StarDance a všechno okolo tancování. Koukáte?

jabber
11. lis 2008

Koukáte na stardance? Máte už nějakého favorita na vítěze? A jaký je váš nejoblíbenější tanec? 🙂

jabber
autor
1. pro 2008

ducky - no jasně, kdyby nevypadla Mahulena, tak by vyhrála zřejmě ona - protože byla nejlepší 🙂 a Valenta byl taky lepší než Vilhelmová. No fakt jsem na to zvědavá 🙂

jabber
autor
1. pro 2008

paratko - taky na Čadkovi nevidím nic 😝 😀

japonka
1. pro 2008

ducky: Korna mám taky moc ráda - má v živé paměti jak nám v dobrém dával kázání o tom, jak si máme každý po sobě utírat umydlo, když si na Bídníkách umyjeme ruce......
Se spoutou lidí jsem přišla a přicházím do kontaktu díky muzikantské branži a souhlasím, že čím větší celebrita, tak tím pohodovější člověk. Bude to podle mého tím, že vlastně ti lidé nemusí už nikomu nic za žádno cenu dokazovat 😅

Hroznej pohodář je i Dan Bárta - který výborně stvárnil Che Gevaru na Evitě.

Mahu je taky pohodářka, bydlí ve vedlejší vesnici a její dcera Marina chodila s naší Eliškou dva roky do školky. Potkávali jsme se s Mahu v šatně a taky na vánočních besídkách.

Já bych to osobně taky nějak víc přála Batulce, i když si myslím, že Noriska tančí nejlíp.

Taky se chystám manželem na after party po natáčení, pravděpodobně vyrazíme po finále 20.12., jen doufám , že mi moje milá maminka pohlídá dětičky.

Minule prý Tatána Drexler ( doufám, že to píšu správně) tančila ve čtyři hodiny ráno na stole 😀 😀 😀
Tak jsem zvědavá co se tam bude dít.
Samozřejmě budete z první ruky vědět ty nejčerstvější informace. 😉

ducky
2. pro 2008

Parátko, Jabber souhlas s názorem na Čadka, taky to není můj typ. Je zajímavý, ale mám radši jiné typy chlapů 😉

Japonko dovedu si představit Korna a jeho pořádkumilovnost. Viděla jsem mu jednou do garáže, když jsem šla kolem. Takový pořádek nemá v garáži nikdo. Dalo by se tam snad jíst z podlahy 😀
Co se týká Dana Bárty a Mahu, tam bych čekala, že jsou pohodáři, takže jsem ráda, že to potvrzuješ. 😀

Doufám, že maminka pohlídá, aby jsi si mohla užít a pak předat drbíky 😉 😎
Drexler se teda musela pěkně rozparádit. 😀
Já bych ráda viděla tančit na stole Chlopčíka 😲 😀

jabber
autor
2. pro 2008

japonka - to je super, už se těším na drby 😀

ducky - no já bych vůbec chtěla vidět Chlopčíka tančit 😀 musím říct, že je mi čím dál tím sympatičtější 🙂

paratko
2. pro 2008

japonka: máš úžasné zážitky, ihned bych se z fleku zúčastnila všeho 😵
Korn je rulezzz, byla jsem 2x na 4TETu a je to famózní zážitek, i když jsem viděla dvakrát stejné představení, si dovedu živě představit, jak ti čtyři skládají a zkouší u Korna doma 😀

japonka
2. pro 2008

jabber : no Chlopčík na stole by ně taky zajímal 😀 😀

paratko:
Taky miluju 4tet, mám doma jejich muziku a posloucháme hodně v létě když sedíme na zahradě a grilujeme, ale na koncertě jsem ještě nebyla. ☹ Tak třeba někdy.

Tento týden prý budou nějaké hezké 2 písničky od Stinga, tak se máme na co těšit.

ducky
2. pro 2008

Jabber Chločík tancuje výborně, byl Mistr ČR. Někde jsem měla i záznam té soutěže, tancoval tehdy s Brigitou Fürsterovou. Ta byla výborná tanečnice, ale jako ženská se mi moc nelíbila.

Parátko super, obzvlášť hlášky Bosáčka. Jsem se pobavila 😉 😀

4Tet taky žeru, miluju Hotel Ritz. Když to zpíval kdysi Korn, bylo to taky dobrý, ale jak to předělali pro 4Tet, tak je to ještě mnohem lepší 😎

jabber
autor
2. pro 2008

ducky - no já věřím, že tancuje dobře, když je mistr, ale chtěla bych ho vidět, já si ho totiž moc nedokážu představit jak tančí 😀

jabber
autor
2. pro 2008

a byl jste někdo na Lord of the dance? Nebo nechystáte se? 🙂

ducky
3. pro 2008

Jabber ale v minulé Stardance tancoval. Měli přece nějakou závěrečnou chorošku, kde tančili všichni, i porota.
Sice to asi není úplně to, co by sis představovala, ale alespoň něco 😉
Akorát to už asi k vidění nikde není.

Lord of the dance jsem viděla jen v TV a je to taky super. Obdivuju.
Moje kámoška dělá clogging, což je zase jakoby step na country hudbu a vím, co je to za dřinu naučit se klapat.
😀

jabber
autor
3. pro 2008

ducky - máš pravdu, našla jsem to 🙂 http://www.ceskatelevize.cz/specialy/stardance2... - společná choreografie
ono je to tak krátké, že už mi to buď úplně vypadlo anebo jsem zrovna tenhle kousek loni neviděla 😀
nejlepší je ten Ebenův song 😀 😀 😀

ducky
3. pro 2008

Jj, ten song byl naprosto výbornej 😀
Doufám, že něco nacvičí i teď.
A bylo by fajn, kdyby měl Chlopčík sólo. 😀 Myslela jsem, že když letos řekli, že zatancuje někdo z poroty, že to bude společenský tanec a ne Kvaša a její street dance.

jabber
autor
3. pro 2008

ducky - přesně, taky jsem myslela, že bude tancovat někdo jiný 😝 😀
se z toho asi počačám 😀

ducky
3. pro 2008

😀
Ty jo ta moje holka dneska vůbec nespí a teď navíc kňourá, tak jdu chovat.
Stavím se později 😉

ducky
3. pro 2008

Jabber super že si to našla, teď jsem teprve měla čas si to pustit.
Nádherný připomenutí. 😀
Jo a jen tak mimochodem, Chlopčík tam netančil naplno 😉 😎

jabber
autor
3. pro 2008

ducky - no naplno by mohl zatančit letos 😀

janah.
3. pro 2008

Nevíte Kočky, pls jestli se dají sehnat lístky na tu generálku?? Nám by se snad podařilo večer, ale to nemůžeme kvůli koupání a na generálku se prej snad neprodávaj.... Poradíte, pls?? 🙂

jabber
autor
4. pro 2008

janah. - japonka psala, že dostat se tam je beznadějné 😒

japonka - nemohla bys poslat Zdendovi po manželovi vzkaz, ať zatančí? 😀 😀 😎

ducky
4. pro 2008

Jabber uvidíme, ale obávám se, že sólo s partnerkou mít nebude a ve společné chorošce to asi nespustí.

Ale jinak souhlas, Japonko nešlo by to? 😉 😀
My chceme Zdendu, my chceme Zdendu 😀 Teda vidět tančit 😉 😎

japonka
4. pro 2008

jabber a ducky : holky, kdyby jste to řekly minulý týden, mohla jsem mu to vzkázat osobně 😎
myslím, že ani já ani manža by v tom nic nedokázal ☹ , ale kdo ví, třeba nás na závěr překvapí.

Na chatu České televize můžete poslat vzkaz, který třeba Eben přečte v přímém přenosu, co říkáte ???

Jsem zvědavá s čím přijde manžel ze zkoušky 😀 😀

Já ted nějak nestíáhm, včera jsme měli koncert s triem v Kostelci nad Černými lesy a dnes ještě u nás. Ten předvánoční čas je fakt dost náročný, ale to k tomu našemu muzikantskému životu patří.

janah: generálky jsou beznadějně plné - manžel chtěl ještě dva lístky na tento týden a bohužel ☹ Jedině pokud máš známého pane ředitele Janečka, tak ten by to asi dovedl zařídit.

ducky
4. pro 2008

No Japonko, tak to jsme propásly 😉 😀
Jsem zvědavá, co připraví na závěr. Loni ta Ebenova písnička byla fakt super. Úplně jsem zapomněla, že se Eben z toho počačá 😀 , Jabber mi to připomněla a pak jsem se na to ještě podívala.
Jó loni to bylo super 😎

Kolik máte ještě koncertů?

jabber
autor
4. pro 2008

Hm, to jo, to jsme teda prošvihly 😒 😀

janah.
4. pro 2008

Tak moc díky za odpověd ☹ ☹ Loni jsme měli nabídku na večer, ale to je u nás největší šrumec a nemůžeme si to dovolit. Ale s tou generálkou jste mne bohužel namlsaly... Jinak sleduji vše už od začátku, koukali jsme i na Lets dance, ale u nich je to děsně natahovaný reklamou... 😖

ducky
4. pro 2008

Janah tak konečně je jasné, proč Let´s dance trvá 3 hodiny. Tady si to pochvalovala jedna holčina ze Slovenska a drbala naší Strdance, že je krátká, ale když jsme chtěli vědět, co mají navíc, tak už nenapsala 😉

paratko
4. pro 2008

ples na Žofíně bych si taky nedala ujít, kdybych měla možnost sehnat lístky a ještě k tomu bydlela v matičce Praze ☹ 🙂
prolustrovala jsem fotky, no, vypadají tam zase jinak než v TV: Bosák má hezkou paní, Necpál a Bufková jsou zvláštní pár, Terka Kostková je fešná, nevím, kdo je ta těhotná paní na fotce č. 40, nevíte?!?, Čadek fuuuj 😝 a kdopak to tančí se Zdeňkem?!? 😕
http://www.ceskatelevize.cz/program/stardance3/...

janah.
4. pro 2008

U nás mi vadí, že nehodnotěj všichni čtyři, ale jinak mnohem lepší. Je hned znát, že to bylo na Markíze, protože furt nějaký upoutávky, natahovačky. A teď naposledy měli ještě deset párů 😀 Jo a Verešku tam musej mít děsně neradi, byla nejlepší, ale hned, jak se dostala na konec tabulky, tak šla... (až v posledních třech)

ducky
4. pro 2008

Párátko tak fotky jsem sjela, ale bohužel nevím ani kdo je těhotná paní, ani kdo to tančí se Zdeňkem.

Janah to jejich Let´s dance bude spíš jako bylo u nás Bailando. Zbytečne natahovaný, plný reklam a upoutávek.
Nic, o co bych stála. Já na tom mám nejradši ten tanec.
Ale máš pravdu, že bych klidně nechala hodnotit vždy celou porotu.

jabber
autor
4. pro 2008

Tak to teda taky nevím kdo je 😅 mohli tam klidně dát popisky kdo je na fotce a ne furt jen ples ČT 😠

Souhlas, taky bych nechala hodnotit vždycky všechny 4, kolik času navíc by to mohlo zabrat?
Bailando jsem nesledovala vůbec, resp. viděla jsem jednou kousek jednoho dílu a nějak mě to nezaujalo 😝