StarDance a všechno okolo tancování. Koukáte?

jabber
11. lis 2008

Koukáte na stardance? Máte už nějakého favorita na vítěze? A jaký je váš nejoblíbenější tanec? 🙂

paratko
5. pro 2008
ducky
5. pro 2008

Ach jo, po mě to chce nainstalovat novou verzi přehrávače. Ale na firemní notebook nesmím nic instalovat.
Budu se muset podívat večer na našem domácím počítači 😉
Ale název toho článku je teda fakt zajímavý 😀

Jabber Bailando bylo strašně natahovaný reklamama, rozhovory a pak tam byly ukázky proč a pro koho kdo soutěží + živé vstupy do rodin těch postižených apod.
Což o to, ale bylo toho až moc, prostě klasika Nova - vytíračka slz 😢 😅
Pokud už se tam tancovalo, tak to špatný nebylo, ale fakt tý omáčky kolem bylo až moc.

paratko
5. pro 2008

Bailando jsem pečlivě sledovala a co se týče tance, tak jsem byla spokojena, že vyhrála právě Jana Gonsiorová, byla mi nejsympatičtější 🙂 zajímavý byl ten "polda" Jarda Molnár s Kubelkovou, samozřejmě tanečně na tom byli nejlépe Adéla Gondíková se Šnajdrem, myslím, že pak byli hodně zklamaní z neúspěchu 😒

japonka
5. pro 2008

souhlas, souhlas,souhlas s Vámi, že Bailando dlouhý, dlouhý dlouhý !!!

Tak manža mi nic moc neřekl, protože kromě jedné písničky hrají všechno a nemá čas se koukat kdo co tančí, akorát sledoval Kratinu a ty mají jeden tanec snad Paso a jako host bude zpívat Csáková - a to písničku Summertime - to je dobrý na prosinec , co ???

Na ples už jsem nebyla ani nepamatuju ☹ ale šla bych si trsnout, někdy blbneme s Eliškou u písniček a to se docela vyřádíme.

ducky : koncerty jsme měli tento týden tři - ufff! Je to docela náročné to všechno sladit s dětma, zkouškama a ty vánoce do toho. Do konce vánoc zbývají už jen tři, ale nemám ještě téměř nic nachystané - výzdobu, mám pár dárků přes internet a ted jsem se dala do pečení kokosek a musím se jít na to juknout, at z toho nejsou černoši.

ducky
5. pro 2008

Párátko nesouhlasím, Gondíková nebyla špatná, ale nenech se zmást porotou, která z nich byla nevím proč počůraná. Ale např. u čačy Adéla poskakovala, a to není dobře. Já si už moc nepamatuju, ale nejlepší určitě nebyla.
Jinak souhlas s tím, že polda s Ivuškou byli hodně sympatičtí 😀

Csákovou nemám ráda 😝 , ale díky za info 😀
Taky bych si trsla.
Japonko koukám, že to máš fakt náročný. Manžel má až do Vánoc Stardance a ty 3 koncertíky a dětičky.
No, držím palce, aby jste to všechno skloubili. 😉

paratko
5. pro 2008

zítra bude po SD 15minutový shot z plesu na Žofíně 😉

japonka: hrajete s manžou děckám i pod stromečkem? 😀 u nás se sejdeme v tomto složení: já-housle, manža-akordeon, švagrová-piano, tchán-kytara 😀 😀 😀

japonka
5. pro 2008

ducky : Csáková není tak hrozná jak vypadá 😉 - kdyby měla pořádnýho chlapa, tak si myslím, že by byla úplně v pohodě. Znám se s ní ještě z dob kdy manžel hrál s Laurou a její tygři a dokázala to parádně rotparádit. Byla to rozhodně její parketa.
Jinak náročný to fakt je, ale já jsem člověk, který má rád když se něco děje a nerada se nudím. Takže lepší trocha stresu než nic !

paratko : no , abych byla upřímná, tak se u nás koledování moc nedrží, ale spíš si pustíme koledy a zpíváme při pečení cukroví - náladička musí být 🙂 To víš, když hrajeme fest až do vánoc, tak si od nstrojů rádi odpočineme. Ale letos to bude asi trochu jiné, protož Eliška dostane pod stromeček profesionální el. piano, protože si ho přála, tak se i já těším, až si zazpíváme, ale pouze s piánem.
Jinak vaše nástrojová kombinace nemá naprosto chybu - to musí být super !!!

Ještě jsme si netiply kdo teda zítra pujde.

Já doufám, že Kratina - aby nás ještě Bosáček chvíli pobavil 😀 😀 😀

jabber
autor
5. pro 2008

ducky - asi to Bailando nebyl špatný nápad, ale oni těma reklamama vždycky všechno zmrskaj 😅 Na Nově a Primě se nedají ani sledovat pořádně filmy 😝
A taky se Bailando nějak nechytlo, to běželo s první řadou SD, ne? Nebo loni?

japonka - manžel hrál s Laurou? 😵 moje oblíbená skupina, s Csákovou nedostižná 🙂 tam byla prostě famózní, má na to přesně hlas, škoda, že už s nima nezpívá 😒

párátko - dobrá rodinná skupina 😉 🙂

jabber
autor
5. pro 2008

koukněte co jsem našla 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=beqBKW8ALjk

no jsem na ten zítřek teda zvědavá 🙂

paratko
6. pro 2008

jj, holky - je to někdy na Vánoce velká sranda, obzvlášť když k tomu zpívají obě manžovy babičky 😀 teď ani nevím, co se plánuje, když máme mimi 😕

jinak co dnes večer zazní:
Sway (Pussycat Dolls) - booožžžííí píseň 😵, moc se mi líbila jako jedna ze dvou ústředních písní ve filmu Smím prosit, viděly jste? - slaďák jako hrom, hodnota filmu silně podprůměrná, ale tanečky a mnelodie výtečné 🙂
Money, Money, Money (Abba)
Wake Me Up (George Michael)
Love and Marriage (Frank Sinatra) - tohle v provedení 4TETu je nepřekonatelný, Sinatra pro mě hadr 😝 😀
Can’t Buy Me Love (Beatles)
California Dreaming (Mamas and Papas) - třešnička na dortu 😉

Lady Marmelade je hrozná píseň - aspoň pro mě, nemelodická, uječená, tvrdá, ale Dasha s Ilonou ji pojaly hodně dobře 😎

ducky
6. pro 2008

Japonko já ani nevím proč, ale prostě jí nemám ráda.

Jabber jj, taky mě s těma reklamama s.... 😠 😝
Jinak Lady marmelade mám ráda, Dasha výborná, kam se na ní Csáková hrabala, toť můj názor.
Při zpěvu Dashy mě úplně mrazilo a to se mi moc často nestává 😉
Myslím, že Bailando běželo loni.

Sway je naprosto ligová písnička, mám celý Soundtrack ze Smím prosit.
Tanečky byly dobrý, ale jinak souhlas, film spíš trochu béčkový.
Love and Marriage taky miluju, prima slowfox.

Jinak tipuju Kratinu na vypadnutí 😉

jabber
autor
6. pro 2008

no nakonec si myslím, že by mohl vypadnout už i ten Bosák, teď už jde pomalu do tuhého 😀
ale jak se vyjádřil manžel, pro oba už to bude asi vysvobození 😀

paratko
6. pro 2008

tak to je divné s těmi melodiemi, psali to na ofic. webu, že zazní, asi ne holt dnes ale jindy 😀
jinak se mi nejvíce líbil jive od Danušky a ty Lauřiny bílé šaty s pápěřím 😵
moc jsem nechápala ty vysoké body za Matrix a standard u Norisky 😠
Chlopčík silně out 😝
Kratinovo paso ucházející
Bosák tančící sám - good, ale spolu s Evou bída ☹

lenerka
6. pro 2008

tak dneska dobrý
Kratina venku
Zuzana dneska nejlepší 😉

jabber
autor
6. pro 2008

tak Noriska se mi dneska líbila úplně nejvíc, to bylo fakt super 🙂 a pak Amorek Honzík 😵
podle mě to dneska Kratina teda odflákl, si myslím, že už chtěl ven...
a Míra byl u slowfoxu dneska poprvé fakt dobrej 🙂 - no ale příště holt asi půjde, no.......

yenn
6. pro 2008

Zuzana bezkonkurencne nejlepsi, ona fakt pusobi jako profik

jako ale nechapu, co to mela Kvasa dneska na hlave, to bylo strasny.

jabber
autor
6. pro 2008

yenn - myslíš ten nagelovanej pruh vepředu? 😀 to mě taky zaujalo

yenn
6. pro 2008

to snad nemohl byt ani gel na vlasy, to byl nejaky lubrikant

jabber
autor
6. pro 2008

já akorát nechápu jak je to tedy s těmi písněmi - Eben říkal, že když má pár odvahu, tak si může vzít nezvyklou skladbu ....a Noriska říkala, že jim tu skladbu dali 😅

yenn
6. pro 2008

jo to me taky prekvapilo, vyznelo to jako by jim hudbu pridelovali

lenerka
6. pro 2008

no ten gel na hlavě, fakt síla

jabber
autor
6. pro 2008

yenn - no můžeme jim poslat dotaz co to měla Kvaša na palici 😀 přemýšlím, že jim napíšu jak je to s tou hudbou.........pokud mi to tady někdo nevysvětlí 😎

yenn
6. pro 2008

...mozna lepsi nevedet 😔

Nicmene, maji tam nejakeho stylistu a vizazistu, tanecniky upravi vzdycky hezky, tak proc uz nekdo se Kvase nerekne, ze to co miva na hlave je fakt hruza? 😅

jabber
autor
6. pro 2008

yenn - jak nevědět, no počkej, já si to chtěla pořídit 😝 😀 😀

já myslela, že vizážista upravuje i porotu..........? Ale asi teda ne 😅

Nějak mě rozčiluje Kuneš - jak hodnotí, nemyslím známky, ale jak se u toho tváří, co říká........

japonka
6. pro 2008

jabber. ty,ty,ty 😉 - kdo mi to tady kritizuje mého Bosáčka - miláčka 😠

dnes mu totady šlo náramně - hlavně první tanec !!!!!!!!! Ten druhý byl pravda horší 😢
ale příště pude - to je jasný
Jinak zjistím od manžela jak to funguje, ale myslím, že jim Kumžák předloží seznam skladeb a oni si z toho vybírají

Myslím, že Kratina byl rád, že to má za sebou, ale zajímala by mě ta sázka Laury a jejího manžela, ale to se dozvíme asi až na konce.

Noriska je fakt dobrá a asi jí to i přeju. Má dar od Boha a moc jí to jde. Myslím, že Kvašu moc porotci nemají rádi, Chlopča po ní vždycky hodí takové oko 😒 jako kdyby ji chtěl odprásknout.

Dnes se mi líbíla ta první písnička jak ji Dasha krásně zapěla - bravoooooo!!!

jabber
autor
6. pro 2008

japonka - ale vždyť já ho chválím 🙂

Kvaša mi přijde zbytečně přísná, je z nich nejpřísnější a přitom si myslím, že tomu nejmíň rozumí 😅

nobody
6. pro 2008

kdo vypadnul?
😀

japonka
6. pro 2008

jabber : já myslela, že mi ho chceš vyhodit 😉

Tak s těma písničkama je to tak jak jsem říkala, každý pár má písničky vybrané již od léta, aby mohli tvořit chorošky atd.

nobody : dnes vypadl Kratina s Laurou 😒 , dlouho jsi tu nebyl, hodně práce ???

nobody
6. pro 2008

japonko, já jsem tu až moc často .. práce, škola, kraviny .. ono se to napočítá 😀

jabber
autor
7. pro 2008

japonka - od léta? 😕 😅 hm, proč teda Noriska říkala, že dostali netradiční skladbu, tak museli něco vymyslet, když si to vybrali sami.... to jsem z toho teda fakt jelen 😅 😀
dík za vysvětlení, to je super, že tady máme informace z první ruky 😵 🙂