Šplíchoni v Albertu, vyměníte je za Mimoně?

penelopaw
3. črc 2017

Maminky, sbíráte někdo s dětmi šplíchoně v Albertovi? Chtěla jsem jich pár pořídit chlapečkovi, protože má rád mimoně, ale zatím to není závislost. Do Alberta pravidelně nechodíme a nemá cenu sbírat celou sadu. Za nákup jsem sice nějaké dostala, ale zrovna ne ty "mimoňské" (jednorožce, modrou zbraň, celožlutého mimoně s fotoaparátem) - pokud by někdo z Vás sbíral, vyměníte je s námi za mimoně? 🙂

penelopaw
autor
7. črc 2017

Dnes nákup a čtyři šplíchoni, z toho tři, co už máme. Takže nabízím na výměnu:

Jednookého usměvavého mimoně se žlutou pistolí v ruce (máme 2× navíc)
Mimoně ve vězeňském mundúru s pilníkem za zády (máme 1× navíc)

Chybí nám:

mimoň s kytkou
mimoň s černou zbraní
mimoň se založenýma rukama
druhý mimoň vězeň

penelopaw
autor
15. črc 2017

Po dalších nákupech nabízím na výměnu:

- Jednookého usměvavého mimoně se žlutou pistolí v ruce (máme 2× navíc)
- Mimoně ve vězeňském mundúru s pilníkem za zády (máme 1× navíc)
- Jednorožce (2x navíc)
- Modrou zbraň (1x)
- holčičku na prasátku (1x)
- žlutého mimoně s foťákem (1x)

Chybí nám:
- mimoň s černou zbraní
- mimoň se založenýma rukama
- druhý mimoň vězeň (máme toho s pilníkem za zády)

tekame
15. črc 2017

@penelopaw Sháníme posledního Mimoně vězně s pilníkem, máme na výměnu se zbraní.

penelopaw
autor
16. črc 2017

@tekame V tom případě můžeme realizovat výměnu 🙂. Do SZ Vám pošlu adresu, pošlete mi svoji, zítra mohu odeslat 🙂.

penelopaw
autor
16. črc 2017

Tyto šplíchoně (kromě žlutého s foťákem) máme na výměnu.

penelopaw
autor
16. črc 2017

A zakroužkovaní nám chybí (máme slíbeného toho se založenýma rukama).

ditta01
17. črc 2017

Dobrý den chybí nám Mimoň vězeň s koulí a holčička na prasátku na výměnu nabízím jednorožce,Mimoně se založenýma rukama a modrou zbraň

penelopaw
autor
17. črc 2017

Já už mám nějaké slíbené a jsem na tom jako Vy - také nám chybí vězeň s koulí :-/. Kdybyste holčičku nikde výměnou nesehnali, dejte vědět, máme jednu navíc 😉.

ditta01
18. črc 2017

@penelopaw zrovna kvůli té holčičce na prasátku jsme začali sbírat splichone dcera si ji přála nejvic ale prostě nepodařilo se. Kdyby jste ji chtěla vyměnit za něco co máme navíc budu ráda ☺ bohužel Mimoně s koulí nemám

a.chour
22. črc 2017

@ditta01 Vyměníme Mimone se založenýma rukama za vězně s koulí 😉

ditta01
22. črc 2017

@a.chour toho už nemám poslala jsem ho paní za holčičku s prasatkem ale ona teď bude mít 2 tak napište penelopaw☺

a.chour
22. črc 2017

@ditta01 Jj, už ho mám s paní domluveneho, ale potřebujeme 2 😉

veronikav93
22. črc 2017

@penelopaw Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli byste mi neprodala 1 holčičku a 2 jednorožce, pokud neseženu to, co chybí Vám 🙂

ditta01
22. črc 2017

@a.chour aha ☺

penelopaw
autor
22. črc 2017

@veronikav93 Dobrý den, jednorožce už máme jen 1x a holčičku jsme posílali někomu jinému☹. Když neseženete, dejte vědět. Výhoda je, jestli Vás při nákupu nechají sáčky osahat, holčička i jednorožec jsou snadno identifikovatelní podle tvaru 🙂. Popř. bych Vám mohla poslat jiné šplíchoně, že byste zkusila vyměnit za ty, co potřebujete...

penelopaw
autor
22. črc 2017

Aktuálně máme navíc:
3x mimoně se žlutou pistolí
1x žlutého mimoně s foťákem
1x jednorožce (pokud o něj nebude jó zájem, nechala bych ho chlapečkovi jako rezervního, kupodivu do téhle hračky se zamiloval nejvíc)
1x modrou pistoli
1x vězně s koulí

ditta01
23. črc 2017

Navíc máme žlutého Mimoně a modrou pistol chybí nám Mimoň vězeň s koulí ☺

marcela8
24. črc 2017

Nabízím:
2x modrá pistol
1x mimoň vězeň s koulí

Sháním:
mimoně vězně bez koule
jednorožce

Za nabídky předem děkuji.

elencze
24. črc 2017

Nabízím mimoně vězně s koulí a žlutého mimoně, chybí mi holčička na prasátku, zbraň, jednorožec, mimoň s kytkou, mimoň s překříženýma rukama a usmívající se mimoň. Za šplíchoně na výměnu nabízím i nálepky animal kingdom, předem moc díky za odpovědi.

mediator
26. črc 2017

Máme mimoně se založenýma rukama na výměnu a celkově žlutýho taky, Ani jednoho nepotřebujeme. Adélka (3,5 roku) by ráda jednorožce a pak tu holčičku na prasátku. Můj tel.: 739 262 783 Petr Osladil

penelopaw
autor
27. črc 2017

Info z letáku:

ŠPLÍCHONI ROZJÍŽDÍ TÝDEN DVOJITÝCH BODŮ
Pozor, naše kampaň Šplíchoni už brzy končí! Chybí vám ještě nějací Šplíchoni nebo Superpohárky? Tak šup na nákup do Alberta. Tento týden rozdáváme při nákupu nad 200 Kč dokonce 2 body!

A kdo nemá album, aktuálně ho prodávají za 39,- (namísto za původních 99,-).

https://www.albert.cz/splichoni?utm_source=6511...

jarkaho
27. črc 2017

@penelopaw Dobrý den,měla bych na výměnu pro Vás toho dvouokého vězně za tu holčičku na prasátku. Pokud mate zajem napište prosím soukromou zprávu.

lisey
30. črc 2017

Máme na výměnu 4 šplíchoně - celého žlutého, s malou pistolkou a se založenýma rukama + tu holčičku na praseti. Chybí nám šplíchoň s kytkou a s velkou pistolí, nemáte někdo prosím?

penelopaw
autor
30. črc 2017

@lisey Jestli jde o mimoně s černou zbraní, tak toho jsme dnes měli v balíčku a měla by mi ho posílat jedna maminka, tzn. jeden ks Vám mohu poslat 🙂 . My opět sháníme jednorožce (kterého jsem měla 2x a vyměnila za to, co se nám pak sešlo při nákupech :D).

penelopaw
autor
30. črc 2017

A víckrát máme i jednookého vězně s koulí.

penelopaw
autor
30. črc 2017

INFO K AKCI ŠPLÍCHONI:

Na informacích jsem se ptala, co se stane s figurkami a pohárky, které si nikdo do skončení akce nevybere za body. Jestli se budou vracet nebo prodávat. Zatím to v Albertu neví, žádné pokyny nedostali, navíc někdy se jim šplíchoni a pohárky posílají mezi jednotlivými prodejnami. Ale řekli mi, že AKCE BYLA PRODLOUŽENA, zatím do 10.8. A minimálně do tohoto úterý by měl platit TÝDEN DVOJITÝCH BODŮ.

ditta01
30. črc 2017

Navíc 2x žlutý Mimoň a 1x Mimoň vězeň s pilníkem sháním jednorožce,holčičku na prasatku, Mimoň s kouli,Mimoň se žlutou pistoli Mimoň s černou pistoli Mimoň se založenýma rukama ☺

penelopaw
autor
31. črc 2017

Psala jsem Aholdu, co se stane s hračkami po skončení akce a napsali mi:

Dobrý den, paní Antonová,
 
děkujeme, že jste se na nás s dotazem obrátila. Akce trvá do 1.8. nebo do vyčerpání zásob jednotlivých prodejen. Je tedy pravděpodobné, že pokud zboží na některé prodejně zbyde, bude se i nadále nabízet.
 
Děkujeme za pochopení a přejeme pěkný den.

Váš Albert

Tak nevím, jestli tedy akci prodlužují, když mi nenapsali ani toto. Ale zase si říkám, proč by to na informacích tvrdili...

domi1188
1. srp 2017

@penelopaw Dobry den, shanime mimone se zlutou pistoli(bananem).. navic mame jednorozce, s kulometem, modre zbrane, zluteho

penelopaw
autor
1. srp 2017

@domi1188 Dobrý den, žlutou pistolku bych měla, zatím ho chtěla jiná maminka, ale neozvala se. Zkusím ještě počkat a dala bych Vám vědět 😉. Jinak výměny probíhají i na emiminu a tam má tuším jedna paní mimoně s pistolkou asi 4x, takže kdyby se Vám nechtělo čekat na zprávu ode mne, zkuste to tam 🙂.