StarDance a všechno okolo tancování. Koukáte?

jabber
11. lis 2008

Koukáte na stardance? Máte už nějakého favorita na vítěze? A jaký je váš nejoblíbenější tanec? 🙂

jabber
autor
14. lis 2008

ducky - to je dobrý, s tím Chlopčíkem 😀

Doleželová je taková nemastná neslaná, bez výrazu, s tím svým věčným neměnným úsměvem č. 7 😅, ale jako první bych teď vyhodila Fruhlingovou - uvidíme, jak to zítra dopadne 🙂

paratko - no jo, Michal Dlouhý 😵, toho jsem milovala v 'Sedmero krkavců' - moje oblíbená pohádka 🙂, ale je fakt, že tam byli lepší tanečníci, no... 😒

jabber
autor
14. lis 2008

trixi - mně se líbilo jak Norisce Eben řekl, že kdyby jí nikdo jiný hlas neposlal, tak hlas Bursíka má ale jistý 😀 😀 😀 anebo to péro z gauče 😀 - ten má hrozný hlody 😀

trixi
15. lis 2008

jabber, aj mne sa pacila ta poznamka o Bursikovi 😀 a pero z gauca 😀 😀 😀 . Uz sa tesim na dnesny vecer, ma byt tango a to sa mi velmi paci.

ducky
15. lis 2008

Jabber, mě to tehdy taky pobavilo a teď pokaždý, když ho vidím v telce, tak si na to vzpomenu 😉
Ale on je dobrej, vtipnej a v porotě má rozhodně co dělat.
Nechápala jsem minulý rok Hese a teď Quašu. Ať se na mě nezlobí, ale jak může někdo, kdo dělá street dance hodnotit společenský tanec 😝

Jinak Eben je Pan Moderátor a bez něj by Stardance nebyla taková. Jeho humor žeru 😀

Dlouhý nebyl tehdy špatný, ale čistě z tanečního hlediska byl Valenta nejlepší. Naučil se i skvělé standardní držení, což obdivuju, protože např. můj partner mi i po letech rval loket za záda. A on to zvládl za pár měsíců.
To se pozná, že má k tanci vlohy 😀

nobody
15. lis 2008

tak ta Noriska není špatná 😅

jabber
autor
15. lis 2008

ducky - přesně o tom jsem minule přemýšlela taky, jestli je dostatečně kompetentní k tomu to hodnotit 😀 a navíc mi z nich přijde z nějakého důvodu nejpřísnější a dává nejhorší známky 😅
On je Chlopčík vtipnej takovým speciálním způsobem - člověk mu musí přijít na chuť 😀 😀

Eben je fakt skvělej, zažila jsem ho moderovat i firemní předvánoční akce a super, pohotovej s vynikající slovní zásobou a krásnou češtinou 😵

jabber
autor
15. lis 2008

nobody - Noriska dneska bude tančit jive - to zas bude jak péro z gauče 😀 😀 myslím, že by jí někdy mohli dát něco pomalejšího 😀

Zajímalo by mě, jakým způsobem ty soutěžící dělí - že někdo má tenhle tanec a někdo ten druhý, myslíte, že losují?

berunka
15. lis 2008

jabber: myslim,ze na zacatku si vylosovali jestli budou zacinat latinou nebo tandardem a pak se jim to strida.no a kdyz se projedou vsechny tance,tancuji to co proste zrovna jeste netancovali 😉 my to s manzou sledujeme pravidelne od prvni rady.manzel tancoval 9 let zavodne latinu a spolu delame salsu,tak pro zabavu. 🙂

bajnokova
15. lis 2008

No to by mě teda taky zajímalo 😉 Eben je fakt výbornej

berunka
15. lis 2008

je to tak jak jsem pred chvili psala,myslim ze to i v prvnim dilu vzdycky rikaji 😉

ducky
15. lis 2008

Jj Jabber. Taky mi přijde kolikrát ta známka z cesty, dle nějakých street dance kritérií. 😝
A souhlas i s Ebenem. To je takový ten tip, kdy si neumíš představit, že by třeba řekl pr... 😉

Jéé, Berunko tak to máš dobrý, mít doma tanečníka. 😀 Taky bych někdy ráda ještě trsla na profi úrovni, člověku se občas stýská. Navíc náš TK dělal ještě předtančení a jezdili jsme na Mezinárodní tan. festival do Ústí n/L.
a vystupovali na plesech a akcích a tak, jó, to byly časy 😎

bajnokova
15. lis 2008

Tanec je nadhernej,ty učesy,líčení šaty ty jsou překrásný 😵

jabber
autor
15. lis 2008

berunka - aha, no já jsem si říkala třeba že je dopředu dáno, že když je 7 párů, tak bude 4x jive a 3x tango - nastřídačku a tudíž se bude začínat jivem a pak že losují, které pořadové číslo kdo bude mít a tím pádem má s číslem přidělený i tanec 😅 tak dík za vysvětlení 😉

Dneska teda byla Batulková lepší než Noriska, bych řekla, dneska se jim to fakt povedlo 🙂 A Ivka je fuč, konečně 😅
Taky bylo super to Kornovo kvarteto a Je jaká je 😀
A nejvíc se mi líbily šaty Krejčířové 🙂

Co vaše dojmy a pojmy? 😀

yenn
15. lis 2008

no fruhlingova byla fakt drevo, navic mi ani neprijde tak puvabna a etericka, nebo co ze ji to rikali 😅

Dneska uzasna Batulkova, a tradicne Norisova

me se oblecenim nejvic libil sucharipa se zajickem 😉 😀

jabber
autor
15. lis 2008

yenn - ale Suchařípa to teda dneska vážně trochu odflákl, co? 😅

mesulka
15. lis 2008

Iva byla fakt z nich taková nejdřevěnější, vypadla si myslím právem 🙂
Akorát mě mrzí, že díky tomu je pryč i Kostovčík, na toho se fakt dalo dívat 😀 😀 😀
Jabber - souhlas, Suchařípa tomu dnes teda moc nedal a Batulková byla jasně nejlepší, to jsem hleděla s otevřenou h...u 😀

jabber
autor
16. lis 2008

mesulka - tak mně Kostovčík nic neříká 😀 😀

pacna
16. lis 2008

tak ja som včera nekukala 😖 ale čitam vas stale 😉 tak viem čo a ako 🙂

trixi
16. lis 2008

mne sa to pacilo, suhlasim, ze Fruhlingova bola ako tancujuce polienko (ale aj tam by mi to stacilo keby som tak vedela 🙂 ). Batulkova bola jednicka a Noriska tiez. Eben ma zasa dostal so svojimi hlaskami 😀 , ze mu Noriska pripomina v tej ruzovej zvyraznovac 😀 😀 😀 a genialna bola poznamka ked Batulke vycitali, ze sa nediva dolava - ze je z Prahy a tam sa divaju doprava 😀 😀 😀 .
Inak Kvasa mi zacina trochu vadit. Mam pocit, ze je voci niektorym zaujata a ma svojich favoritov. Mne teda street dance nic nehovori ale ked som videla predminule ich vystupenie tak ma to nechytilo za srdce. Za to vcerajsie tango - to je ine kafe 🙂 .

ducky
16. lis 2008

Fruhlingova vypadla po právu, to byl příšernej jive.
Kostovčíka je škoda, už si netrsne, když vyfasoval dřívko ☹
Norisová a Batulková byly super, překvapila mě i Doleželová.
Suchařípa by byl celkem dobrej, kdyby měl víc kroků. Nevím, proč Albína postavila takovouhle choreografii.
To i Laura nechala Kratinovi víc prostoru a přitom základní krok měl Kratina horší než Suchařípa 😕

yenn
16. lis 2008

me Kostovcik chybet nebude, spis minuly tyden mi bylo lito te Lenky, hezky se na ni divalo 😀
z tech tanecniku mi ale nejvic vadi ten Necpal, co tanci s Dolezelovou, je mi tak nejak od pohledu protivky... a ona je zase uplne nevyrazna, vubec me nebavi se na ne divat, ani je poslouchat, jsou takovi nudni

mesulka
16. lis 2008

Necpál mi taky vadí, vypadá strašně namachrovaně a chvilkama se tak i chová 😒 A Doleželová je taková nijaká, je mi protivný ten úsměv, fakt jako by byl nacvičený 🙂 Myslím, že příště vypadnou oni, Míru Bosáka bych tam ještě nechala, i když je taky dřevo, ale aspoň je sranda 😉

yenn
16. lis 2008

Bosak a Krejcirova jsou sympataci a podle me delaji pokroky.....to spis bych uz vyrazila Kratinu, ten mi prijde dost otraveny

jabber
autor
16. lis 2008

No nejlepší bylo, jak těm posledním dala půlka poroty 4 a půlka 7 😕 😅 to mi přišlo teda nějaké zvláštní 😀

Ten Necpál byl v úvodních rozhovorech, jak se tanečníci prezentovali co jsou zač, takový fakt namachrovaný, sebevědomý a ambiciózní až na půdu 😅 , bych mu docela přála, aby vypadl - by mu ten hřebínek trošku spadl a to by mu rozhodně neškodilo. A kromě toho jsou taková divná dvojice - mě on připadá jak Janin mladší brácha a je to takové divné, když jí zvedne - jako třeba včera - mám vždycky dojem, že se s ní skácí 😅 😀

Bosák, ten se tam asi udrží až dokud nebude zbytí ho vyhodit, to bude fakt jako s Vydrou - toho tam lidi budou držet pro zábavu a vypadne až půjde vážně do tuhého 😀

paratko
16. lis 2008

Danuška byla famózní, je to sympaťačka (nechápu, co Prachař viděl na Rybovce 😝) a krásně jí vždy zamaskují všechy vrásky. 😎
Iva - no comment, ale tušili a vzali to OK. Po nich na vyhazov byli Kratina a Suchařípa.
Z tanečníků je mi nejsympatičtější Kliment. 😵 Quaša mi připomíná Bursu z Bailanda, prostě mimo mísu. 😖 Chlopčík včera docela překvapoval se známkami. 😕

novako
16. lis 2008

Všimli jste si, že se při úsměvu Necpálovi dost často protáčí koutky úst dolů? Proto působí tak namyšleně.

Doleželová to podle mne nehraje. Ona bude taková éterická bytost. I v těch sestřizích ze zkoušek tak na mne působí. Ale strašně jí škodí to, co jí na miss naučili - postoj a úsměv.

Batulková je hrozně sympatická (už jen tím prohlášením, že mohla Ondera porodit. 😀). Přála bych jim vítěztví.

Bosáka si užívám. 😀 Je asi největší dřevo ze všech řad SD, ale dřevo nadmíru vtipné. 😀

O Kvaše se raději nevyjadřovat. Ona je fakt úplně mimo. 😝

jabber
autor
16. lis 2008

paratko - jojo, mně Chlopčík vůbec přijde, že se od první řady SD změnil 🙂

Řekla bych, že herečky to mají v téhle soutěži trošku snazší, ony si to daleko víc užívají - přijde mi to jakoby hrály nějakou roli a ledacos možná i dokážou zamaskovat 😀

japonka
16. lis 2008

Ahojky , hlásím se do fanklubu Míry Bosáka !!! To je fakt výborný úlet a jsem ráda, že ještě nevypadl.

Jinak já mám sledování Stardance jako povinné 😉 , protože manžel hraje v kapele, která Stardance doprovází.
Jsem ráda, že tu taková diskuze vznikla.
Včera jsem měla pocit, že i Eben i Kostková se do toho moderování nějak zamotávali. Neměli jste ten pocit ???

Tanci zdar !!!

lenerka
16. lis 2008

ahoj

tak včera jsem taky koukala,ale tak jedním okem
spala jsem u babičky a měli jsme tam 2děti,které nechtěli spát
prý tani tani
kačce naší budou 2
a bratránkovi Míšovi 19měs.jsou to dva draci
takže do toho kravily a hulákaly
takže jsem moc ty včerejší hlášky neslyšela
jsem ráda,že vypadla Iva
stejnak jí to nebavilo

jsem zvědavá kdo vypadne příště
stále u mě vede Batulová a Norisová

jabber
autor
17. lis 2008

japonka - tak to je super a už ses byla podívat přímo tam? 🙂
No je fakt, že mi přišlo, že se v jednu chvíli do toho Eben nějak zamotal, ale už nevím při čem 🙂