StarDance a všechno okolo tancování. Koukáte?

jabber
11. lis 2008

Koukáte na stardance? Máte už nějakého favorita na vítěze? A jaký je váš nejoblíbenější tanec? 🙂

ducky
14. pro 2008

jj Japonko, určitě vyřiď pochvaly orchestru a zpěvákům, ale nejvíc Dashence 😀
Některým se určitě ulevilo, ale ty profi tanečníky to určitě mrzelo ☹ Nedá se nic dělat.

Párátko taky jsem Ivušku nemohla poznat, ale jak Terezka podotkla, i Markovi byla znovu představena 😉 😀
Film Chicago já naopak miluju, hlavně Cell Block Tango a pak závěrečný song a vystoupení Catherine s Renee. To nemá chybu a obě mají pohybové nadání 😉

paratko
15. pro 2008

japonka: no, Kumžák fakt vypadá stydlivě 🤐 holt se vyjadřuje jinak 😅 copak si asi s Dashi udělali? 😕 ☹ mně se spíše líbí Dušan, páč v 4TETu je s ním největší "bžunda" 😀 (ale je jednak ženatý a jednak moooc vysoký 😀)

mrkněte na fotky, Evino fialové šaty jsou snad čím dál hezčí 😵:
http://www.ceskatelevize.cz/program/stardance3/...

ducky
15. pro 2008

Párátko taky by mě zajímalo. Takovou dobu spolu byli.
Japonko ???????
Nevíš, proč se rozešli? Nebo manžel by nevěděl?

Mě se hrozně líbily ty na latinu. Fakt super. 😉

japonka
16. pro 2008

Ahojky, tak Vás zase všechny zdravím !!!

Co se týká rozchodu Martina a Dášenky, tak se toho hodně napsalo a namluvilo, ale důvod rozchodu opravdu ví jen ti dva. Jelikož jsem ani ś jedním na toto téma nemluvila, netroufám si tady o tak citlivém tématu cokoli tvrdit.
Holky, je mi líto ☹

Pochvalu jsem manžovi vyřídila a byl rád 🙂

Ducky : Chicago jsem bohužel zatím neviděla, al doufám, že jednou si udělaám čas.

Měli bychom začít uzavírat sázky na sobotní finále, jak to všichni vidíte ???

jabber
autor
16. pro 2008

japonka - tak fajn, díky za vyřízení 😉 a ať to pošle dál 🙂

já to vidím na Norisku 🙂 i když Baťuli bych to přála víc - jenže Noriska je lepší

jsem zvědavá, jestli bude na závěrečném večeru nějaké překvapení 🙂 jestli ano, tak mi to - prosím Tě, japonko - nevyzrazuj 😀 😀

paratko
17. pro 2008

s kámoškou máme stejný názor, že holt vyhraje Noriska - ale o fous 😉 ale jak píše jabber, též bych to přála raději Batuli 🙂

paratko
17. pro 2008

to musíte vidět, pokud vám uniklo:
http://www.ceskatelevize.cz/program/stardance3/...
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ducky
17. pro 2008

Taky si myslím, že nakonec vyhraje Noriska.
Ale o prsa korejské závodnice, jak by poznamenal Bosáček 😀
Já jsem rozpolcená mezi sympatiemi a tanečními schopnostmi. Noriska fakt tancuje dobře, Danuška o něco hůře, ale zase v jejím věku.
No, ať to dopadne, jak to dopadne, tak nebudu zklamaná tak ani tak 😉 😎

jabber
autor
17. pro 2008

paratko 😀

ducky - přesně, zklamání to každopádně nebude 😉 🙂

japonka
17. pro 2008

paratko : tak to je fakt nářez !!! Hodně jsem se pobavila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Jabber : jasňačka, že nic neřeknu pokud si to nepřejete. Obávám se stejně, že si nic manža nebude pamatovat, protože navíc po čtvrteční zkoušce Stradance jdou všichni zapařit do Konviktu, kam se chodí i po přenose, tak asi přijde řádně společensky unaven a ani nebude mít náladu něco se mnou rozebírat 😖

U mě to samo vyhrál Bosáček, ale jinak s Váma souhlasím.

janah.
17. pro 2008

My doma moc držime palce Batulce 😉 Je pro nás rozhodně větší kádr. 😝 Jestli to bude jako v minulých letech, kdy na závěr dali stejný počet bodů oběma, tak to bude jen a jen na divácích. Vždyť přece i ten Vydra měl stejně jako Vojtek. Pamatujete?? 😀 😀

ducky
17. pro 2008

Párátko taky jsem se pobavila 😀 😀 😀

Letos je mi fakt jedno, kdo vyhraje. Ty dva roky předtím jsem vždycky měla jasného favorita (Mahu a Aleš), ale teď to fakt tak nemám.

Japonko já bych byla zvědavá, ale když to Jabber nechce vědět, tak budu držet basu 😉 😎

paratko
17. pro 2008

taky holt držím basu 😉 , ale když bude japonka chtít, tak mi to může napsat do IP 😀 😀 😀

jabber
autor
17. pro 2008

😀 😀 já jsem taky šíleně zvědavá, ale ještě radši mám překvapení 😀 😀

paratko
18. pro 2008

Eben je boreček a počkejte si na konec 😀 😀 😀
http://www.ceskatelevize.cz/program/stardance3/...

paratko
18. pro 2008

a až si pustíte tohle (hlavně druhou polovinu), tak půjdete do kolen 😀 😀 😀 😀
http://www.ceskatelevize.cz/program/stardance3/...

jabber
autor
18. pro 2008

paratko 😀 😀
jedno z nejlepších finále.......a že už jsme měli dvě! 😀

se tam fakt vyblbnou 😀 hlavně Honza a Honza, to jsou teda šoumeni 😀

ducky
18. pro 2008

Párátko naprostá bomba. Jak Eben, tak Honzíci 😀
Jsem se fakt pobavila 😎

japonka
18. pro 2008

http://www.novinky.cz/clanek/157137-video-eben-...

Holky, budem taky brečet jako Honzík ??? 😢 😢 😢

japonka
19. pro 2008

Ahojky, zdravím všechny takhle při pátku.

Tak zítra už je definitivně end ☹ , ale bude to stát určitě za to. Hlavně free style Danušky a Honzy - to se fakt pobavíte, ale víc nemohu říct, protože jsem to jabber slíbila.

Jinak manža má zítra velké solo na klarinet , má z toho docela vítr - že dnes hodinu trénoval na klarinet - jsem to musela poslouchat 😝 😀

Jinak včera dobře zapařili a přišel s tím, že se má příští rok na podzim asi dělat Superstar a souběžně ještě projekt na ČT 1 , ale nevěděl ještě jestli to bude Stardance. Každopádně, pokud budou oba projekty, měli by je zase dělat oni a to bude síla. Můžu říct, že asi před dvěma roky - dělali přesně to samé a vůbec jsme se 3 měsíce neviděli. Já měla před porodem a pak šestinedělí - fakt hrůza. Ještě, že ted jsou alespon ty naše děti trošku větší.

V kuloárech Stardance se říká, že velkou šanci na vítězství má Batulka 🙂 , tak jsem fakt zvědavá jak to dopadne.

jabber
autor
20. pro 2008

japonka - díky 😉 🙂

No pěkně mu zapěli 🙂
Doufám, že příští rok zase Stardance bude, hezky se na to kouká a takových ušlechtilých věcí, jako je např. společenský tanec, je v tv fakt zoufale málo. Zato Superstar by si mohli klidně nechat 😝 😀

nobody
20. pro 2008

a kdo vyhrál? 😀 😕

ducky
20. pro 2008

Japonko super info 😀
No a do večera to vydržíme, že Jabber? 😉
Manža sólíčko určo zvládne a třeba na něj taky bude konečně záběr, abychom se mohly podívat 😀

Jo a taky bych řekla, ať si nechají Superstar a dají hlavně Stardance. Nevím, kolik ještě chtějí vychrlit zpěváků do toho našeho pidirybníčku. Vždyť pořádně se chytla tak akorát Aneta a pár lidí z první řady. Už druhá stála za prd a ta třetí už byla totál katastrofa 😝 😎

jabber
autor
20. pro 2008

ducky - jasňačka 😉 😀
Já ani nevím, kdo tu třetí ss vlastně vyhrál 😅 😀

nobody - se dneska koukej a uvidíš 😝 😀

ducky
20. pro 2008

Holky už se to blíží 😀

lenerka
20. pro 2008

jo jo koukám
ale bohužel mě nejde zvuk 😖
Zůza je nejlepší 🙂

lenerka
20. pro 2008

tak to má Dana
taky dobrý,na to kolik jí je fakt válela
dobrý 🙂

parybka
20. pro 2008

mám obrovskou radost, že vyhrála Batulková.. moc se mi líbili 🙂 😅

parybka
20. pro 2008

hezky to Dana o Zuzce řekla, že? 🙂

lenerka
20. pro 2008

parybka nevím
protože nám bohužel nejde na čt 1 zvuk
takže nevím bohužel,ale viděla jsem u Zuzky dojetí