Stará láska nerezaví. Stalo se vám to?

martule20
19. dub 2009

Stalo se vám někdy, že jste po spooooustě let potkali svoji dávnou lásku a
všechno se vám "vrátilo" ? Zažila jsem teď zvláštní věc - moje první láska
mě opustila před třinácti lety s mou nejlepší kamarádkou, dnes jsou manželé,
mají krásnou holčičku a my se až teď poprvé od rozchodu setkali... Už jsem
taky léta vdaná, mám úžasnou krásnou dcerku a spokojené manželství,
ale přeci jen se mnou to setkání pěkně zacloumalo. Když jsme se tenkrát rozešli,
začala jsem blbnout s jídlem a skončila u anorexie-bulímie, táhlo se to se mnou
pět let. No a teď opět intenzivně řeším svou postavu, se kterou jsem se od porodu
nijak zvlášť netrápila, přišlo mi to dobrý. I když mnohem rozumněji - pohyb apod.,
ale stále se sebou nejsem spokojená. No a psycholožka mi na to řekla, že se může
stát, že se to s tím setkáním člověku vrátí se vším všudy - tedy i to opětovné
nastartování nespokojenosti sama se sebou, jako jsem byla tenkrát po rozchodu,
kdy jsem chtěla být krásná, kdyby se ke mně třeba vrátil 😀

lenkabu
19. dub 2009

martule:kdybych potkala svoji první platonickou lásku tak se mi podlomí kolena doteď 😉

mandarinka
19. dub 2009

Jojo, potkala jsem HO po pěti letech a bylo to zase jako před těma lety.... no a tak ho zdálky miluju už víc jak 20 let a vím, že nikdy nebudem spolu....

skurinka
20. dub 2009

ahoj -tak ja ho vidim 2krat do roka.a to jsem nervozni kdyz spolu mluvime a tak a pak me nejde z hlavy.jsem do neho "blba"od mych 18let a ted my je 31 🙂
ach jo prave dnes se me o nem zdalo 🙂 🙂
ale taky vim ze nikdy nebudeme spolu 😒

janulle22
20. dub 2009

skuri treba jo prdelo... 😵 😵

martinka79
20. dub 2009

moje první láska je se mnou stále. 😀 marti no jasně chápu vše co píšeš 🙂 prostě rvní je vždy první. 🙂

skurinka
20. dub 2009

urcite ne janulko 😒 🙂

kristi
20. dub 2009

ano, mam to taky.....podlomeny kolena, tres, potim se, jsem nervni....a evidentne je ON na tom stejne.....

janulle22
20. dub 2009

kristi to je hezke ze je to na obou stranach... 😵 😵

skuri uvidime za par let... 😵 jeste neni vsem dnum konec... 😉

skurinka
20. dub 2009

martinka-to je krasny ze tu prvni lasku mas doma 🙂
no a jako prvni lasku bych teda doma mit nechtela pac to byl strasnej vul ☹

skurinka
20. dub 2009

no a kristi jste spolu nebo ne?

luucia
20. dub 2009

Já to tak nemám, pže moje první velká láska je můj manžel a z toho se mi po 10ti letech kolena už nepodlamují 😅 z ostatních menších lásek se mi kolena nepodlamují, spíš si gratuluju, že sem neskončila s nima 😝

martinka79
20. dub 2009

lucii tak to já jsme tedy se svým manželem 15let a kolemna si mi podlomí je to příjemné vědět, že má toho nejlešího. 😀 😀 😀

aponchie
20. dub 2009

asi me pronasleduje pac sem ho videla v tom samem meste jak ziju ja a puvodne je taky 100km daleko narozenej,ale jen sme se zahledli v obchode ..nakupoval se zenou a ditetem a ja s brichem 😀

konoupek
20. dub 2009

tak já svou první lásku neviděla už 15 let,ale jsem si jistá,že kdybych ho viděla,tak jsem úplně v háji 😅 😀 .Docela často vzpomínám na staré časy,nejen na první lásku/y 🙂

skurinka
20. dub 2009

konoupek i ja casto vzpominam na stre casy 😀
ja jsem taky puvodne z olomouce bydlela jhsem na novych sadech a ty?

konoupek
20. dub 2009

Já jsem kousek od Ol. z Grygova 😉 a první láska byla z Bystrovan a byl o pět let starší,takže jeho první jsem teda zřejmě nebyla 😕 😀 .

melysa
20. dub 2009

martule20, tak svou první lásku již bohužel potkat nemůžu, protože se ve 20 letech utopil ( tenkrát jsem myslela, že to nerozdýchám) no ale já tady ty stavy které popisuješ prožívám s klukama, kteří nikdy nebyli mojí oprvdovou láskou, ale buď jsem do nich během života byla platonicky zabouchlá nebo s jedním se potkávám v našem městě, jako děti jsme spolu hráli celé dny céčka 🙂 a teď když se potkáme tak se ani nezdravíme ale srdce mi buší jako splašené a pokukujem oba, ženská pozná, když se líbí 🙂 Přeju ať se ti podaří problém s jídlem udržet na uzdě.
kristi- když je to na obou stranách, tak hrozí, že by z toho někdy mohl být pěkný problém, takže zůstaňme jen u těch vzpomínek a představ 🙂
skurinka mě se dneska taky zdálo o jedné dávné platonické lásce a když jsem se ve 4 ráno z toho snu probudila tak jsem byla smutná, že to nebyla realita, ON mi tak nádherně vyznal lásku 🙂

luucia
20. dub 2009

Martinko, taky si myslím, že jsem si nevybrala špatně, ale prostě už tam není ta zamilovanost, z které by se mi kolena podlomily 😅

emamamamu
20. dub 2009

ja uz ho nikdy nepotkam, takze nuda 😕

melysa
20. dub 2009

Em a chtěla by jsi??

konoupek
20. dub 2009

no já si taky myslím,že ho už nikdy nepotkám,ale jen ta představa,že jo,se mnou teda cloumá 😀

skurinka
20. dub 2009

on teda uz platonicka laska nebyl 😉 ale taky jsem byla z toho smutna ze to neni realita ☹

emamamamu
20. dub 2009

melys to vis ze chtela, ale to si budu muset pockat, az me andele povolaji k sobe 😅 😔

melysa
20. dub 2009

někdy ty sny jsou tak živý, krásný 🙂

melysa
20. dub 2009

Ou ou ema..

konoupek
20. dub 2009

em,tak to je smutný 😔

skurinka
20. dub 2009

em- 😔
konoupek se mnou to clouma taky kdyz jedu domu 😀 😀

melysa
20. dub 2009

konoupek zdravím do Grygova, často projíždíme cestou do Ol 🙂

emamamamu
20. dub 2009

je to smutny, ale na druhou stranu uz jsem se z toho nejhorsiho dostala a mam vazne obavy, co by bylo s mym nynejsim pritelem, kdybych potkala zase tohodle...😅 on byl totiz uzasny a hodny a vsechno...tak nevim, kdo by vyhral 😀 😀

skurinka
20. dub 2009

melysa -ty bydlis v olmiku?
pres grygov jsem jezdila vlakem do skoly 😀