StarDance a všechno okolo tancování. Koukáte?

jabber
11. lis 2008

Koukáte na stardance? Máte už nějakého favorita na vítěze? A jaký je váš nejoblíbenější tanec? 🙂

ducky
20. pro 2008

Tak já jak jsem psala předtím, nejsem zklamaná a nebyla bych ani kdyby to vyhrála Zuzka.
Tanečně byla lepší a to věděla i Dana, ale ona to vyhrála na fanoušky a podle mě i na to, že vzhledem k jejímu věku předvedla něco neskutečného 😀
Chjo, tak zase jeden ročník pryč.

A jinak free style naprosto výborný, u obou, i když mě se o malinko víc líbilo Jungle Boogie 😎

suki
20. pro 2008

japonka tak mě tak napadlo, jestli to nevadí, že nám říkáš takový informace, jestli by z toho nebyl pro tebe průšvih, kdyby se to někdo dozvěděl. Nemyslím to ve zlým, jen mě tak zaujalo, že můžeš tolik informací vypustit....

Jinak jsem spokojen, jak to dopadlo, myslím, že Batulka je fajt dost dobrá, tohle zvládnout, no a Honzíček je samozřejmě k sežrání 😀 😀

lenerka
20. pro 2008

jo jo byly výborný obě
jsem zvědavá jestli bude příští rok další tance
docela mě bavilo na to koukat
jak jsou lidi šikovný a krásný
já jsem tedy dřevo
moje taneční bez komentáře 😠

ducky
20. pro 2008

Já doufám, že příští ročník opět bude. 😎

janah.
20. pro 2008

Suki, nezdá se mi tady nic zásadního, co by mohla Japonka prozrazovat. Jinak škoda, že jsem si nevsadila ☹ ☹

ducky
20. pro 2008

Taky si nemyslím, že by nám řekla něco zásadního 😉

suki
20. pro 2008

tak jo holky, mně to fakt jen tak napadlo....že některý věci mi takový interní přišly, ale japonka musí vědět, co může říct a co ne, takže v pohodě 🙂 😉

trixi
20. pro 2008

ahojky, moj tip bola Batulka, mala vacsie sympatie u divakov, hoci, si myslim, ze Noriska bola tanecne na tom lepsie. Dnes to bola pekna show, krasne tancovali a free style oboch ma pobavil. A o to islo, aby sme sa pobavili. Keby som si mala vybrat tak urcite pozeram Star Dance a nie Superstar.

jabber
autor
20. pro 2008

No tak já teda nevím, no, já z toho mám pocity trochu rozpačitý 😅 Baťuli to přeju, byli s Honzíkem skvělí, ale Noriska byla lepší......a nevyhrála 😅
Noriska byla očividně zklamaná a přišlo mi, že z toho vítězství nemá ani Baťule tak úplnou radost, když ví, že Noriska byla lepší 😅

Jinak večer skvělý 🙂 nejvíc jsem se chechtala, když pralidi skočilii porotě na stůl 😀 😀

ducky
21. pro 2008

Jabber 😀 😎
Tak to prostě je, Baťule má víc fanoušků. Hele Bosáček šel na třetí taky kvůli sympatiím a né kvůli tanci. Takže bych to brala takhle.

Každopádně pralidi mě fakt pobavili. Chlopčík se řezal, když tam hopsli a pak se mi líbilo, jak je hodnotili 😀

jabber
autor
21. pro 2008

ducky - ale jo, však jo, já to tak beru....ale nemůžu se prostě zbavit pocitu, že to vůči Norisce není fér, no 😀

Chlopčík byl super, jak je zhodnotil v jejich řeči a pak si padli s Klimentem kolem krku, jak kdyby právě skolili mamuta 😀 😀

jabber
autor
21. pro 2008

Škoda, že nemůžou být vítězky dvě, by si to zasloužily obě 🙂

Docela by mě zajímal poměr hlasů, ale to se asi nikde nedozvíme

novako
21. pro 2008

Jabber: Já bych to tak nebrala. Batule a Noriska se srovnat prostě nedají. Už jenom proto, že je mezi nimi obrovský věkový rozdíl. Kdyby Batule byla stejně stará jako Noriska, možná, že by tanečně na tom byly obě hodně podobně. 😉

Strašně se mi líbil free style Batule. Moc tam toho sice nenatančili, byla to spíš taková scénka, ale úžasně vtipná. Jungle boogie mě až tak nenadchlo. Možná proto, že ty streetové prvky už Noriska jednou předvedla. Ale skákání po stole poroty a skřeky Chlopčíka neměly chybu. 😀 😀 😀

ducky
21. pro 2008

jj Jabber 😀

Novako myslím, že by Batulka netančila o moc lépe, možná by se akorát tolik nestyděla, ale ani o tom nejsem přesvědčená. Někdo to v sobě má někdo ne. Myslím, že Danuška ze sebe vydala své max a stejně by to vypadalo i kdyby byla o 20 let mladší. Byla skvělá, ale rozená tanečnice to není. 😉 😎

japonka
21. pro 2008

Ahojky zdravím všechny, tak se konečně dosávám k počítači. Včera jsem Stardance sledovala u mamky, protože jsme slavili její narozky, které má zítra a a počítač je v ložnici ,kde spaly dětičky

Suki .: myslím si, že jsem zde neřekla nic,co by se někdo neměl o někom dozvědět. Spíš jsem se do diskuze přihlásila, protože Stardance sleduji opravdu poctivě, samozřejmě kvůli tanci, ale také kvůli kapele, kde hraje můj manžel.
Brala jsem to tak , že je zajímavé pro lidi, co tento pořad sledují, aby měli možnost se dozvědět něco ze zákulisí, nebo jsem se snažila odpovědět na otázky ( pokud to bylo v mých silách)
Samozřejmě, že mám i informace, které sem za žádnou cenu napsat nemohu.....ale to už je jiná kapitola 🙂

Jinak já jsem s výsledky taky více méně spokojená, jen mi manžel říkal, že Zuzka asi čekala vítezství, že byla zklamaná. Ale kdo by nebyl, že ??? ☹

Myslím, že si obě otevřely dveře pro život s tancem a záleží na každé, jak s tímto bonusem natoží. Myslím, že Zuzka toho asi využije víc, ale kdo ví???

ducky : plně s tebou souhlasím 🙂

Jinak se mi taky bude stýskat po této skvělé soutěži, na které se mi nejvíc líbí to ,že v podstatě o nic nejde - žádné miliony, žádná auta - jen se soutěžící snaží bavit lidi a vytváří tak hodnotný a esteticky krásný pořad.

Jinak pro všechny příznivce Moondance orchestru s jejich skvělými solisty( jak říká Eben ) - další termín kdy je můžete vidět v televizi je na Nově - udílení cen ANNO 2008, tuším někdy druhý víkend v lúnoru a 28. 2 budou doprovázet celou Českou Miss 2008. Doufám, že se manželovi podaří sehnat dva lupeny - chtěla bych vzít mamku na přenos.

ducky
21. pro 2008

Japonko krásně jsi to napsala 😀
Taky je mi moc líto, že další Stardance skončila. Přijde mi, že v televizi je tance hrozně málo a přitom je to krásný sport, na který se hezky kouká jak profíkům, tak laikům. Prostě každý si tam najde něco.
Chjo, co se dá dělat. ☹

Jinak na Moondance se ráda kouknu, určitě při Miss. Ceny Anno totiž nesnáším 😝
Japonko budu držet palečky, aby se k vám lístky dostaly, ne jako u Stardance 😢

janah.
21. pro 2008

Noriska byla sice nejlepší, ale asi nebyla lidem tak sympatická. Si vzpomínám na Slovensku na Verešovou, která od prvního kola nasadila takovou laťku, že jí vyčítali, že se vůbec nezlepšuje, že je pořád stabilně dobrá. A nakonec, jak mohli přehlasovat diváci tak šla 😀 😀
Norisová byla podle mne zklamaná. Už v tom rozhovoru před bůhvíkdy počítala, že vyhraje. No holt člověk míní a ostatní mění 😀

japonka
21. pro 2008

ducky : děkuju 🙂 , bude mi potěšením si zde zase za rok s Vámi takhle hezky popovídat. Tady na Koníkovi je to jediná diskuse kam jsem chodila skoro každý den ☹ 😢 ☹

janah: Noriska byla dost zklamaná, ale má ještě celý život před sebou 😎 , ona se neztratí.

Přeji všem krásné a pohodové vánoce v kruhu svých nejbližších. Ať Vás všechny u srdíčka zahřeje úsměv vašich dětí a ať jste všichni po celý příští rok zdraví a plní elánu !!!

ducky
21. pro 2008

Japonko doufám, že za rok zase bude Stardance a my se tu potkáme 😀

Taky přeji příjemné prožití Vánoc a do Nového roku vstupte tou správnou nohou 😉

jabber
autor
21. pro 2008

japonka - díky za všechny ty informace, je super, že sem chodíš a některé ty zákulisní zvěsti nám sděluješ 🙂

Souhlasím, taky se mi líbí, že je to soutěž, kde vlastně o nic nejde a taky asi i díky tomu je tam taková skvělá atmosféra, protože to vlastně nejsou soupeři 🙂 spíš takoví souputníci 😀

A taky Vám všem přeji krásné Vánoce a šťastný nový rok 😉 🙂

nobody
21. pro 2008

no já to zas propásnul, ale co už
a nikomu nic nepřeju 😀

jabber
autor
21. pro 2008

nobody - jo, tak ti děkujeme 😝 😀 😀

nobody
21. pro 2008

prosím prosím 😝 😀
nikdy nepřeju .....nic zlýho

japonka
21. pro 2008

nobody : alespon, že tak ..... 😎

jabber, ducky, paratko a ostatní .... - bylo mi ctí a mávám vám jako včera mával Kumžák 😎 😀

jabber
autor
21. pro 2008

japonka - no ta jeho pacička - ta mě dostávala 😀 😀

nobody
21. pro 2008

běžte spát
😀

jabber
autor
21. pro 2008

No jo, tak zase za rok - na Ydykseb 😉

janah.
22. pro 2008

Tak za rok a pohodové Vánoce a dobrý nový rok 😉

zdenallicka
22. pro 2008

Ahoj... Ja bych rada videla v dalsim Stardance Sylvu z Ordinace v Ruzovce a taky Geislerku..:o) A z chlapu bych tam rada mela Bernackeho (nebo Bernatskeho? 😕 ) a KOrna - to by byla podivana!!! 😀 A bezkonkurencni byl loni Jirka Šmicr (co ja vim, jak se to pise??? 😠 )... 😀

paratko
22. pro 2008

tak finále jsem bohužel neviděla ☹ 😢 jen první půlhodinku, byli jsme na třídenní předvánoční dovče v hotelu pro rodiče a děcka v Kašperkách a prcek už potřeboval spát a TV by ho rušila, tak holt si počkám, jestli dají na web útržky tanců (hlavně freestylů 😀)... se nedá holt svítit 🤐
druhý den jsem se dozvěděla, kdo vyhrál a měla jsem neskutečně velkou radost, rozesmála jsem se tu, prcek nechápal, tak se smál taky 😅 😵 porota je jen do počtu, ale hlavní jsou diváci, to je jasné 😉

japonka: Kumžák a Moondance Orchestra rulezzz, že pozdravuji, konečně kvalitní "music"😵

jinak díky za pokec, bylo to tu fajn 😵 😵 😵

vánoční a novoroční pozdravy pro fanynky SD 🙂 :
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...