Špinění uprostřed cyklu - mohu být těhotná?

vevebubu
6. dub 2014

Dobrý den
chtěla bych se zeptat, jestli špinění uprostřed cyklu může znamenat začínající těhotenství? Četla jsem, že to může být hnízdění vajíčka. Špinila jsem 15. – 17. den cyklu. Nikdy se mi to nestalo, menstruaci mám pravidelnou. HA neberu už rok a půl. Na test je moc brzy, ale ta nejistota je hrozná 🙂 Děkuji za odpověď

macetka
6. dub 2014

Ahoj, já to takhle nikdy neměla a teď to tak mám pořád :( a nikdy se těhotenství nepotvrdilo. Tak držím palce, aby to vyšlo ;)

zuza01
6. dub 2014

Mě se to občas stalo, podle dr. prostě ovulace, nic zvláštního neshledal...

vevebubu
autor
6. dub 2014

Jojo, to je taky možnost. Chtěla jsem jen zjistit, jestli se to někomu stalo a bylo to těhotenství 🙂

martina_z
6. dub 2014

@vevebubu Mne pokazde cca tyden po ovulaci. Akorat jednou jsem pri otehotneni nespinila, a bylo to mimodelozni. Ale vetsina zen implantacni krvaceni / spineni vubec nezazije; ja jsem nejspis trochu jiny pripad, protoze mam hodne krehke cevy, ktere praskaji jak o zavod.

ivevca
19. dub 2014

mě dr řekla, že je to kvůli změně hormonů při ovulaci, měla sem to asi 3x po tom, co sem se srovnala po ročním neužívání HA

radkafeil
24. dub 2014

Ahoj devčata. Chci se poradit. 9let jsem brala antinu a 2 měsíc již neberu. První měsíc jsem měla MS 30 den, bolení v podbříšku a hodně jsem cítila vaječníky, MS trvala 5 dni. Teď 21 den od prvního dne MS se mi objevila troška krve a na to hned špinění. Špiním již 3 den, lehké bolení v pravém podbříšku. Tak stále čekám že se to rozjede a bude s toho MS.. ale jsem z toho nervozní... Chci se zeptat jestli je to špinění normální, jestli nemůže být způsobeno rozhozením organismu, když jsem tak dlouho užívala antinu..? Má cenu si dělat těhu test? 🙂 Děkuji za odpověď.

radkafeil
18. kvě 2014

Ahojki, tak jsem byla čt a pá u gynekologa. Vyšetření vše v pořádku vzali mi krev s podezřením na těhotenství. Výsledky ukázali vše negativní. POdle všeho zblblá MS, špinění prý může být MS divná a bude trvat dobu než se mi srovná po tak dlouhém užíváním HA. Takže prd, 😀 za tři týdny kontrola jestli mě nebolí břicho pokud by byl problém, necháme MS vyvolat. Zatím to vypadá dobře podle sliznice, která je čistá jak po MS. Tak tomu necháme čas 😨 papa

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru