Společnost/firma na zážitky. Máte zkušenost?

werminka
21. srp 2009

Ahoj holky, manžel slaví letos 30 a chtěla bych mu koupit orig.dárek v podobě nějakého zážitku. Chci se vás zeptat, s jakou společností máte zkušenost vy - a jakou? Slyšela jsem, že některé z nich jsou nespolehlivé... ☹ nerada bych naletěla. Jsem ze Severní Moravy, nejraději bych aby se zážitek dal uskutečnit tady. Moc děkuji! .... a klidně přidejte i výběr vašeho dárku - třeba se budu inspirovat, zatím nejsem pro konkrétní zážitek rozhodnuta. Díky moc všem, kdo odpovíte a poradíte

terkajesterka
21. srp 2009

http://www.kpkv.bilysklep.cz/

např. jízda drezínou, koukni se pod záložku OBJEDNÁVKY

ronie
21. srp 2009

ahojky no já ti jen poradím-najdi si zážitek a pak se pokus najít firmu, která přímo zprostředkovává, agentura neudělá nic, krom toho že ti pošle dárkový poukaz,ale to dělá i většina přímých prodejců, darda za ten poukaz je veliká-já sem se takhle spálila při koupi zážitku v restauraci Pod křídlem noci, bylo to krásné,ale ten kousek papíru mě stál úplně zbytečně 1000kč, u dalších dárků jsem byla chytřejší a hodně ušetřila, skoro pokaždý se firmy dopátrám 😉

jemnostpan
8. zář 2016

Ahoj, brácha dostal dárek od rajzazitku.cz a vypadal docela spokojene, tak se můžeš mrknout, jestli tě tam něco zaujme.