StarDance a všechno okolo tancování. Koukáte?

jabber
11. lis 2008

Koukáte na stardance? Máte už nějakého favorita na vítěze? A jaký je váš nejoblíbenější tanec? 🙂

nobody
22. lis 2008

japonko, díky .... no mezi náma, já taky hraju přes 13 let na akust. a el. kytaru .. i když hoboj to není 😀

nobody
22. lis 2008

jo, k e Stardance .. tak jsem se díval, no nic moc, ale Batulková a Norisová hodně vysoko 🙂

jabber
autor
22. lis 2008

No jo, Doleželová překvapila....
Míra byl dobrý kopyto 😀 😀

Celkem jsem to dneska na Suchařípu tipovala. Akorát jsem nepochopila tu jeho závěrečnou poznámku směrem k Bosákovi - přišlo mi to jak když naznačuje, že Bosák byl horší a nevypadl...to bylo celkem trapný 😅

Batulková s tím Honzíkem, jak mu říká 🙂 , jsou fakt dobrý, je to sice takový nesourodý pár, ale oni se k sobě tak hezky chovají, mi přijde 😵 a souhlas se suki - zajíček je k nakousnutí 😀

jabber
autor
22. lis 2008

japonka - já pracuju v IT v bankovním sektoru, teda když nejsem zrovna na mateřský 😝 😀 Příště bude samba a hromadný vídeňský valčík

Kratina to má těžký, když měří 2 metry....se mu s tak malou ženskou asi blbě tančí.

paratko
23. lis 2008

japonka: s tím učením je to v pohodě, přeci jen je to gympl a na zušce máš jen jedno děcko na hodinu 😎 jsem si u toho angl. rohu vzpomněla, jak ho vždy děcka nemohou uhádnout v Largu v Novosvětské 😔 😀

jinak včera se mi nejvíce líbila Dana a kupodivu Doleželka, škoda, že dali Daně takové postarší hnědé šaty a ne také nějaké rudě červené ☹
Bosák "tančí" vizuálně ještě hůře než Vydra a Schmitza, ale je to vcelku sympaťák, škoda, že jim to "nepodepsal" Vojta Bernatský 😵

trixi
23. lis 2008

ahojte, pridam sa k hodnoteniu vcerajsieho SD. Zase krasne saty, ucesy, uzasna bola Laura, ale vsetkym zenskym to velmi sluselo. Tiez som tipovala Suchaca, ze vypadne. Mne teda Bosak nesedi, mne sa zda, ze je s tancovanim na tom horsie ako Kratina. Ale to je moj nazor, rada by som aspon tak tancovala ako Bosak 😀 .

jabber
autor
23. lis 2008

paratko - to jsem si přesně říkala, nevím proč dali Baťuli takový mdlý nevýrazný šaty 😅

Mně připadají ty ženský někdy až teda přemalovaný 😅 😝 , je jasný, že musí být namalovaný výrazně, ale když je pak ukážou zblízka... 😝 se někdy až leknu 😀 😀

martimarti
23. lis 2008

Holky, také souhlasím, Daně ty šaty nějak nesedly, myslím tu barvu, minulé měla úžasné na tango, teď nic moc. Zuzana měla nádherné bleděmodré, úplně jsem jimi byla okouzlená. Nemohu si pomoci, ale Jana Doležalová je pro mě úplně neviditelná, je naprosto nevýrazná, kdyby vypadla, tak ani nebudu vědět, že tam byla. Mrzelo mě, jak vypadl David Suchařípa, bylo to divný. Ne že by to byl můj favorit, ale mám pocit, že mu porota fakt nepřála, přišlo mi to, že se prostě nezavděčí. Skoro, jako by to bylo až osobní. Míra Bosák nezklamal, kopyto, ale byla sranda. Fakt jsem se pobavila, je to po tom celodenním blázinci dobrý oddych.

japonka
23. lis 2008

nobody : a máš nějakou kapelu, nebo hraješ jen tak pro zábavu???

paratko: tak gympl to už docela jde 🙂 , angl.roh je opravdu nádherný nástroj, dnes jsem si zahrála krásná sola na natáčení, škoda, že většinou jdou ty filmy někde v zahraničí a člověk se potom ani neuslyší ☹

Ale o prázninách jsem natáčela pro japonskou firmu reklamu , jako hráčka orchestru, kde byl i obraz a reklama teda běží jen v Japonsku, ale kolegové co tam ted vyjeli na turné, tak už nás viděli ve vysílání. Fakt sranda 😀

Jinak co se týká oblečení, tak se mi většimou líbí, ale včera Batulková, taky nic moc. Dnes jsem někde četla, že se stylistka snaží přizpůsobit požadavkům tanečnic a většina celebrit se neodvažuje jít do moc křiklavých barev.
Líčení si myslím k tomu patří, je to prostě show .

nobody
23. lis 2008

teď už spíš pro zábavu, mám jiný záležitosti
ale bez hudby bych nemohl existovat ... to asi žádný člověk..a bez dobrých lidí taky ne

japonka
23. lis 2008

nobody: i když je hudba moje povolání, tak to cítím úplně stejně 😉 a stěmi lidmi stejně tak.

Dnes jsem si koupila nové puzzle, tak si jdu skládat - úplně to miluju 😀 😀 😀

ducky
24. lis 2008

Ahoj holky, tak jsem se včera nedostala na net, tak vás dočítám 😀

Líčení je opravdu výrazné, ale je to přesně tak, že z dálky je to akorát. Vemte si, že i na soutěži stojí porotci buď okolo parketu nebo mají na kraji své stolečky a vy rotujete na parketu.
Za mých dob frčeli hodně nalepovací řasy a pak jsme taky měli různé gely se třpytkami do vlasů. Byla sranda, že to nešlo pak moc rozčesat, takže na nás vždycky lidi koukali, když jsme jeli ze soutěže, 12tiletý holčičky, zmalovaný jak asijský truhly s vlasy trčícími kolem hlavy a v nich plno třpytek 😀
Později jsem pak začali používat příčesky apod.
A pozor, malovali se i kluci. Make-up a většinou jsme jim pak museli udělat i linky, aby měli výrazné oči 😉

Jinak šaty byly jedna z věcí, co nás na tancování bavilo (samozřejmě nejvíc nás bavil tanec samotný) 😉
Začínala jsem v 10 letech, tak si představte, co to pro mě bylo, mít šaty jako princezna 😀
Splněný sny.

Japonko klobouk dolů, musíš být dobrá 🙂
Já hrála 5 let na klavír, jenže pak jsem právě začala tancovat a po roce, kdy jsem měla 3x týdně tanec a 2x týdně klavír a žádný volný čas pro sebe, tak naši řekli, že si musím vybrat jen jeden kroužek.
No a co si asi 10tiletá holka vybere, že?
😀 😎

ducky
24. lis 2008

Jo a Jabber, dá se tancovat i s malou partnerkou a neohýbat se k ní, ale to chce více cviku. 😉
Chápu, že se nedá stihnout všechno nacvičit, ale zase na druhou stranu mi přijde, že to profi partnerky podceňují.
Vzpomenete si na minulý ročník a Ivu Langerovou s Alešem Valentou?
V záběrech z tréninku tančil Aleš se smetákem na rukou. To je nejlepší způsob, jak se naučit správné držení.
Taky ho měl Aleš jak profesionál a před Ivou jsem tehdy smekala klobouk, že to nepodcenila.
Špatné držení totiž hrozně kazí celkový dojem. To pak můžeš mít techniku jak Bůh, ale když není hezké držení, tak tě to ruší ☹

jabber
autor
24. lis 2008

ducky - no jasně, že dá, ale to už bychom chtěli po Kráťovi asi moc 😀 😀 😀

Na klavír jsem hrála pár let taky 🙂

ducky
24. lis 2008

Tak to každopádně 😀
Ale v latině je roztomilej 😉

japonka
24. lis 2008

ducky : tak to by mě taky určitě bavilo - šatičky, líčení, účesy a hlavně ten tanec. Proč se k tomu tancování nevrátíš zpátky ???

U nás doma je tancem nejvíc posedlá moje pětiletá dcera - strašně chtěla chodit na balet, tak vloni úspěšně absolvovala konkurz do baletní přípravky Státní opery Praha. Je nadšená a moc jí to baví. Doufám, ale že jí to zůstane jen jako koníček.

A co klavír, zahraješ si občas ??

ducky
24. lis 2008

Japonko to už nejde. Kdybych to chtěla dělat tak, jak jsem to dělala, tak by to byly tréninky alespoň 4x týdně. A taky bych musela shánět partnera a tak. A ty šaty a líčení taky něco stojí a teď s prckem a jednou výplatou by to už fakt nešlo. To víš, že občas zamáčknu slzičku a strašně ráda bych si někdy profi zatancovala, ale myslím, že tahle kapitola už je za mnou 😀
Ještě že mi zbyly alespoň videokazety, kde mám nahrané soutěže z Ústí, kde jsme vždycky soutěžili se standardním předtančením. Když je mi hodně smutno, tak si to pustím a je lépe 😉
Říkala jsem manželovi, že se nejdřív stanu VIP a pak si mě vezmou do Stardance 😉 😀

Na klavír už nehraju, páč ho nemám. Měla jsem totiž velké křídlo, které zabíralo půl obýváku, takže když jsem se rozhodla pro tanec, naši křídlo dali pryč. ☹
A teď už bych zvládla tak asi jen lidovky 😀

Je, tak to máš šikovnou holčičku. 😀
Já bych taky chtěla, aby moje dcera tančila, ale buď společenský tanec jako maminka nebo nějaký moderní a tak. 😀 Třeba by mohla tancovat v muzikálech 😎 😉

japonka
24. lis 2008

ducky : tak to je vážně škoda, třeba půjde tvoje holčička ve tvých šlépějích 🙂
Myslím, žena začátek je baletní průprava docela dobrá, kvůli držení těla a na celkovou koordinaci těla, ale pak už je to hrozná dřina. Taky by se mi líbílo, kdyby se Eli zaobírala jiných žánrem. Ale zatím to necháme takhle a uvidí se.

Co se týká muzikálu, tak to není taky žádná sranda. Hrála jsem v orchestru na muzikále Evita a Bídníci.
Tanečníci to tam neměli zrovna jednoduché - v muzikálu musí být tito lidé všestranní a zvládnout k tanci i zpívání a ještě za to berou nejméně peněz ze všech z celého představení. A to jedou většinou od začátku do konce představení.
Taky bývá před premiérou hoooodně zkoušení a to nikdy není placené!!! A když muzikál skončí, tak končí i smlouvy a s ním i peníze. Málokdo tyhle věci vůbec tuší ☹ ☹ ☹

Máte rádi muzikály ???

paratko
24. lis 2008

právě jsem si přečetla, že hromadný valčík bude na píseň Little Susie M. Jacksona, no, to je taková nádhera 😵, je to jeho "nej" song, to budete mrkat, pokud neznáte 😉

japonka: muzikály mám nejraději klasické - jako No. 1 je Jesus Christ Superstar, No. 2 West Side Story a velmi krásná hudba je v Drákulovi a v Monte Cristovi, holt Svoboda 🙂

bajnokova
24. lis 2008

Ahojky tak jsem ráda že když jsem to v sobotu neviděla tak jste to tu pěkně popsali 😵

paratko
24. lis 2008

bajnokova: mrkni na www.star-dance.cz, jsou tam již videa, ať máš lepší představu 😉

ducky
25. lis 2008

Japonko uvidíme, zatím je na to dost času 😉 😀
Ale byla bych ráda, kdyby dělala nějaké tanyny.
Určitě máš pravdu, že teď je balet dobrý, pak se budete muset rozhodnout. Je to dřina a taky, kolik je primabalerín. A ty zničené vazy apod. No, je to těžké. Vypadá to krásně, ale co je vše za tím 😝 😀

Muzikály miluju.

Naše první předtančení bylo na Bídníky (angl. verze) a dodnes mě mrzí, že jsem Bídníky neviděla v původním osazenstvu s Bílou a spol. Jenže tehdy mi bylo 12 a muzikály ještě nebyly tak populární.
Jinak miluju Drákulu.
Super byl taky Jesus Christ Superstar, Bídníci (byla jsem na nové verzi), Cats.
Pak jsem byla ještě na Monte Christo, Kleopatra. Ty byly dobrý, ale né tolik jako ty první.
Z těch televizních je super Chorus Line 😀

Jinak jsem bojkotovala Vlasy, nikdy bych na to nešla, i když máma s bráchou byli. Já totiž miluju originál Formanův film a nechtěla jsem to slyšet česky. V tomto případě mi to přišlo jako prznění. 😝

ducky
25. lis 2008

Je a z těch televizních jsem ještě zapomněla na Center Stage ( i když to není klasický muzikál).
Japonko jestli to neznáš, tak to je o baletkách, to by se vám a Eli určitě líbilo 😀

japonka
25. lis 2008

hola, hola, kde jste kdo ???

ducky : tak ten muzikál o baletkách neznám, myslíš , že je to vhodný pro 6 letou holčičku???

Jesus se mi taky moc líbil a Bídníci jsou na můj vkus moc dlouhý. Musím říct, že tanečně byla super právě Evita - ty rytmy, skvělá hudba, mělo to super atmosféru, kostými atd.
Bídníci byly pro mě z profesionálního hlediska moc dlouzí ☹

Souběžně s bídníkama jsme hráli Miss Saigon a to byla zase krásná podívaná. Po Novém roce se chystám na Carmen. Mám spousttu kolegů v Karlínském divadle, tak od nich vyptám nějaké volnásky.

Už se těším na sobotu na tu generálku, musím tam jít ale s oběma dětma, tak si to užiju tak napůl. Ale nevadí.....

paratko : jsem zvědavá na toho Jacksona 🙂 🙂

jabber : pět let na klavír...., taky dobrý !!! 🙂

nobody
25. lis 2008

já bych potřeboval pár lekcí na klavír...protože mi to extra nejde 😝

japonka
25. lis 2008

nobody: myslíš hodiny klasického klavíru, nebo improvizaci ??? Pokud seš z Prahy a okolí, tak bych ti třeba mohla někoho doporučit .Znám spoustu muzikantů 😉

ducky
26. lis 2008

Tak já včera čekala celý den, až někdo dorazí a prd 😀
A koukám, že jste noční sovy. To já bývala taky, ale teď s Bětkou to moc nejde. 😔

Japonko myslím, že tam není nic, co by bylo nevhodné pro 6tiletou holčičku. Je tam sexíková scéna, ale jestli se dobře pamatuju, tak rozhodně není nic vidět. Ten film je rozhodně primárně o baletu s klasickou zápletkou, že se baletka vyspí s trenérem, protože myslí, že jí miluje a on ne.
Když tak to nejdřív skoukni ty a pak se rozhodni, jestli to pustíš Elince. Ale fakt myslím, že je to naprosto nezávadný.
V závěrečné choreografii tančí i na Jacksona 😉

Evitu mám ráda jako film s Madonnou, takže taky bych to nechtěla slyšet česky. Nevím, jsou prostě muzikály, který mám nějak zakódovaný v originále a čeština mě tam vyloženě ruší.
Ale třeba libreto k Drákulovi, klobouk dolů. To byla brilantní práce, bohužel p. Borovec už nic nenapíše ☹

japonka
27. lis 2008

ahojky, zdravím všechny fanoušky Stardance !! Nějak nám to tady zamrzá 😖 😎

ducky: zkusím film půjčit v půjčovně, taky nějak nestíhám, včera koncert v Kostelci nad Lesy a já myslela, že tam ani nedojedu. Trasu, kterou jezdím běžně 3 minut jsem jela dvě a půl hodiny. Jela jsem asi 0 km na jedničku a myslela jsem , že mě klepne pepka.

Jsem zvědavá s čím přijde manžel ze zkoušky 😕 😕

A jak se těšíte na sobotu. Co myslíte ??? Kdo vylítne tentokrát???

Já tipuju Kratinu ☹

jabber
autor
27. lis 2008

Ahoj, já tipuju Kratinu nebo missku

No já už se těším moc 😵 🙂 na 'Dunajské vlny' nebo 'Na krásnom modrom Dunaji' 🙂

ducky
28. lis 2008

Ahoj holky,
no hurá, konečně, už jsem myslela, že jsem tu zůstala sama 😉

Japonko jsem zvědavá, jestli se vám to bude líbit. Já ten film miluju, hlavně kvůli těm tanynacím scénám.
A závěrečné vystoupení je suprový 😀

Na vypadnutí bych taky tipla Doleželovou nebo Kratinu, uvidíme, možná tu Doleželovou spíš 😅

Jinak doufám, že bude zase mírná zima. Nesnáším sníh v Praze, právě i kvůli dopravě, kterou to komplikuje.
A silničáři nikdy nestíhají, že? Vždycky je zima zaskočí 😝 😀