Starší generace. Jaké máte zážitky?

sisstin
19. pro 2007

Jelikož se nám pěkně rozbíhá téma o důchodcích, a jsme trošku mimo téma Přednost v autobuse..zakládám nové téma na pobavení a odreagování..pište zážitky 😀

musilka
19. pro 2007

zuz11 chápu že se to nehodí ale někdy to prostě bez toho sprostýho slovíčka postrádá smysl 😅

zuz11
19. pro 2007

bohuzial to ale neakceptujeme 😉 je to v rozpore s pravidlami 😉
takze si davajte pozor co pisete, lebo nevhodne prispevky tak ci tak upravim 😉
len som vas chcela upozornit a ak sa to rozmohne budem nutena Vas zamknut 🤐

musilka
19. pro 2007

zuz11 chápu 😔

sisstin
autor
19. pro 2007

ok 😉 🙂

c.e.r.t.i.k.
19. pro 2007

moja babka ked je u nas, tak vzdy nieco splechne az padame z noh ako napr.: ja casto volam s mojim ujkom(jej synom), ktory zije v australii cez internet, tak vzdy ked je u nas babka, tak ho skusam volat. no a raz to bolo nejake pretazene a dost to skakalo a nebo dobre rozumiet. babka sa na mna otoci a opyta sa: " ty nemas 4G?????" 😲 😲 😲

sisstin
autor
19. pro 2007

😅 😅 😅 😅 😅 😅

alcatko.j
19. pro 2007

Holky, ja tady lezim mrtva pod stolem,fakt 😀 😀 😀

Moje babicka jezdi pravidelne na predvadeci zajezdy a naposledy si koupila KYSLIKOVY PRISTROJ 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Stal 15 tisic, vypada jak plynova maska, i s tim chobotem, nasadis a poustis kyslik 😀 😀 😀 Ale radsi to schovalala do skrine, aby se to neopotrebovalo a prej mi to da, az umre 😀 😀

ukana
19. pro 2007

alcatko sa mas, to len tak hocikto nezdedi taku vec 😎

monkula
19. pro 2007

Ahoj, smejem sa ako blázon...
Ešte dávnejšie, bola som po babku v Brne, chodieva k nám na Vianoce, tak neach nechodí sama, vždy po ňu niekto chodil, a išli sme okolo sídliska, ktoré sa volá Lamač (Vysvetlenie pre Čechy a Moravu 😀 ) a babka sa ma vážne opýtala, Moni, tohle je ten La Manche? 😀 😀 😀 Som si myslela, že sa pocikám, ako som sa smiala... 😀 😀

sisstin
autor
19. pro 2007

alíku: tak zájezdy pro důchodce jsou kapitola sama o sobě..bohužel už to moc vtipný není...z důvěřivých lidí vytahaj prachy za absolutní blbosti 😅 nádobí, deky...kyslíkový přístroj 😅

ale moje babka to měla vychytaný..vždycky se tam nažrala..pak řekla, že jde na WC..a předváděčce zdrhla 😝

monkula
19. pro 2007

alcatko, 😀 😀 😀

sisstin
autor
19. pro 2007

monkula: a v Petžalce roste petržel ne 😅 😅 😅

alcatko.j
19. pro 2007

😀 😀 😀 😀 A uz mam doma periny, deky, krajec, radio, noze, hrnce a babi vesele pokracuje dal 😅 Vsecko asi o 200% drazsi nez v obchode, ale my s ni proste nehnem, bude to kupovat a bude to kupovat, dala jsem ji o tech debilnich zajezdech precist clanek, jaci jsou to podvodnici, ji to nezajim...a jeste musime poslouchat ty kydy, jak ti chlapci(prodavajici)jsou bezva 😅

kousinka
19. pro 2007

když jsem se vdávala, byla ideální příležitost koupit babi konečně něco pořádnýho na sebe 🙄 dostala krásnou sukni s halenkou, moc jí to slušelo, dole to mělo kanýr - ten babi dva měsíce po svatbě ustřihla a schovala do skříně - že to dostanu až budu těhotná 😀 problém je že z tý sukně je teď mini .. a vééééélmi široká 😀

ukana
19. pro 2007

tak tie predvadzacie pobyty su fakt kapitola sam o sebe a vedia, preco sa orientuju na dochodcov. Ti castokrat maju vela volneho casu a tie ich story zjedia aj s navijakom 😠 Sisstin fandim tvojej babke 😉 Moja babka si tam kupila elektr. panvicu a az doma zistila, ze zere tolko elektriky, ze sa ju ani neoplati zapinat. Dufam, ze ju nezdedim 😖

andilek
19. pro 2007

tak mojí mamina manža (důchodce) dělá to samý, nažere se a vypadne, v horším případě jim vynadá, že za 60,-- Kč vstupného ten oběd stál za pěkný kuloví s přehazovačkou 😝 😅

sisstin
autor
19. pro 2007

alíku:nejhorší je, že to trestný není..prostě prodávaj zboží nad cenou 😅 😅

monkula
19. pro 2007

Možno... 😅 😅 😅
Inak s babkou máme fakt zážitky, stále niekde padala, a naväčšia sranda je, že my sme sa vždy snažili byť vážne, aj keď sa nám chcelo smiať 😅 😅 😅 a babka vždy sedela na zemi tak 5 minút, čo sa nevládala postaviť, ako sa smiala, v strede Brna fakt zábava, taká mierna hanba, ale bolo veselo..
Teraz je babka rada, že sa dodriape do obchodu, čo má pri dome... ☹ ☹ ☹
A obchod mi pripomína, boli sme nakúpiť a babke chýbali drobné a hrabala sa v peňaženke a zdržovala provoz, tak to taká teta nevydržala a podávala jej tých desať halierov, čo jej chýbylo a babka na plnú hubu, Paní, ale já vás neznám 😀 😀 😀

sisstin
autor
19. pro 2007

to mi připomíná..že nějaká babča u mě chtěla nakoupit na dluh.. 😔 v Kauflandu 😔 😅

monkula
19. pro 2007

siss, inu stará generace...

ukana
19. pro 2007

V Elektricke: "Babka uhnite!" a babka uhnila....

cierny humor ja viem 😅

c.e.r.t.i.k.
19. pro 2007

este ma napadlo. konecne nam doviezli novu sedacku(dlho sme na nu setrili) a babka bola akurat u nas. k sedacke su dva vankuse (iba dva, lebo boli dost drahe, tak musia stacit) a babka : pekne, pekne a na tie vankuse ti usijem navliecky ☹ .

alcatko.j
19. pro 2007

😅

sisstin
autor
19. pro 2007

😅 😅 😅 každej má jinej vkus 😅 😅 😅 😅

sisstin
autor
19. pro 2007

nedávno přijela babka i s příbuzenstvem..z tašek vytáhli chlebíčky a cukroví se slovy:"Abyste nám měli, co nabídnout." 😅 😅 😅 😅

andilek
19. pro 2007

já mám teda supr babču , hulí jak tovární komín, je jí nějákej 81 a přišla před 2 roky o prso... a když jsem k ní přišla na návštěvu, koukám, co jí to visí na sušáku na okně a ona prej, že si vyprala kozu a že ji právě luftuje, aby jí uschla 😅

sisstin
autor
19. pro 2007

😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

alcatko.j
19. pro 2007

😅 😅 😅 😀 😀

c.e.r.t.i.k.
19. pro 2007

sisstin, andilek 😀 😀 😀

c.e.r.t.i.k.
19. pro 2007

babka je dost hlucha chudatko a u nas si nemoze vypeckovat televizor 😅 , no ale ked ide telenovela tak hned leti k telke 😀 . po pol hodke cumenia do telky sa jej pytam, ci sa nieco zaujimave udilalo a ona na to: su to same blbiny esteze nic necujem 😀 😀 😀 .