Splnil se vám nějaký životní sen?

esssi
24. lis 2009

Mně zatím jeden, budem mít tři děti 🙂

esssi
autor
24. lis 2009

Hm tak jsem zvědavá, jaký budu terno pro zaměstnavatele po MD, s třema dítkama 😀 ptž práci, která by mě bavila, si přeju taky hodně...

diddi
24. lis 2009

zdrave deti, vyborny manzel a super robota, ktora ma naplna

sue
24. lis 2009

Áno, mám nádherné, zdravé, šikovné dieťatko, milujúcu rodinu, niekoľko skvelých priateľov, a sem-tam sa mi podarí robiť aj to čo ma naozaj baví - ostatné sa bohužiaľ musí pre peniaze 😝 a kvôli účtom 😝 😀

blazka24
24. lis 2009

tak ja som deti mať nechcela - dllllllllllho ma to nebralo ale teraz keď mám zdravého a krásneho chlapčeka tak so najšťastnejší človek na svete..........vydávať? to hádam nie a som 4 a pol roka vydatá a nenadávam, je to fajn
😀 a nesplný nes? krásny domček ktorý ešte nemáme 😲

tatolu
24. lis 2009

mne sa splnili zatiaľ skoro všetky sny. Nikdy nie však hneď vtedy, ale o pár rokov neskôr 😉
Vždy vtedy, keď som už nedúfala.... 😕

crca
24. lis 2009

Po 5 letech marných bojů na umělém oplodnění máme krásná a zdravá dvojčátka a ještě ke všemu páreček 😵 😵

nezabudka13
24. lis 2009

esssi mas asi podobny sen ako ja ale mne by tam bodol este maly rybnik a v nom par kaprikov nejaka stuka a mohol by byt i zubac

rimmel
24. lis 2009

ano, som stastna 🙂

cernovlaska
24. lis 2009

I mě se splnil jeden z mých velkých snů,mám úžasnýho partnera a nádhernýho,zdravýho synka a další se mi ještě,doufám splní 😵

esssi
autor
25. lis 2009

Mně od včera nějak děsně lezou děti na nervy, tak se musím soustředit na ty zářivé obzory 😎 😀

alcar
25. lis 2009

Maturita, absolutorium, super chlap, potom i manžel, postavili jsme si domeček, mám práci, která mě naplňuje a baví... tak toto mám splněno a chybí zhubnout aspoň 20kg a mít nějaké to dítko a žít spokojeným životem s rodinkou... 🙂

esssi
autor
25. lis 2009

Alcar tak to já bych brala to, co už máš, teda maturu a Bc. už mám, teď bych brala dodělat ing. a domeček a práci 🙂

esssi
autor
25. lis 2009

No a abych nebyla furt tak skromná 😎 , tak bych ještě chtěla mít rozjetý e-shop 😀

alcar
25. lis 2009

Esssi 🙂 , no každý máme holt něco... V podstatě nic není nesplnitelné a nemožné. Ale někdy holt příroda řekne ne a prostě se něco nevyvede.
A ještě přeci mám jeden sen - chci být aspoň na chvíli úplně zdravá a nechodit po doktorech! Ale to patří asi do těch nesplnitelných snů, takže koneckonců jsem ráda aspoň za to, co momentálně je. Vždycky může být hůř! 😉

bets
25. lis 2009

ja som roky mala vysnivaneho muza - sialeneho vedca. tazko sa mi niekomu o tom hovori, lebo je to asi pre inych nepochopitelne. ked som sa viac zaujimala o zivotopisy takych ludi, tak som zistila, ze tak to teda nie, lebo som chcela aj fungujuce partnerstvo, manzelstvo.
tak neskor som ten sen presmerovala, ze chcem mat genialne dieta. toto boli moje sny asi do 18 rokov. potom som si viac citala rozne clanky o takych detoch a dosla som k zaveru, ze chcem "normalne" dieta. (este som vlastne deti zdaleka nemala)
lenze pomaly zacinam mat ten pocit, ze druhy sen sa mi asi z casti plni... na jednej strane sa smejem, ze to je neuveritelne, ze taky sialeny sen (povazovala som ho za nerealny) sa istym sposobom zacina plnit, no na druhej strane musim zapasit s tym, co to vsetko prinasa... uvidim, co vsak prinesie cas....

dali4
25. lis 2009

rimmel... krásne 😵

esssi
autor
25. lis 2009

Bets to je hezké..já díky své krapet elitářské výchově jsem žila v mylném dojmu, že nejlepší věc na světě je život s intelektuálem, leč tříletý hrozný vztah s takovým člověkem mě z toho krutě vyléčil 😀 takže jsem ráda, že mám normálního chlapa 😀

many
25. lis 2009

no krásný téma 😉 splnil, vzala jsem si za muže toho, koho jsem tak hodně dlouho milovala a máme zdravýho chlapečka a jsme šťastní, co víc si přát 🙂 byl to můj sen si ho vzít a dát mu chlapečka no a časem i třeba dalšího a nebo holčičku 😀 a hlavně se mít rádi a být zdraví 🙂

schwarzovka
25. lis 2009

můj sen se mi splnil...mám manžela, který vaří za mě 😀 😀

esssi
autor
25. lis 2009

Schwarzovka 😀 😀 😀 tak to gratuluju 😀

Tak jsem tu přemýšlela a normálně jsem to vymyslela, zařídím si brutálně prosperující e-shop, vydělám majlant, vyplatím hypotéku na byt, ten pak prodáme a odstěhujeme se na nějakej statek, ptž moje podnikání bude faakt hustý, zbyde mi ještě kopa peněz, abych si mohla zařídit stáje a ubytovávat koníky 😀

jabjunka
25. lis 2009

Pár snů se mi splnilo.
Chtěla jsem velkou rodinu......mám ji. 😀
Toužila jsem po domečku......před 8 lety se mi to splnilo taky. 🙂
Už jako dítě jsem chtěla psa........mám jich 6. 😀
A touhle dobou se mi plní sen o stěhování do většího domu. 🙂

esssi
autor
25. lis 2009

Jo sny, dokud dýchám, doufám 🙂

martinka79
25. lis 2009

jj samo splnil máme dům se zahradou.... a jinak já sním dál.... snad to vše co si vysním se mi splní.

consti
25. lis 2009

Taky jsem šťastná 😵 . A sny? No tak můj sen byl třeba vzít si Brada Pitta 😀 😀 . Takže zpět do reality 😀 😉 . Vzala jsem si skvělého chlapa, který mě neustále svými činy přesvědčuje o tom, že on je ten pravý 😵 . Bydlení v domě splněno, dokonce v mnohem větším, než jsem chtěla, ale chystáme se prodat a jít do menšího a novějšího. Taky jsem vystudovala VŠ a hlavně jsem nějakou dobu strávila v zahraničí, takže to jsem ráda, že jsem si splnila. Bez splnění těchto snů bych asi celý život litovala, že jsem se neodhodlala si je splint 😎 . Další sen je mít mimčo a na tento sen snad taky jednou dojde 😀 😉 .

konja
25. lis 2009

mám chlapa který mě miluje, který mě rozumý a o kterého se můžu opřít ať se děje co se děje, k tomu dvě úžasný děti a skvělou rodinu kolem nás. Nic víc od života nechci a nežádám

esssi
autor
25. lis 2009

konjo to máš super, že jsi tak spokojená...já si pořád vymýšlím nějaké plány a obzory 🙂

s.a.l.o.m.e
25. lis 2009

Ano-partner.