StarDance a všechno okolo tancování. Koukáte?

jabber
11. lis 2008

Koukáte na stardance? Máte už nějakého favorita na vítěze? A jaký je váš nejoblíbenější tanec? 🙂

paratko
28. lis 2008

Ahojky!

Já se moooc těším na tohle: http://video.novinky.cz/sekce/video/doporucujem...
Ochutnávka je lákavá 😵 , je to jediná favoritka 😵 , to prostě no comment. 🤐

Mně se moc líbil taneční film Billy Elliot, až jsem si ho i koupila na DVD, opravdu dojemná podívaná, vřele doporučuji, ten kluk v hl. roli pak později hrál v klipu Wake me up when september ends.

Jinak vypadne asi slečna miss.

japonka
28. lis 2008

ducky: to víš ,že tě tu nenecháme samotnou 😉 Co by sis tady počala 😀 😀 😀

paratko : výborná ochutnávka na sobotu - máš velkou jedničku a Batulka taky.
Myslím, že finále budou tentokrát dvě ženské a Batulce dávám velké šance na celkové vítězství. Myslím, že ji bude podporovat hlavně starší a střední generace. Ale mě se líbí taky moooc. Teda ale až po Bosáčkovi , chi chichi 😀 😀 😀

O filmu Billy Eliot jsem taky slyšela, ale neviděla jsem. Mám hrozně ráda filmy a chodit do kina, ale ted na to není vůbec čas. Je pravda, že jsem byla před 14 dny s dcerou na Madagaskar 2 a celý jsem ho prospala. 😔 😔 😔

Jinak miluju chodit do kina sama!!i

maca793
28. lis 2008

prepáčte, ale videla som 2 diely, a nemá to žiadnu úroveň. všetko ide strašne rýchlo. keď sa to dávalo na Slovensku, tak to bola jedna noblesa. malo to hlavu a aj pätu. prepáčte ☹

japonka
28. lis 2008

maca: jako co nemá žádnou úroven??? Tanečníci, pořad, moderátoři, kapela, šaty, nebo všechno 😅 ???

Když už se píše kritika, tak by to chtělo trošku konkretizovat 😒

Neviděla jsem sice slovensou Stardance, ale nutno podotknouti, že v Česku už běží třetí řada. Tak je asi vždy horší výběr , co se týká osobností atd.

Zkus nám napsat, v čem nemá česká Stardance hlavu a patu. Mě to přijde srozumitelné i vkusné. Ale je to ais věc názoru 😀 😝

maca793
28. lis 2008

všetko ide stašne rýchlo, program začne o 20,00 a skončí 21,10 u nás to bežalo od 20,05 do 23,00. každý má svoj štýl. nie sú tam žiadne rozhovory. rýchlo sa odtancujem, niečo sa prehodí a potom len známkovanie. a už ide ďaľší pár. šaty sú OK. len nemám rada, keď veci idú rýchlo.

nobody
29. lis 2008

japonko, to nejsem
ale vždycky (teda ne vždycky 😀 ) jsem chtěl na klavír hrát nějak tak dobře anebo profi....akorát bohužel mám na něm jen 2 měsíce samostudia . 🙂 Ale něco od Bacha dám
ale chtěl bych to nějak vylepšit prsty. Klavír je supr nástroj .. i víc než kytara 😲 🤐 🤐 🤐 hups

paratko
29. lis 2008

taky bych brala délku Star Dance třeba tři až čtyříi hodiny 😀 😵 ale bylo by mi pak docela líto těch unavených tanečníků, jak to že to bylo na Slovensku tak dlouhé? myslím, že měli stejný počet párů!?! 😕 stejně se pořád poukazuje na to, že musíme chvátat, není čas a tak, jenže jak ubývají páry, tak se to bude trošku natahovat 😉 trošku jsem kdysi mrkla na netu na slov. Let´s Dance, tedy jak tam soutěžili Dejdar, Brožová, Vondráčková, páč jsem na ně byla zvědavá, ostatní jsem neznala ☹

japonka
29. lis 2008

tak jsem doma zpátky z generálky - bylo to moc krásné i přesto, že se kolem mě motaly dvě unavené děti.

Všichni tančí sambu, mají krásné šaty - myslím tentokrát všechny - i Batulka, jen Doleželka strašně září, ale to k sambě patří. Vtipný začátek má Kratina, ale nebudu prozrazovat.
Doleželce ta samba dle mého moc nesedí, prosě se neumí moc zavlnit.
Noriska střídá sambu se street dance, to se asi bude líbit Kvaše 😀 😀 😀

Jinak Bosáček tančí jako první a na živo je to ještě větší sranda. Člověk se naživo může koukat všude a není omezený jen kamerou.

Samozřejmě Eben má super hlášky, i když většinu textů říká přímo dle situace až večer.

Bylo tam nesnesitelné vedro a fakt všechny obdivuju, že to takhle zvládají se ctí. Moc se těším na večer !!!

maca : u nás běželo Bailando, což byla taky taneční soutěž, trvala tři hodiny a bylo to naprosto nesnesitelné a hodně lidí si stěžovalo, že nebyli schopní vydržet do konce. Máš pravdu, že by pořad mohl trvat třeba dvě hodiny, ale tři je hodně.
Už jen z praktického hlediska, kdy v den vysílání se jede zkouška celého pořadu - 3 hodiny, pak je oblíkaná generálka - též tři hodiny a na závěr přímý přenos - taky tři hodiny. Tak si to zkuste všichni spočítat jaká je to dřina pro všechny, co se na pořadu podílí.
Když manžel doprovázel s kapelou Bailando, jezdil vždy totálně vyždímaný a bylo to pro všechny spíš za trest, než pro potěchu. K tomu ještě to nesnesitelné vedro, když do vás celý den perou reflektory - " hnus velebnosti "

nobody : nikdy není pozdě začít, nebo se zdokonalovat 😎

japonka
29. lis 2008

jooooo, a zapoměla jsem na nádherný společný valčíček v krásných modrostříbrných šatičkách, mnam !!!

závěrečná fontána s Honzíkem na vrcholu je taky žůžo !!!

ducky
29. lis 2008

Japonko díky za informace, jsem už celá natěšená 😀

Jinak souhlasím s tím, že 3 hodiny je blbost. Co by se tam asi tak dělo? Každý pár odtancuje a hotovo. Rozhovory a jiné věci jsou na internetu.
Slovenskou verzi jsem neviděla, tady neběžela, což si myslím, že byla škoda, když tam soutěžili Češi.
A jinak další souhlas s Japonkou ohledně Bailanda, bylo opravdu dlouhé a místama nezáživné a nudné 😝 😀

aponchie
29. lis 2008

Norisova parada co?Samba je moje srdcova zalezitost no a jeste salsa,ale uvidime co bude dal,jako show udelat umeji to je fakt 😀

bajnokova
29. lis 2008

Samba dobrá krásný šaty ale Doležalka nic moc neumí se vubec vlnit 😒 No Bosáček no uvidíme kdo pujde ven tak honem valím na valčíček

aponchie
29. lis 2008

Dolezalova by mela jit me se vubec nelibi ..podle me moc tancit neumi a to si clovek rika,ze ty devy lepe missi by mely umet nejakej pohyb umet ne?na ty taskarice na miss co predvadeji..a ten posledni tanec byl boziii krasne saty nadherna choreografie a mladej fakt vypadal jak Mozart 😀

bajnokova
29. lis 2008

Jsem spokojená Doležalka pryč 😵

lenerka
29. lis 2008

tak doležalka je pryč
ta batulková je fakt třída 😉
dneska to bylo fakt super

aponchie
29. lis 2008

hura je venku 🙂

jabber
autor
29. lis 2008

Doleželová dneska mdlá jako vždycky 😝

Kratina byl dneska dobrej, s tím kufrem - to bylo vtipný 🙂 no a Noriska byla famózní 🙂 Baťuli to dneska moc nesedlo, si myslím 😖

japonka
29. lis 2008

jůůůů,tak jsem si to krásně vychutnala za asistence bramborového salátu. 😀 😀 😀

Taky jsem ráda, že Doleželka vypadla. Holky , nechci teda pomlouvat, ale kdyby jste ji viděly nenamalovanou, tak by jste si o ní ano kolo neopřely. Fakt to líčení dělá velké divy a člověk je jako vyměněný.
Ale tělo má fakt krásný, manžel o ní říká, že má postavu jako barbie s kterou si hraje naše dcera.

Dnes bylo i pár záběrů do kapely 😉

aponchie : myslím, že ty kroky se dokáže naučit skoro každý, ale spíš je to o citu k muzice o vnímání vlastního těla a myslím, že pro tanec se musí člověk narodit a mít pro něj cit. ☹ - aby to vypadalo skvěle.

Dnes jsem měla trochu pocit z Kratiny a Laury, že už je to moc nebere. Žádné nadšení a radost, co vy na to ???
Ani by mě tam osobně nechyběli ☹

lenerka
29. lis 2008

no mě by určitě chyběla Batulková a Norisová
snad tam vydrží co nejdéle

yenn
29. lis 2008

me se dneska Batulkova taky moc nelibila, ale spis ta choreografie, tancila dobre

Norisova me porad prekvapuje, prijde mi ze ma ty pohyby takove samozrejme....proste talent. Spravne to proziva, uzasne se na ni diva....proste super

dolezelova o nicem, ona ma asi jen dva vyrazy - usmev a tragicky 😖

jabber
autor
29. lis 2008

japonka - no já jsem ze všech vždycky překvapená, když je ukazují na tréninku nenamalovaný 😀

Na Norisce je vidět, že se předvádí a že si to vážně užívá 😀

aponchie
30. lis 2008

ja mam rada Ebena to je chlap jak vino 😀 😀 😀 jestli pak bude taky tancovat na zaver? 😀

ducky
30. lis 2008

Tak já jsem spokojená. Doleželku jsem předpovídala a ta samba jí úplně neseděla 😔
Myslím, že teď je na řadě Kratina, že Míru tam udrží hlasy diváků kvůli tomu, jak je vtipnej 😀
Jinak Noriska nejlepší, Batulka celkem jo, ale měla váhu moc vzadu, takže to nebylo úplně ončo.
Bosák byl opět Bosák, řvali jsme s manžou smíchy u Tyršů 😀

Japonko koukala jsem na saxíky, když je zabrali 😉

jabber
autor
30. lis 2008

ducky - taky myslím, že teď půjde Kratina a že Míra půjde teprve až dojde na lámání chleba. Finále bude Norisová x Batulková a vyhraje Noriska 🙂 to je moje předpověď 😀

ducky
1. pro 2008

Jj Jabber, vidím to přesně stejně.
Míru tam ještě to jedno kolo udrží jeho vtip, ale přesně jak píšeš, pak zvítězí taneční um a finále bych taky viděla Batulková x Norisová s vítězstvím Norisové.
I když třeba zažijeme velké překvapení a vyhraje Batulka. 😉

japonka
1. pro 2008

ahojky : taky souhlasím, ale možná dojde taky k překvapení a kvůli osudu Batulky to nakonec vyhraje ona. To bych si možná tipla já, protože si myslím, že se na tento pořad dívají převážně střední a starší generace a možná by mohlo rozhodnout i tzv. " vlastenectví " - Norisová je přece jenom Slovenka.
Samozřejmě tanečně je na tom lépe než Batulka.

aponchie : taky ho mám moc ráda 😉 při sobotní generálce jsme měli místa , kam chodí Eben do zákulisí a náš Honzík mu pořád lezl na židli aon byl moc milej.
Taky Ebenův táta byl moc hodný člověk. Osobně jsem mu prmiérovala nějaké skladby, vždycky přišel s kytkou na koncert a věnoval mi svoje skladby, na vysoké jsem psala i o něm diplomku.
Ebenův brách David chodil dokonce k manželovi na soukromé hodiny saxofonu 🙂 🙂 😎

ducky
1. pro 2008

Jj Japonko, taky jsem uvažovala i touto cestou, ale ne že je Noriska Slovenka, ale spíš mě napadlo, že si lidi třeba řeknou, že Batulka musela při svém věku vyvinout více úsilí než mladá holka a odmění jí za to více hlasy.
No, uvidíme, ale myslím, že finálová dvojice je jasná 😀

Je to zvláštní poznat umělce i z jiné stránky, že?
My jsme potkávali známé osobnosti na různých vystoupení s předtančením a skoro bych řekla, že čím větší hvězda, tím lépe se chovala.
Např. Karel Gott na Žofíně, když jsme s holkama kolem něj procházely ze šatny zadem do sálu (byly jsme už v šatech, načinčané) řekl každé z nás dobrý večer slečno. Byly jsme 4 a fakt to řekl každé zvlášť.
Přitom člověk by si řekl, že by vůbec pozdravit nemusel nějaké bezejmené tanečnice 😉 😀

A výbornej byl Jirka Korn, to je taky dle mého super člověk a na nic si nehraje.
Ten zase zkoušel před námi a počkal si na naší zkoušku (tehdy jsme byli převážně 12ti letý děti) a když jsme dotancovali, tak nám začal tleskat.
Navíc bydlí tady kousek ode mě a pamatuju ještě doby, kdy si Kačenka Kornová hrála na zahradě s jejich malýma dětičkama 😀

Za to takový Petr Jančařík, po kterém pes ani neštěkne, tak ten se choval jak namistrovaná hvězda showbizu a přitom jen uváděl Magion nebo Vegu, už si ani nepamatuju 😝

jabber
autor
1. pro 2008

Tak já si myslím, že nakonec bude rozhodovat kdo líp tancuje - aspoň u těch dvou předchozích řad to tak bylo, že vždycky vyhrál opravdu ten nejlepší. Myslím, že nějaké city v tom roli hrát nebudou - no ale uvidíme 😉 🙂

ducky - to máš pravdu s těmi známými a neznámými osobnostmi - čím větší 'hovňousek', tím víc nos nahoru 😀

ducky
1. pro 2008

Jabber já si tím nejsem tak jistá. 😉
U jedničky vyhrál Vojtek, ale podle mě protože Mahu s Jarouškem odstoupili. I když tam by to byl zajímavý souboj 😉
U dvojky vyhrál Valenta samozřejmě kvůli tanci, ale myslím, že tomu hodně pomohlo i to, že Tatiana se chovala nafoukaně. Protože jinak byli s Čadkem taky dost dobrý. 😀
Takže bych to neviděla úplně jednoznačně 😉
Necháme se překvapit, jak to nakonec vše dopadne 😀

Jj, ty velký hvězdy mají opravdu super chování. A kdejaká pidihvězdička se prohlásí za celebritu a myslí si, že si všichni musí kecnout na zadek. A přitom si popularitu zajišťují tak, že sami volají bulvár a hlásí, kde budou. 😝

paratko
1. pro 2008

v sobotu jsem byla na oslavě a nějak se mi tam zalíbilo, že jsem těžce zapekla SD 🤐 , manža mi nahrával tu Svatbu na bitev. poli, nuž jsem si musela počkat do dneška, abych viděla konečně tance, i když bez průpovídek, což mě taky mrzí ☹ 😢
Bosák - no comment, on je fakt Pan Vtipný "Tanečník", nemohu si pomoci, ale ta Eva K. mi přijde jak travestita 🤐, jinak ale měla krásnou kyti na těch tyrkysových šatech 🙂
Kratina - výrazné zlepšení a jak se snažil s kroky 😅 má takové dlouhé štíhlé nohy, že vcelku to bylo i ladné 😉
Noriska - nehezký účes, na ni se moc nedívám 😀 , ale Kliment je 😵 😵 😵 je to takový elegán z první republiky
Batulková - příjemná, hravá, veselá
Doleželová - proč jim dali takovou arabskou hudbu? vůbec se nehodila k "mrštné" sambě 😒 nechápu, že se nedokáže uvolnit jako Noriska, když chodí/chodila na molu v plavkách a spodním prádle... 😕 😀
po zásluze vypadla 🙄

vítězství přeji Batulkové 😵

jinak co se týče vítězů - stejný názor jako ducky, nevím, nevím, jestli by v SD1 vyhrál právě Roman nebo spíše Mahu, ve 2 jsem holt pak spíše fandila vysmáté Ivě s Alešem než napučené Tatianě s rádobyuhrančivcem Čadkem, který mimochodem pro mě není absolutně atraktivní 😝 😀