StarDance a všechno okolo tancování. Koukáte?

jabber
11. lis 2008

Koukáte na stardance? Máte už nějakého favorita na vítěze? A jaký je váš nejoblíbenější tanec? 🙂

japonka
7. pro 2008

nobody: ahaaaaááá 🙂

jabber: nevím proč to Noriska říkala, ale toto mi každopádně včera večer říkal manžel. 😉 Možná aby byli zajímavější a důležitější 😎

Myslím, že na těch choreografiích musí začít pracovat dříve, protože u těch zavěrečných dílů, kdy musí tančit dva a na závěr tři tance, by to horko těžko dávali dohromady.

Myslím, že ted už je to více než jasné..... Příště vyletí můj oblíbenec a finále bude jak tady všichni předpovídáme. Jsem ale zvědavá, kdo to nakonec vyhraje.

Jsem taky zvědavá jestli dnes padne ta vysoká Sportka, nevsadili jste si někdo???

janah.
7. pro 2008

Kočky, minulý týden v Sama doma byla Doležalka a říkala, že jim tu hudbu přidělujou. A včera jsem četla rozhovor s Noriskou v Instinktu a tam říkala to samé. Jen dodala, že si ji mohli vyměnit za hudbu vypadlý Fruhlingový. Takže asi mají předvýběr od léta a pak třeba ještě brát z toho, co se nepoužilo 😉

paratko
7. pro 2008

jj, taky jsem někde četla, že skladby jsou předem dané, právě proto si Doleželka trochu stěžovala, že měla u samby zrovna ne zcela vhodnou hudbu ☹

Bosák to dotáhl daleko, se nedá ani se Zárubou srovnat 🙂
- je to hodně podobné jako 3. místo Schmitzera, takže úspěch 😉

ve finále dle bodů získá nejvíc asi Noriska, ale jak je to s oblíbeností u diváků, toť je záhada, páč Dana třeba září v Comebacku, nedávno reprízovali Redakci, Noriska v Letišti (viděla jsem opravdu jen šmahem) děsná 😝 a Rebelové jsou již zapomenuti 🤐 taky se na SD dívá hodně lidí ze stř. generace...

překopčeno z ofic. webu ČT (ještě s Kratinou 😀):

Dana Batulková a Jan Onder
Cha-cha – Santana: Oye Como Va
Quickstep – Benny Goodman: Sing, Sing, Sing

Vladimír Kratina a Laura Klimentová
Rumba – Lionel Ritchie: My Tender Heart
Tango – Merveillux: Sombra

Jaromír Bosák a Eva Krejčířová
Cha-cha – Pussycatt Dolls: Sway
Quickstep – Beatles: Can’t Buy Me Love

Zuzana Norisová a Jan Kliment
Rumba – Ana Karolina a Seu Jorge: É Isso Aí
Tango – Chicago: Cell Block Tango

jabber
autor
7. pro 2008

Míra a quickstep 😀 tak to už se nemůžu dočkat 😀

ducky
7. pro 2008

Ahoj holky,
tak to dopadlo dle mé předpovědi 😀
A po právu, Kratina byl fakt nic moc. Ani to paso, u kterého jsem si myslela, že mu půjde.
Bosáček mě šoknul slowfoxem. Ten byl fakt ukázkový. Jive bohužel horší tím, jak nechytl hudbu.
Danuška super ve standardu, jive už tak moc dobrý nebyl. Ale beru, je to starší dáma a tak už jí to tak neposkakuje.
Noriska naprosto vynikající paso, Kvaša mě nasr... s tou 9. Vůbec tomu nerozumí a ještě jí včera lízla kráva 😝 😉

Jinak už i u minulých ročníků říkali, že hudbu mají vybranou, tak nevím.
Každopádně jestli příští týden bude tančit Noriska na Chicago:Cell Block tango, tak to se asi počůrám blahem 😀
Chicago naprosto miluju a tuhle písničku obzvlášť 😀

Dasha byla včera super, je to fakt excelentní zpěvačka 😀

Japonko nevsadili, my vždycky jen říkáme, jéé, to bychom chtěli vyhrát 😀
A Bosáček myslím opravdu skončí příští týden, ale bude to spravedlivé. Vtip ho dovedl až na "bronz", ale tancem na to neměl. Do finále půjdou holky a jak to dopadne, to se uvidí.

jabber
autor
7. pro 2008

japonka - taky jsme si nevsadili, vy jo? 😀

no spravedlivé by bylo, aby vyhrála Noriska, jelikož je lepší 🙂 ale Baťuli bych to taky přála 😉

jabber
autor
7. pro 2008

Kráťa to vzdal a i to na konci víceméně přiznal.....ale on by nejspíš vypadl tak jako tak

ducky
7. pro 2008

Jabber dle mého by určitě vypadl tak jako tak. Prostě Bosáček byť tanečně horší si to zasloužil svým vtipem 😀
A navíc teda ten slowfox byl fakt super. Když začli tančit, říkala jsem manželovi, že to snad ani není Bosáček, že ho někde vyměnili 😀

paratko
7. pro 2008

Bosa se nezdá, jestli jste četly dnešní bulvárek 😀 😀 😀 http://www.ahaonline.cz/cz/spolecnost/32426/jar...

při sledování SD jsme s kámoškou online přes ICQ a komentujeme to, píše mi, že Zdenda vypadá při úsměvu jak Chlopčík a za pár vteřin to říkají v telce, tomu se říká sakra náhoda 😀 když tančí Kratina - je to Drtikol (z jeho televizní role)

co jste říkaly záznamu z Žofína? Noriska tedy děsný úbor, Valenta vcelku příjemný a Terezka měla nádherné lokny 😵

aponchie
7. pro 2008

Terezka je uzasna kocka a Eben jeste vetsi kocour 😀 ja nechapu proc vsude omilaji jeji "radobytlustou postavu" 🙄 vzdyt je hezka a neni tlusta..tv prece pridava ne?Jinak Bosak a Kratina se mi nelibi ..Batulkova by si to zaslouzila jaksi moralne ,ale technicky vyhraje Zuzana 😲

japonka
7. pro 2008

ducky, jabber : chtěla jsem vsadit včera ,když jsem byla na nákupu v Kauflandu, ale byla tam taková fronta, že bych tam stála pěkně dlouho ☹ , ale jestli to dnes nepadlo, tak ve středu si určo půjdu vsadit, prašulky ba yse docela hodili.

Jinak máte naprostou pravdu, že bosáček musí už vyletět, bylo by to vůči holkám nespravedlivé .

Na záznam z Žofína jsem nekoukala , měla jsem ještě hodně práce.

Tereza Kostková není vůbec tlustá a vypadá po dítěti moc dobře, vždycky měla větší prsa a bohužel téměř vždy ji zabírají od pasu nahoru, tak asi nepůsobí zrovna jako anorektička. 😉

aponchie
7. pro 2008

no presne tak,ale ja vsude mozne cetla jak je silnejsi a oplacana a delali z ni nejakou burticku a pritom je to krasna baba to ta Dolezelka vypada jak z dachau 😝 nj modelka 😅

paratko
7. pro 2008

*oprava...jak Otík..." 😀 😀 😀

Terezka má hezkou postavu, jen zdědila tolik vrásek ☹ po mamince Carmen Mayerové, je jí dost podobná
když byste si vsadily, kolik se tak vyhraje? protože výsledky jsou vcelku jasné, jedině že by vypadl někdo překvapivě, to by pak byl balík...nebo nevím 😉

japonka
7. pro 2008

tak dnes ta Sportka nepadla, tak si na středu rozhodně půjdu vsadit, jenže já mám až moc velké štěstí v lásce, tak to stejně nemá asi smysl 😒

Jinak výhra je 145 000 000 - stočtyřicetpět milionů !!! - to už je slušný co ???

paratko : s Otíkem máš naprostou pravdu - akorát Otas nebyl tak zmalovanej 😀 😀 😀

Jinak naše plány s after party po přenosu se pomalu ale jistě hroutí, protože příští týden jde manža po přenose ještě hrát nějaký kšeftík a po finále hraje na after party pro Woodyho Allena, který přijede do Prahy,takže bychom se tam dostali až tak kolem jedný ráno a to kde mě už bude konec - v limbu 😀 😀

Škoda ☹

jabber
autor
7. pro 2008

japonka - jééé, to je škoda ☹ takže drby nebudou.......... 😒

paratko - my chceme sázet Sportku, ne na výsledky Stardance 🙂 ale jinak myslím, že kurz by za to asi ani nestál 😖

jabber
autor
7. pro 2008

http://www.ifortuna.cz/content.php?node=1271&co...

s vítězstvím Norisky se počítá, jo to kdyby vyhrál Míra - to by bylo jiný kafčo mít na něj vsazeno 😀

janah.
8. pro 2008

Noriska má sice větší talent i nižší kurz, ale podle mne to vyhraje Batulka. Pro mě je teda mnohem větší kádr. Chtěla bych vidět Noru v jejím věku.... A podle mne jí taky nepřidá moc to, že je Slovenka. (nic pro Ti ní nemám), ale sleduje to podle mne starší generace..... Na Slovensku taky od prvního kola vedla Vereška, ale jakmile byli poslední tři a ona nebyla na prvním místě, ale na druhém, hned si to šupajdila. Holt jí tam fakt nemusej. A to trsala s jéžiš jak se jmenuje, jak měla Vilhelmová. A obě skončili těhotný 😀 😀

ducky
8. pro 2008

Holky ohledně Terezky souhlas. Je to normální zdravá ženská. Mě už s... všichni, co se navážejí do normálně vypadajících ženských. Kult vyhublin je špatný a nejedna mladá holka skončila díky modelkám jako anorektička. Přitom kdyby tyhle holky věděly, že lecos se dá vyretušovat, viděla jsem na vlastní oči fotku modelky před a po retuši. A navíc, myslím, že hodně chlapů si chce u ženský na něco sáhnout a né se popíchat o kosti 😝

Jinak jsem fakt zvědavá, jak to nakonec dopadne. Myslím, že Míra teď určitě vypadne, ale jestli vyhraje Noriska nebo Batulka si teď netroufám odhadnout. 😉

Japonko smůůůůůůla, my se těšily na drbíky. Tak se nedá nic dělat ☹
A manžovi nakážu, aby vsadil. Třeba je to štěstí už hodně unavený a už by si sedlo 😉

paratko
8. pro 2008

jabber: a no jo, sportka 😅 to jde mimo mě 😔 ale prachy by se šikly, to zase jo 😀

holky, bych si chtěla nějaké ty šatečky dopřát 😵 , když jsou k mání i na netu, ale kde?!? manža prej, kam bych je jako nosila - no, promenádovala bych se v nich doma 😵 😀 ne, nosila na koncerty, do divadla, maturáky... http://sip.denik.cz/zpravy/stardance----milionu...

jabber
autor
8. pro 2008

No bude to asi fakt ještě zajímavý, protože jsem teď procházela diskuzi na star-dance.cz a tam je většina lidí opravdu pro Baťuli 🙂

paratko - tak jim písni a zeptej se 😉

nobody
8. pro 2008

kurzy na stardance nebrat 😉

ducky
9. pro 2008

Jabber jsem zvědavá. Já na tu diskuzi bohužel nemám časík, což mě dost mrzí, ale stíhám tak koníka a malou.
Jsem fakt zvědavá, jak to nakonec dopadne 😉
Noriska lépe tančí, ale myslím, že Baťule má více fanoušků.
Tak uvidíme 😀

nobody
9. pro 2008

sakryš, kde je jabber?

já myslím, že vyhraje ten nej pár 😀

ducky
9. pro 2008

Jj Nobody, jenže pro každého je ten nej pár někdo jiný.
Takže těžko soudit
😉

japonka
10. pro 2008

ahojky, zdravím všechny.....kdepak se touláte??? Tančíte u plotny u pečení cukroví ???

Tak jsem na tu Sportku v tom dnešním fofru úplně zapoměla, ale myslím, že dnes opět nepadla, tak budu mít ještě v neděli šanci 😒

Já taky moc žádný diskuze nestíhám, chodím s profesníhp důvodu na beremko, protože tam domlouvám s nevěstama hudbu na obřad a to je tak vše.

Sobota se blíží, tak myslíte , že nás opustí náš milovaný Bosáček ???

Paratko : šatky jsou fakt bomba, já mám doma taky pár večerních toalet - je to vlastně moje pracovní oblečení - takové " monterky " - nejdražší šaty jsem si pořídila před 7 lety, když jsem končila AMU na absolventský koncert a ty mě tenkrát přišly na 10 000 Kč. Dnes většinou chodím na výprodeje do svatebních salonů, kde se dají pořídit krásný a levný šatky. Tak paratko můžeš zusit koupit tam 😉 🙂

jabber
autor
10. pro 2008

Tu som - za kaktusom 😝 😀

Největší sranda bude, až to celý vyhraje Míra 😀

japonka - jackpot dneska padl, taky jsem na to sázení nějak zapomněla, takže jsem nic nevyhrála, ach jo, tak příště 😀

paratko
10. pro 2008

japonka: hudbu na obřad? jako že hrajše sólíčko na angl. roh? 😀 asi ne, viď? 😉 to by mě taky moc "ba", na vl. svatbu jsem si vyhotovila CD s písněmi, jenže ta bába to tam pouštěla tak tiše, že téměř nebylo nic slyšet, nejraději bych jim to tam organizovala sama a takové úžasné melodie to byly 😠

diskuzi stíhám čile, páč řešíme na společ. termínu tolik věcí, které mi moc pomohly při péči o mimčo 😵 jsem za ty ženský tam ráda 😵

hoď když tak fotku těch Tvých šatů, ju? jsem děsněěě zvědavááá 😕
mně se třeba moc líbí tyhle:
http://www.profimoda.cz/Kategorie/Obleceni_pro_...

a pak samozřejmě téměř vše od Blanky Matragi

jinak Bosáček to má asi spočítané, ale i tak veleúspěch 😅

jabber
autor
10. pro 2008

párátko - no jestli bude ta soutěž o sympatiích, což doufám, že ne, tak by se mohlo i stát, že teď vypadne jedna z ženských 😝 😀
no snad ne, no 😀

japonka
10. pro 2008

jabber . já vím, taky jsem to už zjistila ☹ , ale je tam ještě jackpot 50 000 000 Kč, ale na to už prdim 😝

paratko : solička na angl. roh jsou taky a moooc pěkný melodie. Hrajeme klasiku, ale taky hodně melodie z filmu, nebo lehkej popík. Prostě co si nevěsty přejí.
Strašně ráda chodím hrát na svatby. Ted v srpnu se mi vdávala segra, tak jsem měla celou organizaci na starosti a segra mi dala ve všem volnou ruku, tak mě to hrozně bavilo.
Blanku Matragi mám taky ráda, těším se leos na Miss, bude mdelky oblékat.
Svoji postavičku po dvou dětech zde asi prezentovat nebudu, pámč nemám zrovna modelkovské míry, ale můžete sse juknout na stránky - www.musicafestiva.eu , tam mám jedny červené na sobě.

paratko
11. pro 2008

japonka: máte fakt zajímavé seskupení, určitě příjemné k poslechu i na okuk 😵 reperotár pestrý, kdybych si měla vybrat, tak by se mi líbily: Silvestriho Gump, Gershwinovo I got rhythm (to jsme zpívali s žáky, prej to byl dle nich husteeeej nářez 😀), všechno od Vivaldiho a Dvořáka, hrajete taky Mendelssohnův Svat. pochod? že tam není uvedený 😕 😉 já jsem místo pochodu měla Čajskovského b-moll
- k fotkám (zajímavá je "Viniční altán" 😵 a řekla bych, že nejpovedenější fotka je č.5 a pak samozřejmě č.4 😉)
- tož se holt na tu Miss budu dívat (ale jen kvůli šatům 😀)

pokud jste neviděli, tak zdařilý záznam (ochutnávka, detail Dashy a hlavně Danuška 😵)
http://www.ceskatelevize.cz/program/stardance3/...

originální vzpomínka na Kráťu 😀
http://www.ceskatelevize.cz/program/stardance3/...