StarDance a všechno okolo tancování. Koukáte?

jabber
11. lis 2008

Koukáte na stardance? Máte už nějakého favorita na vítěze? A jaký je váš nejoblíbenější tanec? 🙂

novako
17. lis 2008

Jé a všimly jste si, že Marek v předminulém díle spletl jméno tanečnice? Místo Kratina - Klimentová řekl Kratina Zaytseva. 😀 Prostě i mistr tesař ...

Japonka: To musí být super dívat se na MM v prime time. 😀

paratko
17. lis 2008

japonka: to je úžasný, orchestr hraje výtečně 😵 , sem tam se mi tedy moc nezdá zpěv (zvláště v mužské části 😖, ale Dušanem to rozhodně není 😉 , páč ho dobře znám ze 4TETu 😵 )

- trapné je, že mikráč má jen tanečník nebo jak to tam mají a pak nemohou partnerky odpovídat 🙄
tanečnice Zaytseva mi přijde poněkud namyšlená 😒

jabber
autor
17. lis 2008

novako - to jsem si ani nevšimla 😀

paratko - no Zajíc mi taky nesedí 🙂

yenn
17. lis 2008

novako, nebylo to tehdy, jak rikal kdo s kym je manzel a kdo s kym tanci? Me to nejdriv taky prastilo do usi, ale podle me to rikal v jine souvislosti, nez ze by je uvadel na parket

japonka
17. lis 2008

jabber : no jsem na něj samozřejmě pyšná, ale oba dva jsme z brnže, tak vím jak to chodí 🙂

S lístkama na přenosy je to letos špatné, protože jsou zavedená přísná bezpečnostní opatření ( požár na Výstavišti)a v sále je o100 lidí méně než minulé dva ročníky.
Ale chystáme se s Eliškou 29.11. na přenos, tak doufám , že to vyjde. Manžel hrál taky X faktor pokud jste sledovaly a byla jsem se podívat na finále a to byl mazec. Super atmosféra a seděla jsem s kamarádkama v první řadě. Okolo nás ty náctileté fanynky a my tři maminy 😀 😀 😀

paratko: jsem ráda, že ti orchestr líbí 🙂 manžel hraje na saxofon, ale bohužel je moc nezabírají ☹ , ale o tom ta muzika není
Holky zpívají skvěle, Dasha je bezva baba a má krásný hlas a s Nadou Weperovou jsem bydlela na intru, když jsem studovala konzervatoř.

jabber
autor
17. lis 2008

japonka - a kolik je v tom sále asi tak diváků? Mně jako na pohled přijde, že moc ne....ale když pak vidím, jak tam sedí všichni příbuzní a kamarádi soutěžících a všichni z minulých SD i s dětmi...tak to asi zas tak málo nebude 😅 Ale takhle na pohled mi to připadá takové komorní prostředí 😀

paratko
17. lis 2008

japonka: jj, Dasha strčí leckteré zpěvanky hravě do kapsy 🙂 proč se jmenují ty kapely jinak?!? (jako Moondance orchestra a pak v Xfaktoru jen jako Kapela M. Kumžáka nebo tak nějak) jinak fakt vhodný repertoár, by člověk někdy nevěřil, na jaké písně se některé tance mohou tančit 😀
3x zdar saxíkům 😵

na přímák bych šla okamžitě, jenže asi nelze jen tak sehnat lístky ☹ 😢

jabber
autor
17. lis 2008

paratko - přesně, nejvíc mě zatím dostala Cheri cheri lady 😀 😀 😀

japonka
17. lis 2008

jabber : číslo opravdu nevím,ale máš pravdu, že jich tam moc není. V televizi ten prostor vypadá o dost větší , než je ve skutečnosti. Ale s těma příbuznýma je to fakt horor 🙄 Milulé dva ročníky jsme s dcerou chodily téměř každý týden na generálky a ted se i na generálky musí s předstihem žádat o lístky.
Minulý týden měla jít na přenos moje mamka s kamarádkama a ve čtvrtek při zkoušce přišla za manželem prodkční a řekla mu , že Janeček( ředitel televize) nakázal, že aby zvýšili sledovanost musí do publika " nastoupit " soutěžící z minulých ročníků. Tak jim sprostě ty lístky vzali. A ne jenom muzikantům, ale i Ebenovi, který byl prý pěkně naštvaný.

Moje mamka si pak dělala srandu z Valenty ( učí jeho děti ve školce), že díky němu se ted nemůže jít podívat. Valenty nadával, že bohužel ještě dva roky po soutěži mají vůči nim závazky plynoucí ze smlouvy. Ale stejně jsme se s mamkou shodly, že jsme ho na přenose neviděly. ☹ Tak nevím, mají v tom chaos.

Já si taky myslím, že tento třetí ročník je ze všech nejlabší, že už vystříleli všechny dobrý lidi, ale stejně se na to ráda dívám.

jabber
autor
17. lis 2008

ještě 2 roky potom? 😕 ježkovy zraky, tak to je soutěžit tam za trest, ne 😅
Stejně je to kravina, těžko na to někdo kouká proto, že se tam mihne Valenta nebo někdo jiný 😝 😀

japonka
17. lis 2008

jabber : no fakt, je to pravda - nemaj to holt jednoduchý ☹

paratko : Dasha je fakt skvělá - hip.hip !!! Dva názvy mají proto, protože pod názvem Mondance orchestra vystupují v České televizi a jako Pajky pajk - zase pro Novu. Aby to nebyl střet zájmů 😉
Jinak Martik Kumžák aranžuje všechny písničky, které kapela hraje a je v tomto oboru opravdu hodně vyjímečný.

Lístky na přímák fakt neseženu, budu ráda když se tam toho 29. dostaneme s mamou, kamarádkou a naší Eliškou, která tancem úplně žije. Chodí od 4 let do baletní školy a pořád se " natřásá ů. Jsme holt rodina komediantů 😀 😀 😀

Jsem fakt zvědavá na co se dá náš nejmenší

jabber
autor
18. lis 2008

japonka - že by na saxík? 😉 🙂

To těch 'dobrých' lidí teda moc nemáme, když je vystříleli během dvou řad 😅 ale i tak je to fajn pořad - pěkný šaty, účesy, vtipný Eben a celkem i Chlopčík....a tanec - někdy super a někdy aspoň sranda 😀
Já jsem se přistihla, že vždycky z páru sleduju spíš tu ženu 😀

ducky
18. lis 2008

Ahojky holky,

Japonko super že si vstoupila do diskuze, alespoň máme báječné informace i ze zákulisí 😀
Dasha je mi strašně sympatická, teď jsem s ní i četla rozhovor a myslím, že to má v hlavě dost srovnaný.
A ten hlas je božskej.
Ona žije s M. Kumžákem, ne?

Jabber já myslím, že by se lidi našli, ale já slyšela, že problém je v tom, že honorář začnou dostávat až s přenosama, ale musejí začít trénovat už o pár měsíců předtím. Takže vlastně s tím tráví dost času a zadarmo. A pak když třeba vypadnou po 2. kole, tak si asi taky moc nevydělají.
Ale nevím, jestli je to pravda. 😲

japonka
18. lis 2008

ducky : ted budu trochu drbna 😀 😀 😀 , Kumžák opravdu několik let s Dashou žil , ale je to pár měsíců co spolu nejsou. Zrovna včera jsme to probírali s manželem, že je ted Martin sám atd.

Jak to mají tanečníci s honorářema to opravdu nevím, ale je to možné jak píšeš. Vidím Ducky, že máš uplně malinkaté miminko, moc gratuluju !!

jabber : taky se koukám spíš na tanečnici, ale v případě Míry Bosáka je to opačné. Vyloženě se těším až se přkvačí na parket a začne ty své srandovní pohyby. Fakt ocenuju tu vůli, a že do toho takhle šel.
Manžel říká, že už přijal tu roli " blbečka", prominte že to tak píšu, ale nemyslím to zle. 😀 😀 😀 A tudíž se baví sám sebou.
Náš malý je hodně šikovný na pohyb. Už ve 20 měsících začal suveréně jezdit na kole, samozřejmě s kolečkama. Dnes už za ním musím běžet, abych ho dohnala.

Přeju všem hezký den, jdu pracovat.

ducky
18. lis 2008

Japonko díky za drbík 😉 😀
A za gratulaci, jj, čerstvé miminko, naštěstí je celkem hodná a nechá mámu chvilku pracovat a koníkovat 😎
Třeba bude malej tanečník 🙂
Já od naší malý taky čekám nadání na tanec, protože já 7 let závodně tancovala a manža sice ne, ale je pohybově nadaný. Když jsme chodili na salsu, tak mu to moc šlo 😀

Já se snažím koukat na pár jako celek, protože moc dobře znám finty, jak odvést pozornost od horšího v páru.
Můj partner taky nebyl na latinu úplně skvělej, takže chorošky byly postavený spíš na mě. Ale tak to prostě chodí 😀
Míra Bosák přesně plní funkci baviče a taky doufám, že tam ještě chvíli vydrží. A myslím, že vydrží, protože lidi baví ty jeho hlášky 😉 a i to, jaký je dřívko. 😎

pacna
18. lis 2008

baby najdem zo soboty diel na nete? nepozerali sme tak mi to ušlo. 🙂

japonka
18. lis 2008

pacna : určitě je to v archívu České televize

ducky : nemáš zač, já bych taky chtěla umět tancovat, ale možná tak v příštím životě 🙂 Manžel taky tamcoval závodně, ale já mám jen základy z tanečních . Na plese jsme nebyli ani nepamatuju ☹

ducky
18. lis 2008

Japonko tak to už si druhá v diskuzi, jejíž manžel závodně tancoval 😀
Můj bohužel ne. Musím teda říct, že je to škoda, protože by mu to šlo. Chodili jsme na salsu a byl moc šikovný. Jen jsme se občas trochu rafli, protože jsem mu do toho někdy kecala ve snaze rychleji ho zlepšit.
Mě to někdy strašně chybí, hlavně bych si někdy chtěla ještě zatancovat s někým, kdo tancoval závodně.
Ale to mám asi smůlu, takže hltám každý rok Stardance a když občas ČT vysílá třeba Mezinárodní taneční festival z Ústí, tak sleduju. Tam jsme totiž jezdili s tanečním klubem a závodili ve standardních předtančeních. A občas taky vysílají třeba Mistrovství ČR, ale tanyny je v telce dost málo řekla bych. ☹

paratko
18. lis 2008

japonka: díky za vysvětlení, prostě je to jen jedna senzační kapela a Kumžák je boreček 😎
také jsme si s kámoškou naivně myslely, jak tam býv. tanečníci chodí rádi ve svém volnu 😀

bajnokova
18. lis 2008

Ahojte to je super že se Japonka zapojila 🙂
Mě tentoktát překvapila ta Doležalová vyšlo jí to 🙂 Batulková super 😵 Suchořípa to bylo fakt špatný žádný kroky 😨

nobody
18. lis 2008

kde to najdu na tom netu? Já to jaksi nestíhal ani trochu..vlastně žádný díl 😀

jabber
autor
18. lis 2008

v archívu ČT jsem to nenašla, ale je to na http://www.ceskatelevize.cz/program/stardance3/ - vpravo je tam 1.,2.,3. soutěžní večer a tam jsou videa jednotlivých párů - ale je tam jen tanec a ne hodnocení poroty 😖

ducky
18. lis 2008

Nobody tak je mi líto, ale Stardance nelze přehrát, ČT to nenabízí.
Jinak je to na jejich stránkách www.ceskatelevize.cz, pak kliknes na iVysílání a vybereš si datum, kdy pořad běžel.
Akorát jak píšu, Stardance není v nabídce, bohužel ☹

nobody
18. lis 2008

děkuju 😉

jabber
autor
18. lis 2008

nobody - pak nám řekni kdo vyhraje 😝 😉 😀

japonka
18. lis 2008

Manžel se vždycky kouká na záznam z minulých dílů ( zajímá ho samozřejmě jak hráli 😉 😅 ) a v pohodě to našel - přesně jak to píše jabber. Není tam ale pořad celý, ale jen jednotlivé tance.

Právě psala produkční , která zařizuje lístky na přenosy a bohužel i na toho 29.11. co jsem chtěla jít už mají úplně plno ☹ Nabízí lístky na generálku, tak asi půjdem jen tam. Je to vlastně skoro stejné jako přenos - šaty make up, hudba, akorát bez poroty. A samozřejmě bez soutěžní atmosféry.
Kdyby někdo na poslední chvíli lístky odřekl , tak se tam asi dostaneme.
Na další díly už jít nemůžu, protože tam mám už delší dobu domluvené svoje koncerty. 😠

jabber
autor
19. lis 2008

japonka - to je teda šílené s těmi lístky 😕 😅 nějak nechápu proč to nedělají někde jinde - kde je víc míst, určitě by se to vyprodalo vždycky

ducky
19. lis 2008

Japonko to je smůla smůlovatá ☹
Taky nechápu, proč to nedělají ve větších prostorech anebo proč zkrouhli počet lidí, kteří můžou na přímák 😝
Sobota se blíží 🙂
Paso double + Slowfox, to si užijem a porota si smlsne na pérovém kroku a trojkroku a nášlapech ve slowfoxu 😀

japonka
19. lis 2008

jabber : o 100 míst oproti lonsku je tam méně z bezpečnostních důvodů. Před pár týdny na výstavišti hořelo a nikdo si asi nechce lajznout nějaký průšvih, kdyby se náhodou stalo něco podobného - panika, chaos atd.

No uvidíme třeba to vyjde 😒

Jinak prostory jsou tam opravdu pěkné a není to asi jen ak něco podobného najít.

fakt klepali na čelo 😕 😕

Bývalá tovární hala ve Vysočanech, všude prach a špína. Manžel vždycky přišel po zkoušce celý zahleněný a ukýchaný. Když začli zkoušet někdy v březnu ,byla tam šílená zima , odevšad táhlo. No " hnus" velebnosti 😀 😀

V televizito pak vypadá jako hogo fogo, ale skutek utek.

Tak se těším na sobotu, ale tentokrát tam manžel nebude, jede na festival do Příbrami s bigbandem Milana Svobody. Ale od příštího týdne už tam bude až do konce.

Tak holky, ne aby jste si mysley, že ten saxofonista - brýlatý a kurpulentní je můj manža 😀 😀 - to je profesor z konzervatoře, který učil mého manžela.

ducky
19. lis 2008

Tak tuhle sobotu se na saxofonistu dívat nebudeme, juknem až příští týden 😀

Já chápu, že mají strach kvůli požáru, ale na druhou stranu to už se takhle budou bát vždycky?
😝