Spoření miminku. Jaké jste založily?

barunka81
15. čer 2008

ahoj, chci se zeptat, chceme male zalozit spoření. Nevíme zda
stavební spoření, nebo zivotní pojistku se spořením....
Můžete poradit??

womenne
16. čer 2008

kristi my tiež tak rozmyšlame,im pomoct na začiatok,kym sa budu vediet postavit na nohy.Jasme že im nedam peniaze hned po dovršeni 18,skor počkam pošetria si aj oni.Tiež som za hnutelnu vec ako je byt.

lukin
16. čer 2008

A vy, které jste dětem zřídily spoření, tak o kolik víc pak děcko dostane, než kolik do toho dáte? 🙂

kristi
16. čer 2008

no, sporeni je snad nejmene uroceny a ten stat taky nic moc nedava

vendeta
16. čer 2008

myslim si že je lepší ta pojistka, dítě je pojištené a ještě se spoří 😎

lukin
16. čer 2008

vendeta: A jak konkrétně pojištěné? Pošťačka mi taky nabízela spoření - Sluníčko myslím.

xmarg04
16. čer 2008

na rozdíl od spoření je zajištění pojistky výhodné od útlého věku, protože právě díkx inflaci se cena pojištění nezvyšuje, ale většinou zůstává stejná jako v době sjednání... jen pro příklad... dělala jsem vrcholový sport, poměrně nebezpečný, kamarádovi zařídili rodiče v dětství úrazovku, platby pojištění stále stejné, ale ohodnocení úrazu podle současnosti... a protože se jedná o pomšrně hodně nebezpečný sport a on je samé zranění, postavil za to barák... 😀

a jeste poznámka - měla jsem úraz obou kolen - potrhané všechny vazy - a s jeho pojistkou bych dostala přes milion... to zamrzí...

na druhou stranu kalkulovat se zdravím je hrůza, to vím, ale když se pak něco stane....

xmarg04
16. čer 2008

mám tam nesmysl, chtěla jsem říct, že cena za sjednání úpojištění a platby se zvyšují, v závislosti na inflaci... takže čím dřív založené, tím výhodnější...