je za ušní sesru, hruza. Tak uvažuji co teď s tím, nevíte za jak dlouho zarostou dirky, pokud bych jí to vyndala a nechaa zarust a pak po zhojení nechat znova ted už asi nastřelit? ☹ děkuji moc

dvojka
10. srp 2010

nevim jak malým dětem,ale třeba já nenosim naušnice přes deset let a dirky zarostlé stále nemám 😒

janicka006
10. srp 2010

Kamarádovo neteři se stalo něco podobného a nechali jí,ať dírky zarostou a píchli jí je znovu.
U nás teda tyhle zákroky dělá jen lékař...sestra pouze asistuje.
Sisip a je to opravdu tak strašně moc vidět,že je nutné to vyndavat..přeci jen už máš holčičku 8m,tak si to určitě "užila"chudinka.
Já si pamatuju,že ale já jsem to měla stejně jako dvoka-vyndala jsem si náušnice a snad po roce dírky stále nezarostlé..

sisip
autor
10. srp 2010

@janicka006 ahoj no zdá se mi že to jde vidět,ikdyž ostatní říkají že to nemám řešit ale jejich dítko to není, že. docela mě to štve,přece jen to má na celý život, no ta sestra to právě píchaa i strší dceři a v pohodě a ted se jí to asi nepovedlo no. bojím se taky že jí to vytáhnem a dírky pujdou pořád vidět ikdyž to má druhý den tak já fakt nevím jestli když se to vytáhne zavčasu tak pak se dírky zhojí?......................

ledik
10. srp 2010

@sisip když jí vyndáš naušničky dnes, tak jsem přesvědčená, že dírky jí zarostou. Starší dcera má píchnuté od doktorky uši jehlou a byla jsem taky nespokojená, dlouho se to hojilo, dodnes se jí naušnice špatně protahují, dírku nemá píchnutou rovně. Mladší jsem je nechávala před rokem nastřelit a bylo to absolutně bez problémů. Kosmetička nejdříve nakreslila tečky, kde dírky budou, já to odsouhlasila a teprve pak ouška nastřelila. Ale třeba je nemá píchnuté úplně špatně. Ono je to potřeba brát aby opticky vypadaly naušničky rovně, ale protože jen málokdo má obě uši úplně stejné, tak se vlastně musí píchnout každé ouško trošku jinak.

sisip
autor
10. srp 2010

tak takhle vypadáme-ú

smudlinka10
10. srp 2010

Ahojky,
já mám uši píchnuté - jedna dirka skoro u hlavy a vysoko, druhá skoro na kraji ucha a úplně dole. Dá se s tím žít a nikdo si toho nikdy nevšiml 😉

lenkavano
10. srp 2010

@sisip mě nepříjde že by měla malá píchnutá ouška nestejnoměrně 😉 opravdu.

smudlinka10
10. srp 2010

Lenka má pravdu, vypadá to dobře 😉

lenkavano
10. srp 2010

určitě,neřešila bych to.nevidím chybičku. 🙂

simonceli
10. srp 2010

Ahoj, malá má taky špatně píchnuté ouška, a doktorka nám hned řekla : jejda ona to má každou jinak, co s tím teď? Přepíchneme to? Málem jsme jí přizabili, malá plakala, tak jsme rychle odešli a teď mi to ani nějak nepříjde, jámám taky blbě píchnutý uši a vem to čert.
Hlavne asi dva dny po tom, co jsme jí to nechali píchnout, jsme se dověděli, že spousta holčiček kvůli tomu, že má naušničky nosí brýle, že se tím píchnutím naruší nějaké nervové zakončení.

lenkavano
10. srp 2010

@simonceli vážně,teda to je síla to jsem ještě neslyšela.

sisip
autor
10. srp 2010

Holky díky, no nakonec jsme se rozhodli ,že jí to tak teda necháme na te fotce to tak fakt moc nejde vidět ale fakt má jedno ucho níž a blíž k hlavě a druhé dál od hlavy a níž jak píše smudlinka. No už jí nechcem trápit . A taky jsme si všimli že jedna naušnička je promáčknutá, asi jak jí to ravala do ucha tak jí to tím tlakem prstu dost narovnala takže ještě pak vykrucovat naušnici 😠 No ti kluci to mají v tomhle fakt lepší-)

smudlinka10
10. srp 2010

@sisip hlavně ať jí to nehnisá a zbytek bych neřešila 😉 máš krásnou holčičku a každej bude koukat na její krásnej úsměv a ne na dirky 😉

simonceli
10. srp 2010

@lenkavano když jsem to slyšela tak jsem myslela, že mě trefí, mám brýle a píchnuté uši

annina
10. srp 2010

Ahoj Sisip,úplně tě chápu!! My sme nechali naušničky nastřelit v půl roce a jedna super pěkně vprostřed lalůčku a druhá vedle 😠 a to si paní dopředu udělala značky a prohlížela z obou stran. Malá plakala tak sme spěchali domů a jak sem si to pořádně prohlídla tak sem dostala vztek a hned sem volala zpátky do salónu,že se mi to nelíbí,naušnici okamžitě vytahuji a příjdeme znovu! Paní byla zaskočena,ale řekla ať teda příjdeme až to bude zahojené. Za tři týdny sme si to zopákli,bez pláče 🙂 tečku jsem si namalovala sama kam to chci a výsledek super. Po té první naušnici zůstala zatím jenom malá tečka. Taky sem se rychle rozhodovala jestli, už to tak nechat a nebo malinkou znovu trápit, ale hojení úplně super a pláč byl jen chvilinku spíš z leknutí než bolesti. Takže nelituji,já mám taky každé ucho jinak a štve mě to,doufám,že moje holčička bude jednou spokojená 😉
Co se týká tvé princezny tak na fotce to opravdu není moc vidět a jak holky porostou,bude to vidět ještě míň a přes vlásky už vůbec ne. Tak je to opravdu na tobě jak to vidíš! Nechala bych to líp píchnuté ouško být a to druhé už pak určitě nastřelit!!! Moje starší dcera měla v šesti týdnech ouška píchnuté a oproti tomu nastřelení to bylo hodně bolestivé,dlouhé hojení a o protahování náušnic ani nemluvím. Přeji hodně zdrávíčka a mějte se hezky 😵

janik1974
21. říj 2010

Já jsem na tom stejně, myslím stejně blbě. Dceři (5,5m) jsem nechala nastřelit naušnice a má to hrozně daleko od hlavičky. Bohužel to má nastřelované už 2x a já nemám sílu to nechat zase opravit. To by už hraničilo s týráním... Nejspíš naušnice vyndám a nechám to až na předškolní věk. Doufám jen, že se dírky zatáhnou a nebude mít jizvy! Dělal nám to pediatr.

denca000
6. dub 2012

Ahoj chtěla jsem se vás zeptat..Včera jsem si nechala píchnout druhou naušnici a dnes ráno me začalo píchat v uchu...Může být napíchnutý nerv.. ??. A také mi hrozně zalýhá..Je to normální.. Máte s tím někdo zkušenost??.. Předem děkuju za jakoukoliv odpověd.. 😒

eliskastankova1
26. dub 2017

@janicka006 ahoj, vim ze tohle je mega stara diskuze, ale dcera ma 7 tydnu nausnice a jednu ji chci nechat prepichnout. Ma tam neter jizvu po te puvodni nausnici? Strasne se bojim, ze to bude videt