Statistika jmen dětí na Koníkovi 🙂

fangi
1. čer 2011

Ahojky 🙂 Protože mě baví povídat si o výběru jména pro miminko (a taky mě to ještě čeká 🙂 ) a o tom, jak se děti, sourozenci apod. dnes jmenují a ráda si čtu statistiky nejoblíbenějších jmen dětí podle let a krajů, tak mě napadlo, že bychom se mohly společně pokusit udělat průzkum jmen dětí tady na Koníkovi 🙂 Můžeme to udělat třeba tak, že sem každá napíšete do příspěvku jména svých dětiček tak, jak je mají oficiálně zapsaná, a já vždycky v průběhu udělám součet 😉 Podle pasu se jména totiž často nepoznají, spousta z vás tam má třeba domáckou podobu apod.
Tak kdo se chce přidat, šup sem se jménem dětiček a já budu sčítat 😉
Těšim se, co nám z toho "vyleze" 🙂 🙂

marcelkap
1. čer 2011

@fangi To byl zajímavej a dobrej nápad udělat takovouhle statistiku 🙂
A přidávám jméno Linda 🙂

ktr
1. čer 2011

Jakub

spagatice
1. čer 2011

první chlapeček je Michal
a druhý chlapeček bude Vítek (opravdu Vítek, stejně jako u Jukl 😉 )

lencza
1. čer 2011

Kristýna a Matyáš 🙂

fangi
autor
1. čer 2011

@marcelkap Díky, jsem ráda, že se diskuze chytla 😉 Uvidíme, jestli Koník bude mít na prvních místech stejná jména jako jsou ve statistikách 🙂

fangi
autor
1. čer 2011

Holky,ještě mě napadá - kdybyste některá byla Slovenka, tak mi to písněte třeba do IP, protože tam jsou zase jiná oblíbená jména, takže klidně pište i Slovenky, ale je rozdíl, když například čeští rodiče, kteří nemají nic společného se Slovenskem, dají jméno Timea nebo Timotej například a něco jiného je, že když se Slovenska přistěhuje do Čech a vybere jméno Timotej, protože je to jméno oblíbené na Slovensku, zná spoustu Timotejů apod. Rozumíte mi 🙂 Tak kdyžtak prosím info do IP, ať máme tu statistiku logicky postavenou 😉 Jinak samozřejmě Timoteje započítám 😉

baraben
1. čer 2011

Jan

chaala
1. čer 2011

Lukáš a Vanda 😵

jaa
1. čer 2011

Andrea,Daniela,Martina,Nella...

beponka
1. čer 2011

Sára

benjik
1. čer 2011

Nela

lenajsek
1. čer 2011

Lukáš

sabcav
1. čer 2011

Andrejka a Terezka 🙂

fangi
autor
1. čer 2011

@sabcav Předpokládám Andrea a Tereza 🙂

sabcav
1. čer 2011

@fangi jj 🙂

fangi
autor
1. čer 2011

@sabcav ok 😉

verbalinka
1. čer 2011

William 🙂

blanula
1. čer 2011

Pavlína a Karolína 🙂

sarkaa
1. čer 2011

Pavel a Šimon

slavicky
1. čer 2011

Pavlína 🙂

chrobacek
1. čer 2011

Emma a Tobiáš

fangi
autor
1. čer 2011

Když se sejde opravdu hodně odpovědí, tak se tu třeba objeví i sourozenci se stejnými jmény, no kdyby se našly dvě maminky tří dětí se stejnými jmény, tak to by byla sranda 🙂 U dvou sourozenců si myslím, že se někdo určitě najde, mrknu i na tohle 😉

skurinka
1. čer 2011

Dominik,Hanna a nas andilek Michael

jessie1
1. čer 2011

Jaroslav

sares
1. čer 2011

Nikol

ludva
1. čer 2011

Tereza, Jan, Matěj

martina76
1. čer 2011

Tomáš, Mikuláš 😉

giselka
1. čer 2011

Veronika a Adéla 😵

anetka1701
1. čer 2011

Šárka :o)

fangi
autor
1. čer 2011

@sares chichi,už jsem chtěla započítat Piškot 😀 Dělám si srandu 😀