Spotřebiče z Lidlu, máte zkušenost?

sabor
6. dub 2012

Ahoj máte zkušenosti se spotřebiči z Lidlu? Značka silvercrest? parni hrnec

barcza
6. dub 2012

mám rychlovarnou konvici této značky už rok a půl. spokojenost

jaku
7. dub 2012

Máme žehličku, gril, toustovač, fén i kulmofén, pekárnu - se vším naprostá spokojenost a je to kvalita za dobrou cenu.

sabor
autor
10. dub 2012

děkuji chci si koupit parní hrnec.

aje22
19. dub 2012

už pred casem sem pátral co je to za znacku takze je to nemecká domaci znacka asi neco jako nase eta vcera byli na ct24 testy sklopných mixeru a výrobek teto znacky porazil výrobky zvučných znacek.

graziela
14. črc 2012

Ja som myslim pred casom pisala na toto forum same ody na parny hrniec z lidlu (zn. silver crest)...zial musim zmenit svoj nazor...parny hrniec sme si kupili pred 2 rokmi...1 cely rok som bola z neho uplne nadsena, az...kym sa nezacal kazit displej...najskor nebolo vidiet niektore cislice, tlacitka vobec nereagovali...tak sme ho reklamovali a do mesiaca nam prisiel novy...dufala som, ze tento uz bude urcite OK..avsak zmylila som sa...takmer presne po roku sa problem zopakoval, avsak nielenze nebolo vidiet niektore cislice, ale displej nefunguje vobec :(
Som z toho naozaj sklamana...pockame na vybavenie reklamacie a kupujeme novy, zrejme zb. Tefal vitamine plus... :(((

johnny008
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
helenecka1
10. led 2015

Dobrý den,
já nakupuji v Lidlu dost často a až teď se mi stalo,že jsem zakoupila 2ks fénu a bohužel u jednoho fouká pouze studený vzduch.Jinak mám zkušenosti dobré,do 30dnů můžete vrátit zboží bez udání důvodů.Reklamace přijímají bez problémů.
Využívám tohoto příspěvku a ptám se,zda nemáte někdo doklad o koupi fénu SILVER CREST-oranžové barvy s několika nádstavci.Stačilo by mi,pokud někdo nevíte,kdy byl fén v prodeji-v akci a za kolik,moc by mi to pomohlo!Byl to asi 7 - 10měsíc.Děkuji za zpr.Hela

lorca
18. led 2015

mám mikrovlnku. Měli jsme nejdřív smůlu, museli jsme reklamovat. Ale dali nový kus a ta funguje OK. S reklamací v Lidlu není nikdy problém.

klarahrebicek
Autor odpověď smazal
Zobraz
bobrik1978
1. říj 2018

Dobrý den Pozor na vejce z Lidlu označené FR BEH 01 manželka kupovala minulí týden plato vajec , máme velké střevní potíže Petr Neubauer

janinna08
Odpověď byla odstraněná
Zobraz